PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتخاب كاربر برگزيده

Mostafa
08-11-2011, 09:39 PM
انتخاب كاربر برگزيده

با سلام به همه اعضا گرامي :have a nice day:

چندي پيش در جلسه اي با برخي از مديران ، نگراني هايي از بابت افزايش مطالب غير علمي در فروم مطرح شد و راهكار هاي افزايش مطالب با بار علمي مناسب نيز بررسي شد .

با نظر اكثر مديران ، بنا شد سياست هاي تشويقي در جهت افزايش فعاليت هاي علمي اتخاذ گردد .

به همين منظور مقرر شد تا از اين پس در هر دوره " كاربر برگزيده " از بين افرادي كه بيشترين فعاليت هاي علمي را داشته اند انتخاب شود .

مكانيزم انتخاب كاربر برگزيده هم به اين صورت است كه ليستي از فعال ترين افراد در يك فصل گذشته توسط مديران پيشنهاد مي شود( حد اكثر 10 نفر ) ، بعد ليست افراد پيشنهادي براي كاربران به نظر سنجي گذاشته مي شود تا خود كاربران با راي مخفي كاربر برگزيده را انتخاب كنند .

توجه داشته باشيد كه ملاك انتخاب اوليه داشتن بيشترين فعاليت مثبت علمي است و الزامآ ارتباطي با تعداد پست هاي زياد ندارد !

آوااستار به منظور قدرداني از تلاش هاي علمي ، به كاربران برگزيده بسته هاي تشويقي را ارائه مينمايد كه متعاقبآ اعلام خواهد شد و عنوان " كاربر برگزيده " زير نام كاربري فرد منتخب درج خواهد شد .

همچنين برگزيدگان هر دوره در اولويت پيوستن به جمع مديران فروم قرار خواهند گرفت و سعي ميكنيم كه از پتانسيل اين افراد به نحو شايسته اي در مديريت فروم استفاده نماييم .

نظر سنجي انتخاب كاربر برگزيده انجام خواهد شد و براي شروع در ابتداي شهريور ماه ، نظر سنجي " كاربر برگزيده امرداد " برگزار خواهد شد .

ضمنآ اولويت هاي فعاليت علمي در هر فصل در بخش ميز كار تالار ها اعلام خواهد شد .

( به طور مثال فعاليت در پروژه دانشنامه نجومي در اولويت قرار دارد )

اميدواريم با اجراي چنين طرح هايي فضاي فعاليت در فروم را به سمت فعاليت هاي مثبت علم گرا سوق بدهيم .

لطفآ اگر پيشنهادي جهت اجراي هرچه بهتر اين طرح داريد ، در ادامه مطرح نماييد .

موفق باشيد

:have a nice day:

Mostafa
08-22-2011, 09:01 PM
سلام به همه کاربران عزیز

طبق وعده ای که داده بودیم قرار است از این ماه با همکاری شما عزیزان ، کاربر برگزیده هر فصل را انتخاب و معرفی کنیم .

در مشورت و نظر سنجی که بین مدیران فروم برقرار شد ، نام 10 نفر از فعال ترین اعضا فروم تعیین شدند که بین افراد نظر سنجی مخفی برگزار می شود .

البته تعیین 10 نفر بین حد اقل چند ده کاربر خیلی فعال کار بسیار دشواری است و قطعآ افراد بسیار دیگری هم هستند که میتوانند در این جمع بگنجند .

اما لطفآ بر ما ببخشند و مطمئن باشند که در انتخاب اولیه فقط و فقط فعالیت علمی ملاک بوده است و نه هیچ چیز دیگری

انشاا... این روند در فصل های آینده هم برقرار خواهد بود و افراد میتوانند در فصل های آینده در این لیست قرار بگیرند .

از کلیه کاربران محترم تقاضا می کنم در انتخاب کاربر برگزیده فقط فعالیت علمی را مد نظر قرار دهند .

( لیست اسامی به ترتیب حروف الفبا مرتب شده است )

این نظر سنجی به مدت 10 روز فعال خواهد بود و پس از آن خود به خود بسته خواهد شد .

شخصی که در پایان آخرین روز بیشترین رای را داشته باشد ، به عنوان کاربر برگزیده تابستان انتخاب خواهد شد .

ضمنآ برای تعیین کاربر برگزیده در هر فصل ، فعالیت علمی در طول همان فصل ملاک خواهد بود .

موفق و پیروز باشید.

Amin-Mehraji
08-22-2011, 10:22 PM
میتونیم به نفع کاندیداها تبلیغات کنیم ؟

Mostafa
08-22-2011, 10:28 PM
میتونیم به نفع کاندیداها تبلیغات کنیم ؟

خیر

این یک موضوع جدی است !!

Sunrise
08-22-2011, 11:38 PM
دوستان برای آشنایی با طرح کاربر برگزیده و اهداف و کم و کیفش میتونید اینجا (http://forum.avastarco.com/forum/showthread.php?645-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D9%8A%D8%AF%D9%87-%D9%85%D8%A7%D9%87) رو ببینید....

و البته همه دوستان آوایی میتونن در نظر سنجی شرکت کنن :have%20a%20nice%20d

به امید برگزیده شدن همه کاربرای خوب آوا :grin:

rezash
08-23-2011, 01:04 AM
با تشکر از مدیران محترم سایت برای ایجاد این تایپیک که هدف نهائی آن مهم و باعث ایجاد خط مشی مناسب برای همه اعضا و کاربران عزیز برای ایجاد هر چه بهتر محیطی مناسب برای طرح بحث و گفتگوی علمی در بستری دوستانه و محترمانه است.

از اینکه من رو هم لایق دونستید و در جمع دوستان قرار دادید بسیار زیاد سپاسگذارم.هر چند همه افراد لیست موجود و حتی دوستان عزیزی که در این لیست قرار ندارند همه در تشکیل این محیط مناسب علمی کوشش کرده اند و همگی ما در در این پر بازدیدترین سایت علمی ایران سهمی هر چند کوچک داشته ایم.

