PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آف تاپیک

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6

Mostafa
02-04-2012, 12:36 AM
زنان و مردان باهم متفاوت هستند،

در این دو نکته تردیدی نیست.

ولی به جای تاکید روی کیفیت های منفی زن و مرد ،

چرا روی نقاط مثبت آنها تاکید نکنیم؟

بیایید از خانم ها شروع کنیم:

زن ها مهربان ، عاشق و دلسوزند.

زن ها وقتی خوشحالند گریه میکنند.

زن ها برای نشان دادن توجه و علاقه همیشه کارهای کوچکی انجام میدهند.

زن ها برای دستیابی به بهترین چیزها برای همسر و فرزندانشان دریغ نمی کنند.

زن ها قدرت این را دارند که وقتی خیلی خسته هستند و نمی توانند روی پا بایستند ، لبخند بزنند.

زن ها می دانند چگونه یک وعده شام یا ناهار معمولی را به یک فرصت تبدیل کنند.

زن ها می دانند چگونه از پول خود بهترین استفاده را ببرند.

زن ها می دانند که چگونه یک دوست بیمار را تیمار کنند.

زن ها شادی و خنده را به دنیا ارزانی می دارند.

زن ها می دانند چگونه ساعت های متوالی کودکان را سرگرم کنند.

زن ها صادق و وفادار هستند.

زن ها در زیر آن ظاهر نحیف ، اراده پولادین دارند.

زن ها برای یاری رساندن به دوست محتاجشان، همه کار انجام می دهند.

زن ها از بی عدالتی به آسانی به گریه می افتد.

زن ها می دانند چگونه به یک مرد احساس پادشاه بودن بدهند.

زن ها دنیا را مکانی شادتر برای زندگی می سازند.

.
.

.

.

.

.

.

.

حالا نوبت مردهاست....:

مردان برای حمل اشیاء سنگین و کشتن سوسک و عنکبوتها خوب هستند

جناب آقاي امين خان مهراجي ...

حالا گيريم تعدادي از اُناسِ محفل هم برايتان هورا كشيدند !!!

شما يعني ديگه نمي خواي بياي تو جمع پسرا ديگه ! :yarr:

اگر ميبيني آقايون ِ جمع هيچي بهت نميگن ، بذار به حساب نجابتشون !

حالا بحثي نيست كه خانم ها همه اون ويژگي ها رو دارن .... قبول

ولي آيا واقعآ مردها فقط به همان درد مي خورند كه شما گفتي ؟؟؟

چند وقت پيش جمله اي از بزرگي خواندم كه بسيار تامل بر انگيز بود :

مي گفت اصولآ فمينيسم از تراوشات ذهني برخي مرداني به وجود آمد كه كاسه داغتر از آش بودند !!!:slow:

حالا گفته ايشان به تجربه ثابت شد !! :crazy:

استغفرا...

Mojtaba.M
02-04-2012, 12:48 AM
بلبل را ببین که حتی در قفس هم می‌خواند
پروانه را ببین که حتی با وجود کوتاهی عمر، از پرواز دست نمی‌کشد
طاووس را ببین که زشتی پاهایش، افسرده‌اش نساخته
زرافه را ببین که هرگز گردن‌کشی نمی‌کند
کرم را ببین که بی‌دست و پا بودنش، او را از حرکت باز نداشته
جغد را ببین که شب‌ها چگونه به مراقبه مشغول است
عقاب را ببین که چگونه چشمانش را به هدفش دوخته است
سگ را ببین که تو نجس می‌خوانیَش اما او به تو وفادار مانده
گوسفند را ببین که چگونه قربانی خوشی‌ها و ناخوشی‌های توست
زنبور را ببین که چگونه از گل شهد برمی‌آورد و از دشمن دمار
لاک‌پشت را ببین که چگونه شجاعانه به جای لاک دیگران در لاک خود پنهان شده
پشه را ببین که چگونه غرور و عظمت تو را در هم می‌شکند و خشم نهفته‌ات را بیرون می‌ریزد
ماهی را ببین که چگونه سودای کرمی کوچک او را به دام می‌اندازد
اسب را ببین که چگونه از روی نجابت به ولی نعمت خود خدمت می‌کند
وکرکس را نبین که پیوسته در انتظار مرگ دیگران است
طوطی را نبین چرا که بی‌اندیشه هر گفته‌ای را تکرار می‌کند
کفتار را نبین چرا که خفت ریزه‌خواری می‌کشد
ملخ را نبین چرا که تاراجگر زحمات دیگران است
عنکبوت را نبین چرا که تنها به فکر بنای خان? خود است
عقرب را نبین چرا که در دشواری‌ها به جای حل مسئله، حلال مسئله را می‌کشد
و پرندگان را ببین که چگونه به هنگام آشامیدن، نظری نیز به آسمان دارند:sick::yaeh am not durnk:

Amin-Mehraji
02-04-2012, 12:53 AM

نه بابا آقای امام ...

خدا نکنه ! این مطلب فقط به جهت فان بود و بس ، وگرنه آقایون به درد خیلی کارای دیگه هم می خورن ، خب مثال بزنم براتون :

گردگیری می کنند ، شیشه پنجره ها رو تمیز میکنن ، آب حوض میگیرن ، دم عید که میشه بالا پشت بوم فرش میشورن ، صبح که میشه بچه رو میبرن مهدکودک ظهرم برش میگردونن خونه و کلی کارای دیگه هم میکنن ، تازه این سوای گردگیری و شیشه پاک کردن و فرش شستن و ......... خونه ی مادرخانوم شونه ، بله !

اینارو گفتم که پس فردا بعضی ها راه نیفتن پیش همه بگن که امین مهراجی گفته آقایون فقط سوسک و عنکبوت کشی بلدن ، نه !! کارای دیگه هم بلدن ;)

----------------------------------------------

از همین تریبون از نسوان فروم درخواست دارم به دلیل این جسارتی که از خود به خرج دادم ، اگه اومدم تولد آوا از بنده حمایت نمایند !

Hojjat Zafarkhah
02-04-2012, 01:06 AM
نه بابا آقای امام ...

خدا نکنه ! این مطلب فقط به جهت فان بود و بس وگرنه آقایون به درد خیلی کارای دیگه هم می خورن ، خب مثال بزنم براتون :

گردگیری می کنند ، شیشه پنجره ها رو تمیز میکنن ، آب حوض میگیرن ، دم عید که میشه بالا پشت بوم فرش میشورن ، صبح که میشه بچه رو میبرن مهدکودک ظهرم برش میگردونن خونه و کلی کارای دیگه هم میکنن ، تازه این سوای گردگیری و شیشه پاک کردن و فرش شستن و ......... خونه ی مادرخانوم شونه ، بله !

اینارو گفتم که پس فردا بعضی راه نیفتن پیش همه بگن که امین مهراجی گفته آقایون فقط سوسک و عنکبوت کشی بلدن ، نه !! کارای دیگه هم بلدن ;)

از همین تریبون از نسوان فروم درخواست دارم به دلیل این جسارتی که از خود به خرج دادم ، اگه اومدم تولد آوا از بنده حمایت نمایند !

برادر توی شهر خودمون دیگه نسوان آوااستاری به دادت نمیرسن!!! فقط عکس قبل و بعد از دیدارمون رو میذارم فروم و درخواست یک عدد فاتحه!!!
خواستی ختم قرآن هم میگیریم برات!!!

کافیه؟؟؟ یا بازم بگم؟؟؟؟

درضمن اگه کافی نبود چندی از رجال آوااستاری دعوت میکنم،کامل پذیرائی کنیم ازت!!

اگه بازم پست بذاری و از مصارف آقایون بگی جرم خودت رو سنگین تر میکنی!! و بعد ها در دادگاه (آوااستار) بر علیه ات استفاده میشه!!

Mahtabe kavir
02-04-2012, 01:22 AM
به منظور حمایت و پشتیبانی از ایشون در برابر تهدیدات:omg: یکسری از رجال فروم لطفا این پست را لایک زده و شیر کنید.

به دوستان خود نیز اطلاع دهید.

با تشکر

انجمن دادخواهان فمینیستی فروم:thumbsup:

Hojjat Zafarkhah
02-04-2012, 01:37 AM
به منظور حمایت و پشتیبانی از ایشون در برابر تهدیدات:omg: یکسری از رجال فروم لطفا این پست را لایک زده و شیر کنید.

با تشکر

اینجا همه میدونن من اغتشاشم قویه!!! کاری نکنید گل کنما!!! اگه زیاد جو بندازین کاری میکنم که هممون اخراج بشیم!!!

از ما گفتن!! حالا خود دانید!!

.................
درضمن جناب مهراجی از الان محارب و مرتد و ...... شناخته شدند و از همین الان تحت تعقیب پلیس اینتر پل!!! هستند..... شایان ذکر است هرگونه اقدام حمایت کننده از ایشان جرم محسوب شده و پیگرد قانونی دارد!! (گشت ارشاد میفرستم دمه خونتون)!!

تبعید ..... تخریب ....... تکفیر ....... تفتیش پروفایل ....... تنزل به سطح کاربری جدید !! از جمله محکومیت های حمایت کنندگان از جناب آقای مهراجی است!!

البته از کسانی که این فرد خاطی را کت بسته تحویل من(اینتر پل) دهند جایزه ای اونم به دلار میدم بهشون!!!

تذکراتم رو جدی بگیرید!!

Amin-Mehraji
02-04-2012, 01:40 AM
از مصارف آقایون

1- حرص دادن خانوما
2- غر زدن سر چیزای بی مورد
3- کار کردن از صبح تا شب برای تهیه ی پول خرید ِ خانوم ها
4-راننده ی شخصی خانوما بودن
5- باز کردن در ماشین برای خانوما
6- گاه و بی گاه تجدید فراش کردن
7-گذاشتن آشغال ها در دم در ساعت 9 شب
8 - جارو زدن خونه ، زیر فرش ، زیر مبل ، روتختی ، رو فرشی و امثالهم

--------------------------------------------------------------------------
پ ن : به اطلاع سنوان گرامی فروم میرساند در صورت بالارفتن آمار حمایت های مردمی شما عزیزان ؛ بنده به رغم اینکه احتمال دارد در این راه به مقام والای شهادت برسم ولی همچنان در این سنگر دوشادوش شما خواهم جنگید ;)

آسمون
02-04-2012, 01:41 AM
اینجا همه میدونن من اغتشاشم قویه!!! کاری نکنید گل کنما!!! اگه زیاد جو بندازین کاری میکنم که هممون اخراج بشیم!!!

.................
درضمن جناب مهراجی از الان محارب و مرتد و ...... شناخته شدند و از همین الان تحت تعقیب پلیس اینتر پل!!! هستند..... شایان ذکر است هرگونه اقدام حمایت کننده از ایشان جرم محسوب شده و پیگرد قانونی دارد!! (گشت ارشاد میفرستم دمه خونتون)!!

تبعید ..... تخریب ....... تکفیر ....... تفتیش پروفایل ....... تنزل به سطح کاربری جدید !! از جمله محکومیت های حمایت کنندگان از جناب آقای مهراجی است!!

البته از کسانی که این فرد خاطی را کت بسته تحویل من(اینتر پل) دهند جایزه ای اونم به دلار میدم بهشون!!!

تذکراتم رو جدی بگیرید!!

حالا مثلا الان من حمایت کردم!!!!!!!!چی قراره بشه مثلا؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Hojjat Zafarkhah
02-04-2012, 01:49 AM
1- حرص دادن خانوما

برادر لذتی که در این مورد هست در 20گرفتن تو درس 10واحدی اونم با تقلب نیست!!!

چرا جو رو الکی شلوغ میکنید؟؟؟؟ من که نمیتونم مدیر هارو کاری بکنم!!! میتونم؟؟؟؟ غیر مدیر بیارید حریف میطلبم!!!

البته اگه مدیرای رجل همکاری نکنن،کاری نمیتونم بکنم الکی وقتم رو هدر کردم!!! مدیرا کمک کنن ارتش دنیا نتواند که جوابم دهد!!! :دی

آسمون
02-04-2012, 01:53 AM

چرا جو رو الکی شلوغ میکنید؟؟؟؟ من که نمیتونم مدیر هارو کاری بکنم!!! میتونم؟؟؟؟ غیر مدیر بیارید حریف میطلبم!!!

البته اگه مدیرای رجل همکاری نکنن،کاری نمیتونم بکنم الکی وقتم رو هدر کردم!!! مدیرا کمک کنن ارتش دنیا نتواند که جوابم دهد!!! :دی

پس که دوست دارین حرص بدین؟؟؟؟؟

از همین جا اعلام میکنم تمام غیر مدیران در پناه من هستند.

af.skylover
02-04-2012, 01:57 AM

نه مثلا با غیر مدیر ها چی کار میخواید بکنید ؟؟؟؟؟؟؟:snooty:
شما که سهله ، اون اریون بالا سریتونم بیاد کاری نمیتونه بکنه............

Mahtabe kavir
02-04-2012, 01:59 AM
و ما علی رغم همه ی تهدیدات خارجی راهتان را ادامه خواهیم داد آقای مهراجی.

دشمن ما بداند که ما تا آخرین توان ایستاده ایم.......

با تشکرات فراوان از حمایتهای بی دریغ خانم مدیر عزیز "آسمون" عظما!

-----------------------------------------
الان آقای امام با خودشون میگن عجب کاری کردم این بحثو راه انداختم!!

آسمون
02-04-2012, 02:02 AM
آره دیگه
خانوما بحث که واسه ما تموم شدست و ما میدونیم که محسناتی داریم....پس دیگه جای بحثی نمیبینیم.درسته(با تشکر خود تایید کنید و ختم جلسه)؟

Hojjat Zafarkhah
02-04-2012, 02:11 AM
میبینم که بعد اینکه مدیر پر و بالتون رو گرفت اومدین جلو!!!

من اگه دو نفر ادم پایه (از جنس مدیر)داشتم قیام میکردم،اگه قیام نمیکنم دلیلش اینه!!

اوریون بالاسری اندازه من قدرت نداره!!! ولی منم که اینجام،رفیق ندارم!! حالا ستاد خود تشکری راه بندازین!!! حالا هی برید بگین ما فلانیم و بیسار!!! اصن شماها خوب ماها بد!!! به سلامتی خودمون که مردیم و مرد موندیم مثه بعضیا خود فروخته نشدیم!!!
خدایا به داده ات نداده ات شکر!!!

ختم جلسه رو اعلام کرده بودن!!!

یا علی

af.skylover
02-04-2012, 02:12 AM
و در نهایت میخواستم از آقای مهراجی تشکر کنم که پایه ی این بحث را به وجود آوردند ، از آقای امام برای اینکه روح تازه ای به این بحث دمیدند ، از آقای اوریون که آتیش بیار معرکه بودند و از خانوم ها برای اینکه بار دیگر بر آقایون ثابت کردند که در کار گروهی بهتر از آقایون عمل میکنند...
به سلامتی همگی...

مهدی نوابی
02-04-2012, 02:34 AM
اوریون جون مشکل چیه؟؟؟

ما هستیم

Asteroid
02-04-2012, 10:34 AM
تشکر صادقانه از آسمون عزیز....و یک تشکر هم از آقای Amin Mehraji که واقعا حقیقت رو هرچقدرم تلخ ...اما بیان کردن...
اما یه چیزی...من هنوزم باورم نمیشه که یه مرد بیاد و از حقوق پایمال شده ی خانم ها در طی چند دهه ی اخیر حرفی بزنه !!!!! خانم ها حواستونو جمع کنید من فکر میکنم نقشه ای در کاره !!! به نظر این آقایون کاسه ای زیر نیم کاسه گذاشتن...:blink::grin:

Ehsan
02-04-2012, 01:09 PM
یه دو روز نبودیم ببینید چه ماجرایی به بار اومده! بابا حالا یکی جوگیر شده یه چیزی گفته دل ِ بعضی ها خوش بشه! شما چرا اینقدر کشش دادید؟!؟

e_moases
02-04-2012, 01:37 PM
برای عوض شدن حال و هوای ملتهب مجلس:

روزی مجنون از روی سجاده شخصی‌ که در حال نماز بود عبور کرد, مرد نمازش را شکست و گفت:مردک من در حال رازو نیاز با خدای خویش بودم...!!

مجنون با لبخند گفت:

من عاشق دختری هستم و تورا ندیدم !!!

تو عاشق خدایی و مرا دیدی!!!!!...

Mojtaba.M
02-04-2012, 03:48 PM
به منظور کاهش در مصرف برق و استفاده کمتر از آسانسور و همچنین افزایش نشاط اساتید و دانشجویان

http://www.astroupload.com/uploads/13283574051.jpg

http://www.astroupload.com/uploads/13283574062.jpg

http://www.astroupload.com/uploads/13283574063.jpg
:th_cry:

حالا هرکی گفت از ابتکارات دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب چیه؟!

gandom
02-04-2012, 06:22 PM
من از بچه های تهران شمالم ولی چیزی که با چشمای خودم در مورد مهندسین این دانشگاه دیدم اینه که تا دلتون بخواد برای یه ساختمون راهرو درست می کنن با هفت هشت ده تا اتاق سه در چهار...اینم یه مدلشه دیگه!

Sunrise
02-04-2012, 09:09 PM
گاهی اوقات جریان آرام زندگی لحظات هیجان انگیزی رو بی هیچ مقدمه ای برای آدم رقم می زنه! اینجاست که باید دل رو به دریا زد و همراه این جریان، جاری شد؛...
بعد از گذروندن یک روز پرکار، با تماس karimisss راهی موزه تمبر در میدون توپخونه شدیم! بازدیدمون بسیار کوتاه بود چون خیلی دیر رسیده بودیم- بگذریم که ساعات بازدید موزه اصلا منطقی نبود!- ولی تلافی درست ندیدن تمبرهای زیاد اونجا رو با گشت و گذار و عکاسی در محوطه سر در باغ ملی در آوردیم...

http://www.astroupload.com/uploads/13283765982.jpg

با فکر نوشیدن یک لیوان قهوه سر از چهارراه استانبول در آوردیم که ناگهان.......
تابلوی قدیمی " کافه رستوران نادری" (http://fa.wikipedia.org/wiki/%DA%A9%D8%A7%D9%81%D9%87_%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%B1% DB%8C)هیجان عصرگاهی ما رو کامل کرد و با ورود به کافه، تاریخ 93 ساله ی اون مرور شد...

http://www.astroupload.com/uploads/13283765981.jpg

صندلی های قدیمی/ عکس های روی دیوار / معماری سالهای گذشته و از همه جالب تر گارسون های پیری که از فضای روشنفکرانه ی کافه و شبهای بلند زمستونی و دود سیگار و صادق هدایت و شاملو و فروغ گفتن و از رونق روزهای تابستونی در حیاط کافه و ویگن و عارف و ....

http://www.astroupload.com/uploads/13283765983.jpg

و این ما بودیم که تلخی قهوه ای گرم رو با شادی یاد همه دوستان آوایی مون دلپذیر کردیم و آرزو کردیم که به زودی شرایط خوبی فراهم بشه که دیدارهای ما تازه بشه

----------------
کلا هر جا میریم یه عالمه یاد بچه های آوا می کنیم / پریشب هم یه جای دیگه کلی یاد همه آوایی ها کردیم ;)
این متن رو هم در کافه نوشتم و کریمیسس هم عکسش رو گرفت :yaeh am not durnk:
راستی باید از مهداد عزیز عذرخواهی کنم که نشد بهش خبر بدیم/ یه روز باید سر فرصت بریم بازدید موزه تمبر و با کارشناسش صحبت کنیم

karimisss
02-04-2012, 11:05 PM
خیلی ممنون از sunrise عزیز به خاطر این عصر نوشته به قول خودش .
یکی از نکات جالب اون کافه این بود که گارسن ها خیلی خیلی مهربون و صمیمی باهاتون برخورد می کنن و اصلا احساس ورود به یه جای جدیدو نمیکنید . نکته جالب دیگه لیوان آبی بود که برای من آوردن و تاکید کردن که آب تهرانه ! حالا نمیدونم چه نکته خاصی داشت .
در ضمن از تمبر های نجومی و بیشتر فضایی موزه تمبر عکس هایی انداختم که به زودی در تاپیکش قرار میدم .

Amin-Mehraji
02-04-2012, 11:08 PM
تاکید کردن که آب تهرانه ! حالا نمیدونم چه نکته خاصی داشت .

میگن هرکی آب تهرون بخوره سالک رو شاخشه:yarr: ( نقل قول از سریال شهریار :دی ) ، اینم نکته ی امشب:yaeh am not durnk:

rezash
02-04-2012, 11:13 PM
پست شما من رو ياد ساعات كاري موزه بانك مركزي انداخت.

من هم چند ماه پيش به عشق ديدن الماس كوه نور يا درياي نور بود كه راهي موزه مربوطه شدم كه آن هم پائينتر از چهار راه استانبول مي باشد ولي متاسفانه ساعت كاري موزه تمام شده بود و من هم ديگه نتونستم تا الان برم به ديدن اشيا گرانبهاي اين موزه.

ساعت كاري اين موزه هم واقعا عجيب بود دو روز يا سه روز در هفته و خيلي هم زود تعطيل ميشد.و روزهاي تعطيل هم بسته بود.

حالا اين سوال برام مطرحه كه بر چه اساس و مصلحتي اين مدل ساعت بازديد انتخاب ميشه؟و چطور يك مسافر ميتونه از اين ساعات مطلع بشه؟

karimisss
02-04-2012, 11:29 PM
اتفاقآ بنده و دوستان هم خیلی وقته می خوایم از موزه جواهرات ملی دیدن کنیم ولی همین مشکل ساعت و نبود برخی دوستان که خارج از تهرانن مسئله سازه . این موزه فقط شنبه تا سه شنبه و ساعت 2 الی 4 بازه !

Hojjat Zafarkhah
02-05-2012, 01:14 AM
چطور تونستيم ديكته ياد بگيريم،ما براى صداهاي كاملا مشابه حروف مختلفي داريم:
براي اين صدا 2 حرف داريم:ت - ط
براي اين 2 تا: ه - ح
براي اين 2 تا: ق - غ
براي اين 2 تا: ء - ع
... براي اين 3 تا: ث - س - ص
براي اين 4 تا: ز - ذ - ض - ظ
اين يعني:
(شش) رو نميشه غلط نوشت
(دوغ) رو يه جور ميشه غلط نوشت
(فيسبوك) رو 2 جور ميشه غلط نوشت
(دست) رو 5 جور ميشه غلط نوشت
(اينترنت) رو 7 جور ميشه غلط نوشت
(سزاوار) رو 11 جور ميشه غلط نوشت
(زلزله) رو 15 جور ميشه غلط نوشت
(احتذار) رو 31 جور ميشه غلط نوشت
(استحقاق) رو 95 جور ميشه غلط نوشت
(اهتزاز) رو 127 جور ميشه غلط نوشت

.................................................. ......

واغئن چتوري شد كه ماحا طونصطيم ديكطه ياد بگيريم...؟؟؟

مسعود فرح بخش
02-05-2012, 02:16 PM
روزی همه دانشمندان مردند و وارد بهشت شدند آنها تصمیم گرفتند تا قایم موشک بازی کنند
متاسفانه انشتین اولین نفری بود که باید چشم می گذاشت. او باید تا 100 میشمرد و سپس شروع به جستجو میکرد.
همه پنهان شدند الا نیوتون ... نیوتون فقط یک مربع به طول یک متر کشید و درون آن ایستاد. دقیقا در مقابل انشتین.
انشتین شمرد 97, 98, 99..100… او چشماشو باز کرد ودید که نیوتون در مقابل چشماش ایستاده. انشتین فریاد زد نیوت...ون بیرون( سك سك) نیوتون بیرون( سك سك) نیوتون با خونسردی تکذیب کرد و گفت من بیرون نیستم.
او ادعا کرد که اصلا من نیوتون نیستم...
...تمام دانشمندان از مخفیگاهشون بیرون اومدن تا ببینن اون چطور میخواد ثابت کنه که نیوتون نیست... ..نیوتون ادامه داد که من در یک مربع به مساحت یک متر مربع ایستاده ام... که منو نیوتون بر متر مربع میکنه .........
...از آنجایی که نیوتون بر متر مربع برابر یک پاسکال می باشد بنابراین من پاسکالم پس پاسکال باید بیرون بره (پاسکال سك سك)

Astronomy
02-05-2012, 04:47 PM
سلام به همه....
ايني كه پايين نوشتم تست هوش انيشتين...حل كنيد فقط مهلت بديد دوستان ديگه هم به جواب برسن,تا شنبه دوستان وقت دارند...بعدش جوابشو ميگم...(خيلي خيلي راحته:))))
در خياباني 5 خانه در 5 رنگ كه 5 نفر با 5 مليت متفاوت كه هر كدام 5 نوشيدني متفاوت و 5 سيگار و 5 حيوان خانگي متفاوت دارند.
كدام يك ماهي ماهي نگه ميدارن؟
1-مرد انگليسي در خانه قرمز است.
2-مرد سوئدي سگ دارد.
3-مرد دانماركي چاي مينوشد.
4-خانه سبز رنگ سمت راست خانه سفيد رنگ است.
5-صاحب خانه سبز قهوه مينوشد.
6-شخصي كه سيگار پارمال ميكشد پرنده دارد.
7-صاحب خانه زرد سيگار دونهيل ميكشد.
8-مردي كه در خانه وسطي زندگي ميكند شير مينوشد.
9-مرد نروژي در اولين خانه است.
10-مردي كه سيگار بلندز ميكشد كنار مردي كه گربه دارد زندگي ميكند.
11-مردي كه اسب دارد كنار مردي كه سيگار دونهيل دارد زندگي ميكند.
12-مردي كه سيگار بلومستر ميكشد آبميوه مينوشد.
13-مرد آلماني سيگار پرنس ميكشد.
14-مرد نروژي كنار خانه آبي زندگي ميكند.
15-مردي كه سيگار بلندز ميكشد همسايه كسي ست كه آب مينوشد.

با سلام

جواب این سوال رو چون طراح سوال (در اینجا) دسترسی به فونت فارسی نداشتن گفتن که من برم و بزارم!!

خوب جواب میشه

مرد آلمانی!!

کسی اگر تمایل داشت راه حل رو بگه اگر هم نداشت که خودم یا خود طراح سوال (در اینجا) میزاریم!!

gandom
02-05-2012, 05:07 PM
ركورد!....امروزم دماي زنجان رسيده به منفي بيست و يك درجه!

celestial boy
02-05-2012, 07:17 PM
سلام
اين مسئولين مدرسه هم گاهي اوقات به فكر سلامتي و قلب دانش آموزا نيستن.امروز كارنامه ها رو دادن.بيشتر بچه ها با ديدن كارنامه نزديك بود پس بيفتن.از جمله من.9 نمره توي نمره هاي پاياني اشتباه كرده بودن.كم نيستا.يه چيزي حدود 40 صدم توي معدل.اول كه ديدم كارنامه رو نزديك بود :th_cry:بشم. بعدش نگا به نمرات كردم :pissed off:شدم.بعد كه مطمئن شدم اشتباه شده اينطوري:yarr:رفتم سراغ دفتردار و :sSig_woohoo2:برگشتم.

Astronomy
02-05-2012, 09:52 PM
امروز خدا رو شکر چهره شمال هم سفید شد

من هم طبق قولی که داده بودم چند تا عکس با موبایلم گرفتم!!

(همه عکس ها در مدرسه گرفته شده که بیرون از شهر و درون جنگل است! البته من گوشی مدرسه نمیبرماااا :دی)

شاخه های سنگین!!
http://www.astroupload.com/uploads/13284648521.jpg

کاج همیشه سبز
http://www.astroupload.com/uploads/13284648522.jpg

اینم سقف پر از برف بوفه مدرسه و دور نمای جنگل سپید پوش
http://www.astroupload.com/uploads/13284648523.jpg

اینم پشت مدرسه
http://www.astroupload.com/uploads/13284648524.jpg

نمای جاده بیرون مدرسه از درون مدرسه
http://www.astroupload.com/uploads/13284648525.jpg

نمای جاده بیرون مدرسه از بیرون مدرسه!!
http://www.astroupload.com/uploads/13284648526.jpg

این ساختمونی که اون پشت میبینید ساختمون دخترونه هست (:دی) که مسئولین محترم و عزیز با کاشتن درختان سرو ِ بلند و همیشه سبز دید ما پسر ها رو بسته اند ولی باز هم اندکی از داخل کلاس ما معلومه :دیییی
http://www.astroupload.com/uploads/13284648528.jpg

توجه: برای کسانی که در مناطق سردسیر تر هستند شاید این مقدار برف بسیار کمی باشد ولی برای شهری مثل ساری همین هم غنیمته!!

Hojjat Zafarkhah
02-05-2012, 11:24 PM
این روزا قضیه انتخال واحد اندکی داغ شده!! بعضیا انجام دادن و بعضیا هم مثه ماها هنوز مونده!!

همین الان داشتم،برای یکی رو چک میکردیم که چی برداره و اینا!! (البته لازم بذکره که این فرد حقوق میخونه و اینجا هم حقوق نداره -حالا نمیگم برا کدوم دانشگاهه-)
به نکته جالبی برخوردیم!!

[/URL][URL="http://www.astroupload.com/uploads/13284708631.jpg"]http://www.astroupload.com/uploads/13284708631.jpg (http://www.astroupload.com/uploads/13284708631.jpg)

به داخل کادر توجه کنید!!
چی میبینید؟؟
.
.
.
.
.
آفرین درسته تربیت بدنی اونم مختلط!!!:slow::slow:
روشنفکری در این حد؟؟؟ اونم دانشگاه آزاد اسلامی؟؟؟ لااله.....!!
به حق چیزای ندیده!!!
یعنی یه همچین جاهایی هم هستا!!!

مسعود فرح بخش
02-06-2012, 12:01 AM
بچه ها فردا دارم می رم دانشگاهمون ، می خوام پروژه فارغ التحصیلیم رو تحویل استادم بدم ، دعا کنید دیگه ازش ایراد نگیره:omg: بگه همینو برو صحافی کن:pathead:تا ما هم رسما به جمع فارغ التحصیلان و مهندسین جامعه بپیونیدیم.:have a nice day: خسته شدم به خدا :melt:
ممنون

Sunrise
02-06-2012, 07:00 PM
چقدر این تاپیک بانمک شده!

شده یه دفتر خاطرات :have a nice day:

فکر نمی کردم یه روزی برسه که من که خیلی به منظم و مرتبط بودن پست ها حساسم:cool: از خوندن این حرف های دورهمی لذت ببرم:grin:

ببینید چقدر برام جالب بود که حسم رو نوشتم:Psmiley:

الهی که خوبی ها همیشه پایدار و ماندگار بمونه ( ببخشید احساساتی شدم :دی )

Mojtaba.M
02-06-2012, 07:40 PM
می گویند: "مریلین مونرو ” یک وقتی نامه ای به ” البرت اینشتین ” نوشت::th_smile8:
فکرش را بکن که اگر من و تو ازدواج کنیم بچه هایمان به زیبایی من و هوش و نبوغ تو. . . چه محشری می شوند!
"اینشتین”در جواب نوشت:
ممنون از این همه لطف و دست و دلبازی خانوم.
واقعا هم که چه غوغایی می شود!
ولی این یک روی سکه است، فکرش را بکنید که اگر قضیه بر عکس شود چه رسوایی بزرگی بر پا می شود.
روزی در یک میهمانی مرد خیلی چاقی سراغ برنارد شاو که بسیار لاغر بود رفت وگفت:
آقای شاو! وقتی من شما را می بینم فکر می کنم در اروپا قحطی افتاده است
برنارد شاو هم سریع جواب میدهد:
بله! من هم هر وقت شما را می بینم فکر می کنم عامل این قحطی شما هستید!

روزی نویسنده جوانی از جرج برنارد شاو پرسید:
«شما برای چی می نویسید استاد؟ »
برنارد شاو جواب داد:
«برای یک لقمه نان»
نویسنده جوان برآشفت که:
«متاسفم! برخلاف شما من برای فرهنگ مینویسم! »
وبرنارد شاو گفت:
«عیبی نداره پسرم هر کدام از ما برای چیزی مینویسیم که نداریم! »
یه روز چرچیل در مجلس عوام سخنرانی داشت.
یه تاکسی می گیره، وقتی به محل می رسن، به راننده میگه
اینجا منتظر باش تا من برگردم.
راننده میگه
نمیشه، چون میخوام برم خونه و سخنرانی چرچیل را گوش کنم.
چرچیل از این حرف خوشش میاد وبه راننده 10پوند می ده.
راننده میگه:
گور بابای چرچیل، هر وقت خواستی برگرد!

نانسى آستور – (اولین زنى که در تاریخ انگلستان به مجلس عوام بریتانیاى کبیر راه یافته و این موفقیت را در پى سختکوشى و جسارتهایش بدست آورده بود) -
روزى از فرط عصبانیت به وینستون چرچیل رو کرد و گفت:
من اگر همسر شما بودم توى قهوه‌تان زهر مى‌ریختم.
چرچیل (با خونسردى تمام و نگاهى تحقیر آمیز):
من هم اگـر شوهر شما بودم مى‌خوردمش.
میگن یه روز چرچیل داشته از یه کوچه باریکی که فقط امکان عبور یه نفر رو داشته… رد می شده…
که از روبرو یکی از رقبای سیاسی زخم خورده اش می رسه…
بعد از اینکه کمی تو چشم هم نگاه می کنن… رقیبه می گه
من هیچوقت خودم رو کج نمی کنم تا یه آدم احمق از کنار من عبور کنه…
چرچیل در حالیکه خودش رو کج می کرده… می گه
ولی من این کار رو می کنم!

Amin-Mehraji
02-07-2012, 12:46 AM
خواهش می کنم دوستانی که کمی حساس هستند بقیه ی پست رو نبینند . ممنونم .

