PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تئاتری برای آوااستار....

gandom
12-28-2011, 08:14 PM
سلام به دوستان آوایی
تو این تاپیک قراره که بنده طبق مشورت هایی که با آقای امام داشتم از شما دوستان دعوت به همکاری کنم برای تئاتری که قراره برای آوااستار اجرا بشه.دوستانی که مایل هستن می تونن توی موارد زیر اعلام همکاری کنن.

موارد همکاری:

- بازیگری زن و مرد

- منشی صحنه

- موسیقی(مسلط به هر ساز تفاوتی ندارد)

- آهنگ سازی

- نور پردازی

- طراحی لباس

- طراحی پوستر و بروشور

- فیلمبرداری

//+++++++++++++++

*بعد از اینکه پتاسیل ها ی موجود تو آوااستار شناسایی شدن،تمرین های اولیه می ره بعد از نیمه ی دوم بهمن ماه که تقریبا" تمامی امتحانات آخر ترم دوستان هم تموم شده باشه. و روز اجرا هم مشخص نیست.

* نمایشنامه ای هم که قراره به اجرا برسه شازده کوچولو اثر اگزوپری هستش که قراره توسط بنده بازنویسی بشه.

دوستانی که می خوان در موارد بالا همکاری کنن توسط پیام خصوصی مشخصاتشون رو به بنده ارسال کنن و اگه تجربه ای هم قبلا" کسب کردن اعلام کنن.

//++++++++++++

به امید اینکه توسط تمامی دوستان هنرمند آوایی یه تئاتر خوب رو ،رو صحنه ببریم!

م.ح.اربابی فر
12-28-2011, 11:46 PM
بی صبرانه مشتاق دیدن این نمایش هیجان انگیز هستم
و
با کمال افتخار آمادگی خودم را به عنوان یک تماشاچی اعلام می کنم.

gandom
12-29-2011, 11:48 AM
داشتن تماشاچی...نمی گم زیاد ولی زیاد...اعتماد به نفس گروه رو خیلی بالا می بره!...ممنون از اعلام آمادگی تون!

Flare star
12-29-2011, 04:47 PM
منم خیلی دلم میخواست کمک کنم ولی بدلیل درس نمیتونم!!!:(( ولی اگه BigBang وقت داش بیخیال درس میشدم و توی طراحی پوستر و بروشور با هم اعلام آمادگی میکردیم:)
پس منم مثه جناب moha فقط میتونمیه تماشاچی و یک مشوق باشم;)
امیدوارم کارتون فوق العاده زیبا شه و همه رو سگفت زده کنه!!!
.
.
.
موفق باشین دوستان خوبم:thumbsup:

امین
12-30-2011, 12:21 PM
در کنار اردو های رصدی از این کارهای هنری هم خیلی خوشم میاد. با اجازتون من یکم تصویربرداری بلدم. اگر تصویربردار نبود بنده در خدمتم. امیدوارم در کارتون موفق باشین.

Astronomy
12-30-2011, 01:53 PM
سلام
من هم چون خیلی دلم می خواد تو این تئاتر سهیم باشم و کاری کرده باشم و از نظری ساکن تهران نیستم پس می خواستم بگم اگر برای طراحی پوستر یا از این نوع کارهای کامپیوتری بنده رو قابل دونستید من در خدمتم

gandom
12-30-2011, 08:29 PM
ممنون از دوستان به خاطر اعلام آمادگی شون...فقط مشخصاتتون رو برای بنده ارسال کنین به همراه یه شماره تماس...کارها که تقسیم بندی شد با افراد تماس گرفته میشه.
با تشکر!

gandom
12-30-2011, 08:50 PM
راستی دوستان تو زمینه ی گریم تئاتر یا سینما اگه کسی به صورت تخصصی کار کرده دریغ نکنه...همه ی برای آوااستار،آوااستار برای همه!

lightcatcher
12-30-2011, 09:40 PM
برای طراحی پوستر رو من می تونید حساب کنید

رخساره روشنی
12-30-2011, 10:22 PM
سلام منم در زمینه تهیه پوستر چون اهل تهران نیستم اعلام آمادگی می کنم

*sh
12-30-2011, 10:22 PM
سلام گندم جان

از اونجایی که علاقه ی خاصی به تئاتر دارم (اینم که آوا استاریه دیگه هیچی) دلم طاقت نمیاره یه گوشه بشینم و تماشاچی باشم ،