نمیخواستم این مطلب رو بنویسم ولی به خاطر جمله آقای تجلائی خواستم این نکته رو بگم که فرقی نمیکند که کدوم یک از دوستان عزیزمان برگزیده شود همگیمان در پیشرفت این فروم نقش داشته ایم.با تایپیکهایمان با ایجاد بحث و حتی با سوالهایمان.مهم این است که در کنار هم این گل نوشکفته را پاس بداریم و به حد کمال برسانیم.ممنون.

پیمان اکبرنیا
08-23-2011, 04:30 AM
دست مدیران گرامی درد نکنه! مسلما خود مدیرهای سایت بیشتر از کاربران فعال فعالیت می کنند اما در نظرسنجی نیستند. دستشون درد نکنه. صرف نظر از این که نتیجه این نظرسنجی چی بشه، همه دوستان در فرومها کار میکنند و وقت می گذارند و این باعث پیشرفت سایت و خود کاربرا میشه. مرسی از همه آوا استاری ها

Negar Najafi
08-23-2011, 09:47 AM
واقعا" ممنونم از اینکه من رو هم در جمع حرفه ای خودتون راه دادین. مهم ترین چیز الآن در این سایت برای من، همکاری با شماست.
باز هم ممنون.

Mostafa
08-29-2011, 04:34 PM
به اعضا گرامی یادآوری میکنم که فقط 2 روز دیگر به پایان رای گیری بافی مانده است .

دوستانی که هنوز رای نداده اند لطفآ زودتر اقدام کنند

با آرزوی موفقیت همه دوستان

Mostafa
09-02-2011, 09:23 PM
خب .... راي گيري به پايان رسيد ...

از مجموع يك صدو پنجاه و شش راي ماخوذه از سراسر كشور ، كاربر

آسمون

با مجموع 34 راي به عنوان كاربر برگزيده امرداد 1390 انتخاب شدند

ضمن تقدير و تشكر از زحمات ساير دوستان خصوصآ آقايان پيمان اكبر نيا و rezash ، اين انتخاب شايسته را به همه اعضا گرامي تبريك ميگوييم

قطعآ انتخاب كاربران به دليل تلاشهاي مفيد و مثبت خانم آسمون در فروم بوده است .

ضمن عرض تبريك به ايشان ، هداياي ناقابلي از طرف آوااستار به ايشان تقديم خواهد شد .

همچنين از اين به بعد ذيل نام كاربري ايشان " كاربر برگزيده امرداد " درج خواهد شد .

انشاا... ساير دوستان هم با تلاشهاي مثبت و علمي خود زمينه انتخابشان در دوره هاي آينده را فراهم مي نمايند .

با آرزوي موفقيت براي همه اعضا و مديران پرتلاش :wink:

آسمون
09-02-2011, 11:05 PM
با سلام خدمت تمام دوستان عزیزم
خواهش میکنم شلوغ نکنید من متعلق به همه شما هستم :grin:

http://www.easyfreesmileys.com/smileys/free-love-smileys-357.gif (http://www.easyfreesmileys.com/skype-emoticons.html)

ممنون از لطف همه
اول جا داره از تمام مدیران محترم فروم که ارتقا سطح علمی فروم به همت اونا میسر شده تشکر کنم ، مخصوصا از مدیر دوست داشتنی فروم آقای امام
بعدش هم اینو بگم که من خودم رو بدون هیچ تعارفی لایق این عنوان نمیدونم بلکه دوستان شایسته تری در بین عزیزان بودن مخصوصا استاد بزرگوارم آقای شعبانی (rezash) اگر بحث فعالیت علمی در میان باشد ایشون شایسته تر از من هستند و همچنین دوستان عزیز دیگه.
باز هم از لطف تمام دوستای هم آوای خودم تشکر میکنم و امیدوارم بتونم خدمت کوچیکی به آوا استار و آوا استاری ها بکنم.

کوچیک همه شما
آسمون
:brigade.baka-wolf.c

Sunrise
11-03-2011, 12:35 PM
سلام به همه کاربران عزیز:have%20a%20nice%20d

همون طور که در پست اول توضیح داده شده و دوستانی که از تابستون عضو فروم هستند به یاد دارن؛

قرار شده که طی نظرسنجی بین مدیران و سپس بین کاربران، یکی از اعضای فروم در هر دوره که به لحاظ فعالیت علمی پویا تر بوده، انتخاب بشه و در دوره قبل خانم آسمون برگزیده شدن و هدایاشون رو هم دریافت کردن:thanks:

ولی بعد از اون قرار شد انتخاب ها به صورت فصلی باشه تا فرصتی برابر -به لحاظ فعالیت- برای همه اعضا پیش بیاد...

به همین دلیل هم پست قبلی ویرایش شد و کلمه "ماه" حذف شد

حالا که در نیمه فصل جاری قرار داریم و اعضای جدید بسیاری به ما پیوستند خواستیم که این اتفاق خوب رو یاد آوری کنیم :pacman:

تاپیک های میز کاری و تاپیک دانشنامه و سایر مباحث و تاپیک های علمی فروم رو میتونید با کمک سرچ گوگل فروم پیدا کنید یا از مدیران بپرسید

پویا و برگزیده باشید:thumbsup:

Mostafa
12-15-2011, 11:15 AM
انتخاب كاربر برگزيده پاييز

http://astroupload.com/uploads/13239336871.jpg (http://astroupload.com/)

با عرض سلام حضور اعضاي گرامي

طبق وعده اي كه داديم ، قرار است در پايان هر فصل كاربر برگزيده فصل را با آراي خود اعضا انتخاب نماييم .

براي اين منظور از مدتي قبل رايزني هايي با مديران گرامي انجام شد تا در نهايت ليست 10 نفره براي فصل پاييز مشخص شد .

لذا از شما اعضا گرامي خواهشمنديم با بررسي مجموع فعاليت نامزدهاي معرفي شده ، به شخصي كه فكر ميكنيد بهترين عملكرد علمي را طي فصل پاييز داشته است ، راي بدهيد .