اینجا مدرسه نابینایان است در اینجا کودکانی هستند که چشمان همیشه بسته شان به دنیایی دیگر باز است، دنیایی که پر از خواستن و توانستن است دستان کوچکشان خط زیباییهای دنیا را می خواند، این دستان زبان برگها، درختان و گلها را خوب می دانند و زمزمه زیبای طبیعت را خوب می شنوند، دستانی که تنها روشنیها را می بیند و تاریکیها را می گذارد برای آنها که چشمانشان به این دنیا باز است.

http://s1.picofile.com/file/7285436876/712189_orig.jpg

http://s2.picofile.com/file/7285437525/712190_orig.jpg

http://s2.picofile.com/file/7285438274/712191_orig.jpg

http://s2.picofile.com/file/7285438602/712192_orig.jpg

http://s1.picofile.com/file/7285439030/712193_orig.jpg

http://s2.picofile.com/file/7285439458/712195_orig.jpg

http://s1.picofile.com/file/7285440107/712196_orig.jpg

http://s2.picofile.com/file/7285440642/712197_orig.jpg

http://s2.picofile.com/file/7285440856/712198_orig.jpg

http://s1.picofile.com/file/7285441826/712201_orig.jpg

Amin-Mehraji
02-07-2012, 12:47 AM
http://s2.picofile.com/file/7285444408/712202_orig.jpg

http://s1.picofile.com/file/7285444729/712203_orig.jpg

http://s2.picofile.com/file/7285445371/712204_orig.jpg

http://s1.picofile.com/file/7285445478/712205_orig.jpg

http://s2.picofile.com/file/7285445799/712206_orig.jpg

http://s1.picofile.com/file/7285446127/712207_orig.jpg

http://s1.picofile.com/file/7285446555/712208_orig.jpg

http://s1.picofile.com/file/7285447204/712209_orig.jpg

http://s1.picofile.com/file/7285447418/712212_orig.jpg

الغرض : ( اول از همه به خودم میگم )

وقتی بهت اجازه داده شده که چشم داشته باشی دیگه پرروبازی در نیار ، به نگاهت دقت کن ،ببین داری کجا رو می بینی .

Astronomy
02-07-2012, 08:02 PM
به آوااستار هم رحم نکردن

چند دقیقه پیش برای من و چند نفر دیگه از دوستان انگار فروم فیلتر شده بود

همین طور سایت www.nojum.ir

با نجوم مشکل دارن؟

مسعود فرح بخش
02-07-2012, 08:06 PM
به آوااستار هم رحم نکردن

چند دقیقه پیش برای من و چند نفر دیگه از دوستان انگار فروم فیلتر شده بود

همین طور سایت www.nojum.ir

با نجوم مشکل دارن؟

واسه منم اینطوری شد ولی الان درست شد

rezash
02-07-2012, 08:08 PM
من هم تاييد ميكنم.

البته بايد در تايپيك مسائل فني فروم ميگفتيما.

behnum
02-07-2012, 08:15 PM
دوستان به نظرم خالی از لطف نیومد برای رفقای علاقه مند رمان "شنل برونوی مرتد " ( 1 ) رو از آثار مانده گار برتولت برشت ( نمایشنامه نویس + کارگردان و شاعر فقید آلمانی ) رو در اختیارشون بذارم امیدوارم مورد توجه و پسندتون قرار بگیره

( 1 ) : شرح حال و زنده گی جوردانو برونو ( نخستین شهید راه علم ) کشیش و فیلسوف ایتالیایی که به علت مخالفتش با آموزه های منفعت طلبانه ی کلیسای قرون وسطایی توسط دادگاه تفتیش عقاید رم محاکمه و زنده زنده در آتش سوزانده شد.

برقرار و سر به هوا بمونید :have a nice day:

http://www.astroupload.com/do.php?filename=13286326351.pdf

Astronomy
02-07-2012, 08:21 PM
من هم تاييد ميكنم.

البته بايد در تايپيك مسائل فني فروم ميگفتيما.
آخه به فروم بیچاره و مسئول فنیش ربطی نداره که
کار، کار خود لامروت شونه!!

mahdad_haghighi
02-07-2012, 08:34 PM
آخه به فروم بیچاره و مسئول فنیش ربطی نداره که
کار، کار خود لامروت شونه!!

این مورد نه به فروم مربوط میشه و نه به فیلتر کردن سایتا .:grin:

هرزگاهی در سیستم فیلترینگ اختلال به وجود میاد و این مورد هم به همون علته سایت نجومی و غیر نجومی هم نمی شناسه . وقتی همچین مشکلی پیش میاد بعد از دو سه بار ریلود حل میشه .

melika bidabadi
02-08-2012, 05:23 PM
بهترين لحظات زندگي از نگاه چارلي چاپلين
[/URL][URL="http://www.redlink1.com/mydocs/new-group/13/02.jpg"]http://www.redlink1.com/mydocs/new-group/13/02.jpg (http://www.2daylink.com/)

To fall in love
عاشق شدن

To laugh until it hurts your stomach
.آنقدر بخندي كه دلت درد بگيره

To find mails by the thousands when you return from a
vacation.
بعد از اينكه از مسافرت برگشتي ببيني
هزار تا نامه داري

To go for a vacation to some pretty place.
براي مسافرت به يك جاي خوشگل بري

To listen to your favorite song in the radio.
به آهنگ مورد علاقت از راديو گوش بدي

To go to bed and to listen while it rains outside.
به رختخواب بري و به صداي بارش بارون گوش بدي

To leave the Shower and find that
the towel is warm
از حموم كه اومدي بيرون ببيني حو له ات گرمه !

To clear your last exam.
آخرين امتحانت رو پاس كني

To receive a call from someone, you don't see a
lot, but you want to.
كسي كه معمولا زياد نمي بينيش ولي دلت
مي خواد ببينيش بهت تلفن كنه

To find money in a pant that you haven't used
since last year.
توي شلواري كه تو سال گذشته ازش استفاده
نمي كردي پول پيدا كني

To laugh at yourself looking at mirror, making
faces.
براي خودت تو آينه شكلك در بياري و
بهش بخندي !!!

Calls at midnight that last for hours.
تلفن نيمه شب داشته باشي كه ساعتها هم
طول بكشه

To laugh without a reason.
بدون دليل بخندي

To accidentally hear somebody say something good
about you.
بطور تصادفي بشنوي كه يك نفر داره
از شما تعريف مي كنه

To wake up and realize it is still possible to sleep
for a couple of hours.
از خواب پاشي و ببيني كه چند ساعت ديگه
هم مي توني بخوابي !

To hear a song that makes you remember a special
person.
آهنگي رو گوش كني كه شخص خاصي رو به ياد شما
مي ياره

To be part of a team.
عضو يك تيم باشي

To watch the sunset from the hill top.
از بالاي تپه به غروب خورشيد نگاه كني

To make new friends.
دوستاي جديد پيدا كني

To feel butterflies!
In the stomach every time
that you see that person.
وقتي "اونو" ميبيني دلت هري
بريزه پايين !

To pass time with
your best friends.
لحظات خوبي رو با دوستانت سپري كني

To see people that you like, feeling happy
.كساني رو كه دوستشون داري رو خوشحال ببيني

See an old friend again and to feel that the things
have not changed.
يه دوست قديمي رو دوباره ببينيد و
ببينيد كه فرقي نكرده

To take an evening walk along the beach.
عصر كه شد كنار ساحل قدم بزني

To have somebody tell you that he/she loves you.
يكي رو داشته باشي كه بدونيد دوستت داره

remembering stupid
things done with stupid friends.
To laugh .......laugh. ........and laugh ......
يادت بياد كه دوستاي احمقت چه كارهاي
احمقانه اي كردند و بخندي
و بخندي و ....... باز هم بخندي

These are the best moments of life....
اينها بهترين لحظه‌هاي زندگي هستند
Let us learn to cherish them.
قدرشون رو بدونيم

"Life is not a problem to be solved, but a gift to be enjoyed"
زندگي يك هديه است كه بايد ازش لذت برد
نه مشكلي كه بايد حلش كرد
چاپلين مي گويد :
وقتي
زندگي 100 دليل براي گريه كردن
به تو نشون ميده
تو 1000 دليل براي خنديدن
به اون نشون بده.
.

http://geo.yahoo.com/serv?s=97359714/grpId=23150888/grpspId=1705017563/msgId=552/stime=1325450206 (http://geo.yahoo.com/serv?s=97359714/grpId=23150888/grpspId=1705017563/msgId=552/stime=1325450206) __,_._,___

مسعود فرح بخش
02-08-2012, 08:48 PM
آلفرد نوبل از جمله افراد معدودی بود که این شانس را داشت تا قبل از مردن، آگهی وفاتش را بخواند! حتما می دانید که نوبل مخترع دینامیت است. زمانی که برادرش لودویگ فوت شد، روزنامه‌ها اشتباهاً فکر کردند که نوبل معروف (مخترع دینامیت) مرده است. آلفرد وقتی صبح روزنامه ها را می‌خواند با دیدن آگهی صفحه اول، میخکوب شد: "آلفرد نوبل، دلال مرگ و مخترع مر‌گ آور ترین سلاح بشری مرد!"

آلفرد، خیلی ناراحت شد. با خود فکر کرد: آیا خوب است که من را پس از مرگ این گونه بشناسند؟

سریع وصیت نامه‌اش را آورد. جمله‌های بسیاری را خط زد و اصلاح کرد. پیشنهاد کرد ثروتش صرف جایزه‌ای برای صلح و پیشرفت‌های صلح آمیز شود.
امروزه نوبل را نه به نام دینامیت، بلکه به نام مبدع جایزه صلح نوبل، جایزه‌های فیزیک و شیمی نوبل و ... می‌شناسیم. او امروز، هویت دیگری دارد.
یک تصمیم، برای تغییر یک سرنوشت کافی است!

مسعود فرح بخش
02-08-2012, 09:04 PM
نازی‌آباد از محله‌های جنوب شهر تهران است.جنوب آن، به شهر ری ،شرق آن به راه‌آهن تهران و غرب آن به بوستان ولایت (پادگان قلعه‌مرغی) متصل است .
در طی جنگ جهانی دوم بخشی از نازی آباد به نام چهارصد دستگاه توسط آلمان نازی ساخته شد و از آن زمان به بعد آنجا را نازی آباد نامیدند. از آنجا که محله ی نازی آباد و ایستگاه راه آهن (شرق نازی آباد) توسط رایش سوم یا همان آلمان نازی ساخته شد ، این محله نیز به نام نازی آباد نامگذاری شد.
در نازی آباد بیش از ۷۰ میدان وجود دارد .
این محله را می‌توان دارای بافت‌های شهری امروزی و جدید دانست.
این محله دارای دو بازار در منطقه جنوب تهران می‌باشد که به نام «بازار اول» و «بازار دوم» معروفند که برخلاف بسیاری از بازارهای تهران امروزی‌تر و مدرن‌تر هستند.
منطقه نازي آباد تقريبا همه جايش مهم است، مثلا كارخانه دخانيات، چاي جهان و پل پيچ كه ظاهرا قدمتي به اندازه تاريخ تهران دارد

مسعود فرح بخش
02-08-2012, 09:23 PM
«استیو مک کوری» در سال 1984 در سفری به منطقه ای در نزدیکی پیشاور پاکستان، به مدرسه ای رفته بود که در آن تعدادی از آواره های جنگ افغانستان هم بودند. در یکی از کلاس های درس، چهره دختری دوازده ساله به نام «شربت کله» نظرش را به خود جلب کرد. استیو خواست از او عکس بگیرد، اما متوجه شد که شربت بسیار خجالتی است و ممکن است موافقت نکند، به همین خاطر اول از همکلاسی های او عکس گرفت تا خجالت شربت بریزد و سپس به سراغ او رفت. عکس گرفته شد و روی جلد مجله نشنال جئوگرافیک در ژوئن سال 1985 شد و بسیار مشهور شد.
در عکس دقت کنید، احساسات و زیبایی در آن پیدا هستند. در عین حال که که دختری با شال پاره با صورتی که معلوم است، شسته نشده است، می بینیم، در چشمهای سوژه بزرگی و استقامت و پایداری هم نهفته هستند. همین چیزهای متضاد، باعث آفریده شدن این عکس شدند که به مونالیزای افغان مشهور شده است. شربت در آن زمان به علت بمباران نیروی هوایی شوروی، والدین خود را از دست داده بود و یتیم شده بود.
سال 2002، استیو در مأموریتی از سوی «نشنال جئوگرافیک» به افغانستان رفت، تا شربت را پیدا کند. جالب بود که زنان زیادی مراجعه کردند و ادعا کردند که «شربت» هستند! استیو از پیدا کردن شربت ناامید شده بود، او حتی نام سوژه عکس اش را هم نمی دانست، هیچ آدرسی از او نداشت و حتی نمی دانست به کدام قبیله متعلق است.
تا اینکه به صورت معجزه آسا مردی را پیدا کرد که برادر شربت را می شناخت. در نهایت آنها شربت را پیدا کردند که دیگر زن 30 ساله شکسته ای شده بود. او در این مدت صاحب 4 فرزند دختر شده بود که یکی از آنها در شیرخوارگی از دنیا رفته بود.
http://www.astroupload.com/uploads/13287232551.jpg (http://www.astroupload.com/)

hadi soleimani
02-08-2012, 10:08 PM
«استیو مک کوری» در سال 1984 در سفری به منطقه ای در نزدیکی پیشاور پاکستان، به مدرسه ای رفته بود که در آن تعدادی از آواره های جنگ افغانستان هم بودند. در یکی از کلاس های درس، چهره دختری دوازده ساله به نام «شربت کله» نظرش را به خود جلب کرد. استیو خواست از او عکس بگیرد، اما متوجه شد که شربت بسیار خجالتی است و ممکن است موافقت نکند، به همین خاطر اول از همکلاسی های او عکس گرفت تا خجالت شربت بریزد و سپس به سراغ او رفت. عکس گرفته شد و روی جلد مجله نشنال جئوگرافیک در ژوئن سال 1985 شد و بسیار مشهور شد.
در عکس دقت کنید، احساسات و زیبایی در آن پیدا هستند. در عین حال که که دختری با شال پاره با صورتی که معلوم است، شسته نشده است، می بینیم، در چشمهای سوژه بزرگی و استقامت و پایداری هم نهفته هستند. همین چیزهای متضاد، باعث آفریده شدن این عکس شدند که به مونالیزای افغان مشهور شده است. شربت در آن زمان به علت بمباران نیروی هوایی شوروی، والدین خود را از دست داده بود و یتیم شده بود.
سال 2002، استیو در مأموریتی از سوی «نشنال جئوگرافیک» به افغانستان رفت، تا شربت را پیدا کند. جالب بود که زنان زیادی مراجعه کردند و ادعا کردند که «شربت» هستند! استیو از پیدا کردن شربت ناامید شده بود، او حتی نام سوژه عکس اش را هم نمی دانست، هیچ آدرسی از او نداشت و حتی نمی دانست به کدام قبیله متعلق است.
تا اینکه به صورت معجزه آسا مردی را پیدا کرد که برادر شربت را می شناخت. در نهایت آنها شربت را پیدا کردند که دیگر زن 30 ساله شکسته ای شده بود. او در این مدت صاحب 4 فرزند دختر شده بود که یکی از آنها در شیرخوارگی از دنیا رفته بود.
http://www.astroupload.com/uploads/13287232551.jpg (http://www.astroupload.com/)

صورت شما همچون کتابی است که مردم میتوانند از آن چیز های عجیبی بخوانند .

ویلیام شکسپیر

مسعود فرح بخش
02-08-2012, 10:17 PM
به یقین تاکنون جمله “شاهنامه آخرش خوش است” را شنیده اید و شاید خود نیاز بارها آنرا به کار برده اید. اما این جمله از کجا آمده است و آیا واقعا آخر شاهنامه خوش است؟
این عبارت کنایه است زیرا آخر شاهنامه سقوط ایران بدست عربان و کشته شدن رستم فرخزاد و گریز یزدگرد سوم و نهایتا کشته شدن وی و همچنین قطع امید مردم از بیرون راندن اعراب جاهل است. پس چطور می تواند خوش باشد؟
این گفته ی دشمنان ایران است . چه گونه می شود که آخر شاهنامه که ما همه ی هستی و دار و ندارمان را از دست می دهیم ، خوش باشد ؟ نه ! این گفته ی دشمنان ایران است.

در آخر شاهنامه جز اندوه فردوسی از ویرانی ایران بدست تازیان و تباه شدن نژاد ایرانی و مرثیه وی در این راه چیزی نخواهید یافت.

تبه گردد این رنجهای دراز نشیبی دراز است پیش فراز
نه تخت و نه دیهیم بینی نه شهر کز اختر همه تازیان راست بهر
بپوشند از ایشان گروهی سیاه ز دیبا نهند از بر سر کلاه
نه تاج و نه تخت و نه زرینه کفش نه گوهر نه افسر نه رخشان درفش
برنجد یکی، دیگری بر خورد به داد و به بخشش کسی ننگرد
ز پیمان بگردند و از راستی گرامی شود کژی و کاستی
پیاده شود مردم رزمجوی سوار آنکه لاف آرد و گفتگوی
کشاورز جنگی شود بیهنر نژاد و بزرگی نیاید به بر
رباید همی این از آن، آن از این ز نفرین ندانند باز آفرین
نهانی بتر ز آشکارا شود دل مردمان سنگ خارا شود
بداندیش گردد پدر بر پسر پسر همچنین بر پدر چارهگر
شود بندهی بیهنر شهریار نژاد و بزرگی نیاید به کار
به گیتی نماند کسی را وفا روان و زبانها شود پر جفا
از ایران و از ترک و از تازیان نژادی پدید آید اندر میان
نه دهقان نه ترک و نه تازی بود سخنها به کردار بازی بود
همه گنجها زیر دامن نهند بمیرند و کوشش به دشمن دهند
چنان فاش گردد غم و رنج و شور که رامش به هنگام بهرام گور
نه جشن و نه رامش، نه گوهر نه نام به کوشش ز هر گونه سازند دام
زیان کسان از پی سود خویش بجویند و دین اندر آرند پیش
(البته من جایی هم خوندم که این جمله از خود فردوسی هستش که در ابتدای سرودن شاهنامه در جواب سلطان محمود غزنوی گفته بود ولی چیزی که مشخصه اینه که آخر شاهنامه اصلا هم خوش نیست)

hadi soleimani
02-08-2012, 10:38 PM
انيشتين براي رفتن به سخنراني ها و تدريس در دانشگاه از راننده مورد
اطمينان خود كمك مي گرفت. راننده وي نه تنها ماشين او را هدايت مي كرد
بلكه هميشه در طول سخنراني ها در ميان شنوندگان حضور داشت بطوريكه به
مباحث انيشتين تسلط پيدا كرده بود! يك روز انيشتين در حالي كه در راه
دانشگاه بود با صداي بلند گفت كه خيلي احساس خستگي مي كند؟

راننده اش پيشنهاد داد كه آنها جايشان را عوض كنند و او جاي انيشتين
سخنراني كند چرا كه انيشتين تنها در يك دانشگاه استاد بود و در دانشگاهي
كه سخنراني داشت كسي او را نمي شناخت و طبعا نمي توانستند او را از
راننده اصلي تشخيص دهند. انيشتين قبول كرد، اما در مورد اينكه اگر پس از
سخنراني سوالات سختي از وي بپرسند او چه مي كند، كمي ترديد داشت.

به هر حال سخنراني راننده به نحوي عالي انجام شد ولي تصور انيشتين درست
از آب درامد.

دانشجويان در پايان سخنراني شروع به مطرح كردن سوالات خود كردند. در اين
حين راننده باهوش گفت: سوالات به قدري ساده هستند كه حتي راننده من نيز
مي تواند به آنها پاسخ دهد. سپس انيشتين از ميان حضار برخواست و به راحتي
به سوالات پاسخ داد به حدي كه باعث شگفتي حضار شد
http://up6.iranblog.com/images/09317129884189848757.jpg

مسعود فرح بخش
02-08-2012, 10:38 PM
3 تا یا 4 تا ؟؟؟؟

http://www.astroupload.com/uploads/13287274791.jpg (http://www.astroupload.com/)

hadi soleimani
02-08-2012, 11:11 PM
شرکت ایران خودرو بزرگترین خودرو ساز مطرح ایران و خاورمیانه در اقدامی بی بدیل و اعجاب انگیز به جهت افزایش سطح رضایتمندی مشتریان خود توزیع یک بسته دستمال کاغذی را به همراه محصولاتش در دستور کار خود قرار داد !

http://s1.picofile.com/file/7288351498/hedie.jpg

Amin-Mehraji
02-09-2012, 12:20 AM
برتری جالب زنان بر مردان

زنان بهتر حرف مي‌زنند

در يك مطالعه گسترده كه در سال 2008 در 3 كالج و دانشگاه آمريكا در بين دانشجوياني از نژادها و رنگ پوست‌هاي مختلف انجام گرفت، مشخص شد كه زنان در حين مطرح‌كردن جملات منظور خود را شفاف‌تر و درست‌تر بيان مي‌كنند. درواقع وقتي تصاويري به نمايش درمي‌آمد شركت‌كننده‌ها- چه زن‌ها و چه مردها- از طريق جملات زنان بهتر موضوع مرتبط با تصاوير را مي‌فهميدند. در واقع درك زنان از نمايش يك تصوير و سپس توضيح آن جامع‌تر، پرنكته‌تر و دقيق‌تر از مردان بود.

زنان سريع‌تر هستند

براساس مطالعات انجام شده، شايد در دوهاي سرعت مردان از زنان پيش بيفتند، اما سرعت هماهنگي عملكرد بدن زن‌ها به‌طور متوسط از مردها بيشتر است. محققان در مطالعه‌اي كه در دانشگاه‌هاي هاروارد و بريكام انجام گرفت، متوجه شدند كه زنان به‌راحتي مي‌توانند عملكرد ميان مغز و اندام‌هاي خود را هماهنگ كرده و سريع‌تر براي انجام يك كار برنامه‌ريزي كنند. جالب است بدانيد، در يك مطالعه گسترده هم مشخص شد كه براساس ساعت فيزيولوژيك بدن،‌ عملكرد بدن زنان طي يك روز 6 دقيقه كوتاه‌تر از مردان است، درواقع بدن آن‌ها به گونه‌اي برنامه‌ريزي شده كه در طول زماني كمتر از روز تمام كارها را به پايان برساند.

زنان دانشگاه‌ها را فتح كرده‌اند

حالا تقريبا در تمام جهان، در رشته‌هاي دانشگاهي، چه در پذيرش و چه در فارغ‌التحصيلي، زنان موفق‌تر از مردان هستند. در سال تحصيلي 2009-2008 در آمريكا، 60درصد از سهميه فوق‌ليسانس در تمامي رشته‌ها توسط زنان اشغال شده و براي اولين‌بار در طول تاريخ ميزان زنان فارغ‌التحصيل در رشته دكترا از مردان بيشتر بود (51درصد به 49درصد) اين نسبت در سال‌هاي بعد بيشتر هم خواهد شد و در تمامي مقاطع تحصيلي ميزان دانشجويان زن از دانشجويان مرد بيشتر خواهد بود.

آن‌ها به سلامت فكر مي‌كنند

زنان در كشورهاي آمريكا و كانادا، براساس آمار موسسه‌هاي بهداشتي بسيار بيشتر از مردان به فكر سلامت خود هستند و به‌طور منظم به پزشكان مراجعه كرده و براي پيگيري بيماري‌هاي خود هم بيشتر و منظم‌تر به پزشك مراجعه مي‌كنند.

تغذيه زنانه بهتر است

مطالعه‌اي كه در 8 كشور اروپايي طي 3 سال انجام شده است نشان مي‌دهد، درصد زيادي از كودكان حالا به‌طور منظم از غذاهاي فست‌فود استفاده مي‌كنند (بين 20تا 35 درصد از كودكان زير 16سال در اين كشورها حداقل 3بار در هفته غذاهاي فست‌فود مصرف مي‌كنند)، اما در ميان بالغان ميزان مصرف فست‌فود و گرايش به آن در ميان دختران كمتر از پسران است. در واقع اين مطالعه نشان داد، اطلاعات در مورد تغذيه سالم در زنان بيشتر است و آن‌ها الگوي تغذيه سالم‌تر و مناسب‌تري نسبت به آقايان دارند.

بيماري مردانه

هموفيلي بيماري است كه در آن انعقاد خون دچار مشكل مي‌شود. در اين حالت اگر در نقطه‌اي از بدن خونريزي پيش بيايد خونريزي ادامه مي‌يابد و حتي ممكن است به مرگ فرد بينجامد. اين بيماري به دليل وجود مشكلي در كروموزوم x رخ مي‌دهد، در مردان كه فقط يك كروموزوم x دارند اين حالت بسيار شايع‌تر از زنان است كه ‌2‌كروموزوم x دارند. درواقع نسبت شيوع اين بيماري در مردان بيش از 30 برابر زنان است.

زنان‌ نيكوكارترهستند

مطالعه‌اي كه سال 2010 انجام شد نشان داده كه زنان نسبت به مردان با سطح درآمد مشابه خود بيشتر در كارهاي خيرخواهانه و اعانه دادن شركت مي‌كنند و تمايل بيشتري به حضور در فعاليت‌هاي نيكوكاران و اقدامات عام‌المنفعه دارند.

صورت‌هايي كه زودتر درمان مي‌شوند

بايد گفت كه اين اتفاقي است كه مي‌تواند باعث خوشحالي زنان شود، پس از اعمال جراحي صورت،‌ روند بهبود در زنان سريع‌تر از مردان است. البته اين موضوع خاص عمل‌هاي جراحي زيبايي نيست و حتي در موارد مربوط به برداشتن توده سرطاني، مثلا سرطان پوست از روي صورت، ديده شده است كه روند بهبود در صورت زنان سريع‌تر از مردان است. اين يك دليل علمي دارد. دكتر فيل هائك، مدير انجمن ملي جراحان پلاستيك و ترميمي آمريكا مي‌گويد: «سلول‌هاي پوست و فوليكول‌هاي مو در مردان به خون بيشتري احتياج دارند، طبيعي است كه اين باعث تاخير در روند بهبود آن‌ها شود. صورت مردان نسبت به زنان عضلاني‌تر است و براي همين روند ترميم در آن‌ها طولاني‌تر و مشكل‌تر است.

مسعود فرح بخش
02-09-2012, 12:30 AM
برتری جالب زنان بر مردان

می گم یعنی اونوقت به جز این موارد بالا ،بقیه می شن برتری مردها نسبت به خانم ها؟

Tahereh Ramezani
02-09-2012, 12:33 AM

جناب مهراجی یادشون رفت که آخرش بنویسن : و غیره ....

( انقدر زیاد هست که در یک پست و تاپیک و فروم و سایت و .... نمیشه همشو نوشت )

Tara
02-09-2012, 12:36 AM
ببخشید اصولا زنان نسبت به مردان برترند اینها چند مورد خیلی کوچک از برتری خانمهاست که اقای مهراجی لطف کردن و گفتن

مسعود فرح بخش
02-09-2012, 12:39 AM
توماس هیلر، مدیر اجرایی شرکت بیمه عمر ماساچوست و همسرش در بزرگراهی بین ایالتی در حال رانندگی بودند که او متوجه شد بنزین اتومبیلش کم است. هیلر به خروجی بعدی پیچید و از بزرگراه خارج شد و خیلی زود یک پمپ بنزین مخروبه که فقط یک پمپ داشت پیدا کرد.او از تنها مسئول آن خواست باک بنزین را پر و روغن اتومبیل را بازرسی کند.سپس برای رفع خستگی پاهایش به قدم زدن در اطراف پمپ بنزین پرداخت.
او هنگامی که به سوی اتومبیل خود باز می گشت ، دید که متصدی پمپ بنزین و همسرش گرم گفتگو هستند. وقتی او به داخل اتومبیل برگشت ، دید که متصدی پمپ بنزین دست تکان می دهد و شنید که می گوید :" گفتگوی خیلی خوبی بود."
پس از خروج از جایگاه ، هیلر از زنش پرسید که آیا آن مرد را می شناسد.او بی درنگ پاسخ داد که می شناسد.آنان در دوران تحصیل به یک دبیرستان می رفتند و یک سال هم با هم نامزد بوده اند.
هیلر با لحنی آکنده از غرور گفت :" هی خانم ، شانس آوردی که من پیدا شدم . اگر با اون ازدواج می کردی به جای زن مدیر کل، همسر یک کارگر پمپ بنزین شده بودی.
" زنش پاسخ داد :" عزیزم ، اگر من با او ازدواج می کردم ، اون مدیر کل بود و تو کارگر پمپ بنزین ."
آیا این داستان واقعی است؟
آیا حق با آقاست؟
یا حق با خانم؟

Tara
02-09-2012, 12:47 AM
این دیگه نیاز به اثبات نداره که خانمها اگر اراده به انجام کاری بکنند بدونید که حتما موفق میشن

Tahereh Ramezani
02-09-2012, 12:51 AM
توماس هیلر، مدیر اجرایی شرکت بیمه عمر ماساچوست و همسرش در بزرگراهی بین ایالتی در حال رانندگی بودند که او متوجه شد بنزین اتومبیلش کم است. هیلر به خروجی بعدی پیچید و از بزرگراه خارج شد و خیلی زود یک پمپ بنزین مخروبه که فقط یک پمپ داشت پیدا کرد.او از تنها مسئول آن خواست باک بنزین را پر و روغن اتومبیل را بازرسی کند.سپس برای رفع خستگی پاهایش به قدم زدن در اطراف پمپ بنزین پرداخت.
او هنگامی که به سوی اتومبیل خود باز می گشت ، دید که متصدی پمپ بنزین و همسرش گرم گفتگو هستند. وقتی او به داخل اتومبیل برگشت ، دید که متصدی پمپ بنزین دست تکان می دهد و شنید که می گوید :" گفتگوی خیلی خوبی بود."
پس از خروج از جایگاه ، هیلر از زنش پرسید که آیا آن مرد را می شناسد.او بی درنگ پاسخ داد که می شناسد.آنان در دوران تحصیل به یک دبیرستان می رفتند و یک سال هم با هم نامزد بوده اند.
هیلر با لحنی آکنده از غرور گفت :" هی خانم ، شانس آوردی که من پیدا شدم . اگر با اون ازدواج می کردی به جای زن مدیر کل، همسر یک کارگر پمپ بنزین شده بودی.
" زنش پاسخ داد :" عزیزم ، اگر من با او ازدواج می کردم ، اون مدیر کل بود و تو کارگر پمپ بنزین ."
آیا حق با آقاست؟
یا حق با خانم؟

ببخشید به نظرم اصل جمله این هست : " پشت هر مرد موفقی ، یک زن موفق وجود داره "

با خوندن این جمله " آیا این داستان واقعی است؟ " آدم یاد برنامه ی کلید اسرار میفته !

در اینکه حق با خانم هست ، هیچ شکی نیست ( خانم ها = حق )

Hojjat Zafarkhah
02-09-2012, 01:05 AM
دعوای بین خانوم ها و آقایون خیلی وقته که وجود داره!!! و بنظرم الان اینا بحثای الکیه!! (خودم تجربشو دارم)

مرد یا زن بودن فرقی نداره مهم اینه که ادم باشی!!!

امروز نزدیکای ظهر رفته بودم دکتر تو اتاق انتظار نشسته بودم که وقتم برسه!! یه مردی بود که خانومش کنارش نشسته بود،و گل میگفت و خودشم میخندید!! بعد مرده به زنی که ربرو نشسته بود نیگاه میکرد!!
بعد دوتا صندلی اون طرف تر قضیه کلا برعکس بود!!! یعنی مرده دشات حرف میزد این زنش هم به یه مرد دیگه نیگا میکرد!!

همونجا قصد خودکشی هم به سرم زد!!! یعنی یه همچین آدمایی هم هستن!!

ببینید مهم نیست!! مرد باشی یا زن!! مهم اینه که واقعا آدم باشی!! نه یه بشر بی مصرف!!
بشر بودن رو همه میتونن باشن ولی آدم بودن رو کم کسی میتونه باشه!!

خوشا آنان که آدم بودند!! خوشا آنان که ......... !!!
هییی دست رو دلم نذارید،امروز روز بدی بوده!! یکم دیگه بنویسم گریم میگیره رسمن!!!

یا علی!!!

space
02-09-2012, 08:25 AM
ضربه ایستگاهی؟؟؟؟؟؟؟
http://www.albdoo.info/up/2011/30692/01298370816.gif

Hojjat Zafarkhah
02-09-2012, 02:36 PM
قاضی: اسم؟
برتولت برشت: شما خودتون می دونین!
قاضی: می‌دونیم اما شما خودت باید بگی.
برشت: خب. من رو به خاطر برتولت برشت بودن محاکمه می‌کنین! دیگه چرا باید اسمم رو بگم؟!
قاضی: با این حال باید اسمتون رو بگین. اسم؟
برشت: من که گفتم. برشت هستم.
قاضی: ازدواج کرده اید؟
برشت : بله!
قاضی: با چه کسی؟
برشت: با یک زن!!

[خنده حضار در دادگاه]

قاضی: شما دادگاه رو مسخره می‌کنید؟
برشت: نه این طور نیست.
قاضی: پس چرا می‌گویید با یک زن ازدواج کرده‌اید؟
برشت: چون واقعا با یک زن ازدواج کرده‌ام!
قاضی: کسی را دیده‌اید که با یک مرد ازدواج کند؟
برشت: بله!
قاضی: چه کسی؟
برشت: همسر من!! او با یک مرد ازدواج کرده است!

[خنده حضار در دادگاه]

hadi soleimani
02-09-2012, 03:10 PM
تک چرخ پدیده ای است هنری و هیجان انگیز که همه رو مجذوب خود میکند.

ما تک چرخ زدنو عموما در موتور سیکلت ها میبینیم مثل این

http://s2.picofile.com/file/7289272903/motor.jpg

یه نوع پیشرفتشم اینه

http://s1.picofile.com/file/7289275806/4_charkh.jpg

این یه جور دیگشه

http://s2.picofile.com/file/7289281391/5942_4764.jpg

حالا کجاشو دیدید...

http://s1.picofile.com/file/7289316662/vanet.jpg

یا....

http://s1.picofile.com/file/7289319993/kamion.jpg

اینم که کشته منو..

http://s1.picofile.com/file/7289321498/khar.jpg

این همه تک چرخ نشونتون دادم تا ببینید ما چطور میتونیم شاهد تک چرخهای فوق العاده در اطرافمون باشیم.