ضمن اینکه عاشق قصه ی شازده کوچولو هستم ، میخواستم عرض کنم اگه نمایشتون راوی نیاز داشت رو من حساب کنید... ;)

gandom
12-30-2011, 11:25 PM
سلام گندم جان

از اونجایی که علاقه ی خاصی به تئاتر دارم (اینم که آوا استاریه دیگه هیچی) دلم طاقت نمیاره یه گوشه بشینم و تماشاچی باشم ،

ضمن اینکه عاشق قصه ی شازده کوچولو هستم ، میخواستم عرض کنم اگه نمایشتون راوی نیاز داشت رو من حساب کنید... ;)

چون می دونم صدای خوبی دارین ...حتما"...امکان نریشن تو این تئاتر زیاده...حالا می تونه صدای خود کاراکترا باشه یا فقط صدا...در هر صورت ممنون...خوشحالم می بینیم که تو این جمع علمی انسان های هنرمند زیادن و هر کسی که وارد وادی نجوم میشه...بالاخره یه هنری داره!:دی

gandom
12-30-2011, 11:28 PM
دوستانی که برای طراحی اعلام آمادگی کردن تا اسفندماه کارهاشونو به من ارسال کنن تا از بین اونها بهترین ها انتخاب بشه و کار می تونه چندتا پوستر داشته باشه...تو زمینه ی طراحی هر سؤالی داشتین می تونین بپرسین...قول می دم تو زمینه ی طراحی از هیچ کمکی دریغ نکنم!

آقای امام پیشنهادی دادن که دلم نیومد به مرحله ی عمل نرسونمش!

این تئاتر می تونه برای بچه های محک هم اجرا بشه...به این صورت که بلیطی که برای این تئاتر به فروش می رسه پولش می ره برای خیریه و بچه های محک.

امیدوارم تو این تئاتر همه بتونیم با عشق کار کنیم،برای کسایی که هیچ احتیاحی به ترحم ندارن...بلکه دوست دارن یک روز مثل بچه های عادی زندگی کنن!...کنارتون بشینن و مثل شما ...خیلی عادی.... به صحنه خیره بشن.....!

امیدوارم که تو این کار خیر همه یه سهمی داشته باشیم!

lightcatcher
12-31-2011, 08:58 AM
برای طراحی پوستر فعلا فقط می شه طرح خام کار رو براتون ارسال کرد چون هنوز عناوین و محل برگزاری و... مشخص نشده....
فقط پوستر در چه سایزی طراحی بشه ؟

gandom
12-31-2011, 06:37 PM
برای طراحی پوستر فعلا فقط می شه طرح خام کار رو براتون ارسال کرد چون هنوز عناوین و محل برگزاری و... مشخص نشده....
فقط پوستر در چه سایزی طراحی بشه ؟

این اطلاعات و سؤالات رو خواهشا" با پیام خصوصی به من ارسال کنین...جوابش رو براتون ارسال می کنم.

Asteroid
12-31-2011, 08:14 PM
دوست خوبم ، میتونی علاوه بر فیلم برداری برای طراحی ام رو من حساب کنی...
ایده ی محک خیلی عالیه(تشکر از آقای امام)و آرزوی موفقیت برای کل گروه.

lightcatcher
12-31-2011, 10:09 PM
راستی برای موسیقی هم می تونید رو من در زمینه ی گیتار و پیانو حساب کنید . البته ساز رو باید خودتون جور کنید چون من اصفهان هستم :دی

ahmad fotoohi
01-01-2012, 11:33 PM
دوستان تهراني يه كم كم لطفن هاااا!
ما كه نمي تونيم بازي كنيم.ولي براي فيلمبرداري و مخصوصا تهيه بروشور و پوستر در خدمتيم!

manijeh rostami
01-02-2012, 06:17 PM
سلام
صندوق خصوصی تون پر است و نتونستم براتون بفرستم.
من هم خوشحال می شم همکاری کنم (بازیگر یا هر چیز دیگه)... شازده کوچولو داستان مورد علاقه من هست..
پس حتما میام.. شک نکنید.
بهم پیام خصوصی بزنید

Amin-Mehraji
01-02-2012, 07:02 PM
سلام خدمت خانم گندم ....