( ترتيب اسامي بر حسب حروف الفبا است و هر كاربر فقط مي تواند 1 بار و به 1 كاربر راي بدهد - ضمنآ راي كاربران مخفي خواهد بود )

لازم به ذكر است كه بحث و بررسي هاي زيادي انجام شد و قطعآ تعداد بيشتري از اعضا گرامي شايسته حضور در ليست پيشنهادي بودند .

اما به خاطر محدوديت هاي موجود ، مجبوريم فقط 10 نفر را جهت انجام راي گيري مشخص كنيم كه بدين وسيله از ساير اعضاي شايسته پوزش مي خواهم و اميدوارم در دوره هاي آينده به جمع نامزد هاي كاربر برگزيده فصل بپيوندند .

همچنين لازم به ذكر است كه دوستاني كه به تازگي در جمع مديران حضور داشته اند نيز هرچند بدون ترديد جزء فعال ترين اعضا بودند ولي فعلآ در نظر سنجي اين فصل درنظر گرفته نشدند ( مثل آقاي Ehsan و Moha و ... )

دليل اين امر هم ايجاد فضاي رقابت بين ساير اعضا است .

لازم است بار ديگر از كليه مديران و اعضاي گرامي كه براي حفظ و افزايش روند علمي فروم تلاش مي كنند ، تشكر و قدر داني بنمايم .

با آرزوي موفقيت براي كليه اعضاي فروم و كل جامعه نجوم ايران :have a nice day:

MOON
12-15-2011, 07:34 PM
ببخشيد مي خواستم بپرسم ملاك انتخاب اين نفرات چيه ؟

چون من اسم يكي دو تا از اين اعضا رو تا حالا زياد در پست ها نديدم ...

Mostafa
12-15-2011, 07:46 PM
ببخشيد مي خواستم بپرسم ملاك انتخاب اين نفرات چيه ؟

چون من اسم يكي دو تا از اين اعضا رو تا حالا زياد در پست ها نديدم ...

سلام دوست گرامي

همانطور كه قبلآ هم عرض كردم ملاك اصلي براي انتخاب اين دوستان فعاليت علمي و مطالب پربار ( و نه الزامآ پست هاي زياد) است .

البته واقعآ قبول دارم كه دوستان ديگري هم بودند كه نامشان مي توانست در اين فهرست قرار بگيرد ، اما متآسفانه امكان برگزاري نظر سنجي با تعداد بيش از 10 گزينه نداريم و اين 10 نفر برآيند نظرات مديران تالار ها هستند .

ضمن اينكه ممكن است بعضي از اين دوستان فقط در يك زمينه خاص در فروم قعاليت كنند ( مثلآ عكاسي يا المپياد ) و ممكن است آن مباحث چندان مورد علاقه شما نباشد و به آن دسته تاپيك ها سرنزده باشيد و لذا با برخي از اين دوستان آشنايي نداشته باشيد .

اما در مجموع سعي كرده ايم اعضايي كه بهترين مطالب علمي را ارسال مي كنند در اولويت قرار دهيم .

انشاا... ساير عزيزان نيز در دوره هاي بعد در جمع افراد انتخابي خواهند بود .

موفق باشيد

Mostafa
12-16-2011, 05:34 PM
من این نکته را فراموش کردم

این نظر سنجی تا پایان پاییز ( شب یلدا ) اعتبار خواهد داشت و در پایان روز 30 آذر کاربر برگزیده با توجه به بیشترین آرا انتخاب خواهد شد .

Emad Tabatabai
12-17-2011, 03:03 AM
سلام خدمت جناب آقای امام ، دیگر دوستان مسئول و فعال در آوااستار.
می خواستم تشکر کنم از این که بنده رو لایق دونستین در این لیست قرار بدین... ( که اون هم به خاطر حروف الفبا در اول لیست هستم ;)) اما واقعا فکر میکنم دوستان پرتلاش تر (و مخصوصا علمی تر) از بنده وجود داشتند که در لیست قرار بگیرند و اگر بی ادبی به انتخاب شما نبود، حتما خواهش میکردم که بنده رو معاف بفرمایین. دلیل اصلیش هم که عرض کردم، بنده اطلاعات کافی برای شرکت در بحث های تخصصی و علمی رو نداشتم و برای همین هم بیشتر در مسائل اجتماعی و مربوط به جامعه نجومی و یا در بازتاب برخی فعالیت ها حضور داشتم.
این انتخاب ، بنده رو بیشتر از اونکه خوشحال کنه؛ شرمنده از فعالیت کمم در این مدت کرد. :you seem to be seri
اما باز هم ممنون و سپاس گزارم

Mostafa
12-22-2011, 12:14 PM
پس از 2 هفته رقابت سالم و دوستانه مشخص شد :

جناب آقای

kh.maroufi

از سوی کاربران به عنوان

کاربر برگزیده پاییز

انتخاب شدند

ضمن عرض تبریک به ایشان ، امیدواریم همواره موفق و پیروز باشند .

همچنین امیدواریم که در آینده نزدیک بتوانیم از توانایی های ایشان بیشتر استفاده کنیم .

لازم است از کلیه اعضایی که در نظر سنجی شرکت کردند و همچنین سایر نامزد ها تشکر کنم .

قطعآ این رقابت فقط بهانه ای است برای ایجاد هیجان و فعالیت بیشتر در بین اعضا ، وگرنه نفس رقابت در فضای علمی هدف نیست .

امیدوارم سایر اعضا نیز با تلاش های موثر و علمی خود ،در نظر سنجی زمستان برگزیده شوند .

kh.maroufi
12-22-2011, 12:27 PM
با سلام به همگی دوستان عزیز آوایی...

