PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر سنجي انتخاب محبوب ترين رنگ قالب فروم

Mostafa
10-12-2011, 12:51 PM
[/URL]

سلام به همه عزيزان:have a nice day:

[URL="http://up5.iranblog.com/images/9d8oydffslahisi2bev7.jpg"]http://up5.iranblog.com/images/9d8oydffslahisi2bev7.jpg (http://up5.iranblog.com/images/9d8oydffslahisi2bev7.jpg)

حتمآ در جريان هستيد كه فروم ما بعد از ارتقا به ورژن جديد ( در فروردين 90 ) داراي 12 تِم ( رنگ قالب ) علاوه بر رنگ استاندارد VB شد

اين كار در راستاي اهميت دادن به سلايق و راحتي چشم كاربران گرامي صورت گرفت .

( من خودم از آن دسته از افرادي هستم كه رنگ قالب سايت به شدت در قضاوت من در استفاده يا عدم استفاده از آن سايت نقش دارد ! )

به نظرمان رسيد با افزايش تعداد كاربران فروم ، نظر سنجي اي درباره محبوب ترين رنگ قالب ايجاد كنيم تا در صورتي كه يك قالب به طور مشخص طرفداران بيشتري داشت

اولآ آن رنگ قالب را به عنوان ديفالت ( پيش فرض ) قرار دهيم

و ثانيآ طراحي بنر جديد كه انشاا.. به زودي انجام مي شود ،متناسب با رنگ قالب محبوب طراحي شود .

پس با اين توضيحات لطفآ حتمآ در نظر سنجي شركت كنيد .

( جهت اطلاع ؛ منتهي اليه گوشه پايين سمت راست هر صفحه يك گزينه آبشاري وجود دارد كه با استفاده از آن مي توانيد 12 قالب رنگي را انتخاب كنيد )

ضمنآ نظر سنجي به صورت مخفي نيست ، اما لطفآ در راي دادن نظرات ديگران را در نظر نگيريد !

نكته مهم : به دليل محدوديت در تعداد گزينه ها ( 10 گزينه ) سه گزينه درياي آرام ، خاكستري ها و غروب دريا حذف شده اند .

اگر دوستاني يكي از اين سه قالب را مي پسندند مي توانند در ادامه همين تاپيك نظر خود را به صورت ارسال يك پست با نام قالب مورد نظر اعلام فرمايند .

با تشكر :wink:

Ehsan
10-12-2011, 02:44 PM
بنده قبلا از قالب ِ رز ِ سیاه استفاده می کردم که بعدا شد خاکستری ها

برای تجمیع ِ پست و شلوغ نشدن و راحتتر سر شماری کردن:

فقط کسانی از این پست تشکر کنند که از رنگ ِ خاکستری ها استفاده می کنند!

Helix
10-13-2011, 10:01 AM
سلام
ببخشید به نظرتون بهتر نیست اول header تغییر کنه ، بعد نظرسنجی رنگ رو انجام بدین ؟
چون ممکنه دوستان یه رنگی رو واسه قالب پیشنهاد بدن ، بعد header عوض بشه ، یه جورایی نامناسب بشه باز!
البته جسارت بنده رو ببخشید
این فقط در حد یه پیشنهاده

kh.maroufi
10-13-2011, 11:13 AM
سلام
ببخشید به نظرتون بهتر نیست اول header تغییر کنه ، بعد نظرسنجی رنگ رو انجام بدین ؟
چون ممکنه دوستان یه رنگی رو واسه قالب پیشنهاد بدن ، بعد header عوض بشه ، یه جورایی نامناسب بشه باز!
البته جسارت بنده رو ببخشید
این فقط در حد یه پیشنهاده

فکر میکنم رنگ قالب فروم حالت کلی تری داشته باشه...از اون جهت که شما بیشتر با فضا و رنگ قالب فروم سرو کار دارین تا هدر( یعنی بیشتر رنگ و میبینین) ... طراحی هدر یه چیزه تقریبا سلیقه ای هست و نمیشه فقط هدر طراحی کرد و به نظر سنجی گذاشت، چون شاید اگه اینجا 1721 عضو داشته باشه، 1721 نظر و ایده برای طراحی هدر وجود داشته باشه
ولی چون رنگها محدود هستند، میشه راحت به تعداد آرا استناد کرد...

با تشکر.

Helix
10-13-2011, 01:29 PM
بله ، حق با شماست :)
الان متوجه شدم که منظور خود قالب هست نه فقط رنگش!!!

jooyande
10-13-2011, 03:57 PM
فقط دریای آرام! موندم چرا حذف شد رنگ بندی به اون زیبایی، یکی دیگه رو حذف میکردین!!!
لطفا همونطور که احسان خان عزیز گفتند، فقط دوستانی که موافق این رای هستند، از این پست تشکر کنند.

خوش باشید. :)

Night*
10-14-2011, 09:37 PM
به نظرم دریای ارام زیباتره که البته مظلوم واقع شده و از لیست نظر سنجی حذف شده:wink:

Flare star
10-24-2011, 05:17 PM
تو نظر سنجی که همش آوااستار فارسی(defult) و ساکورا همش با هم برابرن!!!!به نظر من دیگه بقیرو بر دارین و بین این دوتا که برابرن نظر سنجی بذارین تا بین این دو تا یکیش انتخاب شه!!!!ببخشید اینو گفتم ولی دیگه نظر سنجی خیلی وقته که هست ولی دیگه افرادی نمیان نظر بدن!!!اگه اشتباه میگمم که ببخشید:(

Mostafa
11-07-2011, 12:00 AM
خب ...

اين نظر سنجي هم به پايان كار خود رسيد . با تثبيت صدمين راي ، راي گيري را متوقف مي كنيم .

هر چند نتيجه نهايي كاملآ مشخص است و رنگ ديفالت vb به عنوان رنگ محبوب اكثريت انتخاب شده است .

خوب ... قصد داشتيم رنگ محبوب را ديفالت فروم كنيم كه خوشبختانه همين الآن هم همين رنگ ديفالت است .

خوبي اين نظر سنجي اين است كه فهميديم طراحان نرم افزار vb يك چيزي سرشان ميشده بندگان خدا و از اول رنگي را درست كرده اند كه اكثريت مي پسندند !

ممنون از همه دوستاني كه در اين نظر سنجي شركت كردند :have%20a%20nice%20d