آخرین عکسی که میذارم نه چرخ داره و نه وسیله نقلیه هستش .این یک وسیله یک .... .بیخیال همون بهتر که ببینید.

http://s1.picofile.com/file/7289327204/takcharkh_ab_sardkon.jpg

تک چرخ آب سرد کن.

یه روز که از کلاس درس از دانشگاه داشتم میومدم تو فضای سبزش شاهد این تک چرخ استثنایی شدم.که خیلی منو مجذوب خودش کرد.

Astronomy
02-09-2012, 04:10 PM
عکاسان عزیز آیا حاضر به همچین کاری هستین؟

http://www.astroupload.com/uploads/13287907731.jpg

این چطور؟

http://www.astroupload.com/uploads/13287907732.jpg

دست بچه میدین؟

http://www.astroupload.com/uploads/13287907733.jpg

Astronomy
02-09-2012, 04:33 PM
مقایسه سرعت اینترنت ایران با همه کشور ها

همین طور که در این عکس ها میبینید ایران از 168 کشوری که دارای اینترنت خارجی قرار دارند در رده 167 قرار دارد!

در این عکس ها سرعت اینترنت همه کشور ها نوشته شده است.

کره جنوبی با سرعت دانلود 31.26 مگابات در رده اول و كشور هاي ليتواني ، سوئد ، روماني و لتوني در جايگاه هاي دوم تا پنجم قرار دارند.

متوسط سرعت دانلود اينترنت در ايران در دوره شش ماهه مورد بحث 480 كيلو بايت بر ثانيه است كه حتي از كشور افغانستان كه با سرعت 1440 كيلو بايت بر ثانيه در رده 142 جهان قرار دارد ، پايين تر است.

http://www.astroupload.com/uploads/13287917391.jpg
http://www.astroupload.com/uploads/13287917392.jpg
http://www.astroupload.com/uploads/13287917393.jpg
http://www.astroupload.com/uploads/13287917394.jpg

منبع: سایت تحلیلی خبری عصر ایران

hadi soleimani
02-09-2012, 04:54 PM
مقایسه سرعت اینترنت ایران با همه کشور ها

همین طور که در این عکس ها میبینید ایران از 168 کشوری که دارای اینترنت خارجی قرار دارند در رده 167 قرار دارد!

در این عکس ها سرعت اینترنت همه کشور ها نوشته شده است.

کره جنوبی با سرعت دانلود 31.26 مگابات در رده اول و كشور هاي ليتواني ، سوئد ، روماني و لتوني در جايگاه هاي دوم تا پنجم قرار دارند.

متوسط سرعت دانلود اينترنت در ايران در دوره شش ماهه مورد بحث 480 كيلو بايت بر ثانيه است كه حتي از كشور افغانستان كه با سرعت 1440 كيلو بايت بر ثانيه در رده 142 جهان قرار دارد ، پايين تر است.

.
.
.

البته ناگفته نمونه که با این همه ایران 31 میلیون کاربر اینترنتی داره.واین نشون میده که ایرانیان صبورترین کاربران اینترنت جهان هستند.تشویق:lock1::sSig_woohoo2::th_cry:

مسعود فرح بخش
02-09-2012, 05:32 PM
به دو جعبه نگاه کنید
حتما می بینید که رنگ ایندو با هم تفاوت داره
حالا انگشت خودتون رو به صورت افقی طوری روی مانیتور قرار بدید که محل برخورد این دو جعبه رو بپوشونه.
حالا چی می بینید؟
http://www.astroupload.com/uploads/13287956331.jpg (http://www.astroupload.com/)

Mojtaba.M
02-09-2012, 06:25 PM
http://ravagh.blog.com/files/2010/03/picture2.jpg

آکواریوم جورجیا واقع در آتلانتای آمریکا، بزرگترین آکواریم جهان است که حجمی معادل 8.1 ملیون گالن آب تازه دریا را در خود جای داده است. در این آکواریم 100 هزار حیوان آبی از 500 گونه جانوری نگهداری می شود.

ساختمان این آکواریوم از شکل بدنه کشتی های غول پیکر اقیانوس پیما الهام گرفته شده است که به نظر می رسد در حال شکستن امواج اقیانوس است. هر چند این اکواریوم تا کنون بزرگترین آکواریوم جهان است اما مدیران دبی مدعی اند که در پروژه برج خلیفه ساخت آکواریومی در نظر گرفته اند که این عنوان را از آن خود خواهد کرد.

این اکواریوم شامل پنج گالری حیوانات آبزی است. اولین گالری به نام گالری گرجستان است. این گالری محل نمایش کوسه ها و لاک پشت های بزرگ دریایی است که در سواحل ملی گرجستان می زیند. گالری دوم ، گالری رودخانه است که منعکس کننده محیط های رودخانه ایست. در این گالری بازدیدکنندگان می توانند حرکت ماهی های آزاد را در سیر حیات در دو مرحله رفت و برگشت از بالا تماشا کنند. گالری سوم به نام گالری آب های سرد است که منعکس کننده محیط های قطبی است. در این گالری اکثر پستانداران آبزی از جمله نهنگ های غول پیکر قطبی دیده می شوند. گالری چهام، گالری اقیانوس است که اکثر قریب به اتفاق 100 هزار جانور دریایی این آکواریوم می توانند به آن راه یابند. این گالری شامل 30 متر تونل زیر دریایی است. گالری پنجم مخصوص جانوران دریایی گرمسیری است. این گالری قابلیت شنای غواصان و اجرای نمایش های زیردریایی و بازی با جانوران را دارد.

http://ravagh.blog.com/files/2010/03/picture1.jpg

http://ravagh.blog.com/files/2010/03/picture5.jpg

http://ravagh.blog.com/files/2010/03/picture6.jpg

http://ravagh.blog.com/files/2010/03/picture8.jpg

http://ravagh.blog.com/files/2010/03/picture9.jpg:pathead:

Amin-Mehraji
02-09-2012, 10:17 PM
محمد ترکیبی از موسی و عیسی است، گاه او را در صحنه های مرگبار جنگ میبینیم که از شمشیرش خون

میچکد و پیشاپیش یارانش که برای کشتن یا کشته شدن بیقراری میکنند، میتازد و گاه وی را میبینیم که وقتی هر روز در رهگذرش مرد یهودی از بام خانه اش خاکستر بر سرش

میریزد و او نرمتر از مسیح، همچون بایزید، روی درهم نمیکشد و یک روز که از کنار خانه وی میگذرد و از خاکستر مرد خبری نمیشود، میپرسد رفیق ما امروز سراغ ما نیامد؟ وچون

میشنودکه بیمار شده است و به عیادتش می رود.

در اوج قدرت در آن لحظه که سپاهیانش مکه را، شهری که ۲۰سال او و یارانش را شکنجه داده و آواره کرده است، اشغال کرده اند، بر مسند قدرت اما در سیمای مهربان مسیح، کنار

کعبه میایستد و در حالی که ۱۰ هزار شمشیر تشنه انتقام از قریش، در اطرافش برق میزنند و… میپرسد؛ «ای قریش فکر میکنید با شما چه خواهم کرد؟»، قریش که سیمای مسیح

را در این موسایی که اکنون سرنوشتشان را در دم شمشیر خویش دارد، خوب میشناسند و به چشم میبینند، پاسخ میدهند که «تو برادری بزرگوار و برادرزاده ای بزرگواری» و آن گاه

با آهنگی که از گذشت و مهربانی گرم شده است، میگوید: «بروید، همگی آزادید.»

پیغمبر که تاریخ آن همه از اراده و تصمیم و قدرتش سخن میگوید و خسروان و قیصران و قدرتمندان حاکم بر جهان آن همه از شمشیرش می هراسند و دشمن از شدت غضبش

میلرزد، در عین حال مردی است سخت عاطفی، با دلی که از کمترین موج محبتی میتپد و روحی که از نوازش نرم دست صداقتی، صمیمیتی و لطفی به هیجان میآید، در خانه و

خانواده نیز چنین است. در بیرون، مرد رزم و سیاست و فرماندهی و قدرت و ابهت است و در خانه پدری مهربان، شوهری نرم خوی و ساده و صمیمی،… وی هرگز نمیکوشید تا خود را

مرموز و غیرعادی و موجودی عجیب و غریب در چشمها بنمایاند، بلکه بعکس حتی به مادی بودن تظاهر میکرد، نه تنها از زبان قرآن میگوید که «من بشری هستم بمانند شما و فقط

به من وحی میشود، …/ کهف ۱۱۰».

که همواره اعتراف میکند جز آنچه به من گفته میشود، از چیزی خبر ندارم و در رفتار و زندگی و گفتگویش همه جا میکوشید تا در چشمها شگفت آور و فوق العاده جلوه نکند و سعی

میکرد تا ابهت و جلالی را که در دلها دارد، بشکند. میگویند روزی پیرزنی نزد وی میآید تا از او چیزی بپرسد.

آن همه خبرها و عظمتها که از او شنیده بود چنان در او اثر میکند که تا خود را در حضور وی مییابد، میلرزد و زبانش میگیرد، پیغمبر احساس میکند شخصیت و شکوه او وی را گرفته

است، ساده و متواضع پیش میآید، به مهر دست بر شانه هایش میگذارد و با لحنی که از خضوع، نرم و صمیمی شده است، میگوید؟ مادر چه خبر است؟

من پسر آن زن قریشی ام که گوسفند میدوشید. بعد احساس و عمق عاطفه و اندازه رقت قلب محمد نیز شگفت انگیز است.

خدایا دل مرا آنقدر صاف بگردان تا قبل از پایین آمدن دستم دعایم مستجاب گردد.

توای محمد:

پیامبر بیداری وآزادی و قدرت!

درخانه تو حریقی دامن گستر در گرفته است،ودر سرزمین تو،سیلی بنیان کن از غرب تاختن آورده است، وخانواده تو دیری است که دربستر سیاه ذلت،به خواب رفته است.

برسرشان فریاد زن

قم فانذر

بیدارشان کن.

No.1
02-09-2012, 10:28 PM
سلام سلام

الآن دوساعته رسیدم خونه و یه مشکل جدی تو ورود به ایمیل یاهو و جیمیلم دارم. اون مشکل جدی اینه که کلا باز نمی شن اینا

مسنجر می گه نتت مشکل داره و چکش کن. یاهو و جیمیلم می گن :

The webpage at https://accounts.google.com/ServiceLogin?service=mail&passive=true&rm=false&continue=http://mail.google.com/mail/&scc=1&ltmpl=default&ltmplcache=2 might be temporarily down or it may have moved permanently to a new web address.

چند روز پیش یه جای دیگه هم بودم که مودم وایمکس بود همینجوری بود.

p.s: مودمم وایمکس 512 ایرانسله
p.s.s: در مورد مسنجر راه باز شدن مسنجر با پروکسی رو امتحان کردم

فقط لطفا اگه اطلاعی دارید زود راهنماییم کنید

farshad
02-09-2012, 10:39 PM
سلام سلام

الآن دوساعته رسیدم خونه و یه مشکل جدی تو ورود به ایمیل یاهو و جیمیلم دارم. اون مشکل جدی اینه که کلا باز نمی شن اینا

مسنجر می گه نتت مشکل داره و چکش کن. یاهو و جیمیلم می گن :

The webpage at https://accounts.google.com/ServiceLogin?service=mail&passive=true&rm=false&continue=http://mail.google.com/mail/&scc=1&ltmpl=default&ltmplcache=2 might be temporarily down or it may have moved permanently to a new web address.

چند روز پیش یه جای دیگه هم بودم که مودم وایمکس بود همینجوری بود.

p.s: مودمم وایمکس 512 ایرانسله
p.s.s: در مورد مسنجر راه باز شدن مسنجر با پروکسی رو امتحان کردم

فقط لطفا اگه اطلاعی دارید زود راهنماییم کنید

درود درود

مشکل از اینترنته دوست عزیز...به گیرنده های خود دست نزنید :))

بستن تعدادی از پورت ها برای جلوگیری از فعالیت پروک 30 ها و وی p ان ها و فیل خیس شکن ها باعث بوجود اومدن این مشکل میشه...نگران نباشید چند روز آینده درست میشه :))

No.1
02-09-2012, 10:46 PM
درود درود

مشکل از اینترنته دوست عزیز...به گیرنده های خود دست نزنید :))

بستن تعدادی از پورت ها برای جلوگیری از فعالیت پروک 30 ها و وی p ان ها و فیل خیس شکن ها باعث بوجود اومدن این مشکل میشه...نگران نباشید چند روز آینده درست میشه :))

شکرا جزیلا

بفرمائید تا اطلاع ثانوی باید سماق میل بفرمائیم دیگه؟!

ولی جدی کارم خیلی واجب و وابسطه به زمانه

راهی نداره برای درست شدن یا اینکه یه جوری از در پشتی ای چیزی وارد بشیم؟

Astronomy
02-09-2012, 10:52 PM
شکرا جزیلا

بخاطر نعمات عالیه 222222222222 بهمن فعلا در حال مکیدن باشید!!

همون طور که تحریم ها باعث رشد شکوفایی ایران اسلامی عزیزمون میشه، نبود مسنجر هم لطفا استعداد های یکی رو بشکوفانه یه نرم افزار بسازه راحت بشیم دیگه!!

stargazer
02-09-2012, 10:54 PM
اگه کارتون با مسنجر حل میشه اینو امتحان کنین ببینین درست میشه یا نه

http://s7.iloveim.com/servlets/loginPage

اما ایمیل فعلا در دسترس نیست. اگه کسی راهی براش سراغ داره بسم الله.

جالبه که نه با اولترا میره، نه با تور، نه با پروکسی فایر.

farshad
02-09-2012, 11:00 PM
شکرا جزیلا

البته که در پشتی وجود داره :)
برای رسیدن به خدا به تعداد آدمها راه وجود داره ...این یادت نره :)
از مرورگر aol استفاده کن...هم میتونی از ایمیلش استفاده کنی و هم با ساختن یه کانکشن میشه به عنوان چیز پی ان ازش استفاده کنی که حالت دوم با توجه به کاهش سرعت نت ممکنه الان جواب نده :)

stargazer
02-09-2012, 11:10 PM
این سایتم امتحان کنین. یه گزینه ایمیل هم داشت من آن شدم باهاش ولی هنوز نمیدونم از کجاش میشه به ایمیل رفت

http://www.livego.com

Amin-Mehraji
02-09-2012, 11:31 PM
این سایتم امتحان کنین. یه گزینه ایمیل هم داشت من آن شدم باهاش ولی هنوز نمیدونم از کجاش میشه به ایمیل رفت

خدا ایشالا 1000 تا تو دنیا 10000000 تا تو آخرت بهتون بده !
داشتم دیوونه میشدم خدا شاهده !

دوستان امتحان کنید ، جواب میده !

=============================

راس راسی که مغز ایرانیا خلاقه !

Tara
02-09-2012, 11:32 PM
ولی دوستان ایمیل من برقراره قطع نشده مشکل شما حتما از جای دیگست

Hojjat Zafarkhah
02-09-2012, 11:53 PM
یه دیوونه یه سنگی رو میندازه تو چاه صد تا عاقل نمیتونن درش بیارن!!!
دقیقا قضیه ماها اینجوری شده!!
یکی میشینه راحت،دستش رو میبره رو یه دکمه "ترق" اوکی شد!! مسنجر و ایمیل ها قطع شد!! یا اینترنت به مدت ان روز قطع شد!! یا ویpان ها قطع شد!! و امثالهم!!!
و بعد ماها اینجا یه دستمون رو قلبمونه!! اون یکی رو کیبورد!! سایتای مختلف، اکانت های مختلف، سرور های مختلف!!!

یارو دو روزه از ایران رفته بیرون!! (خارج)!! بعد بهت یه عکس میفرسته،میگه دیدیش؟؟؟ میگی دارم داونلود میکنم!! میگه: "اوه شت،اونجا هنوز اینترنتش لاکپشتیه؟؟؟"

آخه این چه وضعشه؟؟؟

بعد ماها میشینیم،یا واسه بدبختیامون جوک میسازیم،یا همون بدبختیامونو تو فیس بوک مینویسیم،یا اینجا ان تا پست میزاریم که بلکه از یه طریقی بتونیم کارمونو راه بندازیم!!!

farshad
02-10-2012, 12:05 AM

دوست عزیز این مدل سایت ها اطلاعات اکانت شما را از طریق خود شما بدست میارن و اگه روزی بهش نیاز داشته باشن ازش استفاده میکنن :)
دقت کنید که دارید پسورد خودتون رو در جایی غیر از سایت اصلی مثلا یاهو یا گوگل وارد میکنید ...
البته برای ادمهای معمولی مثل من خیلی مهم نیست ولی اگه از ایمیل تون استفاده های مهم میکنید هیچ وقت به این سایتها مراجعه نکنید...پاینده باشید

behnum
02-10-2012, 01:30 PM
ولی دوستان ایمیل من برقراره قطع نشده مشکل شما حتما از جای دیگست

تارا میل سرورت چیه ؟ الان که کماکان ! یاهو و گوگل مشکل دارن !

مسعود فرح بخش
02-10-2012, 02:13 PM
نياكان ما از چند هزار سال پيش دريافته بودند كه هر انسان زنده از تن، جان، روان، وجدان و فروهر (Fravahr) سرشته شده كه پويندگي و بالندگي انسان از كوشش و جوشش آنهاست.
فروهر از دو واژهي "فره" به معني جلو، پيش و "وهر" يا ورتي به معني برنده و كشنده درست شده است
و شايد بتوان گفت از نظر زندگي، فروهر بزرگترين و باارزشترين جزء وجود انسان است ، چون پرتوي از
هستي بيپايان اهورامزداست كه انسان را بهسوي رسايي رهنما ميشود و وظيفهي پيشبري و فرابري
، براي انسان به برترين پايهي هستي را داراست. و پس از مرگ با همان پاكي و درستي به اصل خود
(اهورامزدا) ميپيوندد.

امروزه نگارهي زير بين زرتشتيان نمايانگر شكل فروهر است و بهعنوان نشانوارهي دين زرتشتي بهكار
ميرود. اين نگاره، گذشتهي چندين هزارساله داشته و شبيه آن در جاهاي ديگر و نزد قومهاي ديگري ديده شده است ولي شكل كنوني آن در كتيبههاي هخامنشي بالاي سر پادشاهان ديده ميشود.
نگاره فروهر, از چند قسمت تشكيل شده, كه هر قسمت فلسفه خاص خود را دارد.

1_ صورت فروهر به انسان شباهت دارد و اين خود نشان دهنده رابطه ي بين فروهر و انسان مي باشد
2_ دو بال در دو طرف فروهر وجود دارد كه هر كدام از اين بالها سه رديف پر دارند. اين سه رديف پر نشان
دهنده : انديشه نيك ، گفتار نيك و كردار نيك هستند. يعني با تجهيز شدن به اين سه مي توان مانند
بالهاي يك پرنده به سوي خوبي ، پيشرفت و آينده يي بهتر پرواز كرد

3_ در قسمت پايين فروهر ، دم پرگونه يي وجود دارد كه خود سه رديف پر دارد. اين سه رديف پر نشان
دهنده انديشه بد, گفتار بد و كردار بد هستند كه سبب سقوط انسانند و به همين علت هم در قسمت
پايين فروهر قرار گرفته اند.

4_ دو طناب كه در انتها ، فر خورده اند و در دو طرف فروهر قرار دارند سپنته مينو (جلو) و انگره مينو
( پشت) را نشان مي دهد. كه اين دو خود نشان مي دهند كه انسان بايدخوبي را در پيش بگيرد و به
جلو برود و به بديها پشت كند

5_ دايره يي كه در وسط تنه فروهر هست نشان از اين دارد كه روان انسان جاويد است نه آغازي داشته و
نه پاياني دارد.

6_ يك دست فروهر بالا را نشان مي دهد و اين نشان از اين دارد كه در اين جهان تنها يك راه است و آن
راستي ست كه بايد آن را در پيش گرفت.

7_ دست ديگر, حلقه يي را نگه داشته است كه اين حلقه ي " پيمان " است كه نشاني ست از صداقت و
وفاداري كه اساس فلسفه زرتشت مي باشد

http://www.astroupload.com/uploads/13288701701.jpg (http://www.astroupload.com/uploads/13288701701.jpg)

مسعود فرح بخش
02-10-2012, 02:26 PM
اینجا زلزله اومد :دی نداره

Astronomy
02-10-2012, 02:31 PM
گسل جنوب‌شرق تهران عامل زلزله فیروزکوه/ ادامه پس‌لرزه‌ها تا چند روز آینده
معاون پژوهشی پژوهشگاه زلزله شناسی و مهندسی زلزله، با اشاره به جزئیات زلزله امروز ظهر فیروزکوه، گفت: یکی از گسلهای جنوب شرقی تهران مسبب این زمین لرزه 4.6 ریشتری بوده است. مهدی زارع در گفتگو با خبرنگار مهر در تشریح جزئیات این زمین لزره، اظهار داشت: زمین لرزه ای با بزرگای 4.6 ریشتر در عمق 10 کیلومتری شرق ورامین و 42 کیلومتری شمال گرمسار در ساعت 12:29 امروز 21 بهمن ماه منطقه شرق و جنوب شرقی تهران را به لزره درآورد.
وی با تاکید بر اینکه یکی از گسلهای جنوب شرقی تهران مسبب این زمین لرزه بوده است، گفت: انتظار می رود پس لزره های این زمین لرزه طی چند روز آینده نیز ادامه داشته باشد.
دکتر زارع افزود: این زمین لرزه در تهران، دماوند، فیروزکوه، گرمسار و ورامین محسوس بوده است.
به گفته معاون پژوهشی پژوهشگاه زلزله شناسی و مهندسی زلزله، از آنجایی که زمین لرزه فوق از نوع زمین لرزه های زیرمتوسط محسوب می شود اگر حتی سابقه وقوع قبل از این را نیز داشته باشد به ثبت نرسیده است.
منبع: مهر

مسعود فرح بخش
02-10-2012, 02:34 PM
جالبه تلویزیون اصلا حرفی نمی زنه ، تمام خبرگزاری ها نوشتن ولی تلویزیون هنوز داره واسه خودش خبرهای بحرین رو می گه

farshad
02-10-2012, 02:40 PM
شایعاتی مبنی بر شروع فعالیت مجدد دماوند چند وقتیه که زیاد شده...مخصوصا یه تیم کارشناسی ایرانی چند وقت پیش گزارش داد که چشمه های آب دماوند بیش از حد گرم شدن و درصد گوگردشون زیاد شده و همچنین گزارشاتی از خروج دود و بخار از بعضی از سوراخ هاش میدن که امیدوارم این زلزله ربطی به اون و ما نداشته باشه :))

Mojtaba.M
02-10-2012, 02:43 PM
جالبه تلویزیون اصلا حرفی نمی زنه ، تمام خبرگزاری ها نوشتن ولی تلویزیون هنوز داره واسه خودش خبرهای بحرین رو می گه

جهت اطلاع صبحی گزارش کاملشو از شبکه ی خبر دیدم (((((((((((((((:

مسعود فرح بخش
02-10-2012, 02:47 PM
جهت اطلاع صبحی گزارش کاملشو از شبکه ی خبر دیدم (((((((((((((((:
صبح؟؟؟؟؟
زلزله ساعت 12:30 ظهر اومدش تازه هر چقدر هم می خواستن سریع بگن زودتر از 1 نمی تونن،احتمالا اون خبر واسه جای دیگه بوده چون صدا و سیما تا الان یک کلمه هم راجع به این خبر صحبت نکرده

Mojtaba.M
02-10-2012, 02:52 PM
والا نمیدونم صبح بود ظهر به هر حال یه عکس دیدم که داشت خبر از زلزله رو میداد حتی یارو گفت هنوز خبری نداریم

space
02-10-2012, 05:46 PM
متن خبر از تابناک:

زمين لرزه اي به بزرگي 4.7 در مقياس امواج دروني زمين در ساعت 12 و 29 دقيقه روز جمعه 21 بهمن ماه، مناطقي از شرق استان تهران را لرزاند.

دكتر مهدي زارع، معاون پژوهشي پژوهشگاه بين‌المللي زلزله شناسي و مهندسي زلزله در گفت‌و‌گو با ايسنا اظهار كرد: كانون اين زلزله در 40 كيلومتري جنوب شرقي دماوند و 42 كيلومتري شمال گرمسار و 80 كيلومتري شرق ورامين گزارش شده است.

عمق اين زلزله، حدود 10 كيلومتر برآورد شده است.

وي درباره گسل مسبب اين زلزله گفت: گسل مسبب اين زلزله احتمالا يكي از گسل‌هاي جنوب شرق تهران است و اظهار نظر دقيق در خصوص گسل مسبب زلزله مستلزم بررسي‌هاي بيشتر است ولي حدس اوليه، گسل ايوانكي است.

پايگاه هاي لرزه نگاري مركز لرزه نگاري كشوري موسسه ژئوفيزيك دانشگاه تهران، بزرگي اين زلزله را 4.7 در مقياس امواج دروني زمين و مختصات كانون زلزله را 35.57 درجه عرض شمالي و 52.42 درجه طول شرقي گزارش كرده‌اند.

melika bidabadi
02-10-2012, 06:34 PM
با سلام به تمامی دوستان
اگر شما هم دوستدار کسب اطلاعاتی در رابطه با تاریخ ایران زمین واختراعات دانشمندان ایرانی در بخش علوم وفناوری از زمان اشکانیان تا به حال هستید
بهتره یه سری هم به سایت زیر بزنید
http://www.irstm.ir (http://www.irstm.ir/)

Astronomy
02-11-2012, 05:24 PM
عدم دسترسی کاربران اینترنت به ایمیلهای خارجی/ پاسخ متولیان اینترنت دسترسی بیش از 30 میلیون کاربر ایرانی به سرویسهای پست الکترونیکی از روز پنجشنبه مسدود شده است این در حالی است که 2 متولی اینترنت کشور یعنی شرکت ارتباطات زیرساخت و سازمان فناوری اطلاعات ایران در این باره پاسخ روشنی ارائه نمی دهند. به گزارش خبرنگار مهر، از اولین دقایق روز پنجشنبه 20 بهمن ماه جاری ارتباط کاربران ایرانی با پستهای الکترونیکی و تمام سایتهای خارجی که نیاز به ورود و ثبت اطلاعات دارند، مسدود شده و تاکنون اطلاع رسانی روشنی از سوی مسئولان مربوطه در این زمینه صورت نگرفته است.
هم اکنون کاربران ایرانی برای دسترسی به پستهای الکترونیکی از جمله یاهو میل و جی میل، هات میل و یاهو مسنجر و غیره با مشکل قطعی مواجه هستند و هیچگونه امکان دسترسی به این سرویس دهنده ها وجود ندارد.
اغلب کاربران ایرانی در حال حاضر از پستهای الکترونیکی خارجی استفاده می کنند و قطعی کامل این ایمیلها مشکلات بسیاری را برای کاربران به وجود آورده است.
پاسخهای متولیان اینترنت کشور
پیگیری خبرنگار مهر از دلایل این قطعی تاکنون به نتیجه ای نرسیده و مسئولان مربوطه در این زمینه پاسخ روشنی ارائه نمی دهند به طوریکه مدیران سازمان فناوری اطلاعات و شرکت ارتباطات زیرساخت به عنوان سازمانهای متولی اینترنت در کشور از این موضوع اظهار بی اطلاعی می کنند.
سعید مهدیون – مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات ایران با اظهار بی اطلاعی از مشکل به وجود آمده، به مهر گفت: این موضوع ارتباطی با سازمان فناوری اطلاعات ندارد و شرکت ارتباطات زیرساخت باید پاسخگو باشد.
مدیر عامل سازمان فناوری اطلاعات: از ایمیل خارجی استفاده نمی کنم
وی در پاسخ به این سوال که آیا این مشکل در استفاده شما برای چک کردن ایمیلتان پیش نیامده است، تاکید کرد: من از ای میلهای خارجی استفاده نمی کنم و مشکلی در استفاده از ای میلهای داخلی خود مشاهده نکرده ام.
مدیر روابط عمومی زیرساخت: مشکل محتوا به زیر ساخت مربوط نمی شود
محمدرضا فرنقی زاد – مدیر روابط عمومی شرکت ارتباطات زیرساخت نیز در این زمینه به مهر گفت: به نظر می رسد اگر مشکلی از بابت محتوا در شبکه اینترنت وجود داشته باشد سازمان فناوری اطلاعات باید پاسخگو باشد.
وی با اظهار بی اطلاعی از قطعی به وجود آمده در ایمیل کاربران ایرانی، تاکید کرد که شبکه ارتباطات زیرساخت کشور هم اکنون هیچ مشکلی ندارد و چنانچه قطعی در دسترسی به زیرساخت ارتباطی وجود داشته باشد، شرکت زیرساخت پاسخگو خواهد بود اما مشکلات محتوایی به این شرکت مربوط نمی شود.
خسارت ناشی از قطعی پست الکترونیکی
در این زمینه دکتر علی اکبر جلالی – کارشناس فناوری اطلاعات با انتقاد از مشکل به وجود آمده به مهر، گفت: توسعه فناوری اطلاعات در بسیاری از کشورها با دیدگاه محوریت توسعه اقتصادی برنامه ریزی شده است و در سالی که ملقب به جهاد اقتصادی است باورم نمی شود که یکی از محورها و ابزارهای توسعه اقتصادی مانند ایمیل چنین دچار مشکل شود.
این استاد دانشگاه علم و صنعت با تاکید بر اینکه پست الکترونیکی یکی از ابزارهای توسعه اقتصادی و ارتباطی تقریباً رایگانی است که می تواند ارتباط بین همه شهروندان با هم و یا بنگاههای اقتصادی و بخشهای دولتی را فراهم کند، افزود: چگونه می شود باور کرد در کشوری که بیش از 4 میلیون و 100 هزار دانشجو دارد و این دانشجویان روزانه از طریق ای میل دهها میلیون پیام را در جهت افزایش دانایی بین هم رد و بدل می کنند دچار وقفه شود.
مسئولان باید مخاطبان اینترنت را قانع کنند
وی تاکید کرد: خسارات ناشی از این اقدام آنقدر زیاد است که نمی توان با هیچ پدیده مشابه آن در فضای فیزیکی مقایسه کرد اگر مسئولان توسعه فناوری اطلاعات کشور نتوانند مخاطبان خود را برای انجام این اقدام قانع کنند، مطئمن باشند خسارات فراوان اقتصادی زیادی به مردم و جامعه وارد کرده اند.
به گفته دکتر جلالی در جهان معاصر که گفته می شود اهمیت شبکه اینترنت و دسترسی به اطلاعات مهمتر از شبکه برق رسانی، شبکه گاز و سایر شبکه های ارتباطی است و در همین حال که معلوم است اغلب شهروندان ایرانی از دو پست الکترونیک مشهور یاهو و گوگل بیشترین استفاده را دارند، اختلال در این دسترسی ها هیچ گونه توجیهی ندارد.
مشکلات را با مردم در میان بگذارید
وی ادامه داد: مردم انتظار دارند مسئولان هر اقدامی که در ذهن دارند را با آنها در میان بگذارند چرا که اگر مشکلی وجود داشته باشد به طور قطع مردم با دولت همراه خواهند بود.

منبع مهر

رو نیست که سنگ پا قزوینه!!

بقلی بگیر
چی رو بگیرم؟
تقصیر منو
چیکارش کنم؟
بده بقلی
بقلی بگیر
.....

Astronomy
02-11-2012, 10:21 PM
بچه اند دیگه

سانسور نشه لطفا!!:hope my fake smile

[/URL]http://www.astroupload.com/uploads/13289853882.jpg (http://www.astroupload.com/uploads/13289853882.jpg)

http://www.astroupload.com/uploads/13289853883.jpg (http://www.astroupload.com/uploads/13289853883.jpg)

http://www.astroupload.com/uploads/13289853884.jpg (http://www.astroupload.com/uploads/13289853884.jpg)

http://www.astroupload.com/uploads/13289853885.jpg (http://www.astroupload.com/uploads/13289853885.jpg)

http://www.astroupload.com/uploads/13289853886.jpg (http://www.astroupload.com/uploads/13289853886.jpg)

http://www.astroupload.com/uploads/13289853887.jpg (http://www.astroupload.com/uploads/13289853887.jpg)

http://www.astroupload.com/uploads/13289853888.jpg (http://www.astroupload.com/uploads/13289853888.jpg)

http://www.astroupload.com/uploads/13289857641.jpg (http://www.astroupload.com/uploads/13289857641.jpg)

[URL="http://www.astroupload.com/uploads/13289857642.jpg"]http://www.astroupload.com/uploads/13289857642.jpg (http://www.astroupload.com/uploads/13289857642.jpg)

Mostafa
02-11-2012, 10:47 PM
بچه ها يه نكته ....

به نظرتون آيدي جديد " مرفاوي " كه الآن عضو شده واقعآ خود آقاي صمد مرفاوي هستش

البته مطلب خيلي خاصي نيست ولي ميخوام بدونم قضيه به نظرتون واقعيه يا سر كاري ؟

اگر هم موضوع واقعي بود لطفآ جلوش از اين كل كل هاي استقلال - پرسپوليسي نكنين ها !!!

بذارين اين بنده خدا يه جا هم به خاطر استقلالي بودن اذيتش نكنند !:yaeh am not durnk::pathead:

ضمنآ ايشون ظاهرآ جدول آماده جرم و حجم سيارات رو لازم داره .... لطفآ اگر دمِ دست داريد ، كارشون رو راه بندازين :hope my fake smile

آسمون
02-11-2012, 10:55 PM
بچه ها يه نكته ....

اگر هم موضوع واقعي بود لطفآ جلوش از اين كل كل هاي استقلال - پرسپوليسي نكنين ها !!!

بذارين اين بنده خدا يه جا هم به خاطر استقلالي بودن ازيتش نكنند !:yaeh am not durnk::pathead:

ضمنآ ايشون ظاهرآ جدول آماده جرم و حجم سيارات رو لازم داره .... لطفآ اگر دمِ دست داريد ، كارشون رو راه بندازين :hope my fake smile

خوب از یه راه میشه فهمید
بپرسید باجناقش کیه؟؟؟؟؟ باجناقش همکار بابامه:wink::grin:

karimisss
02-11-2012, 10:56 PM
آقای امام گویا فراموش کردید که در این فروم بسیار زیاد استقلالی هایی هستند که به آبی بودن خودشون میبالند و هیچ جا و هیچ حرفی هم اذیتشون نمیکنه !!