من از انتخاب دوستان سپاس گذارم. به من لطف داشتند و من رو انتخاب کردند در صورتی که تمام 9 نفر از من با تجربه تر و با سابقه تر بودن و من در حضورشون بی ادبی کردم و میدونم که کاربران برگزیده آوا استارا یک نفر و دو نفر و 10 نفر نیستن بلکه، تمامی 2512 کاربری هستند ( تا همین لحظه ) که به پویایی هرچه بیشتر این فروم فرهیخته کمک میکنند و ما رو از علم و تجربیاتشون آگاه و بهره مند می سازند

جا داره از آقای امام و یکایک مدیران عزیز هم ، یه تشکر ویژه بکنم که این فرصت رو به بنده دادند. در صورتی که خیلی های دیگه میتونستند در این لیست حضور داشته باشند.

با تشکر.
خشایار معروفی.

Mostafa
03-11-2012, 08:17 PM
با عرض سلام حضور اعضاي گرامي :have a nice day:

http://www.astroupload.com/uploads/13314856881.jpg (http://www.astroupload.com/)

طبق روال مرسوم آوااستار ، در پايان هر فصل كاربر برگزيده فصل را با آراي خود اعضا انتخاب می نماييم .

براي اين منظور پس از دریافت نظرات همه مدیران و جمع بندی نظرات ،ليست 10 نفره براي فصل زمستان مشخص شد .

لذا از شما اعضا گرامي خواهشمنديم با بررسي مجموع فعاليت نامزدهاي معرفي شده ، به شخصي كه فكر ميكنيد بهترين عملكرد علمي را طي فصل زمستان

داشته است ، راي بدهيد .

( ترتيب اسامي بر حسب حروف الفبا است و هر كاربر فقط مي تواند 1 بار و به 1 كاربر راي بدهد - ضمنآ راي كاربران مخفي خواهد بود )

البته قطعآ تعداد بيشتري از اعضا گرامي شايسته حضور در ليست پيشنهادي بودند .

اما به خاطر محدوديت هاي موجود ، مجبوريم فقط 10 نفر را جهت انجام راي گيري مشخص كنيم كه بدين وسيله از ساير اعضاي شايسته پوزش مي خواهم و

اميدوارم در دوره هاي آينده به جمع نامزد هاي كاربر برگزيده فصل بپيوندند .

شایان ذکر است که در این دوره هم نام مدیران سابق در لیست نامزد ها لحاظ نشده است که اين تصمیم به منظور ايجاد فضاي رقابت بين ساير اعضا

اتخاذ شده است .

لازم است بار ديگر از كليه مديران و اعضاي گرامي كه براي حفظ و افزايش روند علمي فروم تلاش مي كنند ، تشكر و قدر داني بنمايم .

با آرزوي موفقيت براي كليه اعضاي فروم و كل جامعه نجوم ايران :have%20a%20nice%20d

yasiii
03-12-2012, 09:19 PM
چه میکنن آقایون Farshad (http://forum.avastarco.com/forum/member.php?2817-farshad) و shariatzadeh (http://forum.avastarco.com/forum/member.php?2792-shariatzadeh)

تشویـــــــــــــــق
:thanks::thanks::thanks::thanks:

af.skylover
03-12-2012, 09:53 PM
سلام ... راستش من یه انتقاد و نمیدونم ، شاید هم یه پیشنهاد داشتم ...
البته این نوشته ی من در صورتی درست هست که کاربر های جدید هم حق شرکت در نظرسنجی را داشته باشن ... البته خدایی نکرده قصد بی احترامی به کاربرای جدید را ندارم ولی حرفم کاملا منطقیه !!!اگه دسترسی کاربرای جدید به نظر سنجی بسته شه خیلی خوب میشه :))
چون حتی مثلا خود من ... میتونم همین حالا برم چند تا کاربری جدیده یه بار مصرف درست کنم ، با اسم و آدرس اشتباه و ... بعد بیام با اون کاربریا به کسی که دوست دارم رای بدم ... کلا نیم ساعت هم طول نمیکشه ... ولی من این کارو نمیکنم چون 22 سالمه !!!! اما مطمئنم اگه الآن 15 16 ساله بودم ، حتما این کارو میکردم :)))) ( البته قصد بی احترامی به 15 16 ساله های فروم را ندارما .... گفتم اگه خودم تو اون سنا بودم ( با شناختی که از خودم دارم ) حتما این کارو با تمام افتخار انجام میدادم ) ...
خیلی ممنون ...

Astronomy
03-12-2012, 09:58 PM
البته این نوشته ی من در صورتی درست هست که کاربر های جدید هم حق شرکت در نظرسنجی را داشته باشن ... البته خدایی نکرده قصد بی احترامی به کاربرای جدید را ندارم ولی حرفم کاملا منطقیه !!!اگه دسترسی کاربرای جدید به نظر سنجی بسته شه خیلی خوب میشه :))
چون حتی مثلا خود من ... میتونم همین حالا برم چند تا کاربری جدیده یه بار مصرف درست کنم ، با اسم و آدرس اشتباه و ... بعد بیام با اون کاربریا به کسی که دوست دارم رای بدم ... کلا نیم ساعت هم طول نمیکشه ... ولی من این کارو نمیکنم چون 22 سالمه !!!! اما مطمئنم اگه الآن 15 16 ساله بودم ، حتما این کارو میکردم :)))) ( البته قصد بی احترامی به 15 16 ساله های فروم را ندارما .... گفتم اگه خودم تو اون سنا بودم ( با شناختی که از خودم دارم ) حتما این کارو با تمام افتخار انجام میدادم ) ...
خیلی ممنون ...
این رو قبول دارم! و اینکه چون کاربرای جدید شناخت خوبی ندارن از اعضا نمیتونن رای درستی بدن
من خودم برای کاربر برگزیده پاییز چون کاربر جدید بودم (چه پیشرفتی داشتمااا!!) به کسی که بیشترین تعداد ارسال پست داشت رای دادم!!
به نظر من هم نباید کاربران جدید دسترسی به همچنین نظر سنجی هایی رو داشته باشند!