یه پیشنهادی درباره ی فیلمنامه داشتم ....

میتونید فیلم نامه رو با کمی تغییر به تاپیکی که آقای امام ایجاد کردن هم ارتباطش بدید ....

مثلا شازده کوچولو الان تو آخر دنیاس و .........:wink:

gandom
01-03-2012, 02:10 PM
دوستان من تا روز اجرا منتظرتون نگه مي دارم تا
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
بياين ببينين ديگه!

gandom
01-05-2012, 06:02 PM
دوستان يه مسئله اي پيش اومده كه خواستم باهاتون در ميون بذارمش...اين نمايشنامه اي كه حدود 40 درصد پيشرفت داشته تو زمينه ي بازنويسي...حدودا" ده تا دوازده كاركتر نياز داره...كه تا به حال هفت نفر براي بازي اعلام همكاري كردن...شديدا" نيازمند بازيگر هستيم...جنسيت و سن و سال هم هيچ اهميتي نداره...! باور كنيد شما هم مي تونيد رو صحنه ظاهر بشين!...هر كسي كه علاقه داره بازي كنه حتي اگر هم تجربه اي تو بازيگري نداره...بياد و شركت كنه! خوب اين ميشه اولين تجربش!

arsin
01-05-2012, 06:38 PM
امیرحسین قیاسی هستم. دانشجوی رشته سینما در دانشگاه سوره. اخیرا تئاتری در فرهنگسرای سلامت به روی صحنه بردم و علاقه بازی یا منشی گری صحنه دارم

gandom
01-06-2012, 08:07 PM
نكته ي قابل توجه براي تمامي عزيزاني كه براي طراحي پوستر و يا بروشور اعلام امادگي كردن:

دوستان مي تونين كارهاتون رو تو سايز 30 در 60 بزنين...به خاطر اينكه امكان چاپ روي بنر هم هست پس تو سايز 75 در 1.5 كار كنين با رزولوشن 72 كه طرحتون دچار افت رزولوشن نشه و كارتون پيكسل پيكسل در نياد...ولي براي پوستر رزولوشن 300 خوبه.

دوستاني هم كه مي خوان بروشور طراحي كنن مي تونن 3 لت يا 2 لت كار كنن و فعلا" اتد بزنن تا وقتي كه كار به اتمام رسيد انشاا... اون موقع اطلاعاتي رو كه بايد روي بروشور و يا پوستر درج بشه رو براشون ارسال مي كنم
با تشكر

امین
01-06-2012, 09:16 PM
میشه بپرسم کی کار رو شروع می کنید.یا اینکه میشه یه کم هم در مورد فیلمنامه یا حتی قسمتی از اون رو بذارید ببینیم.:thumbsup:آخه ما هیچ ذهنیتی از نحوه ی تئاتری این داستان نداریم. البته اگه دوست دارید و محرمانه نیست بذارین. ببخشیدا. چون فکر کنم اینجوری دوستان بیشتری همکاری کنند.:yarr:

gandom
01-07-2012, 06:11 PM
خوب داستان همون داستانه...فقط چندتا کاراکتر عوض شده...غصه نخورید شازده کوچولو خودش هنوز هست!
:hope my fake smile
نمایش بازی بدن زیاد داره...با اون چیزی که خوندین مطمئنا" زمین تا آسمون تفاوت خواهد داشت...

بیش تر از این چیزی نمی گم...!

sara zare
01-07-2012, 06:21 PM
خوب داستان همون داستانه...فقط چندتا کاراکتر عوض شده...غصه نخورید شازده کوچولو خودش هنوز هست!
:hope my fake smile
نمایش بازی بدن زیاد داره...با اون چیزی که خوندین مطمئنا" زمین تا آسمون تفاوت خواهد داشت...

بیش تر از این چیزی نمی گم...!
سلام خوبی
مشکل بازیگراتون حل شد؟ الان همه چیتون اکی شده دیگه نه؟

Mostafa
01-07-2012, 06:25 PM
سلام خوبی
مشکل بازیگراتون حل شد؟ الان همه چیتون اکی شده دیگه نه؟

سلام خانم زارع

البته خود خانم گندم رو جمعه که دیدم میگفتن که چندتا بازیگر مونده هنوز .

شما در هر بخش که مایل به همکاری باشید مطمئنآ بچه ها استقبال خواهند کرد ...