Mojtaba.M
02-11-2012, 10:59 PM
فکر نمیکنم که اون باشه میخواد سر کارمون بذاره نههههههه نکنه نفوضیه؟ آقای امام یه فکری بکنید کمکککککککک:th_cry:

af.skylover
02-11-2012, 11:04 PM
به نظر من که خود آقای صمد مرفاوی هستند...
آخه اگه می خواستن ما رو سر کار بزارن حد اقل یه کیس بهتر انتخاب می کردن:blink: ، مثلا آقای قلعه نوعی یا فیروز کریمی و...

Mostafa
02-11-2012, 11:06 PM
فکر نمیکنم که اون باشه میخواد سر کارمون بذاره نههههههه نکنه نفوضیه؟ آقای امام یه فکری بکنید کمکککککککک:th_cry:

اي بابا

حالا نمي خواد قضيه رو گنده كنيد كه !

يك آدمه ، ميگه براي بچه اش به جدول اطلاعات سيارات نياز داره

چيز خاصي نگفته كه بخواد سركاري باشه

فقط برام جالب بود كه اين فوتباليست ها هم به اينترنت سركشي ميكنند ، ازش خوشم اومد

حالا خانم كريميسسس ...

شما كه ميگي استقلالي ها زيادن !!!‌ :pathead::pathead:

لطفآ يكي از اين استقلالي هاي با مرام كار اين بنده خدا رو راه بندازه

جدولی رو كه ميخواد من دم دست ندارم وگرنه ميدادم

بسم ا...

Amin-Mehraji
02-11-2012, 11:09 PM
لطفآ يكي از اين استقلالي هاي با مرام كار اين بنده خدا رو راه بندازه

چيزي رو كه ميخواد من ندارم وگرنه ميدادم

بسم ا...

انجام دادیم ! ملاحظه بفرمایید !
----------------------
* هرچند برای خود منم زیاد مهم نیست کیه ، یه بنده خدایی کمک لازم داره ، منم که دل ررررررررررررحم :دی ، پیدا کردم براش

پیمان اکبرنیا
02-11-2012, 11:09 PM
بچه ها يه نكته ....

بذارين اين بنده خدا يه جا هم به خاطر استقلالي بودن اذيتش نكنند !:yaeh am not durnk::pathead:

واقعا فکر میکنید آقای مرفاوی وقت داره برای پسرش تحقیق منظومه شمسی انجام بده؟ من که یکم بعید میدونم! بعدشم اصلا مطمئن هستید که پسر داره؟ من یک سرچ کردم چیزی پیدا نکردم. فقط در یک سایت یک خبر درباره نصحبت با دخترش بعد از یکی از بازیها بود!

ولی اگر باشه واقعا جالبه

مسعود فرح بخش
02-11-2012, 11:12 PM
واقعا فکر میکنید آقای مرفاوی وقت داره برای پسرش تحقیق منظومه شمسی انجام بده؟ من که یکم بعید میدونم! بعدشم اصلا مطمئن هستید که پسر داره؟ من یک سرچ کردم چیزی پیدا نکردم. فقط در یک سایت یک خبر درباره نصحبت با دخترش بعد از یکی از بازیها بود!

ولی اگر باشه واقعا جالبه
چرا وقت نداره آقای اکبر نیا ،الان که مربی گری نمی کنه ،بیکاره .آدم بیکار هم چیزی که زیاد داره وقته :دی

Hojjat Zafarkhah
02-11-2012, 11:15 PM
:))))

باحال بود!!! فک نکنم خودش باشه ها!!
ولی اگه خودش باشه،از رو ip کاربریش شماره تلفنش رو گیر بیارید یکم حال کنیم باهاش!!

:))))))))

...............
شوخی کردما!!
فردا اد از رو شانس من میزنه خودش از آب درمیاد!! حالا بیا و جمعش کن!! :دی

af.skylover
02-11-2012, 11:17 PM
http://forum.p30world.com/showthread.php?t=351473
من سرچ کردم .دو تا دختر داره ...6 و 13 ساله...
همه سر کار بودیم.......

Ehsan
02-11-2012, 11:17 PM
حرکت ِ جمعی ِ اعضا (http://forum.avastarco.com/forum/showthread.php?498-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%DA%A9%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%85%D9%86%D8%B8%D9%88%D9%85%D9%87-%D8%B4%D9%85%D8%B3%DB%8C&page=24) در پی ِ حکم ِ حکومتی (http://forum.avastarco.com/forum/showthread.php?498-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%DA%A9%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%85%D9%86%D8%B8%D9%88%D9%85%D9%87-%D8%B4%D9%85%D8%B3%DB%8C&p=28073&viewfull=1#post28073)!!!!!

آقای ِ امام یه دو سه تا از این احکام صادر کنید این تاپیک های ِ خوابیده ی ِ توی ِ تالار ِ کیهان شناسی و تابعه دوباره راه بی افتند!!!!

Amin-Mehraji
02-11-2012, 11:19 PM
حرکت ِ جمعی ِ اعضا (http://forum.avastarco.com/forum/showthread.php?498-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%DA%A9%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%85%D9%86%D8%B8%D9%88%D9%85%D9%87-%D8%B4%D9%85%D8%B3%DB%8C&page=24) در پی ِ حکم ِ حکومتی (http://forum.avastarco.com/forum/showthread.php?498-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%DA%A9%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%85%D9%86%D8%B8%D9%88%D9%85%D9%87-%D8%B4%D9%85%D8%B3%DB%8C&p=28073&viewfull=1#post28073)!!!!!

آقای ِ امام یه دو سه تا از این احکام صادر کنید این تاپیک های ِ خوابیده ی ِ توی ِ تالار ِ کیهان شناسی و تابعه دوباره راه بی افتند!!!!

والا بلا احسان خان راس میگن ، منم می خوام تو " دمای سیارات" کار کنم ! آقا بگید احسان خواجه امیری بیاد عضو شه ، کار داریم بابا ! تاپیک دو ماهه داره خاک میخوره ! والله :دی
----------------------------
ولی خدایی هرکیه الان داره قاه قاه به ریشمون می خنده ! البته نمیتونه به من بخنده ، من ریش ندارم !

پیمان اکبرنیا
02-11-2012, 11:23 PM

احسان جان خودت یک نام کاربری به اسم محمدرضا گلزار بساز! بعد برو توی اخترفیزیک درخواست کل مباحث اخترفیزیک را بکن!

قول میدم بچه ها توی 2 روز کل کتابهای اخترفیزیک را بخونن و تاپیکها پر بشه :thumbsup:

karimisss
02-11-2012, 11:25 PM
جناب مهراجی به عنوان یک استقلالی با مرام این جدول رو دادن خدمتشون !

stargazer
02-11-2012, 11:28 PM
من الان اومدم دیدم قضیه چیه.:yaeh am not durnk:

خیلی باحال بود.شهرت چه ها که نمی کنه. یه اسم آشنا و مشهور چند نفر رو بسیج کرد که کمک کنن. و سه جوابیه دریافت شد. اونم سریع. جل الخالق:yaeh am not durnk:

---------------
آره والا احسان خان راست می گن:secret laugh:

ااااا. جناب اکبرنیا چرا لو دادین ترفندشو، خوب الان کار نمی کنه دیگه کهههه :rotflol:
-------------------------

جناب محراجی به عنوان یک استقلالی با مرام این جدول رو دادن خدمتشون !

مرامتون کشته ما رو ایشششش، حالا اگه یه اسم پرسپولیسی بود این کارو می کردین؟؟؟ عمرااااا.

بیخیال الان دوباره بحث فوتبال راه میفته:secret laugh:

Mostafa
02-11-2012, 11:33 PM
بچه ها خيييلي باحالين !!!!

مُردم از خنده از دستتون ! :)))))))))))

حالا ممنون كه كمكش كردين ... ولي تا الآن كه كار خاصي نكرده بنده خدا ...

يه سوال و درخواست جدول ساده كه هر كسي ميتونست داشته باشه

ولي كلآ خيلي خنديدم ....

قضيه محمدرضا گلزار و اخترفيزيك عااااالي بود پيمان جان !!! :))))))))))

karimisss
02-11-2012, 11:35 PM
مرام ما فراتر از اسم پرسپولیس و استقلال استارگیزر جان :)

Amin-Mehraji
02-11-2012, 11:37 PM
دوستان ! یاران ! همراهان ! هم فرومان ! پیشنهاد دارم خفن !

حالا این قضیه راس راسی ِ یا الکی و اینا کاریم بهش نیست ، ولی میگم بیایین از این اتفاق به نفع خودمون استفاده کنیم . اگه دقت کرده باشید یه چند وقتیه دیگه تو فروم مثل گذشته فعالیت علمی خاصی وجود نداره ، همه اش شده عکس حدس زدن ( خانم کریمی جسارت نشه ها ) و جلمه سازی ( همچنین خانم بنیادی ) . میگم بیایین این اتفاق رو استارتی بکنیم برای شروع دوباره ی فعالیت ویژه تو فروم .

موافقین لایک کنند

Mojtaba.M
02-11-2012, 11:40 PM

حالا این قضیه راس راسی یا الکی و اینا کاریم بهش نیست ، ولی میگم بیایین از این اتفاق به نفع خودمون استفاده کنیم . اگه دقت کرده باشید یه چند وقتیه دیگه تو فروم مثل گذشته فعالیت علمی خاصی وجود نداره ، همه اش شده عکس حدس زدن ( خانم کریمی جسارت نشه ها ) و جلمه سازی ( همچنین خانم بنیادی ) . میگم بیایین این اتفاق رو استارتی بکنیم برای شروع دوباره ی فعالیت ویژه تو فروم .

موافقین لایک کنند

مثلا چی کار کنیم چه کار خاصی رو برای فعایت علمی فروم انجام بدیم دقیق تر بیان میکنی ؟

farshad
02-11-2012, 11:44 PM

حالا این قضیه راس راسی یا الکی و اینا کاریم بهش نیست ، ولی میگم بیایین از این اتفاق به نفع خودمون استفاده کنیم . اگه دقت کرده باشید یه چند وقتیه دیگه تو فروم مثل گذشته فعالیت علمی خاصی وجود نداره ، همه اش شده عکس حدس زدن ( خانم کریمی جسارت نشه ها ) و جلمه سازی ( همچنین خانم بنیادی ) . میگم بیایین این اتفاق رو استارتی بکنیم برای شروع دوباره ی فعالیت ویژه تو فروم .

موافقین لایک کنند

من الان رسیدم و دقیقا نمیدونم قضیه چیه ولی جسارتا" و با عرض پوزش باید بگم از نظر علمی فروم ضعیفی داریم و بیشتر تفریحی حساب میشه...و البته خود من دنبال مطلب علمی بودم که اومدم ولی معرفت اعضاء موندگارم کرد وگرنه ...

راستش اعضای اینجا ( به جز من البته ) دوست داشتنی و با محبت هستن ولی یه جورایی زیادی داریم میریم توی حواشی به جای اینکه رسالت نجومی بودنمون رو ادامه بدیم !!

تاپیک های سرگرمی و تفریحی فعال تر از تخصصی ها هستن !!

تورو خدا اخراجم نکنید ها...دلم براتون تنگ میشه :)))))))

Mostafa
02-12-2012, 12:22 AM
سلام دوستان

يك خبر خوب براتون دارم

( البته قرار بود چند روز بعد اين رو بگم ، ولي به نظرم وقتش الآنه )

انشاا... روز 11 اسفند يك كارگاه آموزشي در رصد خانه زعفرانيه خواهيم داشت كه به زودي برنامه ها و شرايطش رو اعلام ميكنيم

اما يا همان روز يا روز بعدش هم يك جلسه عمومي با حضور همه اعضاي علاقمند خواهيم داشت و در آن جلسه يك طرح ويژه كه به همت چند نفر از مديران آماده شده ، اعلام عمومي خواهد شد .

با راه اندازي آن طرح ( كه يك موضوع 100% علمي است ) خود به خود همه اعضا براي فعاليت علمي بسيج خواهند شد !

طرحي بسيار جذاب و كاربردي

انشاا... به زودي همه از اين طرح مطلع خواهيد شد .

Tahereh Ramezani
02-12-2012, 12:33 AM
سلام دوستان

من هم از این بحثی که راه افتاده ، جهت تاپیک " معرفی کتاب ها و نرم افزارها (http://forum.avastarco.com/forum/showthread.php?43-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7/page21) " فرصت رو غنیمت می شمرم ، ;);)

یک دوست تازه واردمون تقاضایی فوریتی (http://forum.avastarco.com/forum/showthread.php?43-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7&p=28052&viewfull=1#post28052) در تاپیک مزبور داشتن ، بنده تا جایی که توانستم برای برآوردن تقاضاشون تلاش کردم ولی متأسفانه نتیجه ای حاصل نشد ، لذا از همه دوستان تقاضا می کنم تا جایی که امکان داره ، همانند کمک سریع السیری برای جناب مرفاوی :wink:، برای این دوستمون هم همکاری کنن . :have a nice day::have a nice day:

( آقای امام لطفا دم مسیحاییتون رو هم در تاپیک " معرفی کتاب ها و نرم افزارها (http://forum.avastarco.com/forum/showthread.php?43-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7/page21) " بدمید .... ) :ORLY::ORLY:

پیشاپیش از طرف این دوست تازه وارد و خودم صمیمانه متشکرم :hope my fake smile:hope my fake smile

farshad
02-12-2012, 08:48 AM
درود بر دوستان...

متاسفانه امروز صبح که چشم به صفحه کامپیوتر انداختم در صفحه YAHOO با یکی از غم انگیزترین خبرهای زندگیم روبرو شدم :((

Pop Vocal Legend Whitney Houston Found Dead

یکی از بزرگترین اسطوره های پاپ و کسی که خاطره انگیز ترین ترانه های نسل من رو خونده بود :((

"I Will Always Love You" نوایی که غیر ممکنه از ذهن کسی پاک بشه

http://img4up.com/up2/95306790110296701482.jpg

امروز روز بدیه :th_cry::th_cry::th_cry::th_cry::th_cry:

Hojjat Zafarkhah
02-12-2012, 05:58 PM
مــــــادر تنها کسیه که میتونی براش ناز کنی
سرش داد و بیداد راه بندازی،
باهاش قهر کنی!
اما با اینکه تو مقصر بودی بازم با یه بشقاب غذا
با لبخند میاد و میگه:
با من قهری با غذا که قهر نیستی!!!!!!!!!

هییییییییییییییی :th_cry:

به سلامتیشون!!! :redbullsmiley:

behnum
02-12-2012, 07:06 PM
باهاش قهر کنی!
با لبخند میاد و میگه:

خاله سوسکه دیگه، شعرآشتی مثل قدیما نمی خونه ... مادر،مادر، شبا با صدای لالایی های تو خوابیدم لالایی مادرم حالا نوبت توست،تو بخواب امیدم ....

( دوستان ترانه ی این اثر هم مثل آهنگش متعلق به آقای حبیب محبیانه )

hadi soleimani
02-12-2012, 09:55 PM
باهاش قهر کنی!
با لبخند میاد و میگه:

از مرگ نمی ترسم
من فقط نگرانم
که در شلوغی آن دنیا
مادرم را پیدا نکنم ...

http://s1.picofile.com/file/7295551070/506141_dWuvsIrO.jpg

hadi soleimani
02-12-2012, 11:00 PM
دخترک آرام کنار خیابان نشسته بود بی توجه به نگاه های متعجبانه مردم جوجه های رنگی کوچک را در دستش این ور اون ور می کرد. جوجه هایی که سعی داشتند از جعبه بیرون بیایند را بین دو پایش که از هم باز کرده بود می گذاشت و با دو دست کوچکش مانع فرار آنها می شد مردم تند تند ار کنارش رد می شدند بعضی ها با تعجب نگاه می کردند و بعضی ها سرگرم صحبت با تلفن همراه خود بودند و اهمیتی به او نمی دادند، اما جوجه فروشی آن هم به این سبک آن هم کنار یکی از شیک ترین مغازه های فرش فروشی خیابان شریعتی برای مردم تعجب برانگیز بود. دختر آرام نشسته بود و بی خیال از نگاه های مرموز مردم با جوجه هایش بازی می کرد. ایستادم برایم جالب بود خودم را به گوشه ای از پیاده رو توی سایه کشاندم هوا خیلی گرم شده بود رفتم تو فکر و زل زدم به دخترک.
اصلا حواسش به من نبود انگار جوجه های رنگی بهترین عروسک و اسباب بازی دنیا براش بودند. مشغول بازی کردن با آنها بود انگار نه انگار که اون دختر اجیر شده بود برای فروختن و یا شاید گدایی کردن به وسیله جوجه ها، وظیفه اصلی اش یادش رفته بود بی خیال از اینکه ممکن است امشب هم سر گرسنه زمین بگذارد، با جوجه ها بازی می کرد . مردم باز هم بی اعتنا از کنارش رد می شدند هر از گاهی کودکی دست مادرش را به سمت جوجه ها می کشید اما با یک لهییب مادر به دنبالش می دوید.
دخترک همچنان سرش پائین بود جوجه ها را دست مالی می کرد چند متر آن طرف تر پارچه سفیدی نصب شده بود و مردی مشغول چسباندن کاغذهایی روی آن بود دخترک تا مرد را دید به سمت او دوید و با اصرار فراوان یکی از کاغذهای بزرگش را از او گرفت موزائیک های داغ کنار خیابان پاهای کوچک برهنه اش را آزار می دادند کاغذ را روی زمین پهن کرد و جعبه جوجه هایش را روی آن گذاشت و پاهای سیاه و کوچکش را بین دو جعبه باز کرد روی کاغذ که عکس یکی از نامزدهای انتخاباتی بود با خط درشت و قشنگی نوشته شده بود:
رفاه برای همه , عدالت و امنیت حق ملت شریف ایران است
دخترک همچنان مشغول بازی کردن با جوجه هایش بود مردم هم بی اعتنا از کنارش رد می شدند

space
02-13-2012, 02:43 PM
تو با این همه خلاقیت دیگه چرا؟؟؟
http://up3.iranblog.com/images/34704442597023466514.jpg

Hojjat Zafarkhah
02-13-2012, 07:56 PM
دیروز اکبر عبدی با بغض صحبتهای بامزه ای رو زد.

پنج جمله دیشب اکبر عبدی:

*جایزه خیلی دیر به من اهدا شد و برای من حکم زنگوله پای تابوت را دارد. من باید جایزه را برای بازی در فیلم «ای ایران» می‌گرفتم، به خاطر حضور در فیلمی که دو سال به طول انجامید و ۱۹۵ هزار تومان برای آن دستمزد گرفتم.
*این لوح که شیشه ست و قیمتی نداره،مهم اینه که یه دونه ماشین رووشه.
*مادرم که سه النگویش را فروخت و مرا در کلاس بازیگ...ری نام نویسی کرد و من به خاطر اون سه تا النگو سه دونگ از خونه ی شهرک غربم رو به نامش کردم
توروخدا فکر نکنید که میخوام بگم بالاشهرماا،من هنوز همون بچه نازی آبادم و افتخار میکنم که بچه اونجام.
*من جایزه‌ام را بارها و بارها از مردم گرفته‌ام،
وقتی خنده ای به لب مردم میاد،وقتی دو نفر بعد از تصادف و در حال دعوا منو میبینن و این نقطه ی شروعی میشه برای دوستی اون دوتا با هم و من با اون دوتا
وقتی توی خیابون بهم میگن اکبر آقا خیلی چاکریم
*از عطاران عزیز تشکر میکنم که جیگر کرد و به دلیل فوت پیرزن‌های بازیگر این نقش را به من سپرد تشکر می‌کنم، زیرا او این نقش را برای من در نظر گرفت در حالی که تهیه‌کننده گفته بود که دو میلیون میدیم به یه پیرزن تا این نقشو بازی کنه!!

http://www.astroupload.com/uploads/13291499261.jpg (http://www.astroupload.com/)

...........................
آخییییی
دلم براش سوخت،خدایی خیلی مرده!!:th_cry:

Amin-Mehraji
02-13-2012, 08:03 PM
این مساله را حل کنید ! جواب مساله همان رمز فایل اکسل می باشد بعد از حل ميتونید اسمتون را تو این لیست اضافه کنید فقط افرادی ميتونند این مساله را حل کنند که آي کیو ي بالای 150 دارند:pathead:
جالبه شاید اسم دوستانتون رو ببینین

2 , 3 , 4 , 15 , 12
3 , 4 , 5 , 28 , 20
4 , 5 , 6 , 45 , 30
5 , 6 , 7 , 66 , 42
6 , 7 , 8 , ? , 56

این هم آدرس فایل اکسل :
http://s1.picofile.com/file/7297077632/Copy_of_B8212000_1_2.xlsx.html

لطفا کسایی که رمز رو پیدا کردن تو پیام خصوصی بهم بگن ، مر30:yarr:

خواهش می کنیم جواب رو اینجا اعلام نکنید

Astronomy
02-13-2012, 08:18 PM
دنیای حیوانات!! ;)

http://www.astroupload.com/uploads/13291510431.jpg

http://www.astroupload.com/uploads/13291510433.jpg

http://www.astroupload.com/uploads/13291510434.jpg

http://www.astroupload.com/uploads/13291510435.jpg

http://www.astroupload.com/uploads/13291510436.jpg

http://www.astroupload.com/uploads/13291510437.jpg

http://www.astroupload.com/uploads/13291510439.jpg

http://www.astroupload.com/uploads/132915104310.jpg

http://www.astroupload.com/uploads/13291513081.jpg

Amin-Mehraji
02-14-2012, 12:14 AM
این بهتر تره !!!

به گزارش خبرگزاری آوااستار 58 نفر از اعضای آوااستار در یک شب سرد زمستانی ، در برف و کولاک شبانه موفق شدند خود را به فروم آوااستار رسانده و شب گرم و صمیمی ای را پشت سر بگزارند، لازم به ذکر است این اجتماع در ساعت 12 بامداد روز سه شنبه 90/11/25 ، تمام شده و اعضا یکی پس از دیگری به مکان هایی که برای استراحت در نظر گرفته شده بود ( تختخواب ) منتقل شدند :دی

http://s1.picofile.com/file/7297539565/Untitled.png

پیمان اکبرنیا
02-14-2012, 07:03 PM
سلام

دوستان من فردا صبح کنکور ارشد دارم! (چند نفر دیگه از اعضای فروم هم در روزهای 5شنبه و جمعه)

برام دعا کنید ;)

امیدوارم فردا شب با خبرهای خوش بیام توی فروم!

hadi soleimani
02-14-2012, 10:19 PM
سلام

دوستان من فردا صبح کنکور ارشد دارم! (چند نفر دیگه از اعضای فروم هم در روزهای 5شنبه و جمعه)

برام دعا کنید ;)

امیدوارم فردا شب با خبرهای خوش بیام توی فروم!باهمیم دوست عزیز.:meditate:واقعا به دعای همتون نیاز داریم.منم با دوستان پنج شنبه و جمعه کنکور داریم.واااااااییییی:slow:.از الان توی استرس هستم.:crazy:

Flare star
02-17-2012, 05:56 PM
ترانه ای روی زمین افتاده بود.
قناری کوچکی ان را برداشت و در گلوی نازک خود ریخت.
ترانه در قناری جاری شد.
با او درامیخت.
ترانه اب شد.
ترانه خون شد.
ترانه نفس شد و زندگی.
قناری ترانه را سر داد.
ترانه از گلوی قناری به اوج رسید.
قناری نیز;و همه دانستند که از این پس ترانهͺبودن است.
ترانهͺهستی است.
ترانهͺجان قناری است.
************************************************** *
ایمانͺترانه ی ادمی ست.قناری بی ترانه میمیرد و ادمی بی ایمان.

عرفان نظراهاری“بال هایت را کجا جا گذاشتی?“

roset
02-18-2012, 11:16 AM
((به نام خداي عاشقان وعياران))
آرش گفت : زمين کوچک است ... تير و کماني مي خواهم تا زمين را بزرگ کنم ...
به آفريد گفت : بيا عاشق شويم ، جهان بزرگ خواهد شد ، بي تير و بي کمان ...
به آفريد کماني به قامت رنگين کمان داشت و تيري به بلنداي ستاره
کمانش دلش بود و تيرش عشق ... !!!
به آفريد گفت : از اين کمان تيري بينداز ، اين تير ، ملکوت را به زمين مي دوزد .
آرش اما کمانش غيرتش بود و جز خود تيري نداشت .
آرش مي گفت : جهان به عياران محتاج تر است تا به عاشقان . وقتي که عاشقي تنها تيري براي خودت مي اندازي و دنياي خودت را مي گستري ، اما وقتي عياري ، خودت تيري ؛ پرتاب مي شوي ؛ تا جهان براي ديگران وسعت يابد .
به آفريد گفت : کاش عياران همان عاشقان بودند و عاشقان همان عياران ... !!!
آنگاه کمان دل و تير عشقش را به آرش داد .
و چنين شد که کمان آرش رنگين شد و قامتش به بلنداي ستاره ... !
و تيري انداخت . تيري که هزاران سال است مي رود .
هيچ کس اما نمي داند که اگر به آفريد نبود ، تير آرش اين همه دور نمي رفت !

yasiii
02-18-2012, 11:46 AM
پریروز تو برف و سرما با پذیرفتن فلاکت های بسیار من جمله ترس از لیز خوردن تو سراشیبی مرگ آور دانشگاه علوم تحقیقات(اونایی که رفته باشن عمق فاجعه رو میفهمن) وضایع شدن جلوی سایر دوستان عزم رفتن به یک 2واحدی ناقابل کردیم ,خلاصه قله را فتح کرده و زنده به کلاس رسیدیم, استاد محترم که بعد از 45 دقیقه قدم بر سر ما گذاشتن و تصمیم به نزول اجلال فرمودن ,هنوز قدم مبارکشون به درگاه کلاس نرسیده بود که با مشاهده ی جمعیت قلیل حاضر در کلاس خیلی شیک تغیر مسیر دادن و رفتن!!!!!!!!
شما بودین چه احساسی بهتون دست میداد!!؟؟؟!؟!!:slow:

Tahereh Ramezani
02-18-2012, 10:55 PM
امروز سوار مینی بوس بودم ، سپس خانم مسنی سوار شد ، متأسفانه آقایون جوان سر را چرخاندند و خانم همچنان ایستاده بود ، تا اینکه پیر مرد مسنی بلند شد و جایش را به آن خانم پیر داد و البته خانم اول قبول نمی کرد ولی بعد پذیرفت ؛ واقعا چقدر خوبه که جوان ترها کمی به مسن ترها نگاه کنند و در بعضی موارد الگوبرداری کنند . ( بالاخره یک روز همه پیر و مسن می شوند و احترام به بزرگترها بسیار مهم است ، چرا که احترام به دیگری به خصوص مسن ترها ، احترام به خودمان است )

سالمندان ، الماس های گرانقدر اقیانوس بیکران تجربه و محبت هستند ، قدرشان را بدانیم .

Amin-Mehraji
02-19-2012, 12:02 AM
خوش به حالشون، چه کیفی می کنن با اون تلسکوپه!!!

http://www.astroupload.com/uploads/13295965581.jpg

عیب نداره، غصه نخور، یکی هم واسه تو میخریم:pathead:

yasiii
02-19-2012, 12:29 PM
امروز سوار مینی بوس بودم ، سپس خانم مسنی سوار شد ، متأسفانه آقایون جوان سر را چرخاندند و خانم همچنان ایستاده بود ، تا اینکه پیر مرد مسنی بلند شد و جایش را به آن خانم پیر داد و البته خانم اول قبول نمی کرد ولی بعد پذیرفت ؛ واقعا چقدر خوبه که جوان ترها کمی به مسن ترها نگاه کنند و در بعضی موارد الگوبرداری کنند . ( بالاخره یک روز همه پیر و مسن می شوند و احترام به بزرگترها بسیار مهم است ، چرا که احترام به دیگری به خصوص مسن ترها ، احترام به خودمان است )

سالمندان ، الماس های گرانقدر اقیانوس بیکران تجربه و محبت هستند ، قدرشان را بدانیم .

راستش هستی خانوم تخصص من تو همینین کاراس:wink:
چون راحت ترین وسیله نقلیه برای رفتن به دانشگاه بی آر تی هست واسه همین زیاد با این مسایل سر و کار دارم.
حتی گاهی از خستگی داشتم میمردم اما بازم به احترامشون بلند شدم.:hope my fake smile
بالاخره ما هم یه روزی پیر میشیم دیگه:advise::grin:

space
02-19-2012, 07:38 PM
http://hks.net84.net/download.php?imgf=13288882591.png

solh
02-19-2012, 08:48 PM

البته فکر میکنم گاهی باید متفاوت بود ما همیشه انتظاراتی داریم که این موجب ناراحتی ما میشود ، به نظر من ما نباید انتظار همچین کاری را داشته باشیم ، هرچند میتوانیداین کار را سزاوار احترام بشمارید ، به خاطر همین انتظار است که شما ناراحت خواهید شد ، و موضوع بعد این که به هر حال آن جوانان به نظر من به هیچ وجه شایسته ی این نیستند که در مورد آنها بدگویی شود و احساس بدی نسبت به آنها داشته باشیم ، چون آنها کاری را کرده اند که فکر کردند درست است ، اگر این کار ایراد داشته باشد ، به هیچ وجه جوانان مقصر نیستند ، آنها تنها به آنچه عمل کردند که میپنداشتند درست است و این چیز بدی نباید باشد .

Astronomy
02-19-2012, 10:05 PM
یه هشدار جدی واسه سیگاری ها
این کلیپ رو ببینید
http://www.mediafire.com/?a9vl5130ug3rolz

آسمون
02-19-2012, 11:12 PM
البته فکر میکنم گاهی باید متفاوت بود ما همیشه انتظاراتی داریم که این موجب ناراحتی ما میشود ، به نظر من ما نباید انتظار همچین کاری را داشته باشیم ، هرچند میتوانیداین کار را سزاوار احترام بشمارید ، به خاطر همین انتظار است که شما ناراحت خواهید شد ، و موضوع بعد این که به هر حال آن جوانان به نظر من به هیچ وجه شایسته ی این نیستند که در مورد آنها بدگویی شود و احساس بدی نسبت به آنها داشته باشیم ، چون آنها کاری را کرده اند که فکر کردند درست است ، اگر این کار ایراد داشته باشد ، به هیچ وجه جوانان مقصر نیستند ، آنها تنها به آنچه عمل کردند که میپنداشتند درست است و این چیز بدی نباید باشد .

من نمیخوام بحث کنم و اصلا با کسی نه بحثی دارم و نه دعوایی:yaeh am not durnk:
فقط می خوام بگم که خوبی ها مطلقند...دیگه نمیشه واسه این همچین تصوری کرد که آنها به آنچه فکر می کردند درست است عمل کردند...اتفاقا انها خود می دانند چه درست و چه غلط....همه ما انسانها درون خودمان می دانیم که چه درست است و چه غلط اما همیشه و همیشه دلایلی وجود دارد که اشتباهاتمان را توجیه کنیم.اولیشم خود من هستم;)

مسعود فرح بخش
02-20-2012, 12:00 AM
با سلام
بنده یه چند وقتی هست که در این تاپیک و در تالار غیر تخصصی پست نزاشتم ولی موضوعی رو دیدم که امروز خیلی اذیت شدم
راستش درست بعد از بازی دیروز استقلال با الاتفاق یک سری عکس در شبکه های اجتماعی پخش شده که به شدت منو عصبانی کرده.
توی این عکس یک سری عرب که منتسب به هوادارن الاتفاق هستند در حال آتش زدن پرچم ایران هستند.
خواستم از اینجا انزجار خودم رو از این حرکت زشت و شنیع اعلام کنم.
واقعا که دیروز طرفدار های استقلال و پرسپولیس درس بزرگی به این اعراب دادن.به امید اتحاد طرفدار های دو تیم و کل ایرانی ها در بازی های بعدی و در آخر یک شعار زیبا از بازی دیروز که بسیار شنیدنی بود رو تکرار میکنم
استقلال قهرمان ... خلیج فارس ایران

Hojjat Zafarkhah
02-20-2012, 05:36 PM
تو شهر بازي نشسته بودم واسه خودم . يهو يه دختر کوچولو خوشگل اومد پيشم بهم گفت : آقا…آقا..تو رو خدا يه لواشک ازم بخر!! نگاش کردم …چشماشو دوس داشتم…دوباره گفت آقا..اگه 2 تا بخري تخفيف هم بهت ميدم…بهش گفتم اسمت چيه…؟
-فاطمه…بخر ديگه…!
-کلاس چندمي فاطمه…؟
-ميرم چهارم…اگه نمي خري برم..
-مي خرم ازت صبر کن دوستامم بيان همشو ازت ميخريم مامان و بابات کجان فاطمه؟؟
... ... -بابام مرده…مامانمم مريضه…من و داداشم لواشک مي فروشيم
(دوستام همه رسيدند همه ازش لواشک خريدند خيلي خوشحال شده بود…مي خنديد…از يه طرف دلم سوخت که ما کجاييم و اين کجا…از يه طرف هم خوشحال بودم که امشب با دوستام تونستيم دلشو شاد کنيم)
-فاطمه ميذاري ازت يه عکس بگيرم؟
-باشه فقط 5 تا !
-باشه…
-اگه 500 تومن بدي مقنعمو هم بر ميدارم
- فاطمههههههههههه هههههه…ديگه اين حرف و نزن! خيلي ناراحت شدم ازت!
سريع کوله پشتيشو برداشت و رفت…وقتي داشت مي رفت.نگاش مي کردم …نه به الانش…نه به ظاهرش …به آينده ايي که در انتظار اين دختره نگاه ميکردم…و ما بايد فقط نگاه کنيم…فقط نگاه…فقط نگاه

......................
کپی خاطره ای کردما............خاطره خودم نیست!!!:pathead:
متاسفانه این خاطره ها اونقد رایج و حقیقیه که ............ هیچی، فقط نگاه!!! :slow::crazy:

rezash
02-20-2012, 10:44 PM
پريروز يكي از دوستان دوران بچگي ما به رحمت خدا رفت.خدا رحمتش كنه.همش ياد خاطرات دوران بچگي تا دوران نوجواني و مدرسه راهنمائي بودم.