مسعود فرح بخش
03-12-2012, 10:11 PM
اولا من تشکر می کنم از مدیران گرامی که اسم منو توی این فهرست قرار دادن، البته خودم به هیچ وجه از نظر خودم شایسته قرار گیری در این لیست نیستم(اینو بدون تعارف میگم)
دوم هم بنده هم کاملا موافقم که این نظر سنجی برای افراد فعال فروم باشه(خودم تا الان فکر می کردم که نظر سنجی برای کاربرای فعال هستش!!!)
اینو از این نظر میگم که کاربران جدید 100% در جریان پست ها و فعالیت های اعضا در طول یک فصل که هیچ در طول حتی یک ماه هم نیستن و رای اونها جنبه سلیقه ای پیدا میکنه

Mostafa
03-13-2012, 02:22 AM
خیلی ممنون ...

از قديم گفتن حرف حساب جواب نداره !!

البته يك نرم افزاري روي فروم هست كه اگر يك نفر ( يك ip ) بيش از 1 نام كاربري داشته باشه نشون ميده و تا الآن مورد خاصي درباره راي گيري مشاهده نشده و قطعآ نخواهد شد .

اما از اين نظر كه كاربران جديد بدون شناخت راي ميدن قطعآ درسته

ولي خب ، دليل اينكه الآن كاربران جديد هم راي ميدن اينه

اگر بخواهيم جوري باشه كه فقط كاربران فعال بتونن راي بدن ، راهش اينه كه تاپيك مربوطه را در تالار اعضا ايجاد كنيم .

اما اشكالش اينه كه اونوقت كاربران جديد تا قبل از فعال شدن كلآ اطلاعي از جريان انتخاب كاربر برتر و راي گيري و اينها نخواهند داشت و يكي از اهداف اين طرح كه تشويق اعضا براي فعاليت علمي است در مورد كاربران جديد ، بي اثر خواهد شد .

يعني به عبارتي اينكه كاربران جديد بتونن راي بدن ، از طرفي يك حسن و از طرفي يك ايراد محسوب ميشه

حالا اين دوره كه به اين شكل انجام شد ، سعي ميكنيم انشااله براي دوره بعدي يك تصميمي بگيريم كه اشكالاتي كه فرموديد هم حل بشه .

ممنون از دقت نظر همه دوستان عزيز :have a nice day:

smhm
03-13-2012, 12:00 PM
من اسم 9 نفر را می بینم پس نفر دهم کو؟

Hadise
03-13-2012, 03:39 PM
سلام بر دوستان هم اوا
با احترام به نظر دوستان مبنی بر شرکت نکردن کاربران جدید در نظر سنجی،در این نظرسنجی شرکت نمی کنم
به امید انتخاب بهترینی از بهترین ها:have%20a%20nice%20d

Mostafa
03-13-2012, 04:18 PM
من اسم 9 نفر را می بینم پس نفر دهم کو؟

سلام

لیست اولیه شامل 10 نفر بود که یکی از دوستان درخواست انصراف از حضور در لیست را داشتند که به همین دلیل نام ایشان حذف گردید و لیست فعلی 9 نفره است .

ضمنآ خواهشم از کلیه دوستان این است که به این نظر سنجی فقط به دید یک اتفاق جالب و متنوع نگاه کنند که باعث تشویق اعضا می شود . همین !

اهمیت دادن بیش از حد به این موضوع ممکن است نتیجه عکس داشته باشد .

موفق باشید

Sunrise
03-13-2012, 04:24 PM
سلام دوستان

دیشب دوست خوبم af.skylover قبل از ارسال پست و مطرح کردن پیشنهادش در این تاپیک، موضوع رو با من درمیان گذاشت...:cool:

ببینید واقعا این طور نیست که یک کاربر جدید، لزوما شناختی از کاربرانی که در لیست برگزیدگان قرار میگیرند نداشته باشه به چند دلیل:
اول اینکه یک کاربر جدید ممکنه مدت ها پیش از این انتخابات عضو شده باشه ولی به دلیل عدم ارسال پست های زیاد هنوز به سی ارسال نرسیده باشه؛ یکی از دوستان عزیزمون بود که میگفت دقت زیادی روی محتوی پست هاش داره و به همین دلیل علی رغم کیفیت بالای ارسال هاش، کمیت اونها زیاد نیستن و اون موقع هنوز کاربر جدید بود! این مساله روی چند تا از کاربران عزیزمون مصداق پیدا میکنه:gangs:

دوم اینکه یک خواننده ی مباحث فروم، ممکنه انگیزه ی ویژه ای برای عضویت نداشته ولی این انتخابات باعث میشه برای رای دادن به کسی که از ارسالهاش استفاده میکرده به عضویت در بیاد!:pathead:

و ...

ولی همه این نظرسنجی و پیشنهاد ها و ... برای این هست که بدونید پست های خوبتون و فعالیت های مثبتتون دیده میشه و برای همه مهمه که در کنار هم و در فضایی دوستانه داریم نجوم میخونیم و یادمیدیم و یاد میگیریم:thumbsup:

پس دست در دست هم نهیم به مهر / فروم خویش را کنیم آباد ;)

----------
Hadise جان اگر نظرت روی کاربری خاصی هست حتما رای بده

رخساره روشنی
03-13-2012, 05:40 PM
ســــــــلام دوستان عزیز اول از همه باز هم از آقای امام تشکر می کنم که من رو جز این 10 ( یا 9 ) نفر قرار دادند از من شایسته تر هم بود .:that dood is up to
بگذریم به نظر من هم کاربرای جدید هم اشکالی نداره که رای بدن چون ممکنه که با فروم آشنا باشن ولی تازه عضو شده باشن
مثلا دوستان بنده در مدرسه چل شدن از بس من درباره آوااستار باهاشون حرف می زنم و بهشون می گم بیان اونجا عضو شن ( البته قبلا از نظر سنجی ها حالا فکر نکنید واسه رای جمع کنی هستش ) :blank:

حالا اون ها هم شاید اگه این نظر سنجی رو ببینن شاید جو گیر شدن و فعالیتشون رو خیلی خوب شروع کردن:welcome:

Mostafa
03-13-2012, 11:45 PM
دوستان گرامي

در حال حاضر ليست اسامي نامزد هاي كاربر برنر فصل به 7 نفر رسيده است !!