موفق باشید

رخساره روشنی
01-07-2012, 06:47 PM
نكته ي قابل توجه براي تمامي عزيزاني كه براي طراحي پوستر و يا بروشور اعلام امادگي كردن:

دوستان مي تونين كارهاتون رو تو سايز 30 در 60 بزنين...به خاطر اينكه امكان چاپ روي بنر هم هست پس تو سايز 75 در 1.5 كار كنين با رزولوشن 72 كه طرحتون دچار افت رزولوشن نشه و كارتون پيكسل پيكسل در نياد...ولي براي پوستر رزولوشن 300 خوبه.

دوستاني هم كه مي خوان بروشور طراحي كنن مي تونن 3 لت يا 2 لت كار كنن و فعلا" اتد بزنن تا وقتي كه كار به اتمام رسيد انشاا... اون موقع اطلاعاتي رو كه بايد روي بروشور و يا پوستر درج بشه رو براشون ارسال مي كنم
با تشكر
یه سوال داشتم با چه فرمتی باید پوستر رو براتون ارسال کنیم

gandom
01-08-2012, 05:17 PM
یه سوال داشتم با چه فرمتی باید پوستر رو براتون ارسال کنیم

دوستان سری اول با همون فرمتJPEG بفرستید اگه نیاز به تغییر داشت و... بهتون می گم که فایل psd ش رو بفرستین یا نه.

gandom
01-10-2012, 05:34 PM
دوستانی که اعلام آمادگی کردن برن تو این لینک و توی گروه عضو شن...از این به بعد ادامه ی بحث ها رو تو این قسمت پیش می بریم...لطفا" توی گروه آبونه شید...ممنون
http://forum.avastarco.com/forum/group.php?groupid=29

gandom
01-21-2012, 05:45 PM
دوستانی که اعلام آمادگی کردن برن تو این لینک و توی گروه عضو شن...از این به بعد ادامه ی بحث ها رو تو این قسمت پیش می بریم...لطفا" توی گروه آبونه شید...ممنون
http://forum.avastarco.com/forum/group.php?groupid=29

از تكرار كردن جملاتم اصلا" لذت نمي برم...ولي نه به اون همه استقبال روزاي اول...نه به اين بي خيالي...عوض اين همه پرسيدن اينكه اين تئاتر چي شد؟...لطف كنيد و عضو گروه مربوطه بشين...
اين همه عجله چندان تآثيري تو پيشرفت كار نداره...بلكه اون چه كه مهمه يكم صبر و طاقت شماست!

gandom
02-12-2012, 03:23 PM
صرفا" جهت اطلاع

با توجه به پرسش های زیاد دوستان راجع به شروع تمرینات باید بگم که همچنان به دنبال سالن تمرین هستیم و بعد از هماهنگی های لازم تمرینات رو شروع می کنیم.

kh.maroufi
02-28-2012, 10:57 PM
و بالاخره، امروز هم اولین جلسه تمرینی تئاتر با حضور دوستان برگزار شد...

این هم 2 تا عکس، برای گزارش کار.

http://up.vatandownload.com/images/b1mu1j46kvj8enkae6j.jpg

http://up.vatandownload.com/images/nnv9wijuqdg6c7bz9o90.jpg

gandom
03-02-2012, 05:27 PM
هم اكنون نيازمند ياري گرمتان هستيم...!

زمينه اي كه توي اصل تاپيك نگفتم رو مي خوام الآن ذكر كنم...دوستان اگه تو زمينه ي گريم تئاتر يا سينما تجربه اي دارن منتظريم....

gandom
05-14-2012, 11:21 AM
با توجه به این که نیمی از بچه های گروه دانش اموز هستند و نیمی دیگه دانشجو....و هم اینکه امتحانات بچه مدرسه ای ها داره شروع میشه...بنده مجبور هستم که اعضای گروهی که دانشجو هستن رو تو خرداد باهاشون تمرین کنم و در نهایت هفته های اول تیر ماه که امتحانات خودم و بقیه هستش تمرینات رو کنسل...و بعد از امتحانات دانشگاهی یک هفته ی کامل تمرینات فشرده بریم...و اگه خدا یاری کنه...و اقای امام هم همکاری کنن...یه اجرای خوب تا قبل از ماه رمضان واسه بچه های اوااستار بریم!...:)