خب صد البته كه از اين موضوع ناراحت شدم به خصوص اينكه دو تا دختر بچه خردسال داشت.

ولي برام سوال ايجاد شد كه يك جوون 33 ساله چرا بايد سكته كنه؟

همون دوران بچگي يادمه كه هميشه افراد با سن و سال بالا و حداقل بالاي 50 سال سكته ميكردن يا از نارسائي قلبي رنج ميبردن.

حالا چرا اين ميانگين سني اينقدر اومده پائين چه دليلي داره؟كم تحركي- تغذيه- آْلودگي هوا-غم وغصه و ...؟؟؟!!

نميدونم.

Tara
02-21-2012, 05:22 PM
امروز روز حمایت از زبان مادریه.چیکار کنیم؟؟؟حمایت بکنیم؟نکنیم؟؟؟؟

Astronomy
02-21-2012, 05:26 PM
میگم بد نیست امروز از زبان پارسی استفاده کنیم به جای فارسی
سعی کنیم از واژه های عربی استفاده نکنیم!!

Hojjat Zafarkhah
02-21-2012, 05:47 PM
امروز روز حمایت از زبان مادریه.چیکار کنیم؟؟؟حمایت بکنیم؟نکنیم؟؟؟؟

میگم بد نیست امروز از زبان پارسی استفاده کنیم به جای فارسی
سعی کنیم از واژه های عربی استفاده نکنیم!!

خب این کاره بسیار خوبیه!!! ما هم سعی کنیم از واژه های فارسی و ..... استفاده نکنیم و صرفا ترکی حرف بزنیم حداقل امروز رو!!!!

.................................................. ................
سعی کنیم به بچه ها زبان مادر رو یاد بدیم تا صرفا زبان ملی کشور،چون اصالتش توی اون زبان نهفته هست،و فردی که با اصالت خودش غریبه باشه!!! دیگه .......... !!!

.................................................. ...........
پ ن:
یاشاسین تکجه آنا دیلی سِون لری!!!!!!

mobi
02-21-2012, 06:28 PM
خب این کاره بسیار خوبیه!!! ما هم سعی کنیم از واژه های فارسی و ..... استفاده نکنیم و صرفا ترکی حرف بزنیم حداقل امروز رو!!!!

.................................................. ................
سعی کنیم به بچه ها زبان مادر رو یاد بدیم تا صرفا زبان ملی کشور،چون اصالتش توی اون زبان نهفته هست،و فردی که با اصالت خودش غریبه باشه!!! دیگه .......... !!!

.................................................. ...........
پ ن:
یاشاسین تکجه آنا دیلی سِون لری!!!!!!
-----------------------------------------------------------------------

یاشاسین:thanks:

Amin-Mehraji
02-22-2012, 01:30 AM
به به !!!:yarr:

http://s1.picofile.com/file/7310222896/0000010112.gif

http://s1.picofile.com/file/7310223117/0226090611.gif

http://s1.picofile.com/file/7310223973/blaze2_360.gif

http://s1.picofile.com/file/7310225050/blazedagain2.gif

http://s1.picofile.com/file/7310225371/800px_anomalous_motion_illusion1.png

BigBang
02-22-2012, 10:16 PM
سلام
بعد شونصد روز دوباره اومدم!!!!!!!!!
میخوام یه شعر از شیخ بهایی بنویسم!!!!
یکم طولانیه ولی ارزش خوندنشو داره!!!!!!:yaeh am not durnk:

عابدی در کوه لبنان بد مقیم .................. در بن غاری چو اصحاب الرقیم
روی دل از غیر حق برتافته ......................گنج عزت را زعزلت یافته
روزها می بود مشغول صیام ....................قرص نانی میرسیدش وقت شام
نصف آن شامش بدی نصفی سحور.......... وزقناعت داشت دردل صد سرور
برهمین منوال حالش میگذشت............... نامدی زان کوه هرگز سوی دشت
از قضا یک شب نیامد آن رغیف................. شد زجوع آن پارسا زار و نحیف
کرد مغرب را ادا وانگه عشا .......................دل پرازوسواس در فکر عشا
بس که بود ازبهر قوتش اضطراب................ نه عبادت کرد عابد،شب،نه خواب
صبح چون شد زان مقام دلپذیر ................بهر قوتی آمد آن عابد به زیر
بود یک قریه به قرب آن جبل.................... اهل آن قریه همه گبرو دغل
عابد آمد بر در گبری ستاد...................... گبر اورا یک دو نان جو بداد
بستد آن نان را شکر او بگفت .................وز وصول طعمه اش خاطر شکفت
کرد آهنگ مقام خوددلیر ........................تا کند افطار زان خبز شعیر
در سرای گبر بد گرگین سگی.................مانده ازجوع،استخوانی و رگی
پیش او گرخط پرگاری کشی/..................شکل نان بیند بمیرد ازخوشی
بر زبان گر بگذرد لفظ خبر ......................خبز پندار رود هوشش ز سر
کلب دردنبال عابد بو گرفت ....................آمدش دنبال و رخت او گرفت
زان دونان عابد یکی پیشش فکند ...........پس روان شد تا نیابد زو گزند
سگ بخورد آن نان وز پی آمدش .............تا مگر بار دگر آزاردش
عابد آن نان دگر دادش روان ...................تاکه از آزار او یابد امان
کلب خورد آن نان و از دنبال مرد............... شد روان و روی خود واپس نکرد
همچو سایه در پی او میدوید ..................عف عفی میکرد و رختش میدرید
گفت عابد چون بدید آن ماجرا .................من سگی چون تو ندیدم بی حیا
صاحبت غیر دونان جو نداد .....................وان دونان خود بستدی ای کج نهاد
دیگرم از پی دویدن بهر چیست؟.............. این همه رختم دریدن بهر چیست؟
سگ به نطق آمد که ای صاحب کمال .......بی حیا من نیستم،چشمت بمال
هست از وقتی که بودم من صغیر ............مسکنم ویرانه آن گبر پیر
گوسفندش را شبانی میکنم ..................خانه اش را پاسبانی میکنم
گاه گاهی نیم نانم میدهد ......................گاه مشتی استخوانم میدهد
گاه غافل گردد از اطعام من .....................وز تغافل تلخ گردد کام من
بگذرد بسیار برمن صبح و شام ................لا اری خبزا ولا القی الطعام
هفته هفته بگذر کاین ناتوان ...................نی زنان یابد نشان نی زاستخوان
گاه هم باشد که پیر پر محن ...................نان نیابد بهر خود چه جای من
چون که بردرگاه او پرورده ام ....................روبه درگاه دگر ناورده ام
هست کارم بر دراین پیرگبر ....................گاه شکر نعمت او گاه صبر
تاقمار عشق با او باختم ........................جزدر او من دری نشناختم
گه به چوبم میزند گه سنگ ها ................ازدر او من نمیگردم جدا
چونکه نامد یک شبی نانت به دست ........دربنای صبرتو آمد شکست
از در رزاق رو برتافتی ............................بردر گبری روان بشتافتی
بهر نانی دوست را بگذاشتی ................کرده ای با دشمن او آشتی
خود بده انصاف ای مرد گزین ................. بی حیاتر کیست؟ من یا تو؟ ببین
مرد عابد زین سخن مدهوش شد .......... دست را برسرزدو ازهوش شد
ای سگ نفس بهایی یاد گیر.................. این قناعت از سگ آن گبر پیر

خودم که خیلی دوست دارم این شعرو امیدوارم شمام خوشتون اومده باشه!!!!

*artemis
02-22-2012, 10:59 PM
درود بر شما دوستان عزیز
این هم از بدون شرح ...
http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up1/26366983418847793024.jpg

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up1/72548946249245316590.jpg

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up1/92625327475023611510.jpg

....
روزاتون پروانه ای

doostesetareha
02-23-2012, 02:00 PM
سخنانی تامل برانگیز از آنا النور روزولت، همسر فرانکلين روزولت رئيس جمهور آمريکا :

آدم هاي بزرگ درباره ايده ها سخن مي گويند آدم هاي متوسط درباره چيزها سخن مي گويند و آدم هاي كوچك پشت سر ديگران سخن مي گويند.

آدم هاي بزرگ درد ديگران را دارند آدم هاي متوسط درد خودشان را دارند و آدم هاي كوچك بي دردند.

آدم هاي بزرگ عظمت ديگران را مي بينند آدم هاي متوسط به دنبال عظمت خود هستند و آدم هاي كوچك عظمت خود را در تحقير ديگران مي بينند.

آدم هاي بزرگ به دنبال كسب حكمت هستند آدم هاي متوسط به دنبال كسب دانش هستند و آدم هاي كوچك به دنبال كسب سواد هستند.

آدم هاي بزرگ به دنبال طرح پرسش هاي بي پاسخ هستند آدم هاي متوسط پرسش هائي مي پرسند كه پاسخ دارد و آدم هاي كوچك مي پندارند پاسخ همه پرسش ها را مي دانند.

آدم هاي بزرگ به دنبال خلق مسئله هستند آدم هاي متوسط به دنبال حل مسئله هستند و آدم هاي كوچك مسئله ندارند.

ما جزو کدوم دسته هستیم !!؟؟

..........
باعث شرمه که با مطلب آف تاپیکی فعالیت دارم ولی گفتم بد نیست همه دوستان ازش استفاده کنند شاید به درد خیلی ها خورد ! ;)

*artemis
02-23-2012, 06:42 PM
روزی مرد کوری روی پله‌های ساختمانی نشسته و کلاه و تابلویی را در کنار پایش قرار داده بود. روی تابلو خوانده می شد: «من کور هستم لطفا کمک کنید.»

روزنامه نگار خلاقی از کنار او می گذشت؛ نگاهی به او انداخت. فقط چند سکه در داخل کلاه بود. او چند سکه داخل کلاه انداخت و بدون اینکه از مرد کور اجازه بگیرد، تابلوی او را برداشت، آن را برگرداند و اعلان دیگری روی آن نوشت و تابلو را کنار پای او گذاشت و آنجا را ترک کرد. عصر آن روز، روز نامه نگار به آن محل برگشت و متوجه شد که کلاه مرد کور پر از سکه و اسکناس شده است. مرد کور از صدای قدمهای او خبرنگار را شناخت و خواست اگر او همان کسی است که آن تابلو را نوشته بگوید ،که بر روی آن چه نوشته است؟ روزنامه نگار جواب داد: چیز خاص و مهمی نبود، من فقط نوشته شما را به شکل دیگری نوشتم؛ لبخندی زد و به راه خود ادامه داد.. مرد کور هیچ وقت ندانست که او چه نوشته است ولی روی تابلوی او خوانده می شد:

« امروز بهار است، ولی من نمیتوانم آنرا ببینم !!!!! »

وقتی کارتان را نمی توانید پیش ببرید، استراتژی خود را تغییر بدهید؛ خواهید دید بهترین ها ممکن خواهد شد؛ باور داشته باشید هر تغییر بهترین چیز برای زندگی است.
حتی برای کوچکترین اعمالتان از دل، فکر، هوش، و روحتان مایه بگذارید؛ این رمز موفقیت است.... لبخند بزنید!

space
02-23-2012, 08:51 PM
شکار لحظه ها به این میگن!

http://up4.iranblog.com/images/89645492679746917005.jpg

space
02-24-2012, 11:27 PM
زندگی بدون مهندسین!

مهندسین الکترونیک
http://myup.ir/images/09325887306274281687.jpg (http://myup.ir/images/09325887306274281687.jpg)

مهندسین مکانیک
http://myup.ir/images/84967083195889116868.jpg (http://myup.ir/images/84967083195889116868.jpg)

مهندسین عمران
http://myup.ir/images/02953064691856533264.jpg (http://myup.ir/images/02953064691856533264.jpg)

مهندسین ارتباطات
http://myup.ir/images/05538661295847769021.jpg (http://myup.ir/images/05538661295847769021.jpg)

مهندسین کامپیوتر
http://myup.ir/images/94471057411636939761.jpg (http://myup.ir/images/94471057411636939761.jpg)

مهندسین هوا فضا
http://myup.ir/images/49150287712175499252.jpg (http://myup.ir/images/49150287712175499252.jpg)

مهندسین برق
http://myup.ir/images/27290819186751644008.jpg (http://myup.ir/images/27290819186751644008.jpg)

Amin-Mehraji
02-25-2012, 12:42 PM
من از اینا می خوام

http://www.astroupload.com/uploads/13301606541.jpg
:th_cry::th_cry::th_cry::th_cry::th_cry::th_cry::t h_cry::th_cry::th_cry:

Sky_Watcher
02-25-2012, 06:02 PM
یه سوال نمیچه هوش:
به شما 8 تا قرص سرما خوردگی میدن و میگن هر روز یکی بخورید ، چند روز دیگه قرصا تموم میشه؟
اینم تقریبا هوش:
شما یک چوبه کبریت دارید و میرید تو یه اتاق خیلی سرد که خیلی هم تاریکه ، تو اون اتاق یه بخاری و یه شمع وجود داره ، اول کدومو روشن میکنید؟

اینم ته هوش:
دو تا اتاق وجود داره که تو یکی 3 تا کلید وجود داره و تو اتاق دیگه 3 تا لامپ که با اون کلیدا روشن میشن. ما تو اتاقی هستیم که کلیدا توش وجود دارن ، چطور میفهمیم که کدوم کلید واسه کدوم لامپه؟(ما فقط یه بار میتونیم به اتاق لامپ ها بریم)

مسعود فرح بخش
02-25-2012, 06:10 PM
یه سوال نمیچه هوش:
به شما 8 تا قرص سرما خوردگی میدن و میگن هر روز یکی بخورید ، چند روز دیگه قرصا تموم میشه؟
اینم تقریبا هوش:
شما یک چوبه کبریت دارید و میرید تو یه اتاق خیلی سرد که خیلی هم تاریکه ، تو اون اتاق یه بخاری و یه شمع وجود داره ، اول کدومو روشن میکنید؟

اینم ته هوش:
دو تا اتاق وجود داره که تو یکی 3 تا کلید وجود داره و تو اتاق دیگه 3 تا لامپ که با اون کلیدا روشن میشن. ما تو اتاقی هستیم که کلیدا توش وجود دارن ، چطور میفهمیم که کدوم کلید واسه کدوم لامپه؟(ما فقط یه بار میتونیم به اتاق لامپ ها بریم)

جواب سومی
اول با یکی از کلید ها یکی از لامپ ها را روشن میکنیم و مدتی صبر می کنیم.حالا لامپ رو خاموش می کنیم و با فشردن یک کلید دیگه لامپ دوم رو روشن می کنیم.حالا می ریم توی اتاق لامپ ها،طبیعتا یک لامپ روشنه که کلیدش هم مشخص،از روی 2 لامپ دیگه دست می زنیم اونی که گرم تره،همونی هستش که اول روشن کردیم و لامپ سرد تر هم برای کلید سوم:thumbsup:

yasiii
02-25-2012, 06:13 PM
اگه اجازه بدید ته هوش و جواب بدم!
یکی از چراغارو روشن میکنی تا لامپش کامل داغ شه.بعد خاموشش میکنی و کلیدشو به یاد میسپری.
بعدش اون یکی لامپ و روشن میکنی و در اتاق و باز میکنی تا ببینی کدوم روشنه.لامپ داغه هم که مال اون یکی کلید بود.
سومی هم خد به خود پیدا میشه.

solh
02-25-2012, 06:16 PM
هوشش مال اونیه که حل کرده ، شنیدن و گفتن که هنر نیست !!

حالا من یه سوال دارم که ایرانی ها در جوابش مشکل دارن !!:

1:شیر باعث اسهال میشود. (این درست است )

2:ماست از شیر است .(این درست است )

3: 1و2 : ماست باعث اسهال میشود .

سوال : آیا میتوان نتیجه آخر را گرفت ، چرا ؟

خوبه که همیشه پاسخ این سوال را از خودمان را در مقابل استدلال هایمان بخواهیم .

yasiii
02-25-2012, 06:20 PM
یعنی تو یه سایت 3292 نفری فقط 11 تا ورزشکار وجود داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:omg::omg::omg:

من که باورم نمیشه!!!!!!!!
:slow::slow::slow:
اگه ورزشکارید بیاید تو گروه ورزشکارن آوااستاری عضو شید ومنو از این حیرت درارید!!!!!
:hope my fake smile:hope my fake smile:hope my fake smile

yasiii
02-25-2012, 06:24 PM
هوشش مال اونیه که حل کرده ، شنیدن و گفتن که هنر نیست !!

100%
بر منکرش لعنت
:omg::omg::omg:

Sky_Watcher
02-25-2012, 06:32 PM
جواب سومی
اول با یکی از کلید ها یکی از لامپ ها را روشن میکنیم و مدتی صبر می کنیم.حالا لامپ رو خاموش می کنیم و با فشردن یک کلید دیگه لامپ دوم رو روشن می کنیم.حالا می ریم توی اتاق لامپ ها،طبیعتا یک لامپ روشنه که کلیدش هم مشخص،از روی 2 لامپ دیگه دست می زنیم اونی که گرم تره،همونی هستش که اول روشن کردیم و لامپ سرد تر هم برای کلید سوم:thumbsup:
احتمالا از قبل این سوال رو بهتون گفتن.
حالا نمیدونم کسی سوال اول و دوم رو ازتون پرسیده یا نه
لطفا اونا رو جاب بدید.

مسعود فرح بخش
02-25-2012, 06:45 PM
لطفا اونا رو جاب بدید.
درسته اینو قبلا شنیده بودم
در مورد دومی باید بگم اگه من باشم اول برق رو روشن می کنم و بعد با کبریت بخاری رو روشن می کنم:cool:

Mahtabe kavir
02-25-2012, 11:07 PM
من از پل عابر پیاده متنفرم!

من از سرما بدم میاد، از این بارون به این قشنگی هم بدم میاد!

من حاضرم از بین ماشینا رد شم و حرفاشون رو بشنوم ولی از روی پل نرم !

نمیتونم هر روز وقتی که از دانشگاه برمیگردم ، صورت خوشگل اون دختر کوچولو رو ببینم و بعدم فراموشش کنم و همه چی تموم....!

دخترکوچولوی 6-7 ساله ای که شور وشوق بازی و بچگیش خلاصه شده توی یه ترازو و انتظارو انتظارو انتظار ....

نمیتونم از کنارش رد شم و نگاش نکنم....

نمیتونم سردی دستاشو با دستای گرمم حس کنم و جلوی اشکامو بگیرم ....

نمیتونم جواب نگاههای سنگین رهگذرا رو بدم...

من نمیتونم، نمیشه....

ترجیح میدم از خیابون برم ولی هر روز یه خاطره بدو تجربه نکنم.

من از پل عابر پیاده بدم میاد....

نه!!

من از پل عابر پیاده متنفرم.

Tara
02-25-2012, 11:55 PM
یه سوال نمیچه هوش:
اینم تقریبا هوش:

اینم ته هوش:

سوال اول:8 روز دیگه قرصا تموم میشه نهمین روز دیگه قرص نداریم

سوال دوم:خب معلومه اول چوب کبریتو روشن میکنیم بعد اون یکیارو

سوال سومم که دوستان جواب دادن

af.skylover
02-26-2012, 12:13 AM
شبی

کدام شب ؟؟

شبی

شبی ستاره ای دهان گشود ...

چه گفت ؟؟

نگفت ، از لبش چکید ...

سخن چکید ؟؟

سخن نه اشک ...

ستاره میگریست

ستاره ی کدام کهکشان ؟؟

ستاره ای که کهکشان نداشت ...

سپیده دم که خاک ، در انتظار روز خرم است

ستاره ای که در غم شبانه اش غروب کرد

نهفته در نگاه شبنم است...

امیر هوشنگ ابتهاج ( الف . سایه )
به مناسبت هشتاد و چهارمین سالروز تولذش ...

Sky_Watcher
02-26-2012, 01:37 PM
سوال اول:8 روز دیگه قرصا تموم میشه نهمین روز دیگه قرص نداریم

سوال دوم:خب معلومه اول چوب کبریتو روشن میکنیم بعد اون یکیارو

سوال سومم که دوستان جواب دادن
سوال اولو درست جواب ندادین.
در واقع فکر میکردم سوال اولو سریعتر از بقیه جواب بدن اما مثل اینکه بر عکس شد...

*sh
02-26-2012, 03:04 PM
یه سوال نمیچه هوش:
اینم تقریبا هوش:

اینم ته هوش:

جواب اولی : وقتی من سرما نخوردم که اصلا قرص نمی خورم ...:grin:

Astronomy
02-26-2012, 03:17 PM
یه سوال نمیچه هوش:
تو 7 روز
چون یکی رو تو همون روز میخوریم!

celestial boy
02-26-2012, 04:55 PM
سلاممم.اگه قرار به معما نوشتنه كه اهههممم...

برف در حال باریدن است و بسیار سنگین شده بادی سوزناک در حال وزیدن است به ایستگاه اتوبوس میرسید و متوجه میشوید که در ایستگاه اتوبوس یک مرد جوان به همره دختری جوان و خانمی مسن مدت زیادی است منتظر ماشین هستند

آن مرد جوان دوست صمیمی شماست و مدتهاست که او را ندیده اید آن دختر جوان معشوقه شماست تا کنون موقعیتی پیش نیامده که به او پیش نهاد ازدواج دهید خانم مسن نیاز فوری به پزشک دارد و اگر به پزشک نرسد جان خود را از دست خواهد داد

حداکثر ظرفیت ماشین شما دو نفر است شما در این موقعیت چه میکنید؟:grin:

البته اميدوارم برداشت خيلي بدي نكنيد.اون شكلك هم به عنوان راهنمايي...

Astronomy
02-26-2012, 05:12 PM
سلاممم.اگه قرار به معما نوشتنه كه اهههممم...

برف در حال باریدن است و بسیار سنگین شده بادی سوزناک در حال وزیدن است به ایستگاه اتوبوس میرسید و متوجه میشوید که در ایستگاه اتوبوس یک مرد جوان به همره دختری جوان و خانمی مسن مدت زیادی است منتظر ماشین هستند

آن مرد جوان دوست صمیمی شماست و مدتهاست که او را ندیده اید آن دختر جوان معشوقه شماست تا کنون موقعیتی پیش نیامده که به او پیش نهاد ازدواج دهید خانم مسن نیاز فوری به پزشک دارد و اگر به پزشک نرسد جان خود را از دست خواهد داد

حداکثر ظرفیت ماشین شما دو نفر است شما در این موقعیت چه میکنید؟:grin:

البته اميدوارم برداشت خيلي بدي نكنيد.اون شكلك هم به عنوان راهنمايي...
ببخشید ولی من اینو معما نمیدونم

این میتونه برای هرکس متفاوت باشه! شاید یک نفر بخواد یکی از افراد رو به بقیه ترجیح بده!!

ولی در کل جوابش رو همه شنیدن و این هم به عنوان یک مسئله هوش مطرح نشده

اما چون کسانی که نشنیدن میخوان فکر کنن جوابشو نمیگم!!

celestial boy
02-26-2012, 05:50 PM
خب ديگه نكته سوال همونه.يعني آقا قراره يه جواب غير معمايي بدين.كه البته واسه بعضيا كه تجربه دارن جوابش مثه آب خوردنه.(به كسي بر نخوره ها)

yasiii
02-26-2012, 07:45 PM
لطفا اونا رو جاب بدید.

اون موقع که این سوال مطرح شد من خودم حلش کردم وگرنه فن copy paste که هنر نیست...!!!!!!!!!!!!!!!!

rezash
02-27-2012, 11:17 AM
از طرف نجوميها به اهالي سينما به خاطر دريافت اولين اسكار تاريخ سينماي ايران توسط اصغر ف ره ادي تبريك عرض ميكنم.

فيلم جدائي ... (اسمش رو نميارم كه سرچ به اينجا ختم نشه)صبح امروز اسكار بهترين فيلم خارجي را دريافت كرد.

http://www.barackobama.ir/files/en/news/2012/2/27/2572_963.jpg (http://www.barackobama.ir/files/en/news/2012/2/27/2572_963.jpg)

sara sadeghian
02-27-2012, 12:05 PM
منم تبریک میگم. واقعا خوشحال شدم. ساعت 3 صبح فهمیدم. ای ول به آقای فرهادی
:thumbsup:
بی نقطه...

*artemis
02-27-2012, 12:37 PM
پیرمرد به من نگاه کرد و پرسید ...

چند تا دوست داری؟ ... گفتم چرا بگم ده یا بیست تا... جواب دادم فقط چند تایی

پیرمرد آهسته و درحالی که

سرش را تکان می داد گفت:

تو آدم خوشبختی هستی که این همه دوست داری

ولی در مورد آنچه که می گویی خوب فکر کن

خیلی چیزها هست که تو نمی دونی

دوست فقط اون کسی نیست که تو بهش سلام می کنی

دوست دستی است که تو را از تاریکی و ناامیدی بیرون می کشد

درست هنگامی که دیگرانی که تو آنها را دوست می نامی
سعی دارند تو را به
درون آن بکشند

دوست حقیقی کسی است که نمی
تونه تو را رها کنه

صدائیه که نام تو را زنده نگه می داره

حتی زمانی که دیگران تو را به فراموشی سپرده اند

اما بیشتر از همه دوست یک
قلب است

یک دیوار محکم و قوی در ژرفای قلب انسان ها

جایی که عمیق ترین عشق ها از آنجا می آید!

پس به آنچه می گویم خوب فکر کن

زیرا تمام حرفهایم حقیقت است

و فرزندم یکبار دیگر جواب
بده

چند تا دوست داری؟

سپس ایستاد و مرا نگریست

در انتظار پاسخ من

با مهربانی گفتم

اگرخوش شانس باشم... فقط یکی

و آن تویی!

بهترین دوست کسی است که شانه
هایش را به تو می سپارد

در تنهائیت تو را همراهی می کند

و در غمها تو را دلگرم می کند

کسی که اعتمادی را که به دنبالش هستی به تو می بخشد

وقتی مشکلی داری آن را حل می کند

و هنگامی که احتیاج به صحبت کردن داری

به تو گوش می سپارد

و بهترین دوستان عشقی دارند
که نمی توان توصیف کرد

غیرقابل تصور است

مسعود فرح بخش
02-27-2012, 01:55 PM
دوشنبه 8 اسفند 1390، ساعت 5:38 بامداد به وقت ایران، یکی از بزرگترین و تاریخی ترین لحظات فرهنگ و هنر ایران رغم خورد و اولین اسکار سینمای ایران در دستان پرافتخار بزرگمردی از این کهن دیار درخشید

در تاریخ سینمای جهان ثبت شد:
بهترین فیلم غیر انگلیسی زبان سال 2011 ،فیلمی به زبان فارسی

-------------------
نادر چو رهِ جدایی از یار گرفت
بازار هنر رونق بسیار گرفت
فرخنده شبی که جمله فریاد زدیم:
اسکار گرفت ، «اصغر» اسکار گرفت

تبریک به همه ایرانی ها و سینما دوستان

hadi soleimani
02-28-2012, 06:13 PM
اصغر فرهادی: سلام به مردم خوب سرزمینم. ایرانی های زیادی در سراسر جهان در حال تماشاى این لحظه‌اند و تصور می کنم که خوشحالند.
نه فقط به خاطر یک جایزه مهم، یک فیلم یا یک فیلمساز. آن‌ها خوشحال‌اند چون در روزهایى که میان سیاستمداران حرف از جنگ، تهدید، و خشونت تبادل می شود، نام کشورشان ایران از دریچه باشکوه فرهنگ به زبان مى‌آید. فرهنگى غنى و کهن که زیر غبار سیاست پنهان مانده است. من با افتخار این جایزه را به مردم سرزمینم تقدیم مى‌کنم. مردمى که به همه فرهنگ‌ها و تمدن‌ها احترام مى‌گذارند و از دشمنى و کینه بیزارند

این پیامی بود که اصغر فرهادی کارگردان فیلم جدایی نادر از سیمین پشت تریبون بعداز گرفتن اولین جایزه اسکارایران به گوش جهانیان رساند .
[/URL][URL="http://www.astroupload.com/uploads/13304393351.jpg"]http://www.astroupload.com/uploads/13304393351.jpg (http://www.astroupload.com/uploads/13304393351.jpg)

این افتخار برای ما و شماست. ....

Amin-Mehraji
02-29-2012, 12:21 AM
واقعا آقای مهراجی دستتون درد نکنه:hope my fake smile ، حیفم اومد یه تشکر خشک و خالی بزنم...
به سلامتی همه ی آقایونی که اینقدر واقع بین هستند...

واقعا دمت گرم اقای مهراجی خستگی از تنم رفت

با تشکر

لازم دونستم که ساعاتی قبل از حرکت به سوی مقتل اعلام نمایم که یه همچین چیزایی هم گفته شده بوده هاااااااااااااا، یه وقت منو تنها نذارین هاااااااااااااااااااا:violin:

ما آمدیم:thumbsup:

Ehsan
02-29-2012, 12:42 AM
http://www.astroupload.com/uploads/13304629261.jpg

الان این که فقط یک تشکر شده، یعنی کسی ندیده؟ با پست حال نکرده؟ نفهمیده؟ حال نداشته؟

http://forum.avastarco.com/forum/showthread.php?844-%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%B4-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-(%D9%85%D8%A8%D8%A7%D8%AD%D8%AB%D9%87)&p=29803&viewfull=1#post29803

حالا هی بگید فان نه کار ِ علمی!

Mostafa
02-29-2012, 12:47 AM
سلام احسان جان

نه احتمالآ بچه ها نديدند

چون سرعت درج مطالب گاهي اونقدر زياد ميشه كه آدم مطالب از دستش در ميره ( من خودم هم اين پستت رو نديده بودم ! )

Ehsan
02-29-2012, 12:58 AM
سلام احسان جان

نه احتمالآ بچه ها نديدند

چون سرعت درج مطالب گاهي اونقدر زياد ميشه كه آدم مطالب از دستش در ميره ( من خودم هم اين پستت رو نديده بودم ! )

علیک سلام! اما فکر کنم می تونم تشخیص بدم که چه مطلبی دیده نشده! در ضمن این پستها رو که از من می خونید با لحن جدی نخونید! ;) صرفا با شوخی و خنده گفتم! بگذریم!

Astronomer
02-29-2012, 02:18 AM
گفتیم برای آماده کردن جو برای اعمالی که در روز 11م به همت بعضی از طیف ها و گروه ها قراره رخ بده، تمامی مطالبی که مربوط به پست های جنجالی جناب امین خان مهراجی هست رو قرار بدم تا حالا بعدش رو بعدا میگم ...
پیشاپیش به دلیل طولانی بودن پست عذر خواهی مکینم...

زنان و مردان باهم متفاوت هستند،

در این دو نکته تردیدی نیست.

ولی به جای تاکید روی کیفیت های منفی زن و مرد ،

چرا روی نقاط مثبت آنها تاکید نکنیم؟

بیایید از خانم ها شروع کنیم:

زن ها مهربان ، عاشق و دلسوزند.

زن ها وقتی خوشحالند گریه میکنند.

زن ها برای نشان دادن توجه و علاقه همیشه کارهای کوچکی انجام میدهند.

زن ها برای دستیابی به بهترین چیزها برای همسر و فرزندانشان دریغ نمی کنند.

زن ها قدرت این را دارند که وقتی خیلی خسته هستند و نمی توانند روی پا بایستند ، لبخند بزنند.

زن ها می دانند چگونه یک وعده شام یا ناهار معمولی را به یک فرصت تبدیل کنند.

زن ها می دانند چگونه از پول خود بهترین استفاده را ببرند.

زن ها می دانند که چگونه یک دوست بیمار را تیمار کنند.

زن ها شادی و خنده را به دنیا ارزانی می دارند.

زن ها می دانند چگونه ساعت های متوالی کودکان را سرگرم کنند.

زن ها صادق و وفادار هستند.

زن ها در زیر آن ظاهر نحیف ، اراده پولادین دارند.

زن ها برای یاری رساندن به دوست محتاجشان، همه کار انجام می دهند.

زن ها از بی عدالتی به آسانی به گریه می افتد.

زن ها می دانند چگونه به یک مرد احساس پادشاه بودن بدهند.

زن ها دنیا را مکانی شادتر برای زندگی می سازند.

.
.

.

.

.

.

.

.

حالا نوبت مردهاست....:

مردان برای حمل اشیاء سنگین و کشتن سوسک و عنکبوتها خوب هستند

واقعا آقای مهراجی دستتون درد نکنه ، حیفم اومد یه تشکر خشک و خالی بزنم...
به سلامتی همه ی آقایونی که اینقدر واقع بین هستند...

واقعا دمت گرم اقای مهراجی خستگی از تنم رفت

جناب آقاي امين خان مهراجي ...

حالا گيريم تعدادي از اُناسِ محفل هم برايتان هورا كشيدند !!!

شما يعني ديگه نمي خواي بياي تو جمع پسرا ديگه !

اگر ميبيني آقايون ِ جمع هيچي بهت نميگن ، بذار به حساب نجابتشون !

حالا بحثي نيست كه خانم ها همه اون ويژگي ها رو دارن .... قبول

چند وقت پيش جمله اي از بزرگي خواندم كه بسيار تامل بر انگيز بود :

مي گفت اصولآ فمينيسم از تراوشات ذهني برخي مرداني به وجود آمد كه كاسه داغتر از آش بودند !!!

حالا گفته ايشان به تجربه ثابت شد !!

استغفرا...

نه بابا آقای امام ...

خدا نکنه ! این مطلب فقط به جهت فان بود و بس ، وگرنه آقایون به درد خیلی کارای دیگه هم می خورن ، خب مثال بزنم براتون :

اینارو گفتم که پس فردا بعضی ها راه نیفتن پیش همه بگن که امین مهراجی گفته آقایون فقط سوسک و عنکبوت کشی بلدن ، نه !! کارای دیگه هم بلدن

برادر توی شهر خودمون دیگه نسوان آوااستاری به دادت نمیرسن!!! فقط عکس قبل و بعد از دیدارمون رو میذارم فروم و درخواست یک عدد فاتحه!!!
خواستی ختم قرآن هم میگیریم برات!!!