به اين دليل كه 3 نفر از اعضا درخواست داشتند كه اسمشان از ليست حذف شود و چون خواستيم تبعيضي در ميان نباشد به خواسته هر سه نفر احترام گذاشتيم .

( اين بار ، اگر بقيه نامزد هاي گرامي هم درخواست كنند ، اسمشان را حذف مي كنم )

اما از سري يعد قانوني ميگذاريم كه قبل از اعلام اسامي از خود نامزد ها تاييد ميگيريم كه دوست دارند در اين ليست باشند يا نه ، و اگر كسي قبول كند كه در ليست باشد ،

ديگر نامش را حذف نخواهيم كرد .

به هر حال سعي ما بر اين است كه با اتخاذ قوانين كارآمد ، زمينه فعاليت علمي اعضا را بيشتر كنيم .

با آرزوي موفقيت همه اعضاي گرامي

Mostafa
03-16-2012, 03:36 PM
دوستان و اعضای گرامی

نظر سنجی کاربر برتر تا ساعت 24 امشب در جریان خواهد بود و پس از آن ؛ مهلت رای گیری به اتمام خواهد رسید .

مسعود فرح بخش
03-17-2012, 12:19 AM
انتخاب شایسته برای کاربر نمونه زمستان رو به آقای شریعت زاده تبریک میگم.
ایشالا از این به بعد مثل گذشته بتونیم از حضورتون در سایت استفاده کنیم
به امید موفقیت های آتی در عرصه زندگی :)

Tahereh Ramezani
03-17-2012, 10:43 AM
با عرض سلام

من هم انتخاب شایسته ی جناب شریعت زاده را به ایشان و همه ی دوستان تبریک عرض می نمایم و امیدوارم با حضور ایشان و سایر دوستان ، پله های ترقی را بیش از پیش طی کنیم .

به امید موفقیت ها و پیشرفت های آتی .....

رخساره روشنی
03-17-2012, 11:18 AM
آقای شریعت زاده انتخابتون رو به عنوان کاربر برگزیده زمستان تبریک می گم
انشاا... در این سال جدید ( عیدتون پیشاپیش مبارک:banana: ) موفقیت های بهتری رو کسب کنید .
همچنین به بقیه ( یعنی 5 نفر دیگه به جز خودم) که برای نظر سنجی انتخاب شدند تبریک می گم که شایسته انتخاب شدند :thanks:.

yasiii
03-17-2012, 01:53 PM
تشویقای منم بی تاثیر نبودا:grin:
**تبریک میگم**:thumbsup:
ایشالا همین طور موفق بمونید:hope my fake smile

Mostafa
03-17-2012, 06:09 PM
خب ، ضمن تشکر از دوستانی که در تبریک گفتن پیش دستی کردند ؛

بدینوسیله انتخاب آقای

shariatzadeh

به عنوان کاربر برگزیده زمستان 90 را به ایشان و کلیه دوستانی که در برگزاری این نظرسنجی شرکت داشتند ، تبریک عرض می کنیم .

ضمنآ عنوان " کاربر برگزیده 90 " در ذیل نام کاربری ایشان درج خواهد شد .

( این تاپیک طبق روال و پس از اعلام کاربر برتر قفل می گردد ، لطفآ تبریکات را در پروفایل ایشان مطرح نمایید )

Mostafa
06-19-2012, 11:56 PM
<A href="http://www.astroupload.com/" target=_blank><A href="http://www.astroupload.com/uploads/13314856881.jpg" target=_blank>[/URL] با عرض سلام حضور اعضاي گرامي :have%20a%20nice%20d (http://www.astroupload.com/uploads/13314856881.jpg)

[URL="http://www.astroupload.com/uploads/13314856881.jpg"]http://www.astroupload.com/uploads/13314856881.jpg (http://www.astroupload.com/)

طبق روال مرسوم آوااستار ، در پايان هر فصل كاربر برگزيده فصل را با آراي خود اعضا انتخاب می نماييم .

براي اين منظور پس از دریافت نظرات همه مدیران و جمع بندی نظرات ،ليست 10 نفره براي فصل زمستان مشخص شد .

لازم به ذكر است كه ملاك اصلي براي انتخاب اوليه ، همانطور كه قبلآ هم اعلام شده بود ، فعاليت در ويكي نجوم و پس از آن فعاليت علمي در فروم بود .

لذا از شما اعضا گرامي خواهشمنديم با بررسي مجموع فعاليت نامزدهاي معرفي شده ،اولويت راي خود را بر مبناي فعاليت اعضا در ويكي نجوم قرار دهيد .

ترتيب اسامي بر حسب حروف الفبا است و هر كاربر فقط مي تواند 1 بار و به 1 كاربر راي بدهد

ضمنآ راي كاربران مخفي و مدت زمان نظر سنجي 1 هفته خواهد بود

اما به خاطر محدوديت هاي موجود ، مجبوريم فقط 10 نفر را جهت انجام راي گيري مشخص كنيم كه بدين وسيله از ساير اعضاي شايسته پوزش مي خواهيم و

اميدواريم در دوره هاي آينده به جمع نامزد هاي كاربر برگزيده بپيوندند

شایان ذکر است که در این دوره هم نام مدیران سابق در لیست نامزد ها لحاظ نشده است که اين تصمیم به منظور ايجاد فضاي رقابت بين ساير اعضا

اتخاذ شده است .

ضمنآ از دوره آينده ، سيستم انتخاب كاربر برگزيده تغييرات اساسي خواهد كرد و ملاك انتخاب فقط فعاليت در ويكي نجوم خواهد بود .