کافیه؟؟؟ یا بازم بگم؟؟؟؟

درضمن اگه کافی نبود چندی از رجال آوااستاری دعوت میکنم،کامل پذیرائی کنیم ازت!!

اگه بازم پست بذاری و از مصارف آقایون بگی جرم خودت رو سنگین تر میکنی!! و بعد ها در دادگاه (آوااستار) بر علیه ات استفاده میشه!!

به منظور حمایت و پشتیبانی از ایشون در برابر تهدیدات یکسری از رجال فروم لطفا این پست را لایک زده و شیر کنید.

با تشکر

انجمن دادخواهان فمینیستی فروم

.................

تذکراتم رو جدی بگیرید!!

1- حرص دادن خانوما
2- غر زدن سر چیزای بی مورد
3- کار کردن از صبح تا شب برای تهیه ی پول خرید ِ خانوم ها
4-راننده ی شخصی خانوما بودن
5- باز کردن در ماشین برای خانوما
6- گاه و بی گاه تجدید فراش کردن
7-گذاشتن آشغال ها در دم در ساعت 9 شب
8 - جارو زدن خونه ، زیر فرش ، زیر مبل ، روتختی ، رو فرشی و امثالهم

--------------------------------------------------------------------------
پ ن : به اطلاع سنوان گرامی فروم میرساند در صورت بالارفتن آمار حمایت های مردمی شما عزیزان ؛ بنده به رغم اینکه احتمال دارد در این راه به مقام والای شهادت برسم ولی همچنان در این سنگر دوشادوش شما خواهم جنگید

پس که دوست دارین حرص بدین؟؟؟؟؟

نه مثلا با غیر مدیر ها چی کار میخواید بکنید ؟؟؟؟؟؟؟
شما که سهله ، اون اریون بالا سریتونم بیاد کاری نمیتونه بکنه............

-----------------------------------------
الان آقای امام با خودشون میگن عجب کاری کردم این بحثو راه انداختم!!

آره دیگه
خانوما بحث که واسه ما تموم شدست و ما میدونیم که محسناتی داریم....پس دیگه جای بحثی نمیبینیم.درسته(با تشکر خود تایید کنید و ختم جلسه)؟

میبینم که بعد اینکه مدیر پر و بالتون رو گرفت اومدین جلو!!!

من اگه دو نفر ادم پایه (از جنس مدیر)داشتم قیام میکردم،اگه قیام نمیکنم دلیلش اینه!!

اوریون بالاسری اندازه من قدرت نداره!!! ولی منم که اینجام،رفیق ندارم!! حالا ستاد خود تشکری راه بندازین!!! حالا هی برید بگین ما فلانیم و بیسار!!! اصن شماها خوب ماها بد!!! به سلامتی خودمون که مردیم و مرد موندیم مثه بعضیا خود فروخته نشدیم!!!
خدایا به داده ات نداده ات شکر!!!

ختم جلسه رو اعلام کرده بودن!!!

یا علی

و در نهایت میخواستم از آقای مهراجی تشکر کنم که پایه ی این بحث را به وجود آوردند ، از آقای امام برای اینکه روح تازه ای به این بحث دمیدند ، از آقای اوریون که آتیش بیار معرکه بودند و از خانوم ها برای اینکه بار دیگر بر آقایون ثابت کردند که در کار گروهی بهتر از آقایون عمل میکنند...
به سلامتی همگی...

اوریون جون مشکل چیه؟؟؟

ما هستیم

تشکر صادقانه از آسمون عزیز....و یک تشکر هم از آقای Amin Mehraji که واقعا حقیقت رو هرچقدرم تلخ ...اما بیان کردن...
اما یه چیزی...من هنوزم باورم نمیشه که یه مرد بیاد و از حقوق پایمال شده ی خانم ها در طی چند دهه ی اخیر حرفی بزنه !!!!! خانم ها حواستونو جمع کنید من فکر میکنم نقشه ای در کاره !!! به نظر این آقایون کاسه ای زیر نیم کاسه گذاشتن...

یه دو روز نبودیم ببینید چه ماجرایی به بار اومده! بابا حالا یکی جوگیر شده یه چیزی گفته دل ِ بعضی ها خوش بشه! شما چرا اینقدر کشش دادید؟!؟

برتری جالب زنان بر مردان

زنان بهتر حرف مي‌زنند

در يك مطالعه گسترده كه در سال 2008 در 3 كالج و دانشگاه آمريكا در بين دانشجوياني از نژادها و رنگ پوست‌هاي مختلف انجام گرفت، مشخص شد كه زنان در حين مطرح‌كردن جملات منظور خود را شفاف‌تر و درست‌تر بيان مي‌كنند. درواقع وقتي تصاويري به نمايش درمي‌آمد شركت‌كننده‌ها- چه زن‌ها و چه مردها- از طريق جملات زنان بهتر موضوع مرتبط با تصاوير را مي‌فهميدند. در واقع درك زنان از نمايش يك تصوير و سپس توضيح آن جامع‌تر، پرنكته‌تر و دقيق‌تر از مردان بود.

زنان سريع‌تر هستند

براساس مطالعات انجام شده، شايد در دوهاي سرعت مردان از زنان پيش بيفتند، اما سرعت هماهنگي عملكرد بدن زن‌ها به‌طور متوسط از مردها بيشتر است. محققان در مطالعه‌اي كه در دانشگاه‌هاي هاروارد و بريكام انجام گرفت، متوجه شدند كه زنان به‌راحتي مي‌توانند عملكرد ميان مغز و اندام‌هاي خود را هماهنگ كرده و سريع‌تر براي انجام يك كار برنامه‌ريزي كنند. جالب است بدانيد، در يك مطالعه گسترده هم مشخص شد كه براساس ساعت فيزيولوژيك بدن،‌ عملكرد بدن زنان طي يك روز 6 دقيقه كوتاه‌تر از مردان است، درواقع بدن آن‌ها به گونه‌اي برنامه‌ريزي شده كه در طول زماني كمتر از روز تمام كارها را به پايان برساند.

زنان دانشگاه‌ها را فتح كرده‌اند

حالا تقريبا در تمام جهان، در رشته‌هاي دانشگاهي، چه در پذيرش و چه در فارغ‌التحصيلي، زنان موفق‌تر از مردان هستند. در سال تحصيلي 2009-2008 در آمريكا، 60درصد از سهميه فوق‌ليسانس در تمامي رشته‌ها توسط زنان اشغال شده و براي اولين‌بار در طول تاريخ ميزان زنان فارغ‌التحصيل در رشته دكترا از مردان بيشتر بود (51درصد به 49درصد) اين نسبت در سال‌هاي بعد بيشتر هم خواهد شد و در تمامي مقاطع تحصيلي ميزان دانشجويان زن از دانشجويان مرد بيشتر خواهد بود.

آن‌ها به سلامت فكر مي‌كنند

زنان در كشورهاي آمريكا و كانادا، براساس آمار موسسه‌هاي بهداشتي بسيار بيشتر از مردان به فكر سلامت خود هستند و به‌طور منظم به پزشكان مراجعه كرده و براي پيگيري بيماري‌هاي خود هم بيشتر و منظم‌تر به پزشك مراجعه مي‌كنند.

تغذيه زنانه بهتر است

مطالعه‌اي كه در 8 كشور اروپايي طي 3 سال انجام شده است نشان مي‌دهد، درصد زيادي از كودكان حالا به‌طور منظم از غذاهاي فست‌فود استفاده مي‌كنند (بين 20تا 35 درصد از كودكان زير 16سال در اين كشورها حداقل 3بار در هفته غذاهاي فست‌فود مصرف مي‌كنند)، اما در ميان بالغان ميزان مصرف فست‌فود و گرايش به آن در ميان دختران كمتر از پسران است. در واقع اين مطالعه نشان داد، اطلاعات در مورد تغذيه سالم در زنان بيشتر است و آن‌ها الگوي تغذيه سالم‌تر و مناسب‌تري نسبت به آقايان دارند.

بيماري مردانه

هموفيلي بيماري است كه در آن انعقاد خون دچار مشكل مي‌شود. در اين حالت اگر در نقطه‌اي از بدن خونريزي پيش بيايد خونريزي ادامه مي‌يابد و حتي ممكن است به مرگ فرد بينجامد. اين بيماري به دليل وجود مشكلي در كروموزوم x رخ مي‌دهد، در مردان كه فقط يك كروموزوم x دارند اين حالت بسيار شايع‌تر از زنان است كه ‌2‌كروموزوم x دارند. درواقع نسبت شيوع اين بيماري در مردان بيش از 30 برابر زنان است.

زنان‌ نيكوكارترهستند

مطالعه‌اي كه سال 2010 انجام شد نشان داده كه زنان نسبت به مردان با سطح درآمد مشابه خود بيشتر در كارهاي خيرخواهانه و اعانه دادن شركت مي‌كنند و تمايل بيشتري به حضور در فعاليت‌هاي نيكوكاران و اقدامات عام‌المنفعه دارند.

صورت‌هايي كه زودتر درمان مي‌شوند

بايد گفت كه اين اتفاقي است كه مي‌تواند باعث خوشحالي زنان شود، پس از اعمال جراحي صورت،‌ روند بهبود در زنان سريع‌تر از مردان است. البته اين موضوع خاص عمل‌هاي جراحي زيبايي نيست و حتي در موارد مربوط به برداشتن توده سرطاني، مثلا سرطان پوست از روي صورت، ديده شده است كه روند بهبود در صورت زنان سريع‌تر از مردان است. اين يك دليل علمي دارد. دكتر فيل هائك، مدير انجمن ملي جراحان پلاستيك و ترميمي آمريكا مي‌گويد: «سلول‌هاي پوست و فوليكول‌هاي مو در مردان به خون بيشتري احتياج دارند، طبيعي است كه اين باعث تاخير در روند بهبود آن‌ها شود. صورت مردان نسبت به زنان عضلاني‌تر است و براي همين روند ترميم در آن‌ها طولاني‌تر و مشكل‌تر است.

جناب مهراجی یادشون رفت که آخرش بنویسن : و غیره ....

( انقدر زیاد هست که در یک پست و تاپیک و فروم و سایت و .... نمیشه همشو نوشت )

ببخشید اصولا زنان نسبت به مردان برترند اینها چند مورد خیلی کوچک از برتری خانمهاست که اقای مهراجی لطف کردن و گفتن

آیا حق با آقاست؟
یا حق با خانم؟

این دیگه نیاز به اثبات نداره که خانمها اگر اراده به انجام کاری بکنند بدونید که حتما موفق میشن

دعوای بین خانوم ها و آقایون خیلی وقته که وجود داره!!! و بنظرم الان اینا بحثای الکیه!! (خودم تجربشو دارم)

مرد یا زن بودن فرقی نداره مهم اینه که ادم باشی!!!

امروز نزدیکای ظهر رفته بودم دکتر تو اتاق انتظار نشسته بودم که وقتم برسه!! یه مردی بود که خانومش کنارش نشسته بود،و گل میگفت و خودشم میخندید!! بعد مرده به زنی که ربرو نشسته بود نیگاه میکرد!!
بعد دوتا صندلی اون طرف تر قضیه کلا برعکس بود!!! یعنی مرده دشات حرف میزد این زنش هم به یه مرد دیگه نیگا میکرد!!

همونجا قصد خودکشی هم به سرم زد!!! یعنی یه همچین آدمایی هم هستن!!

ببینید مهم نیست!! مرد باشی یا زن!! مهم اینه که واقعا آدم باشی!! نه یه بشر بی مصرف!!
بشر بودن رو همه میتونن باشن ولی آدم بودن رو کم کسی میتونه باشه!!

خوشا آنان که آدم بودند!! خوشا آنان که ......... !!!
هییی دست رو دلم نذارید،امروز روز بدی بوده!! یکم دیگه بنویسم گریم میگیره رسمن!!!

یا علی!!!

لازم دونستم که ساعاتی قبل از حرکت به سوی مقتل اعلام نمایم که یه همچین چیزایی هم گفته شده بوده هاااااااااااااا، یه وقت منو تنها نذارین هاااااااااااااااااااا

ما آمدیم

Ehsan
02-29-2012, 02:31 AM
اتفاقا خوب شد! تو همین یکی دو ساعت به خاطر ِ پستهای ِ رد و بدل شده حرفهایی به ذهنم رسید که می خوام توی ِ جلسه ی ِ اعضا مطرحش کنم! پست ِ جناب استرونومر هم بیشتر من رو شارژ کرد که قطعا این کارو بکنم! البته با اجازه ی ِ دوستان!

karimisss
02-29-2012, 02:51 AM
دوستان توصیه میکنم خونسرد باشید !!

=================
خواستم اینجا به همه اعضا پیشنهاد کنم که سری به خانه هنرمندان بزنن و نمایشگاه نهمین جشن تصویر سال و فیلم های اون رو ببینن . این نمایشگاه تا 23 اسفند در مکان دایره .
درسته دل خوشی ازشون ندارم چون عکسم انتخاب نشد ، اما بازم برید ببینید . بعضی از تصاویر واقعا زیبا و آموزندن .

yasiii
03-02-2012, 06:51 PM
:have%20a%20nice%20dسلام دوستان آوایی:have%20a%20nice%20d
:thanks:بالاخره با عنایت خداوند کلینیک آوااستار (http://forum.avastarco.com/forum/group.php?groupid=35) هم افتتاح شد:thanks:

از اونجایی که زکات علم,آموختن و خدمت به خلق هم از اوجب واجبات پس بنده از تمامی متخصصین عزیز خواهشمندم که همکاری کنن.
منتظرتون هستم.:hope my fake smile

yasiii
03-02-2012, 11:33 PM
لازم دونستم که از سایر دوستان هم برای عضویت در کلینیک آوااستار دعوت به عمل بیارم.
:hope my fake smile:hope my fake smile:hope my fake smile
این گروه متعلق به همه اس
:pathead:
ان شاءالله که همواره سلامت باشین.
:thumbsup:

poorya pvp
03-03-2012, 03:48 PM
دلم گرم خداوندیست که با دستان من گندم برای یاکریم خانه میریزد/
چه بخشنده خدای عاشقی دارم/
که میخواند مرا با انکه میداند گنهکارم/
دلم گرم است و بدون لطف او تنهای تنهایم/
برایت من خدا را ارزو دارم/

Hojjat Zafarkhah
03-03-2012, 11:33 PM
باب كت و شلوار صد دلاري خريد
اما پولش براي لباس زير نماند
گفت: اگر بيرون آدم خوب باشه
كسي نمي تونه بگه اون زير چيه.

جك لباس زير صد دلاري خريد
و كت و شلوار پاره پوره اش را روي آن پوشيد
گفت: مهم نيست مردم چی مي بينند
من مي دونم اين زير چی پوشيده ام.

تام يك فلوت خريد، يك جعبه مداد روغني
كمي نان كمي پنير و يك گلابي زرد و خوشمزه
درباره كت و شلوار و لباس زير هم
راستش را بخواهيد زياد اهميتي نمي دهد.

شل سیلوراستاین

....................................
یعنی عاشق کتابای شل سیلورستاینم!!!!

Mojtaba.M
03-04-2012, 03:53 PM
:yaeh am not durnk:

در چند هفته گذشته هنرمندی به نام Sonja Hinrichsen به کمک پنج تن دیگر از دوستانش توانستند یک اثر هنری بر روی برف ایجاد کند. نکته جالب در مورد این اثر این است که تمام آن بوسیله قدم زدن و رد پا ایجاد شده است.

http://www.dl.persianmob.net/images/group/2012.03.03/b/01.jpg

http://www.dl.persianmob.net/images/group/2012.03.03/b/02.jpg

http://www.dl.persianmob.net/images/group/2012.03.03/b/03.jpg

http://www.dl.persianmob.net/images/group/2012.03.03/b/04.jpg

:yaeh am not durnk:

http://www.dl.persianmob.net/images/group/2012.03.03/b/07.jpg

http://www.dl.persianmob.net/images/group/2012.03.03/b/18.jpg

:crazy:

*artemis
03-04-2012, 05:03 PM
درخت قدیمی ، عوض نشده بود ،

امّا من به جای گوشواره ی آلبالو ،

یک " آی پد " در دست داشتم.

زیر سایه ی درخت نشستم ،

و تنها با یک اشاره ،کتاب مورد علاقه ام را

دانلود کردم.

نسیمی از میان برگ های درخت عبور کرد ،

امّا برگه های کتابِ الکترونیکیِ من ،

هیچ تکانی نخورد !

درخت ، چند روز پیش را به یاد آورد....

نوار فروشی ، که مغازه اش را به حراج گذاشته بود ،

به تنه ی آن دست زده و گفته بود :

" دیر نیست ، روزی که دیگر ، درخت ها ،

کتاب نشوند !

و آن وقت ، کتاب فروش ها هم .....!!!

سروده ی میترا سهیل

rasool karimi
03-08-2012, 10:40 PM
با سلام به تمامی اعضای سایت <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><o:p></o:p>

دوستان بنده فردا جمعه 19/12/1390 میخوام بهمکه اعزام بشم اومدم که از همتون خداحافظی کنم و حلالیت بطلبم .خلاصه هر خوبی یابدی که از من دیدید ببخشید .<o:p></o:p>

انشالله اونجا همتون رو دعا میکنم.<o:p></o:p>

مسعود فرح بخش
03-09-2012, 12:21 AM
سیمین دانشور نویسنده و مترجم سرشناس ایرانی ،
ساعاتی پیش در سن 90 سالگی در گذشت.
او نخستین زن ایرانی بود که به صورت حرفه‌ای در زبان فارسی داستان نوشت.
سیمین دانشور همسر مرحوم جلال آل احمد بود.
او همچنین نخستین رئیس کانون نویسندگان ایران بود.

روحش شاد و یادش گرامی

Amin-Mehraji
03-09-2012, 10:17 PM
خدایا:

ای خداوندا! به علمای ما مسئولیت،

و به عوام ما علم،

به مومنان ما روشنایی،

و به روشنفکران ما ایمان،

و به متعصبین ما فهم،

و به فهمیدگان ما تعصب،

به زنان ما شعور و به مردان ما شرف،

و به پیران ما آگاهی و به جوانان ما اصالت،

به اساتید ما عقیده و به دانشجویان ما.... نیز عقیده،

به خفتگان ما بیداری و به بیداران ما اراده،

به مبلغان ما حقیقت و به دینداران ما دین،

به نویسندگان ما تعهد و به هنرمندان ما درد،

و به شاعران ما شعور و به محققان ما هدف ،

به نومیدان ما امید و به ضعیفان ما نیرو و به محافظه کاران ما گستاخی،

و به نشستگان ما قیام و به راکدان ما تکان،

و به مردگان ما حیات،

و به کوران ما نگاه و به خاموشان ما فریاد،

و به مسلمانان ما قرآن و به شیعیان ما علی،

و به فرقه های ما وحدت،

و به حسودان شفا

به خودبینان ما انصاف،

به فحاشان ما ادب،

به مجاهدان ما صبر و به مردم خودآگاهی،

و به همه ملت ما، همت تصمیم و استعداد فداکاری و شایستگی نجات و عزت ببخشا.

معلم شهید دکتر علی شریعتی

solh
03-10-2012, 07:14 PM
اگر می تونی عاشق شو...

برات خوبه...

کرت ونه گات
.....
یه متنی هست که خیلی جالبه پیشنهاد میکنم حتما بخونید ، یا حد اقل یه سری بزنید و چند خط بخونید . اینجا (http://sunflower10238.persianblog.ir/post/8)

mobi
03-10-2012, 10:17 PM
-

سفر به مخوف ترین پایتخت جهان
دختران جوانی که روزانه هشت ساعت در چهارراه‌های این کشور با علاقه نقش چراغ راهنما را بازی می‌کنند، چرا که استفاده از برق در این کشور محدودیت‌هایی دارد.کشاورزانی که با تجهیزات و ادوات قدیمی به سختی زراعت می‌کنند، چون دروازه‌های تکنولوژی به روی این کشور بسته است.سال‌هاست که مردم کره شمالی، خود را قدرتمندترین کشور جهان، صاحب بزرگترین ارتش جهان و البته بزرگترین هتل جهان می‌دانند. این اما نتیجه سیاست‌های بسته حکومت کمونیستی این کشور است که برای مردمش رویایی از قدرتمندترین کشور جهان ساخته؛ مردمی که دریچه‌های بسیاری برای دیدن جهان ندارند و دنیای را از چشم سردمداران خود می‌بینند.تصور عمومی اما حاکی از حس دلسوزی و ترحم نسبت به مردم کره شمالی است؛ مردمی که امکانات اولیه زندگی را ندارند، در شرایط امنیتی زندگی می‌کنند، تحریم‌های سنگین جهانی را تحمل می‌کنند و... ولی گزارش‌های رسیده از کره شمالی، خبر از چیز دیگری می‌دهد. مردمی که دیوانه‌وار حاکمان خود را دوست دارند، از جان و دل سختی‌ها را تحمل و وقت و توان خود را صرف حاکمان خود می‌کنند.دختران جوانی که روزانه هشت ساعت در چهارراه‌های این کشور با علاقه نقش چراغ راهنما را بازی می‌کنند، چرا که استفاده از برق در این کشور محدودیت‌های دارد؛ کشاورزانی که با تجهیزات و ادوات قدیمی به سختی زراعت می‌کنند، چون دروازه‌های تکنولوژی به روی این کشور بسته است و قهرمانان ملی که که وقتی در جام جهانی سرود ملی‌شان پخش می‌شود، اشک شوق می‌ریزند، چرا که راهی برای سلام کردن به دنیا پیدا کرده‌اند. همه و همه نشان از این دارد که هرچند زندگی آنها در حباب کمونیسم تعریف شده، ولی دست کم خودشان از این زندگی راضی هستند.کشوری که سالانه تنها به هشتصد نفر اجازه سفر به خاک خود را می‌دهد و مردمش حتی از داشتن تلفن همراه محرومند، چه برسد به اینترنت و اتصال به شبکه جهانی. این است که اگر عکاس یا خبرنگاری فرصت بازدید از این کشور را پیدا کند، هم سعادت بزرگی نصیبش شده تا بتواند گزارشی ناب از سوژه‌ای کمیاب را مخابره کند و هم جانش را کف دستش گرفته، چون اگر بخواهد کمی از روحیات جستجوگر ژورنالیستی خود را در خاک این کشور نشان دهد و سرک به هر گوشه‏ای بکشد، بی گمان سروکارش با دستگاه امنیتی این کشور است.چندی پیش، «دیوید گاتنفلدر»، رئیس سرویس عکس بخش آسیای AP این فرصت را یافت تا تحت نظارت نیروهای امنیتی و به همراه شماری از روزنامه‌نگاران و عکاسان دولتی کره شمالی از بخش‌های از این کشور دیدار و گزارش تهیه کرد که در زیر بخشی از این تصاویر را می‌بینید:

http://us.mg4.mail.yahoo.com/ya/download?mid=1%5f4798%5fACO3iGIAASn0T0MhTACxp2aebw I&pid=2.2&fid=Inbox&inline=1&appid=YahooMailNeo (http://us.mg4.mail.yahoo.com/ya/download?mid=1%5f4798%5fACO3iGIAASn0T0MhTACxp2aebw I&pid=2.2&fid=Inbox&inline=1&appid=YahooMailNeo)
نمایی از مرکز پیونگ یانگ، پایتخت مخوف کره شمالی

http://us.mg4.mail.yahoo.com/ya/download?mid=1%5f4798%5fACO3iGIAASn0T0MhTACxp2aebw I&pid=2.3&fid=Inbox&inline=1&appid=YahooMailNeo (http://us.mg4.mail.yahoo.com/ya/download?mid=1%5f4798%5fACO3iGIAASn0T0MhTACxp2aebw I&pid=2.3&fid=Inbox&inline=1&appid=YahooMailNeo)

نماد اتحاد ملی مجدد؛ این دروازه نماد امید برای الحاق دو کره به هم است

http://us.mg4.mail.yahoo.com/ya/download?mid=1%5f4798%5fACO3iGIAASn0T0MhTACxp2aebw I&pid=2.4&fid=Inbox&inline=1&appid=YahooMailNeo (http://us.mg4.mail.yahoo.com/ya/download?mid=1%5f4798%5fACO3iGIAASn0T0MhTACxp2aebw I&pid=2.4&fid=Inbox&inline=1&appid=YahooMailNeo)
سایه بلند برج 170 متری Juche در کنار مجسمه‌های نماد کمونیسم در کنار رودخانه Taedong در پیونگ یانگ.

http://us.mg4.mail.yahoo.com/ya/download?mid=1%5f4798%5fACO3iGIAASn0T0MhTACxp2aebw I&pid=2.5&fid=Inbox&inline=1&appid=YahooMailNeo (http://us.mg4.mail.yahoo.com/ya/download?mid=1%5f4798%5fACO3iGIAASn0T0MhTACxp2aebw I&pid=2.5&fid=Inbox&inline=1&appid=YahooMailNeo)
در بالا و سمت راست، تصویر هتل «فانتوم» را می‌بینید که کار ساخت آن از سال 1987 آغاز شده و هنوز تمام نشده است.
این هتل ۱۰۵ طبقه، در حالی سال‌هاست در این کشور در حال ساخت است که توریست‌ها، حق ورود به این کشور را ندارند و مشخص نیست کارایی چنین هتلی چیست! حتی عکاسی از آن از نزدیک امکان پذیر نیست.
این هتل هفدهمین ساختمان بلند دنیاست و به عنوان یکی از مرتفع‌ترین هتل‌های جهان شناخته می‌شود.

http://us.mg4.mail.yahoo.com/ya/download?mid=1%5f4798%5fACO3iGIAASn0T0MhTACxp2aebw I&pid=2.6&fid=Inbox&inline=1&appid=YahooMailNeo (http://us.mg4.mail.yahoo.com/ya/download?mid=1%5f4798%5fACO3iGIAASn0T0MhTACxp2aebw I&pid=2.6&fid=Inbox&inline=1&appid=YahooMailNeo)
حمل بار با ماشین ریلی دستی در کره بسیار رایج است

http://us.mg4.mail.yahoo.com/ya/download?mid=1%5f4798%5fACO3iGIAASn0T0MhTACxp2aebw I&pid=2.7&fid=Inbox&inline=1&appid=YahooMailNeo (http://us.mg4.mail.yahoo.com/ya/download?mid=1%5f4798%5fACO3iGIAASn0T0MhTACxp2aebw I&pid=2.7&fid=Inbox&inline=1&appid=YahooMailNeo)
بزرگراه‌های وسیع پیونگ یانگ، بیشتر چنین خلوت و خالی از ماشین است

http://us.mg4.mail.yahoo.com/ya/download?mid=1%5f4798%5fACO3iGIAASn0T0MhTACxp2aebw I&pid=2.8&fid=Inbox&inline=1&appid=YahooMailNeo (http://us.mg4.mail.yahoo.com/ya/download?mid=1%5f4798%5fACO3iGIAASn0T0MhTACxp2aebw I&pid=2.8&fid=Inbox&inline=1&appid=YahooMailNeo)
کشاورزی که در حال شخم زدن زمین با گاو آهن است و کمبود غذا در کره شمالی در سال‌های گذشته به نقطه بحرانی خود رسیده و چشم امید مردم و حکومت به همین کشاورزی سنتی است.

http://us.mg4.mail.yahoo.com/ya/download?mid=1%5f4798%5fACO3iGIAASn0T0MhTACxp2aebw I&pid=2.9&fid=Inbox&inline=1&appid=YahooMailNeo (http://us.mg4.mail.yahoo.com/ya/download?mid=1%5f4798%5fACO3iGIAASn0T0MhTACxp2aebw I&pid=2.9&fid=Inbox&inline=1&appid=YahooMailNeo)
تصویری از ساختمانی در حال ساخت که مانند بیشتر پروژه‌های عمرانی این کشور نیمه کاره باقی مانده

http://us.mg4.mail.yahoo.com/ya/download?mid=1%5f4798%5fACO3iGIAASn0T0MhTACxp2aebw I&pid=2.10&fid=Inbox&inline=1&appid=YahooMailNeo (http://us.mg4.mail.yahoo.com/ya/download?mid=1%5f4798%5fACO3iGIAASn0T0MhTACxp2aebw I&pid=2.10&fid=Inbox&inline=1&appid=YahooMailNeo)

mobi
03-10-2012, 10:19 PM
تصویری از پرچم ایالات متحده و اسلحه های آمریکایی در موزه جنگ پیونگ یانگ

http://us.mg4.mail.yahoo.com/ya/download?mid=1%5f4798%5fACO3iGIAASn0T0MhTACxp2aebw I&pid=2.11&fid=Inbox&inline=1&appid=YahooMailNeo (http://us.mg4.mail.yahoo.com/ya/download?mid=1%5f4798%5fACO3iGIAASn0T0MhTACxp2aebw I&pid=2.11&fid=Inbox&inline=1&appid=YahooMailNeo)
ردیف ضبط صوت‌های اتاق موزیک کتابخانه پیونگ یانگ

http://us.mg4.mail.yahoo.com/ya/download?mid=1%5f4798%5fACO3iGIAASn0T0MhTACxp2aebw I&pid=2.12&fid=Inbox&inline=1&appid=YahooMailNeo (http://us.mg4.mail.yahoo.com/ya/download?mid=1%5f4798%5fACO3iGIAASn0T0MhTACxp2aebw I&pid=2.12&fid=Inbox&inline=1&appid=YahooMailNeo)
استفاده از کامپیوتر در دانشگاه کیم ایل سونگ پیونگ یانگ، تجهیز این دانشگاه به کامپیوتر به عنوان انقلابی دیجیتال در کره شناخته می‌شود

mobi
03-10-2012, 10:22 PM
سال 3000

http://www.up.alamto.com/img/2010/Life-3000-1.gif (http://www.up.alamto.com/img/2010/Life-3000-1.gif) http://www.up.alamto.com/img/2010/Life-3000-2.gif (http://www.up.alamto.com/img/2010/Life-3000-2.gif) http://www.up.alamto.com/img/2010/Life-3000-3.gif (http://www.up.alamto.com/img/2010/Life-3000-3.gif) http://www.up.alamto.com/img/2010/Life-3000-4.gif (http://www.up.alamto.com/img/2010/Life-3000-4.gif) http://www.up.alamto.com/img/2010/Life-3000-6.gif (http://www.up.alamto.com/img/2010/Life-3000-6.gif) ایششششششششششششششش!
http://www.up.alamto.com/img/2010/Life-3000-7.gif (http://www.up.alamto.com/img/2010/Life-3000-7.gif) http://www.up.alamto.com/img/2010/Life-3000-8.gif (http://www.up.alamto.com/img/2010/Life-3000-8.gif) http://www.up.alamto.com/img/2010/Life-3000-9.gif (http://www.up.alamto.com/img/2010/Life-3000-9.gif) http://www.up.alamto.com/img/2010/Life-3000-10.gif (http://www.up.alamto.com/img/2010/Life-3000-10.gif) http://www.up.alamto.com/img/2010/Life-3000-11.gif (http://www.up.alamto.com/img/2010/Life-3000-11.gif)

Astronomy
03-10-2012, 10:33 PM
نخبه کشی در ایران!!