Mojtaba.M
06-20-2012, 01:10 PM
خوب ! از همه ی دوستان و اعضا متشکرم :)این که فروم برای انتخاب عضو برتر نظرسنجی میذاره خیلی خوبه

ما شایسته ی حضور در این لیست نبودیم ولی گفتم بیاییم بهتره !:دی

باز هم تشکر میکنم از کسانی که من رو شایسته ی حضوی در این لیست دیدند و امید وارم کسی که بهترین تلاش رو در فروم به خصوص ویکی که این روز ها متاسفانه با این که

تابستون شروع شده هم خلوته ، انجام داده برگزیده بشه انشاالله !:دی

Mostafa
06-26-2012, 10:58 PM
خب دوستان

طبق اعلام قبلي ، نظر سنجي انتخاب كاربر برگزيده بهار 91 پس از يك هفته با پايان رسيد

بدینوسیله انتخاب سركار خانم

هانیه امیری

به عنوان کاربر برگزیده بهار 91 را به ایشان و کلیه دوستانی که در برگزاری این نظرسنجی شرکت داشتند ، تبریک عرض می کنیم .

ضمنآ عنوان " کاربر برگزیده بهار 91 " در ذیل نام کاربری ایشان درج خواهد شد .

همچنين لازم است از ساير نامزد هاي اين نظر سنجي هم تشكر و قدر داني ويژه اي داشته باشيم . چراكه قطعآ تك تك اين دوستان

( و حتي ديگراني كه در ليست نامزد ها قرار نداشتند ) در پيشرفت علمي ويكي و فروم فعاليت گسترده اي داشته اند و برگزاري چنين نظر سنجي هايي

صرفآ جهت ايجاد هيجان در بين دوستان است ، وگر نه تك تك اين عزيزان قطعآ از بهترين ها هستند .

( این تاپیک طبق روال و پس از اعلام کاربر برتر قفل می گردد ، لطفآ تبریکات را در پروفایل ایشان مطرح نمایید )

Mostafa
09-21-2012, 04:55 PM
نظر سنجي انتخاب كاربر برگزيده تابستان 91 (http://www.astroupload.com/)

http://www.astroupload.com/uploads/13314856881.jpg (http://www.astroupload.com/)

با عرض سلام حضور اعضاي گرامي :have%20a%20nice%20d (http://www.astroupload.com/uploads/13314856881.jpg)

براي اين منظور پس از دریافت نظرات همه مدیران و جمع بندی نظرات ،ليست 10 نفره نامزدهاي فصل تابستان مشخص شد .

به دليل اينكه از قبل اعلام شده بود كه جايزه ويژه اي به فعال ترين كاربر ويكي اهدا خواهد شد ، اين بار ، صرفآ فعاليت در فروم ملاك انتخاب قرار داده شد .

لذا از شما اعضا گرامي خواهشمنديم با بررسي مجموع فعاليت نامزدهاي معرفي شده ،اولويت راي خود را بر مبناي فعاليت علمي و مفيد در فروم قرار دهيد .

ترتيب اسامي بر حسب حروف الفبا است و هر كاربر فقط مي تواند 1 بار و به 1 كاربر راي بدهد

ضمنآ راي كاربران مخفي و مدت زمان نظر سنجي 10 روز خواهد بود

اما به خاطر محدوديت هاي موجود ، مجبوريم فقط 10 نفر را جهت انجام راي گيري مشخص كنيم كه بدين وسيله از ساير اعضاي شايسته پوزش مي خواهيم و

اميدواريم در دوره هاي آينده به جمع نامزد هاي كاربر برگزيده بپيوندند

همانطور كه مي دانيد تعدادي از اعضا در المپياد نجوم جهاني افتخار آفريدند و همچنين در فروم هم بسيار به اعضا كمك مي كنند

( مثل آفاي آرش گل محمدي و آقاي عطا مرادي ، آقاي محمد جواد شريعت زاده و آقاي عرفان بيات ) ،

اما تصميم بر آن شد تا نام اين دوستان در بين نامزد هاي نظر سنجي قرار نگيرد و به طور جداگانه و شايسته اي از اين عزيزان تقدير گردد .

( هرچند آقاي شريعت زاده و آقاي بيات جز مديران هستند و به طور كلي مديران در نظر سنجي كاربر برگزيده شركت داده نمي شوند )

Mostafa
09-29-2012, 11:33 PM
قابل توجه اعضاي گرامي

نظر سنجي كاربر برگزيده ، راس ساعت 24 دوشنبه شب به پايان خواهد رسيد .

احيانآ اگر كسي از دوستان تا كنون راي نداده اند ، لطفآ دقت كنند كه با توجه به نزديكي آرا 2 نفر از عزيزان ، ممكن است رايشان تعيين كننده باشد .

البته همانطور كه قبلا هم عرض كردم ، اين نظر سنجي ها براي ايجاد هيجان در اعضا و بهانه اي براي دادن هديه اي ناقابل به اعضاي كوشا است .

وگرنه از ديد ما فعاليت هر كدام از 10 نفري كه نامزد نظر سنجي هستند ، قابل تقدير است .

Mostafa
10-02-2012, 12:32 PM
خب دوستان ...

پس از 10 روز که نظر سنجی برقرار بود ، دیشب راس ساعت 24 ، نظر سنجی انتخاب کاربر برگزیده تابستان به اتمام رسید و نتیجه هم مشخص شد .

اما این بار 2 نفر از کاربران عزیز به انتخاب کاربران حائز رتبه " کاربر برگزیده تابستان " شدند .

از مجموع 182 رای مآخوذه

آقایان :

Amirali و mohsen4465

هرکدام با 38 رای ، به عنوان کاربر برگزیده تابستان 91 انتخاب شدند

هردوی این عزیزان هم انصافآ از کاربران بسیار کوشا هستند و خوشبختانه به این ترتیب امکانی به وجود آمد تا از هردوی این عزیزان قدر دانی کنیم .

البته باز هم تکرار می کنم ، این نظر سنجی ها بیشتر برای ایجاد هیجان و انگیزه بین اعضا برگزار می شود ، و واقعآ هر 10 نفر انتخاب شده ، و بسیاری دیگر که به دلیل

محدودیت نتوانستیم در این لیست قرارشان بدهیم ، جزء بهترین ها هستند .

برای این دو عزیز آقایان امیرعلی و محسن گرامی آرزوی توفیق میکنیم .

طبق روال ، این دو دوست گرامی هرکدام برنده یک Green Laser و یک گشت رصدی رایگان هستند و ضمنآ عنوان " کاربر برگزیده " در زیر نام کاربریشان درج می گردد .