واقعا جای تاسف داره!

http://www.aparat.com/v/631f6a0f57cfc8f649b4e08bb83f5a40148397

mobi
03-11-2012, 12:51 AM
جدیدترین سوژه ها

http://salijoon.ws/mail/900615/sooje/image001y.jpg (http://salijoon.info/)
http://salijoon.ws/mail/900615/sooje/image0e01.jpg (http://salijoon.info/)
[
http://salijoon.ws/mail/900615/sooje/13123.jpg (http://salijoon.info/)
http://salijoon.ws/mail/900615/sooje/07.jpg (http://salijoon.info/)
http://salijoon.ws/mail/900615/sooje/05.jpg (http://salijoon.info/)
http://salijoon.ws/mail/900615/sooje/182881_385.jpg (http://salijoon.info/)
http://salijoon.ws/mail/900615/sooje/2.jpg (http://salijoon.info/)
http://salijoon.ws/mail/900615/sooje/234234.jpg (http://salijoon.info/)

mobi
03-11-2012, 12:56 AM
http://salijoon.ws/mail/900615/sooje/248811_217383668284344_1000.jpg (http://salijoon.ws/mail/900615/sooje/248811_217383668284344_1000.jpg)

http://salijoon.ws/mail/900615/sooje/4.jpg (http://salijoon.ws/mail/900615/sooje/4.jpg)
http://salijoon.ws/mail/900615/sooje/4170978.jpg (http://salijoon.ws/mail/900615/sooje/4170978.jpg)
http://salijoon.ws/mail/900615/sooje/6246005.jpg (http://salijoon.ws/mail/900615/sooje/6246005.jpg)
http://salijoon.ws/mail/900615/sooje/72465_436.jpg (http://salijoon.ws/mail/900615/sooje/72465_436.jpg)
http://salijoon.ws/mail/900615/sooje/88959_599.jpg (http://salijoon.ws/mail/900615/sooje/88959_599.jpg)
(http://salijoon.ws/mail/900615/sooje/Image_10.jpg)
http://salijoon.ws/mail/900615/sooje/Iraninan_01.jpg (http://salijoon.ws/mail/900615/sooje/Iraninan_01.jpg)
(http://salijoon.ws/mail/900615/sooje/Iraninan_03.jpg)
http://salijoon.ws/mail/900615/sooje/Iraninan_04.jpg (http://salijoon.ws/mail/900615/sooje/Iraninan_04.jpg)

mobi
03-11-2012, 12:57 AM
http://salijoon.ws/mail/900615/sooje/hhjt.jpg (http://salijoon.ws/mail/900615/sooje/hhjt.jpg)
(http://salijoon.ws/mail/900615/sooje/image001.jpg)

(http://salijoon.info/)

http://salijoon.ws/mail/900615/sooje/08.jpg (http://salijoon.ws/mail/900615/sooje/08.jpg)
(http://salijoon.ws/mail/900615/sooje/106091_207.jpg)
http://salijoon.ws/mail/900615/sooje/106115_307.jpg (http://salijoon.ws/mail/900615/sooje/106115_307.jpg)
http://salijoon.ws/mail/900615/sooje/106116_924.jpg (http://salijoon.ws/mail/900615/sooje/106116_924.jpg)

http://salijoon.ws/mail/900615/sooje/123123.jpg (http://salijoon.ws/mail/900615/sooje/123123.jpg)
(http://salijoon.ws/mail/900615/sooje/13.jpg)
http://salijoon.ws/mail/900615/sooje/1312656673345345.jpg (http://salijoon.ws/mail/900615/sooje/1312656673345345.jpg)
http://salijoon.ws/mail/900615/sooje/181533_389.jpg (http://salijoon.ws/mail/900615/sooje/181533_389.jpg)

مسعود فرح بخش
03-11-2012, 03:02 PM
آخ دلم می خواد با یکی از این شوخی ها کنم ، چه حالی بده :دی

[/URL][URL="http://www.astroupload.com/uploads/13314650531.jpg"]http://www.astroupload.com/uploads/13314650531.jpg (http://www.astroupload.com/)

mobi
03-12-2012, 08:36 PM
عکس های 360 ای:دی

New York at Night

نیویورک در شب

http://salijoon.ws/mail/900828/cheshandaz/01.jpg (http://www.airpano.ru/files/Millennium-UN-Plaza-Hotel-New-York-Night/start_e.html)

Switzerland - the Alps

سوئیس – کوه های آلپ

http://salijoon.ws/mail/900828/cheshandaz/02.jpg (http://www.airpano.ru/files/Sankt-Moritz-Switzerland/start_e.html)

Aerial photos by Ivan Rvslyakvf

عکس هوایی توسط ایوان روسلیاکوف

http://salijoon.ws/mail/900828/cheshandaz/03.jpg (http://www.airpano.ru/files/Nepal-Airlines/start_e.html)

Golden Gate Bridge in Fog

پل گلدن گیت در مه

http://salijoon.ws/mail/900828/cheshandaz/04.jpg (http://www.airpano.ru/files/San-Francisco-Golden-Gate-USA/start_e.html)

Moscow at Night

مسکو در شب

http://salijoon.ws/mail/900828/cheshandaz/05.jpg (http://www.airpano.ru/files/Around-Kremlin/start_e.html)

Victoria Falls - Zambia and Zimbabweborder

آبشار ویکتوریا – مرز زامبیا و زیمبابوه

http://salijoon.ws/mail/900828/cheshandaz/07.jpg (http://www.airpano.ru/files/Victoria-Falls-Zambia-Zimbabwe/start_e.html)

Horseshoe Bend, Colorado River -Arizona

نعل اسب خم ، رودخانه کلرادو – آریزونا

http://salijoon.ws/mail/900828/cheshandaz/08.jpg (http://www.airpano.ru/files/Horseshoe-Bend-Arizona-USA/start_e.html)

Venezuela - Angle Falls

ونزوئلا – انجل فالز

http://salijoon.ws/mail/900828/cheshandaz/09.jpg (http://www.airpano.ru/files/Angel/start_e.html)

Maldives at night

مالدیو در شب

http://salijoon.ws/mail/900828/cheshandaz/10.jpg (http://www.airpano.ru/files/Maldives-at-Night/start_e.html)

mobi
03-12-2012, 08:37 PM
LasVegasatdusk

لاس وگاس در هوای گرگ و میش

[/URL]http://salijoon.ws/mail/900828/cheshandaz/11.jpg (http://www.airpano.ru/files/Las-Vegas-USA/start_e.html)

Miami,Florida-America

میامی ، فلوریدا – آمریکا

http://salijoon.ws/mail/900828/cheshandaz/12.jpg (http://www.airpano.ru/files/Miami/start_e.html)

Bangkok-Thailand

بانکوک – تایلند

http://salijoon.ws/mail/900828/cheshandaz/13.jpg (http://www.airpano.ru/files/Bangkok/start_e.html)

Artificialislands(Palm)Dubai

جزایر مصنوعی (نخل) در دبی

http://salijoon.ws/mail/900828/cheshandaz/14.jpg (http://www.airpano.ru/files/UAE-Dubai-Islands-Virtual-Tour/start_e.html)

A-Petri,Crimea- Ukraine

ای-پتری ، کریمه – اوکراین

http://salijoon.ws/mail/900828/cheshandaz/15.jpg (http://www.airpano.ru/files/Ay-Petri/start_e.html)

PetronasTowers-Kuala Lumpur,Malaysia

برج پتروناس - کوالالامپور ، مالزی

http://salijoon.ws/mail/900828/cheshandaz/16.jpg (http://www.airpano.ru/files/Kuala-Lumpur-Malaysia/start_e.html)

MinaretKali-Bukhara,Uzbekistan

مناره کالیان – بخارا ، ازبکستان

http://salijoon.ws/mail/900828/cheshandaz/17.jpg (http://www.airpano.ru/files/bukhara/start_e.html)

SanJuanRiver-Utah,America

رودخانه سان خوان – یوتا ، آمریکا

[URL="http://salijoon.ws/mail/900828/cheshandaz/18.jpg"]http://salijoon.ws/mail/900828/cheshandaz/18.jpg (http://www.airpano.ru/files/Goosenecks-Utah-USA/start_e.html)

MonoLake-California,America

دریاچه مونو – کالیفرنیا ، آمریکا

Underwater photography - Maldives

عکسبرداری در زیر آب – مالدیو

http://salijoon.ws/mail/900828/cheshandaz/20.jpg (http://www.airpano.ru/files/Moscow-State-University/start_e.html)

http://geo.yahoo.com/serv?s=97476590/grpId=9467903/grpspId=1705014023/msgId=17580/stime=1321732665

yasiii
03-12-2012, 09:00 PM
فقط یه ایرانی میتونه صبح جمعه ساعت 6 با هزار مشقت و برنامه ریزی قبلی پاشه بره بیرون حلیم بخوره , پارک بره,ورزش هم کنه,
بعد ساعت 9 برگرده خونه بگیره تا ظهر بخوابه!
فقط یه ایرانی میتونه کند بودن رشد موهاشو بندازه گردن دست سنگین ارایشگر!
فقط یه ایرانی میتونه اینو باور داشته باشه که اگه جفت راهنمای ماشین و روشن کنه، مجازه تو اتوبان دنده عقب حرکت کنه!
فقط تو ایران مدارسو 5شنبه ها تعطیل میکنن ولی به جاش بقیه هفته رو براش کلاس جبرانی در نظر میگیرن باپولهای آنچنانی !!!
تعمیرات مدل ایرانی‌:
۱-درشو باز کردن و فوت کردن. ۲-کامل باز کردن و دوباره بستن
۳-محکم زدن(مثل به پشت کنترل تلویزیون).
فقط آسمون ایران میتونه : کمی ! تا قسمتی! نیمه ابری! همراه با بارش پراکنده!در برخی از نقاط باشه. . . ( آخر ادبیاته این جمله)! :
فقط در تهران که مردم شمال شهردر سال 2011میلادی و مردم جنوب شهر در سال 70 هجری قمری زندگی میکنن!
تنها ایرانیان که وقتی میخوان از خیابون رد شن به جا اینکه به چراغ عابر نگاه کنند
به ماشینا نگاه میکنن که کی خلوت میشه سریع رد شن!
اگه ورزشی به نام "سگ دو" وجود داشت ما ایرانیا حتما توش می تونستیم یه خودی نشون بدیم... !!!
فقط یه ایرانی میتونه پیتزا رو با دوغ ,نوشابه رو با آبگوشت, سبزی رو با کوکوسبزی,
و کالباس رو با نون سنگک بخوره!
فقط یه ایرانی میتونه بره قشم لباس بیاره تو خونه بفروشه و بگه اینارو از دبی و ترکیه اوردم!
فقط یه ایرانی میتونه جلوی خودپرداز بانک با دیدن جمله لطفا منتظر بمانید استرس رو
با بیشترین فشار تحمل کنه و با نگاهی ملتمسانه به دستگاه تو دلش بگه
که اگه پول نمیدی جون هرکی دوست داری کارتم رو بده و بعد از دیدن جمله دستگاه
در حال شمارش وجه می باشد به ناگاه آرامش تمام وجودش رو فرا بگیره دقیقا مثل
فرود موفقیت آمیز هواپیما اونم در فرودگاه مشهد !!!
فقط یه ایرانی میتونه وقتی میخواد بره عروسی در به در دنبال یکی بگرده که کراواتشو براش گره بزنه :)))
فقط یه ایرونی میتونه اینجوری آشپزی کنه و به نظرش هم آخر برنامه آشپزیه!
آشپزی سامان گلریز: ماهیتابه چدنی دسینی رو میذارید روی گاز پنج شعله سامسونگ که با ضمانت سام سرویس عرضه میشه,یه کمی روغن لادن دوست تو و من رو بریزید توش و یا از کره اطلس طلایی استفاده کنید, دو تا هم تخم مرغ تلاونگ بندازید داخلش,اگر در حین کار خسته شدید میتونید از ماساژور شاندرمن استفاده کنید,دیدید که چه سریع یه غذای خوب آماده شد!
تا برنامه بعد همتون رو میسپارم به خدای بزرگ و بیمه سینا و ایران و دانا !!
فقط یه ایرانی میتونه وقتی مامور آمارگیر میاد در خونه اشون،بگه شرمنده من اینجا مهمونم,صاحبخونه رفته مسافرت!
فقط یه ایرانی میتونه 2 سال بره سربازی 30 سال تعریف کنه
فقط یه ایرانی میتونه بـــــه نوشابـــــه "نارنـــجــی" بگــــه "زرد"!
فقط یه ایرانی میتونه بعد از شنیدن صدای پیغامگیرِ تلفن بگه اِاا رفت رو پیغامگیرشون و سریعاً تلفن رو قطع کنه!
فقط یه ایرانی میتونه از بی قانـــونی مملکت بنـــالـــه,
اما موقــــع دعـــوا و درگیـــــری بگـــــه مملکت قانــــون داره!
فقط یه زن ایرانی
درباره زندگی دخترش میگه: شوهرش خیلی خوبه همش میبرتش مسافرت و تو خونه هم خیلی کمکش میکنه حتی پوشک بچه را هم خودش عوض میکنه ، دخترم خوشبخت شد واقعا!
درباره زندگی پسرش میگه:بیچاره هر چی پول در میاره باید خرج سفرهای خانم کنه!
از سر کار هم که خسته میاد خونه خانمش کلی ازش کار میکشه حتی زورش میاد پوشک بچشو خودش عوض کنه، پسرم بد بخت شد واقعا!!!
اینجا ایران است :
کارت شارژیو که مغازه دار4700میخره و ما 5500میخریم و 4900 شارژ میکنه بهش میگن 5000 تومنی !!!
فقط یه معلم ایرانی میتونه (البته از نوع اول دبستانی) بری ترسوندن دانش آموزاش و زود خوابیدن اونا بهشون بگه:من رفتارای شما رو تو خونه با دوربین میبینم!:)))
فقط یه کارخونه ایرانـــی می تونـــــه بهــــت یه بستـــــه هوا بــــده که توش چــند تا دوونـــه چیپس هم اشانتـــــــــیون باشــــــــه!
فقط یه کودک ایرانی وقتی میره تو صف نونوایی هرچی صبر می‌کنه می‌بینه همش آخره صفه!
اینجا ایران است یعنی:
ببخشید اتوبوس 9:30 ساعت چند حرکت میکنه؟
ببخشید کارت شارژ دو تومنی دارین؟ چنده؟
فقط یه ایرانی میتونه وقتی توی مهمونی یا عروسی آب خوردن گیرش نیاد،
قرص قندش رو با یک لیوان نوشابه بخوره!
فقط یه ایرانی میتونه وقتی تو ایرانه همش دنبال جانی واکر و شراب فرانسوی و
رستورانای مکزیکی و ایتالیایی باشه،
بعد وقتی رفت خارج در به در بگرده دنبال دوغ آبعلی و شراب شیراز و شربت سکنجبین
و رب یک و یک !
فقط یه ایرانی میتونه ماشین خودشو با ریموت قفل کنه, ولی بعدش 4 تا دستگیره رو امتحان کنه که ببیــنـه قفل شده یا نه!

رخساره روشنی
03-12-2012, 09:07 PM
حالا که تصاویر ســـــــــیصدو شصت درجه رو دیدین:slow:
تصاویر سه بعدی ببینید
http://www.3dmekanlar.com/tn_en/360_UZAY_Samanyolu.jpg
کهکشان اینم لینک دانلود برای تماشای تمام صفحه : http://www.3dmekanlar.com/en/the-milky-way.html

http://www.3dmekanlar.com/tn_en/360_KAHIRE_GIZE_Piramidler_1.jpg
اهرام مصر
http://www.3dmekanlar.com/en/the-pyramids.html

رخساره روشنی
03-13-2012, 05:53 PM
دوستان عزیز تا آخرش بخونید که فلسفه چهار شنبه سوریـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــه به روایت شاهنامه:viking:

http://www.navayeiran.com/MehdiImeges/Siyavash.jpg

سور به معناى ميهمانى و جشن مى باشد و اما چرا چهارشنبه سورى و چرا آتش برافروختن و چرا از روى آتش پريدن؟ براساس سروده هاى پيروز پارسى، حكيم فردوسى، سياوش فرزند كاووس شاه در هفت سالگى مادر را از دست مى دهد. پادشاه همسر ديگر را برمى گزيند، سودابه كه زنى زيبا و هوسباز بود عاشق سياوش مى شود
سودابه در انديشه بود تا به گونه اى سياوش را به كاخ خويش بكشاند، دختر زيبا و جوان خود را بهانه حضور سياوش كرده و او را فرا خواند ، آنگاه كه سودابه سياوش را در كاخ خويش يافت سياوش با خشم و اضطراب و دلهره به نامادرى خود گفت:

سر بانوانى و هم مهترى / من ايدون گمانم كه تو مادرى

سياوش خشمناك از جاى برخاسته و عزم خروج از كاخ سودابه را كرد. سودابه كه از برملا شدن واقعه بيم داشت داد و فرياد كرد و درست بسان افسانه يوسف و زليخا دامن پاره كرده و گناه را به سياوش متوجه كرد ... بارى سياوش به سودابه مى گويد كه پدر را آگاه خواهد كرد:

از آن تخت برخاست با خشم و جنگ / بدو اندر آويخت سودابه چنگ
بدو گفت من راز دل پيش تو / بگفتم نهانى بد انديش تو
مرا خيره خواهى كه رسوا كنى؟ / به پيش خردمند رعنا كنى؟
بزد دست و جامه بدريد پاك / به ناخن دو رخ را همى كرد چاك
برآمد خروش از شبستان اوى / فغانش زايوان برآمد بكوى
در پى جار و جنجال سودابه، كيكاووس پادشاه ايران از جريان آگاه شده و از سياوش توضيح خواست سياوش به پدر گفت كه پاكدامن است و براى اثبات آن آماده است تا از تونل و راهرو آتش عبور كند. سياوش گفت اگر من گناهكار باشم در آتش خواهم سوخت و اگر پاكدامن باشم از آتش عبور خواهم كرد
سياوش به تندرستى و چاپكى و چالاكى به همراه اسب سياهش از آتش عبور كرد و تندرست بيرون آمد.

اين اتفاق و آزمايش عبور از آتش در بهرام شيد (سه شنبه) آخر سال روى داده بود و از چهارشنبه تا ناهيد شيد (جمعه يا آدينه) جشن ملى اعلام شد و در سراسر كشور پهناور ايران به فرمان كيكاووس سورچرانى و شادمانى برقرار شد و از آن پس به ياد عبور سرفرازانه سياوش از آتش همواره ايرانيان واپسين شبانه بهرام شيد (سه شنبه شب) را به ياد سياوش و پاكى او با پريدن از روى آتش جشن مى گيرند.

mobi
03-13-2012, 06:39 PM
سلام دوستان عزیز...:have a nice day:
امشب چهارشنبه سوری کم کم داریم به اوج سرو صدا نزدیک میشیم!!!:thanks::t5hq2u:
خیلی حال میده!!برید بترکونید,ولی مراقب باشید:pathead:!!با کبسولی و نارنجک یا چیزای دیگه با کسی شوخی نکنید!!روشن ک کردید بندازید جایی که کسی نیست!!:pathead:
منم دارم کم کم حاضر میشم برم آتیش بازی:thumbsup::sSig_woohoo2:

Sky_Watcher
03-13-2012, 10:09 PM
سلام دوستان عزیز...:have a nice day:
امشب چهارشنبه سوری کم کم داریم به اوج سرو صدا نزدیک میشیم!!!:thanks::t5hq2u:
خیلی حال میده!!برید بترکونید,ولی مراقب باشید:pathead:!!با کبسولی و نارنجک یا چیزای دیگه با کسی شوخی نکنید!!روشن ک کردید بندازید جایی که کسی نیست!!:pathead:
منم دارم کم کم حاضر میشم برم آتیش بازی:thumbsup::sSig_woohoo2:

ای بابا ، نرو عزیز من ، نرو...
ما همین جوری منجم تو ایران کم داریم حالا بخوایم تلفات هم بدیم که دیگه.....

mobi
03-13-2012, 10:24 PM
من اومدممممممممم:hope my fake smile
به سلامتی بازگشتم ب خانه!!!خیلی حال داد و خوش گذشت مخصوصا وقتی اسپری انداختم تو آتیش:explode::burnt:!!یه صدای ردیفی داد...:explode::explode::explode:
امیدوارم ب شما هم خوش گذشته باشه و سالم و سلامت برگردین خونه:))))

Mostafa
03-14-2012, 12:03 AM
امشب ، پشت چراغ قرمز مطلبي به ذهنمان خطور كرد :

خارجي ها شخصيتي دارند به اسم پاپا نوئل كه هنگام سال نو پيدايش مي شود ، ما هم چنين شخصيتي داريم كه به آن " حاجي فيروز " مي گوييم .

اما پاپانوئل آنها به مردم كادو مي دهد و حاجي فيروز ما از مردم گدايي مي كند !

دنياي غريبي است ....

مسعود فرح بخش
03-14-2012, 11:00 AM
بالاخره بعد از سال ها تحقیق و تفحص بسیار ، دانشمندان موفق به کشف راهی شدند که سر کلاس بشه با خیال راحت چرت زد :)

[/URL][URL="http://up.avastarco.com/images/dovqfq3dk28jymr9vu6.jpg"]http://up.avastarco.com/images/dovqfq3dk28jymr9vu6.jpg (http://up.avastarco.com/)

پ ن : آپلود شده در آپلود سنتر آوا استار :]

poorya pvp
03-14-2012, 01:50 PM
امشب ، پشت چراغ قرمز مطلبي به ذهنمان خطور كرد :

خارجي ها شخصيتي دارند به اسم پاپا نوئل كه هنگام سال نو پيدايش مي شود ، ما هم چنين شخصيتي داريم كه به آن " حاجي فيروز " مي گوييم .

اما پاپانوئل آنها به مردم كادو مي دهد و حاجي فيروز ما از مردم گدايي مي كند !

دنياي غريبي است ....
شاید دلیلی داره

solh
03-14-2012, 03:49 PM
شاید دلیلی داره

به نظر من هم این موضوع جای افتخار برای ایرانیان قدیم داشته ، چنین اندیشه های شرقی در اروپا برای اولین بار در حدود 200 سال پیش در اندیشه ها یشان ظاهر شد و آنها این موضوع را ستایش کردند ، در حالی که در شرق چنین آیین هایی از زمان های بسیار کهن به صورت سنت درامده است ، که نشان میدهد اندیشه های عمیقی در تاریخ کهن شرقی وجود داشته است .

Amin-Mehraji
03-14-2012, 09:58 PM
مصلحت

بسم رب الحسين

الهم ارنا الحق حق فاتبعه و الباطل باطل فاجتنبه و خذ رضا نفسك من نفسي انك تهدي من تشاء الي صراط مستقيم .

گفت: تو اصلا با هیچ کس نمی تونی زندگی کنی! فکر کنم باید بری جنوب لبنان و با چریک های لبنان بگردی، شاید اخلاقت به اونها بخوره!

با تعجب گفتم چرا؟ گفت آخه بعضی وقتها دو دو تا کردن و حساب و کتاب کردن هم بد نیست . اینجوری که گازشو گرفتی و داری می ری که همه ازت بدشون میاد .

تعجم بیشتر شد. گفتم مگه من چی کار کردم؟

گفت: یک کلام: مصلحت! ببین مصلحت چی میگه همون رو انجام بدی! ببین نمی گم حرفهات ناحقه، نه حق هم با توئه ولی می بینی نه ...... حال و حوصله تو داره، نه .... . تازه فلانی هم که رفیقته به اونها که می رسه مثل اونها حرف می زنه، ببین که چقدر بهش احترام می ذارند. تازه زنش هم دادند. چه بخواهیم و چه نخواهیم قدرت دست اونهاست. یک کم هم مصلحت اندیش باش!

کمی عصبانی شدم و با تندی گفتم: راستش من نمی تونیم مثل بعضی ها نمازو پشت امام حسین بخونم و موقع غذاخوردن کنار دست یزید بشینم. تا همین حالا هم به خاطر همین اخلاقم خیلی از موقعیت های خوب رو تو زندگی ام از دست دادم. اما پشیمون نیستم. چون هنوز که هنوزه پای آرمان اصلی زندگیم وایسادم و این رو هم می دونم که زندگیمو هم پای همین آرمان می ذارم.

دیگه چیزی بهش نگفتم.

بعد از ظهر بود. یه سری بهم زد و گفت میای بریم تا جایی؟ با هاش رفتم .

تو داشبورد ماشینش دنبال یه نوار می گشتم که چشمم به یه نوار از "دکتر شریعتی" خورد. سریع گذاشتمش تو ضبط و جالب اینکه این جملات آمد:

خدایا! مرا از این فاجعه پلید : مصلحت پرستی" که چون همه کس گیر شده است، وقاحتش از یاد رفته و بیماری یی شده است که از فرط عمومیتش، هر که از آن سالم مانده باشد، بیمار مینماید، مصون بدار تا " به رعایت مصلحت، حقیقت را ذبح شرعی نکنم."

آرام نگاهش کردم و گفتم این هم جواب جمله صبح شما!

کمی مکث کرد و گفت: دکتر شانس آورد که زود رفت و الا اگه الان بود، چطور می تونست تو این جامعه زندگی کنه؟!

دیگه چیزی نگفتم، فقط با خودم فکر می کردم. دکتر مصلحت اندیشی رو نه تنها یک بیماری بلکه یک فاجعه پلید می دونه. و با خود گفتم این روزها پلیدی فاجعه ها چقدر زیادند!

Sunrise
03-14-2012, 10:51 PM
همیشه این مصلحت نیست که رفتارها و واکنش ها رو تعدیل میکنه

بلکه گاهی حق جلوه های مختلفی از خودش بروز میده...

گاهی بد نیست تاریخی که هزار بار برامون تعریف کردن رو از یه زاویه دیگه نگاه کنیم و اونوقت فهم و وجدان کنیم که سکوت و حکومت امام علی (ع) بر اساس همان سیره و منشی بود که در یک بر هه ی دیگه از تاریخ منجر به صلح امام حسن (ع) و قیام امام حسین (ع) شد!

این یعنی همیشه فریاد نزدن نشانه ی عمل شوم "مصلحت اندیشی" نیست! گاهی به خاطر "حق اندیشی" باید فریاد نزد ;)

Tara
03-14-2012, 11:49 PM
سلام دوستان امروز 14 مارس سالروز تولد انیشتینه.دارنده جایزه نوبل فیزیک سال 1921 و کاشف اثر فوتوالکتریک.

farshad
03-15-2012, 09:04 AM
سلام دوستان امروز 14 مارس سالروز تولد انیشتینه.دارنده جایزه نوبل فیزیک سال 1921 و کاشف اثر فوتوالکتریک.

حالا که تولدشه یه چیزی در موردش بگم:

میگن انیشتین همیشه یه پتوی سفری کوچیک همراهش بوده هر جا میخواسته استراحت کنه دراز می کشیده و پتوش رو می کشیده روی سرش.( علت پریشانی موهاش هم ظاهرا همینه )
در دوران پیری یه روزی توی ایستگاه قطار ( به روایتی فرودگاه !! ) منتظر بوده و زیره این پتوهه چرت میزده...یه اقای جوونی هم کنارش انتظار میکشیده و حوصلش سر رفته بوده و به انیشتین پیشنهاد یه بازی میده و میگه بیا از هم سوال بپرسیم هر کی بلند نبود جواب بده به اون یکی 1 دلار بده...انیشتین از همون زیر پتو میگه: نه

طرف گیر میده و میگه شرط 1 به 10...بازم میگه : نه، خوابم میاد...بیخیال

خلاصه یارو ول کن نبوده و میگه 1 به 100، اگه تو نتونستی جواب بدی 1 دلار به من بده و اگه من نتونستم 100 دلار بهت میدم...انیشتین هم واسه اینکه شرش کم بشه قبول میکنه...

طرف یه سوال سخت میپرسه و انیشتین جواب میده...
نوبت انیشتین میشه میگه : اون چیه که میره بالای کوه 2 تا پا داره و میاد پائین 4 تا؟
طرف یه ساعتی میره توی فکر و انیشتین هم با خیال راحت چرتش رو میزنه ...
بعد از یه ساعت 100 دلار میده به انیشتین و میگه نمیدونم!!
انیشتین هم از همون زیر پتو دستش رو میاره بیرون و میگیره و میخوابه دوباره...
بعد از چند دقیقه یارو که زورش اومده بوده میزن روی شونه انیشتین و میگه : حالا اون چی بود که میرفت 2 تا پا داشتت و میومد 4 تا ؟؟!!

انیشتین هم از همون زیر 1 دلار بهش میده و میگه منم نمیدونم... :)

Astronomy
03-15-2012, 12:15 PM
سلام

امروز صبح یک مطلبی باعث هنگ من شد!! و دلم نیومد نگم!

اما به سه دلیل اینجا مطرح کردم:

1- نخواستم به عنوان یک مسئله جدی باز دوباره بحثش باز بشه

2- اعضای جدید نظرشون در مورد فعالیت های علمی این فروم عوض نشه

3- دشمنان آوا از بیرون نتونن ببینن و نفاق افکنی کنن!!

خوب!! امروز صبح یه نگاهی به آمار تاپیک ها و تالار های فروم انداختم! و با صحنه ی جالبی مواجه شدم

به داغ ترین (پُر پست ترین) تاپیک های فروم که نگاهی انداختم دیدم:

http://up.avastarco.com/images/xvyp9ikvnaxhc815riv.png

از 10 تای اول 6 تا از اونها بحث های نجومی توش صورت نمیگیره (شماره ی 2 ، 3 ، 4 ، 5 ، 6 و 7 ) و اگر معرفی اعضای سایت و عکس های من رو هم ندید بگیریم میبینیم که به 4 تا از این 10 تاپیک فقط اعضای فعال و ممتاز دسترسی دارند!

خوب گفتیم حداقل پرسش و پاسخ نجومی اول هست و یه دلگرمی ای میده!

رفتیم سراغ داغ ترین تالار ها

خوب حتما میدونید که از اینهمه تالار موجود در آوااستار فقط 3 تا از اونها آف و فان هستند یا نجومی نیستند!

http://up.avastarco.com/images/ubrwy819bwpvfjz92b3b.png

و دیدیم که اگر 4 اُمین تالار فان هم ساخته بشه حتما میاد رده چهارم رو میگیره

بله! همین طور که مشاهده می کنید:

رتبه اول: فقط اعضای ممتاز دسترسی دارند!

رتبه دوم: فقط اعضای فعال و ممتاز دسترسی دارند!

رتبه سوم: هر آنکه دوست داره در کنار فعالیت نجومی فعالیت آوااستاری هم داشته باشه!!

mobi
03-15-2012, 01:20 PM
هشدار!

دوربین مخفی های جدید را بشناسید!

[/URL]http://www.golabad.com/portal/wp-content/uploads/2011/06/hidden-cam-1-350x289.jpg (http://www.golabad.com/portal/wp-content/uploads/2011/06/hidden-cam-1-350x289.jpg)

http://www.golabad.com/portal/wp-content/uploads/2011/06/hidden-cam-7-350x350.jpg (http://www.golabad.com/portal/wp-content/uploads/2011/06/hidden-cam-7-350x350.jpg)

http://www.golabad.com/portal/wp-content/uploads/2011/06/hidden-cam-16-350x280.jpg (http://www.golabad.com/portal/wp-content/uploads/2011/06/hidden-cam-16-350x280.jpg)

http://www.golabad.com/portal/wp-content/uploads/2011/06/hidden-cam-24-350x350.jpg (http://www.golabad.com/portal/wp-content/uploads/2011/06/hidden-cam-24-350x350.jpg)

http://www.golabad.com/portal/wp-content/uploads/2011/06/hidden-cam-11.jpg (http://www.golabad.com/portal/wp-content/uploads/2011/06/hidden-cam-11.jpg)http://www.golabad.com/portal/wp-content/uploads/2011/06/hidden-cam-2.jpg (http://www.golabad.com/portal/wp-content/uploads/2011/06/hidden-cam-2.jpg)

http://www.golabad.com/portal/wp-content/uploads/2011/06/hidden-cam-8-350x304.jpg (http://www.golabad.com/portal/wp-content/uploads/2011/06/hidden-cam-8-350x304.jpg)

http://www.golabad.com/portal/wp-content/uploads/2011/06/hidden-cam-3.jpg (http://www.golabad.com/portal/wp-content/uploads/2011/06/hidden-cam-3.jpg)

http://www.golabad.com/portal/wp-content/uploads/2011/06/hidden-cam-21-350x411.jpg (http://www.golabad.com/portal/wp-content/uploads/2011/06/hidden-cam-21-350x411.jpg)

[URL="http://www.golabad.com/portal/wp-content/uploads/2011/06/hidden-cam-4-350x262.jpg"]http://www.golabad.com/portal/wp-content/uploads/2011/06/hidden-cam-4-350x262.jpg (http://www.golabad.com/portal/wp-content/uploads/2011/06/hidden-cam-4-350x262.jpg)

(http://www.golabad.com/portal/wp-content/uploads/2011/06/hidden-cam-20.jpg)

mobi
03-15-2012, 01:21 PM
[/URL]http://www.golabad.com/portal/wp-content/uploads/2011/06/hidden-cam-20-350x350.jpg (http://www.golabad.com/portal/wp-content/uploads/2011/06/hidden-cam-20.jpg)

http://www.golabad.com/portal/wp-content/uploads/2011/06/hidden-cam-18-350x350.jpg (http://www.golabad.com/portal/wp-content/uploads/2011/06/hidden-cam-18.jpg)

http://www.golabad.com/portal/wp-content/uploads/2011/06/hidden-cam-5-350x277.jpg (http://www.golabad.com/portal/wp-content/uploads/2011/06/hidden-cam-5.jpg)

http://www.golabad.com/portal/wp-content/uploads/2011/06/hidden-cam-6-350x287.jpg (http://www.golabad.com/portal/wp-content/uploads/2011/06/hidden-cam-6.jpg)

http://www.golabad.com/portal/wp-content/uploads/2011/06/hidden-cam-14-350x350.jpg (http://www.golabad.com/portal/wp-content/uploads/2011/06/hidden-cam-14.jpg)

(http://www.golabad.com/portal/wp-content/uploads/2011/06/hidden-cam-12.jpg)

http://www.golabad.com/portal/wp-content/uploads/2011/06/hidden-cam-23-350x263.jpg (http://www.golabad.com/portal/wp-content/uploads/2011/06/hidden-cam-23.jpg)

http://www.golabad.com/portal/wp-content/uploads/2011/06/hidden-cam-19-350x341.jpg (http://www.golabad.com/portal/wp-content/uploads/2011/06/hidden-cam-19.jpg)

http://www.golabad.com/portal/wp-content/uploads/2011/06/hidden-cam-26.jpg (http://www.golabad.com/portal/wp-content/uploads/2011/06/hidden-cam-26.jpg)

[URL="http://www.golabad.com/portal/wp-content/uploads/2011/06/hidden-cam-25-350x309.jpg"]http://www.golabad.com/portal/wp-content/uploads/2011/06/hidden-cam-25-350x309.jpg (http://www.golabad.com/portal/wp-content/uploads/2011/06/hidden-cam-25.jpg)

mobi
03-15-2012, 01:24 PM
به هنگام بازديد از يک بيمارستان روانى، از روان‌ پزشک پرسيدم شما چطور مي‌فهميد که يک بيمار روانى به بسترى شدن در بيمارستان نياز دارد يا نه؟
روان‌پزشک گفت: ما وان حمام را پر از آب مي‌کنيم و يک قاشق چايخورى، يک فنجان و يک سطل جلوى بيمار مي‌گذاريم و از او مي‌خواهيم که وان را خالى کند.

من گفتم: آهان! فهميدم. آدم عادى بايد سطل را بردارد چون بزرگ‌ تر است.

روان‌پزشک گفت: نه! آدم عادى درپوش زير آب وان را بر مي‌دارد... شما مي‌خواهيد تختتان کنار پنجره باشد؟
******** (http://groups.yahoo.com/group/soha-group/join)

1. راه حل هميشه در گزينه هاي پيشنهادي نيست.

2. در حل مشکل و در هنگام تصميم گيري هدفمان يادمان نرود . در حکايت فوق هدف خالي کردن آب وان است نه استفاده از ابزار پيشنهادي.

3.همه راه حل ها هميشه در تير رس نگاه نيست.

شبنم مختاری
03-15-2012, 06:00 PM
راز شمع در چیست

تا به حال دقت کرده اید که در مراسم عرفانی و روحانی و مکان های مقدس و … چرا شمع روشن میکنند ؟ تا به حال فکر کرده اید که چرا بروی کیک تولد شمع قرار میدهند و لحظه فوت کردن شمع آرزو میکنند ؟

چرا باید برای خلق ارامش و هماهنگی در محیط زندگی شمع روشن کرد ؟ عالم خلقت اگه تجزیه شود به چهار عنصر اب ، اتش ، باد و خاک تبدیل میشود ، پس در دل این عناصر شعور الهی و راز زندگی نهفته است.

اگر در زمان دعا کردن این چهار عنصر یکجا حضور داشته باشند یعنی خلقتی کامل پس میشود دعایی کامل که به شدت بر روا شدن حاجت و براورده شدن دعا موثر است.

شمعی که میسوزد چهار عنصر را اینگونه با خود دارد ، موم شمع عنصر خاک است ، شعله شمع عنصر اتش است ، دود عنصر باد است و مومی که ذوب میشود عنصر اب است.

در زمان دعا کردن وقتی به شمع در حال سوختن نگاه میکنید به شعور الهی متصل تر میشوید و درحالت آلفای ذهنی قرار می گیرید ، حالتی که در ان به شعور الهی و خدای درون متصل میشوید و دعا به راحتی به عالم بالا میرود و به استجابت میرسد اگر به صلاح شما باشد.

به همین دلیل در محراب ها و مکان های مقدس برای دعا کردن شمع روشن میکنند یا بروی کیک تولد شمع قرار میدهند یا در زمان مدیتیشن شمع روشن میکنند و …

برای دعا کردن بهتر است بخش کوچکی از خانه را به خود اختصاص دهید ، جایی شبیه محراب ایجاد کرده و شمعی در ان روشن کنید ، از موارد دیگری نیز که موجب حس خوشایند و خلق انرژی مثبت میشود استفاده کنید عود ، کتاب مقدس ، گل ، ظرفی اب و ... (http://irancook.ir/01/09/feng-shui-raze-sham/902/)

هر زمان بدنبال کسب انرژی بودید یا حالتی عصبی و ناخوشایند داشتید و … نور اتاق را کم کنید ، شمعی روشن کنید و در کنار ان قرار بگیرید ، چشم ها را ببندید و با تمام وجود دعا کنید ، پس از دعا کردن چشم ها را باز کنید ، چند دقیقه به شمع و قطره هایی که میچکد نگاه کنید ، نفسی عمیق بکشید و تمام ، به همین راحتی به خود ارامشی عمیق دهید و به خدای مهربان (http://irancook.ir/01/09/feng-shui-raze-sham/902/) حتی برای چند دقیقه در روز متصل شوید

شبنم مختاری
03-15-2012, 06:48 PM
مرموزترین جنگل های جهان

جنگل خمیده

http://www.alamto.com/wp-content/uploads/2012/03/forests02.jpg

جنگل سرخ

http://www.alamto.com/wp-content/uploads/2012/03/forests03.jpg

جنگل دریای درختان

http://www.alamto.com/wp-content/uploads/2012/03/forests04.jpg

جنگل Hoia-Baciu

http://www.alamto.com/wp-content/uploads/2012/03/forests05.jpg

جنگل باستانی وودا

http://www.alamto.com/wp-content/uploads/2012/03/forests06.jpg

lllll l lll lll l l ll
03-16-2012, 10:53 AM
یه حکایت جالب شنیدم، گفتم بذارم اینجا شمام بخونید؛

"""" در کشور ما بچه ها، 9 تا صندلی میذارن و 10 نفری دورش میچرخن و میگن هر کی نتونه سریع برای خودش یه جا بگیره باخته و بعد 9 بچه و 8 صندلی و ادامه بازی تا یک بچه باقی بمونه. بچه ها هم همدیگر رو هل میدن تا خودشون بتونن روی صندلی بشینن.

ولی میگن در ژاپن 9 صندلی میذارن و به 10 بچه میگن اگه یکی روی صندلی جا نشه همه باختین.بچه ها هم نهایت سعی خودشونو میکنن و همدیگر رو طوری بغل میکنن که کل تیم 10 نفره روی 9 تا صندلی جا بشن و کسی بی صندلی نمونه. بعد 10 نفر روی 8 صندلی، بعد 10 نفر روی 7 صندلی و همینطور تا آخر.... """"

http://bandarstudents.persiangig.com/document/bazi/musical_chair.gif

space
03-16-2012, 06:43 PM
https://lh4.googleusercontent.com/_LUFH4xbtGxU/TZ6520SmkQI/AAAAAAAACcY/C1VhYP_aq6g/s912/122121212.jpg

Tara
03-16-2012, 07:25 PM
مرد و ماشین

http://www.nasa.gov/images/content/631049main_IMAGE_2199_946-710.jpg

آسمون
03-16-2012, 09:09 PM
این شعر به صورت عمودی وافقی یک جور خوانده می‌شود

(ماتریس متقارن ادبی)

از چهره افروخته گل رامشکن

افروخته رخ مروتودگربه چمن

گل راتودگر مکن خجل اي مه من

مشکن به چمن اي مه من قدر سخن

yasiii
03-18-2012, 10:36 AM
سلام بر تمامی دوستان آوااستاری:welcome:

لطفا در ایام نوروز در مصرف شیرینیجات (http://www.armandaily.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=14519:2010-06-12-18-24-09&catid=135:health-news&Itemid=167) و آجیل (http://www.pezeshk.us/?p=11604) به دلایلی که در لینک هایی که قرار دادم نام برده شده افراط نکنید و بیشتر از میوه جات میل بفرمایید.
در بین اعضای حاضر در ظرف آجیل هم نخودچی بهترین گزینه است چرا که 1 کیلوکالری بیشتر ندارد.
365 روز وقت داریم چرا تمام انرژی لازم و در عرض 15 روز کسب کنیم؟!؟!؟!؟:hope my fake smile
سالم و موفق باشید:thumbsup:

آسمون
03-18-2012, 08:12 PM
در این روز های آخر سال که دیگه همه خونه تکونیاشون تموم شده و خونشون تمیز و آماده واسه پذیرایی از مهمونا،ما خوزستانیا یه مهمون ناخوانده داریم...یعنی هر چی تلاش در تمیز کردن خونه انجام داده بودیم به باد فنا رفت....ما ماندیم و لایه ای از خاک بر تمام وسایل خانه....تمام دیشب با بوی خاک خوابم نبرده.خودتون ببینید بهتره. یه فیلم هست که توش نشون دادم خورشید رو راحت و بدون عینک میشد با چشم غیر مصلح دید(عکس ها مربوط به 28اسفند ماه سال 90هست)همین الان هم اخبار گفت که آلودگی 31 برابر حد مجاز بوده

[/URL]http://up.avastarco.com/images/jpblka8amn4n999tiuj.jpg (http://up.avastarco.com/images/jpblka8amn4n999tiuj.jpg)

http://up.avastarco.com/images/x2u21oqagoftjtnyrdz.jpg (http://up.avastarco.com/images/x2u21oqagoftjtnyrdz.jpg)

http://up.avastarco.com/images/vo8zbi7c54dgq15nkpc.jpg (http://up.avastarco.com/images/vo8zbi7c54dgq15nkpc.jpg)

[URL]http://www.astroupload.com/do.php?filename=13320902091.avi

poorya pvp
03-18-2012, 09:08 PM
در این روز های آخر سال که دیگه همه خونه تکونیاشون تموم شده و خونشون تمیز و آماده واسه پذیرایی از مهمونا،ما خوزستانیا یه مهمون ناخوانده داریم...یعنی هر چی تلاش در تمیز کردن خونه انجام داده بودیم به باد فنا رفت....ما ماندیم و لایه ای از خاک بر تمام وسایل خانه....تمام دیشب با بوی خاک خوابم نبرده.خودتون ببینید بهتره. یه فیلم هست که توش نشون دادم خورشید رو راحت و بدون عینک میشد با چشم غیر مصلح دید(عکس ها مربوط به 28اسفند ماه سال 90هست)همین الان هم اخبار گفت که آلودگی 31 برابر حد مجاز بوده

[/URL]http://up.avastarco.com/images/jpblka8amn4n999tiuj.jpg (http://up.avastarco.com/images/jpblka8amn4n999tiuj.jpg)

http://up.avastarco.com/images/x2u21oqagoftjtnyrdz.jpg (http://up.avastarco.com/images/x2u21oqagoftjtnyrdz.jpg)

http://up.avastarco.com/images/vo8zbi7c54dgq15nkpc.jpg (http://up.avastarco.com/images/vo8zbi7c54dgq15nkpc.jpg)

[URL]http://www.astroupload.com/do.php?filename=13320902091.avi

اره هوای اینجا هم خیلی بده...دقیقا مثه اونجاست
اصطلاحا میگیم "دولخت" شده
شما اصطلاحا چی میگین؟؟؟؟

stargazer
03-18-2012, 09:09 PM
دقیقا همینه. ما توی یزد دو روز پیش شاهد این وضعیت بودیم. هوا زرررررررررددددددددد و خورشید با چشم قابل رویت. یعنی هر سال این موضوع هستا، دم عید بعد از همه خونه تکونیها ضد حال اساسیییی.....
هرچی ریسیدن ملت پنبه میشه. البته امسال شدت این طوفان گردو غبار و خاک.... به مراتب بیشتر بود. اگه مثل ما باشه وقتی تموم شد اول گرم میشه بعد مثل امروز، هوا سرد میشه و سوز سرما دارین. اوضاعیه خلاصه. فصلامون قاطی شدن :)))

-------------------
واقعااا جناب پوریا؟؟؟ :))

فکر کردم این اصطلاح مال یزدیاست فقط. :)) البته ماها میگیم "دولخ" (با فتحه ل) و البته دولخ به گرد و خاک کمتر از این میگن. به این هوا میگن "تیفون"

celestial boy
03-18-2012, 10:06 PM
سلام دوستان.
ولي فك كنم از تصاوير برمياد كه يه چيزي فراتر از دولخ شده.اينجا كه كناره كويره (مثه يزد) اونقد باد مياد و هوا سرده كه نگو.آدم اول خشكش ميزنه بعدش خاك مي خوره بعدشم هيچي ديگه باد مي بردش.همچين بادي رو بهتره بگيم ماكرو دولخ يا ماوراء دولخ.
حالا فك كنيد يه فرش بزرگ رو هم وسط اين هوا بذارن خشك بشه.چي ميشه.

Mojtaba.M
03-18-2012, 10:54 PM
جلال ذوالفنون نوازنده و آهنگساز سرشناس ایرانی درگذشت

جلال ذوالفنون آهنگساز و نوازنده سرشناس تار و سه‌تار ساعت 17 و 30 دقیقه روز 28 اسفند درسن 74 سالگی در بیمارستان البرز کرج دار فانی را وداع گفت.
به گزارش خبرآنلاین، علی صدیقی خواننده و یکی از اعضای گروه «ذوالفنون» با اعلام این خبر، به خبر آنلاین گفت که دلیل درگذشت این چهره موسیقی ایران آمبولی ریه و سکته قلبی بوده است.
جلال ذوالفنون سال 1316 در شهر آباده استان فارس به دنیا آمد. خانواده‌ او اهل اهل موسیقی بودند، ذوالفنون از 10 سالگی نواختن سه تار را آغاز کرد و پس از مهاجرت به تهران برای ادامه تحصیل درعرصه موسیقی به هنرستان موسیقی ملی رفت.
او همکاری متعددی با بزرگان موسیقی ایران داشت و شاگردان بسیاری را نیز پرورش داد. آثار او در دهه 60 شمسی نقش بسزایی در اقبال مردم به ساز سه تار داشت.
به گفته صدیقی، «ذوالفنون 10 روز پیش به دلیل عمل قلب باز در بیمارستان ایرانمهر بستری شد و هفته گذشته پس از بهبودی نسبی از بیمارستان مرخص و به خانه منتقل شد. اما روز گذشته خانواده او متوجه شدند که ریه او آب آورده و او را به بیمارستان ایرانمهر منتقل کردند.»
او افزود: «پس از مدوای روز یکشنبه او را از بیمارستان مرخص کردند که در مسیر بازگشت از تهران به کرج استاد ذوالفنون سکته کرد و پس از انتقال به بیمارستان البرز درگذشت.»

روحش شاد و یادش گرامی

http://khabaronline.ir/Images/News/Smal_Pic/27-11-1390/IMAGE634650024673864796.jpg

به نقل از خبر آنلاین

rasool karimi
03-22-2012, 09:59 AM
سلام دوستان سال نو مبارک .
من از سفر خانه خدا برگشتم و اونجا همه شماها را یاد کردم .

Sky_Watcher
03-23-2012, 05:18 PM
یه سوال داشتم که زیاد به نجوم مرتبط نیست اما خب یه نوع سواله دیگه...
به نظر شما برای رتبه ی 1 تا 200 در کنکور(در شهرهای ناحیه 3 ، حالا نمیدونم کنکور ناحیه بندیه یا نه) باید چند درصد بزنیم درسا رو؟ لطفا کسایی که معلم دبیرستانی ها هستن یا تو کنکور تجربه دارن یه این سوال به دقت پاسخ بدن

رخساره روشنی
03-27-2012, 09:20 PM
سلام دوستان عزیز من تا پری روز این مطلب رو نمی دونستم و وقتی هم که فهمیدم خیلی متعجب شدم :slow:. فکر کنم شاید بعضی ها از راز شمع خبر نداشته باشند پس این مطلب رو که همون پری روز دوستم بهم گفت رو با دقـــــــــــــــت بخونید
تا حالا دقت کردین که توی مراسم عرفانی و روحانی و جاهای مقدس چرا شمع روشن میکن؟

تا حالا به این فکر کردین که چرا روی کیک تولد شمع میذارن و لحظه فوت کردن میگن آرزو کن؟

به نظرتون این کار بی دلیل انجام میشه ؟
.....
.....
عالم خلقت اگه تجزیه بشه به چهار عنصر می رسیم:

آب ......آتش ......باد ......خاک

و در دل این چهار عنصر شعور الهی وجود داره

اگه موقع دعا کردن جایی باشیم که این چهار عنصر وجود داشته باشه

استجابت دعا به شدت اتفاق میافته

شمعی که میسوزه این چهار عنصر رو داره:

موم شمع : خاک

شعله شمع : آتش

دود شمع : باد

موم ذوب شده : آب

وقت موقع دعا کردن به شمع در حال سوختن نگاه میکنی به شعور الهی متصل تر میشی و در حالتهای آلفای ذهنی قرار می گیری ، حالتی که در اون به شعور الهی و خدای درونت وصل میشی و دعا به راحتی بالا میره و به استجابت میرسه اگه با قوانین خیر هماهنگ باشه
راز شمع اینه ...

برای همین در محراب ها و مکانهای مقدس برای دعا کردن شمع روشن می کنند و روی کیک تولد شمع میذارن و لحظه فوت کردنش میگن آرزو کن .

mobi
03-28-2012, 09:33 PM
دانشمند ايراني موسسه فن‌آوري فدرال (ETH‌) سوييس و همكارانش موفق به ساخت كوچكترين ايستگاه راديويي دنيا شدند؛ دو مولكول كه از طريق تك فوتون‌ها با يكديگر ارتباط برقرار مي‌كنند!
به گزارش سرويس فناوري خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، دكتر وحيد صندوقدار، سرپرست تيمي تحقيقاتي در موسسه ETH با همكاري محققاني از موسسه ماكس پلانك آلمان در تحقيقات خود نشان دادند كه حتي يك تك فوتون در حال حركت مي تواند با يك تك اتم يا مولكول در تعامل باشد.
اصلي ترين چالش پيش روي محققان تأمين يك منبع مناسب از تك فوتون با فركانس و پهناي باند مناسب است.
زماني كه يك اتم يا مولكول يك فوتون را جذب مي كند، يك انتقال موسوم به حالت برانگيخته ايجاد مي شود. پس از چند نانوثانيه (يك هزار ميليونيوم پانيه) اين حالت برانگيختگي تنزل پيدا كرده و يك فوتون ساطع مي كند.
تيم تحقيقاتي در آزمايش خود از دو نمونه حاوي مولكول فلوئورسنت جاسازي شده در بلورهاي آلي استفاده كردند و آنها را تا 272- درجه سانتي گراد سرد كردند. تك مولكول ها در هر دو نمونه با تركيبي از انتخاب طيفي و فاصله اي شناسايي شدند.
براي توليد فوتون منفرد، يك تك مولكول در نمونه منبع برانگيخته شد. با كاهش حالت برانگيختگي مولكول، فوتون هاي ساطع شده جمع آوري و بر روي نمونه هدف در فاصله چند متري متمركز شدند.
براي حصول اطمينان از مشاهده فوتون هاي ساطع شده توسط مولكول، تيم تحقيقاتي بايد مطمئن مي شد كه آنها فركانسي مشابه فركانس فوتون داشته باشند. اندازه مولكول يك نانومتر (100 هزار برابر باريكتر از قطر موي انسان) است، اما تمركز پرتو نمي تواند كمتر از چند صد نانومتر باشد. در اين حالت بيشتر نور ورودي از اطراف مولكول عبور مي كند. در فرآيند جديد مولكول مانند يك آنتن عمل مي كند كه پرتوهاي نوري ساطع شده را در مجاورت خود به دام مي اندازد.
نتايج اين تحقيق كه در مجله Physical Review Letters منتشر شده است، نخستين نمونه از يك ارتباط راه دور بين دو آنتن كوانتومي نوري در مقايسه با آزمايشات هرتز و ماركوني روي آنتن هاي راديويي در قرن نوزدهم است.
وحيد صندوقدار كه در سال 1345 در تهران متولد شده، تحصيلات متوسطه خود را در دبيرستان علامه حلي (تيزهوشان) و تحصيلات ليسانس خود را در دانشگاه كاليفرنيا در ديويس به پايان برده و پس از طي تحصيلات كارشناسي ارشد و دكتري در دانشگاه «ييل» آمريكا» از سال 2001 به عنوان استاد تمام در آزمايشگاه شيمي فيزيك موسسه فن‌آوري فدرال سوئيس (ETH) در زوريخ فعاليت دارد.

منبع:ایسنا

مسعود فرح بخش
03-28-2012, 10:07 PM
دلـت کــه گــرفـتـه بـاشـــد
با صدای دســتـفــروش دوره گرد هم گــریــه می کنی چه برسد به ....!!!

[/URL][URL="http://www.astroupload.com/uploads/13329593451.jpg"]http://www.astroupload.com/uploads/13329593451.jpg (http://www.astroupload.com/)

marzieh
03-29-2012, 02:22 PM
3881

«آ» : «آرامش» وقتی به سراغت می‌آید که «تلاش» کرده باشی.

«ا» : «اعتمادبه‌نفس» یک «سرمایه» است نه یک «کلمه»!

«ب» : برای «بهتر» شدن زندگی‌ات، «بهتر» فکر کن! …

«پ» : چرک‌نویس‌های زندگی‌ات گاهی به «پاک‌نویس» احتیاج دارند!

«ت» : «تفاهم» درک کردن نیازهای طرف مقابل است نه دانستن نیازهای خود!

«ث» : «ثابت‌قدم بودن»، یکی از راه‌های «موفقیت» است.

«ج» : «جرأت» با داشتن «ترس» به‌وجود می‌آید.

«چ» : «چگونگی برخورد با مشکلات و ناکامی‌ها» مهم است، نه خود مشکلات و ناکامی‌ها!

«ح» : «حاصل» هر زحمتی رحمت است؛ مطمئن باش!

«خ» : «خداوند» دنیا را به تو نشان‌می‌دهد؛ تو خودت را به خداوند نشان بده!

«د» : «داشتن‌ها» همیشه به انسان کمک نمی‌کنند؛ گاه این نداشتن‌هاست که موجب خلق آثار می‌شوند.

«ذ» : «ذره‌ذره‌ی» زندگی‌ات را شکرگزار باش!

«ر» : «رهاشدن» از درد، ابتدای پذیرفتن درد است.

«ز» : «زشت یا زیبا»؛ این بستگی به نگاه تو دارد.

«ژ» : «ژولیدگی و آشفتگی ظاهری» می‌تواند دلیلی بر ژولیدگی و آشفتگی درونی نیز باشد؛ از پایه شروع کن تا به اصل برسی.

«س» : «سلامتی»، ثروتی‌ست که ثروت‌های دیگر را جذب می‌کند.

«ش» : «شکرگزاری» یعنی رسیدن به «شادکامی».

«ص» : «صادقانه» زندگی کن؛ صادقانه جواب بگیر.

«ض» : جلوی ضرر را از هر جا بگیریم، منفعت است.

«ط» : «طاقت‌داشتن» در برابر سختی‌ها یعنی روزه داشتن تا هنگام افطار (سختی‌ها می‌روند و جسم و روح پیروز می‌شوند.)

«ظ» : «ظاهر» و باطن اگر به هم نزدیک شوند، آینه می‌شوی!

«ع» : «عشق» به زندگی‌ست نه عادت به زندگی.

«غ» : «غصه‌خوردن» هم‌چون سبزی نشسته است؛ غصه‌ها را بشور!

«ف» : «فاتح» فردای خود شدن، «امروز» را می‌طلبد.

«ق» : «قدرت» در دیدن معایب نیست؛ در گفتن محاسن است.

«ک» : «کمک کردن» به دیگران درحقیقت، یک نوع کنترل دردهای خودمان نیز هست.

«گ» : «گاهی» شعری زمزمه کن، عکس بگیر، مهمان دعوت کن، یادداشتی بنویس، گاهی از گِله و غصه دوری کن؛ ضرر نمی‌کنی!

«ل» : «لحظه‌های» قشنگ زندگی‌ات را تکرار کن!

«م» : «محبت» هم‌چون مادر، منتظر دعوت نمی‌ماند.

«ن» : «ناامیدی» از ندانستن است!

«و» : «وفای‌به‌عهد» اولین نشانه برای اعتماد دو قلب است.

«ه» : «هدیه‌ی» خداوند به انسان ،«عقل» اوست.
«ی» : «یاور» همیشه همراه، موبایل نیست؛ خداوند است!

solh
03-30-2012, 02:40 PM
5 سال بود که عروسی نرفته بودم ، البته شاید برای شما عجیب نباشد ، ولی برای مردم ما بسیار عجیب است .
ابنجا عروسی ها با سنت های خاصی برگزار میشود و شکوه خود را دارد ، به صورت رسمی دو شب است . البته قبل از آن هم مراسم خاصی هست .

شب اول موسوم به مراسم حنابندان ، دست و پای عروس و داماد را حنا میگذارند. روز بعد ،قبل از غروب خورشید آن هنگام که هنوز خورشید در آسمان است ، مراسمی برگزار میشود بنام : داماد سر او بردن (داماد را بر سر آب بردن !) ، داماد رو میبرن توی زمین صافی، و اونجا داماد جلوی همه لباس هاش رو در میاره ( البته بغیر از یکی !) و لباس های جدید میپوشه ، بعد روی سر داماد پول میریزن و ... ، از اونجا داماد رو سوار ماشین میکنن تا موقع غروب به منزل عروس برسند ( همراه با همه ی همراهان ) و عروس را به خانه ی داماد می آورند ، و بعد تا نیمه شب عروسی ادامه دارد .

دیشب همونطور که گفتم بعد از 5 سال عروسی یکی از فامیل ها رفتم که پسر عموی دوست و همکلاسی قدیمم هم بود. قبل از شام رو نمیگم ، میرم سراغ بعد از شام !!

مراسم توی فضای باز برگزار میشد ، بعد از شام همراه یکی از دوستانم رفتیم منزلشان که همونجا بود، تا ساکسیفونش( آلتو ) رو که تازه گرفته بود ببینم ، به سختی تونستم صداش رو در بیارم ، ولی بسیار از این موضوع لذت بردم که ساز مورد علاقم رو برای اولین بار میزدم ( در واقع تلاش میکردم که بزنم !!) .

اما لذت عروسی از حالا شروع میشد ، رفتیم به مراسم ، رقص شروع شده بود ( حدود ساعت 11)، به اندازه ی تمام سال هایی که نرفته بودم عروسی رقص تماشا کردم !! همه نوعیش رو دیدیم ( البته عربی کسی زیاد بلد نبود !) ، اگه بلد بودم قول میدادم سه ، چهار کیلو وزن کم کنم !! یه نفر حد اقل 1 ساعت پشت سر هم میرقصید ( البته دوستان میگفتم از اثرات جانبی الکل بوده !!) ، دو تا پسرای کوچیک فامیل ( 8 ساله که قدشون هم نسبتا کوچیک مونده بود ) رویایی میرقصیدن ، من نمیدونم از کجا یاد گرفته بودن ، یکیشون هم که بسیار خوش سیما بود ،و من از دیدن رقصش واقعا شوق میکردم ، یه نفر هم اومد از این رقص رباطی ها رفت بد نبود . تا ساعت 1:15 ادامه دادن ، بعدشم اومدیم راحت خوابیدیم !!الان این یادم میاد (حافظ):

زلف آشفته و خوی کرده و خندان لب و مست - پیرهن چاک و غزل خوان و صراحی در دست

مسعود فرح بخش
03-31-2012, 01:18 AM
شکوهی در جانم تنوره می کشد

گویی از پاک ترین هوای کوهستانی

لبالب

قدحی در کشیده ام

در فرصت میان ستاره ها

شلنگ انداز

رقصی می کنم

دیوانه

به تماشای من بیا!!!

(شاملو)

primeastro
04-06-2012, 06:41 AM
سلام
تصميم گرفتم یک موسسه ای رو معرفی کنم که کار اصلیشون ساختن مدارس خیریه است.این موسسه از سال 79 کار خود را با ساختن دبستان پسرانه مبین شروع کرده و این اولین مدرسه تنها یک کلاس دارد و این کلاس هر سال با همان دانش آموزان به سال بعد منتقل میشود به طوری که الان همان دانش آموزان سال پیش دانشگاهی (چهارم دبیرستان)هستند.

در سال 85 دبستان دخترانه ی متین تاسیس شد که دانش آموزان آن الان سال دوم راهنمایی هستند.

یک دبستان پسرانه دیگرهم در سال 86 تاسیس شد که دانش آموزان آن الان سال پنجم دبستان هستند.

علاوه بر پروژه های انجام شده پروژه ساختن مجتمع آموزشی نور مبین (از اول دبستان تا پیش دانشگاهی دخترانه و

پسرانه) نیز دردست ساخت است...

تمام این مدارس در استان سمنان واقع است و تنها شیرخوارگاه استان(واقع در شهر شاهرود)از سال88 به

این موسسه واگذار شد.

برای کسب اطلاعات بیش تر و یا کمک کردن به این مجموعه به سایت www.noor-e-mobin.ir راجعه (http://www.noor-e-mobin.ir راجعه) فرمایید.

primeastro
04-06-2012, 07:14 AM
http://up.avastarco.com/images/hk1mbouu21qf7gk6o4b.jpg (http://up.avastarco.com/)
کلاس پیش دانشگاهی

http://up.avastarco.com/images/wot08loimhfl6ugxdux3.jpg (http://up.avastarco.com/)
کلاس دوم راهنمایی

http://up.avastarco.com/images/cgovhqtzo63off5ldwyl.jpg (http://up.avastarco.com/)
کلاس پنجم دبستان

http://up.avastarco.com/images/zxgdotqf6qp57nzm768m.jpg (http://up.avastarco.com/)
ورودی شیرخوارگاه

http://up.avastarco.com/images/njnovuq7fdzqptjdzaa.jpg (http://up.avastarco.com/)
حیاط شیرخوارگاه

primeastro
04-06-2012, 07:33 AM
http://up.avastarco.com/images/v75emkc7qudr8vpzese.jpg (http://up.avastarco.com/)
ورودی راهنمایی دخترانه متین

http://up.avastarco.com/images/ohom86xom2y8hly30l4w.jpg (http://up.avastarco.com/)

http://up.avastarco.com/images/qqghz0c4o9iemhuog6z.jpg (http://up.avastarco.com/)

کارگاه سفال راهنمایی دخترانه متین

http://up.avastarco.com/images/dkxyjyj6h6p8q0a99vw.jpg (http://up.avastarco.com/)
دفتر خاطرات روزانه دانش آموزان راهنمایی متین

http://up.avastarco.com/images/0e7npxpxmxfmbh8eaqjf.jpg (http://up.avastarco.com/)
کتابخانه پیش دانشگاهی پسرانه مبین

http://up.avastarco.com/images/ybuiob7dd4pzzy8avxr9.jpg (http://up.avastarco.com/)
کارگاه پیش دانشگاهی پسرانه مبین

http://up.avastarco.com/images/u8fibd20sfrdlp7t8tc.jpg (http://up.avastarco.com/)
اتاق کودکان شیرخوارگاه

http://up.avastarco.com/images/9uytoi1int7rk2kwooek.jpg (http://up.avastarco.com/)
اتاق نوزادان شیرخوارگاه

http://up.avastarco.com/images/7i9y4ffvkcw4szewtr1.jpg (http://up.avastarco.com/)
مکان بازی کودکان شیرخوارگاه

http://up.avastarco.com/images/tw4ykq4vb3ny1kjzbtc.jpg (http://up.avastarco.com/)
اتاق بازی شیرخوارگاه

primeastro
04-06-2012, 07:34 AM
[/URL]http://up.avastarco.com/images/s1asqm7xn8h25x7rqr9z.jpg (http://up.avastarco.com/)

http://up.avastarco.com/images/avlv9g6fnys6esc587.jpg (http://up.avastarco.com/)

ورزشگاه مجتمع آموزشی نور مبین

http://up.avastarco.com/images/3hp6hwp5j5wsx9z0y3si.jpg (http://up.avastarco.com/)

زمین مجتمع آموزشی نور مبین به وسعت28 هکتار

[URL="http://up.avastarco.com/images/f9dvavqcx4l2u9ra7z8n.jpg"]http://up.avastarco.com/images/f9dvavqcx4l2u9ra7z8n.jpg (http://up.avastarco.com/)
کاشت900 اصله درخت در زمین مجتمع به دست دانش آموزان

primeastro
04-06-2012, 08:06 AM
بوی جان می آید اینک از نفس های بهار
دست های پر گل اند این شاخه ها
بهر نثار

چون بهار ای همسفر
ای راهی این رهگذر
همتی سازنده از جان نفس هایت بدار

به رسم سالانه موسسه خیریه نور مبین جلسه ای را تدارک دیده است تا پذیرای دوستان تازه در این موسسه باشد.
در این جلسه پروژه های انجام شده و در دست انجام معرفی میشود و راهکار هایی نیز به دوستانی که تمایل دارند در این راه نیکو قدم بردارند ارائه میگردد.

زمان:جمعه 25 فروردین ماه 1391 ساعت 10 الی 12:30.

مکان:انتهای خیابان پاسداران-جنب پارک نیاوران-فرهنگسرای نیاوران.

امیدواریم در این جلسه پذیرای شما دوستان گرامی باشیم.

mamdoo
04-06-2012, 03:15 PM
[QUOTE=primeastro;32345]http://up.avastarco.com/images/3hp6hwp5j5wsx9z0y3si.jpg (http://up.avastarco.com/)

زمین مجتمع آموزشی نور مبین به وسعت28 هکتار

یه مقدار توضیح بدم که این زمین در 18 کیلومتری شهر شاهرود واقع شده .

برای این مدرسه چهار بلوک جداگانه در نظر گرفته شده ((برای دخترانه و پسرانه رو هم 8 بلوک)) که در هر بلوک سه مقطع و سه کلاس وجود دارد از اول دبستان تا پیش دانشگاهی .

طرح هایی که در این مدرسه قراره به اجرا در بیاد در مقایسه با مدارس دیگر ایران بی نظیره و مطابق با استاندارد های جهانه فرض کنین هر بلوک یک سالن ورزشی ، آزمایش گاه و زمین بازی و برای هر چهار بلوک یک استخر سر پوشیده یک سالن آمفی تئاتر ، مسجد ، رستوران و ... و حتی برای کل مدرسه محلی برای ساخت رصد خانه و گلخانه در نظر گرفته شده.

و اینا تخیل نیست همه گی نقشه کشی شده عکس بالا سالن ورزشی رو نشون میده که الان یک سال افتتاح شده و الان ساخت بلوک اول کلید خورده

بازم سوالی بود در حد توانم جواب میدم.

primeastro
04-06-2012, 09:41 PM
دوستانی که مشتاق به دریافت اطلاعات بیشتر و یا بروشور های این مجموعه هستند میتوانند با من و یا آقایmamdooاز طریق پیغام خصوصی در ارتباط باشن.
ممنون از همکاریتون

Sunrise
04-07-2012, 01:20 PM
اندر فواید و ضرورت های آموزش های الکترونیکی و تحت وب سخن بسیار است ولی این مطلب رو در وبسایت رئیس دانشکده مون دیدم به نقل از وبسایت یک پزشک که علاوه بر اینکه خوندنش جالبه، میتونه منجر به ایجاد ایده ها و یا حتی پیگیری های جدید بشه ;)

:

کافی است در اینترنت عبارت FREE ONLINE COURSES را جستجو کنید تا با شمار زیادی از دانشگاه و مؤسسات آموزشی آشنا شوید که به شما دوره‌های رایگان آموزشی ارائه می‌دهند. برای نمونه اینجا (http://oedb.org/library/beginning-online-learning/200-free-online-classes-to-learn-anything)یا اینجا (http://www.openculture.com/freeonlinecourses) را ببینید.

اما در میان شمار انبوه این دانشگاه‌ها و دوره‌های آموزشی، کلاس‌های آموزشی آنلاین دانشگاه استنفورد از جهاتی نمونه شده و در رسانه‌ها، خبرساز شده است.

امسال دانشگاه استنفورد تصمیم گرفت که سه کلاس به شدت محبوب‌اش را که در مورد علوم کامپیوتر بود، به صورت رایگان به کامپیوترهای کاربران اینترنت بیاورد.

یکی از این کلاس‌ها در مورد هوش مصنوعی است که توسط دو استاد دانشگاه استنفورد به نام‌های «پیتر نورویگ» و «سباستین ترون»، تدریس می‌شود. ۱۶۰ هزار نفر از سراسر دنیا، جذب این کلاس شدند.
http://1pezeshk.com/wp-content/pics/2011/11/11-30-2011-09-48-34-AM.jpg

ادامه مطلب در اینجا (http://1pezeshk.com/archives/2011/11/the-power-of-stanford%E2%80%99s-free-online-education.html)

---------------
ممنون میشم اگر دوستان کلاس آنلاین نجوم سراغ دارن معرفی کنن :hope my fake smile