به امید پیشرفت همه اعضای عزیز

mohsen4465
10-02-2012, 04:01 PM
سلام

اینجاست که باید از این شکلک ها بذارم :thanks:

واقعاً جلو رفتن روز به روز اون نوار جلوی اسمم برام غافلگیرکننده بود. اصلاً فکرشو نمیکردم که فعالیتم در فروم تا این حد لایق انتخاب شدن رو داشته باشه. مسلماً بنده بعنوان یک آماتور تازه کار در حدی نیستم که بخوام در کنار آقای امیرعلی محترم بعنوان کاربر برگزیده انتخاب بشم و مسلماً ایشون بسیار لایق تر برای این عنوان هستن. بهرحال این نظر لطف همه دوستان آوااستاری رو میرسونه که بنده رو شایسته این عنوان دونستن. خانم نجمه، آقای ناصری، خانم هستی، خانم نگار نجفی، آقای ناخدای آسمان عزیز، خانم رخساره روشنی، خانم المپیاد نجوم و آقای مجتبی غلامی همه و همه بیشتر از من شایسته این انتخاب بودن و واقعاً خودم من موقع رأی دادن نمیدونستم چطور باید یکنفر رو انتخاب کنم.

ضمناً اگه تو این یک ماه آخر یکم فعالیتم کم شده بود و خیلی از تاپیک هایی که ایجاد کردم راکد و ناتمام باقی موند بابتش از همه دوستان شرمنده ام. راستش یکم کسالت داشتم (ذات الریه کردم) که الان بهتر شده ولی هنوز کاملاً بهبود پیدا نکردم. حدود یکماه و حتی بیشتره که از پشت چشمی تلسکوپم آسمون رو ندیدم. سعی میکنم حالا که یکم بهتر شدم دوباره مثل قبل فعال تر بشم تا هم از بودن در کنار دوستان لذت ببرم هم از شرمندگی بابت این انتخاب دربیام.

قبل از اینکه فراموش کنم باید یک تشکر ویژه هم از آقای امام و همینطور تمامی مدیران زحمتکش این فورام بکنم؛ هم بخاطر جایزه خیلی خوبشون هم بخاطر زحماتی که بابت این فورام میکشن و از جمله همین طرح های تشویقی در فورام. واقعاً دستشون درد نکنه.

این گل هم از طرف من تقدیم به همه. :گل:grin::have%20a%20nice%20d

ارادتمند همه شما
محسن سلحشور

Amirali
10-03-2012, 11:59 PM
سلام بر دوستان

اول از همه تشکر میکنم از همه ی اوایی های عزیز که من رو قابل دونستن

اقای محسن عزیز هم لطف دارن به من و ایشون 100% لیاقت برگزیده شدن رو داشتن و دارن :)

و این که تمام کسانی که تو رای گیری بودن ( negar najafi,المپیاد نجوم, مهدی ناصری , hasti, نجمه, رخساره روشنی,nakhodaye aseman و mojtaba gholami) از نظر من لیاقت برگزیده شدن رو داشتن و برگزیده هم هستن :)

پیمان اکبرنیا
03-25-2013, 02:30 AM
نظر سنجی انتخاب كاربر برگزيده زمستان 91 (http://www.astroupload.com/uploads/13314856881.jpg)

(http://www.astroupload.com/uploads/13314856881.jpg)
[/URL][URL="http://www.astroupload.com/uploads/13314856881.jpg"]http://www.astroupload.com/uploads/13314856881.jpg (http://www.astroupload.com/uploads/13314856881.jpg)

با عرض سلام حضور اعضای گرامی (http://www.astroupload.com/uploads/13314856881.jpg):have%20a%20nice%20d (http://forum.avastarco.com/forum/images/smilies/have%20a%20nice%20day.png)

طبق روال مرسوم آوااستار، در پايان هر فصل كاربر برگزيده فصل را با آرای خود اعضا انتخاب می‌نماييم.

براي اين منظور پس از دریافت نظرات همه مدیران و جمع بندی آنها، ليست 10 نفره نامزدهای فصل زمستان مشخص شد .

لذا از شما اعضا گرامی خواهشمنديم با بررسی مجموع فعاليت نامزدهای معرفی شده ،اولويت رای خود را بر مبنای فعاليت علمی و مفيد در فروم قرار دهيد.

ترتيب اسامی بر حسب حروف الفبا است و هر كاربر فقط می‌تواند 1 بار و به 1 كاربر رای بدهد.

ضمنآ رای كاربران مخفی و مدت زمان نظر سنجی 10 روز خواهد بود.

البته قطعآ در فصلی که گذشت تعداد بيشتری از اعضا گرامی شايسته حضور در ليست پيشنهادی بودند. اما به خاطر محدوديت‌های موجود، مجبوريم فقط 10 نفر را جهت انجام رای گيری مشخص كنيم كه بدين وسيله از ساير اعضای شايسته پوزش می‌خواهيم و اميدواريم در دوره‌های آينده به جمع نامزدهای كاربر برگزيده بپيوندند.

ضمنا جا داره تشکر کنم از فعالیت خوب آقای mohsen4465 (http://forum.avastarco.com/forum/member.php?4153-mohsen4465) که قطعا در بین کاربران برگزیده این فصل قرار دارند اما چون در سال 91 یک بار برگزیده شده بودند، این بار اسمشون در لیست قرار نگرفت تا جا برای جوون‌ترها باز بشه :) همچنین طبق قانون همیشگی، اسامی مدیران در نظرسنجی کاربران برگزیده حضور نداره :)

از نظر من، هر 10 نفر این لیست، به همراه چند نفر دیگر که در فصل گذشته فعالیت بسیار خوبی داشتند، کاربر برگزیده هستند ;)

لازم است بار ديگر از كليه مديران و اعضای گرامی كه برای حفظ و افزايش روند علمی فروم تلاش می‌كنند ، تشكر و قدر دانی بنمايم.

با آرزوی موفقيت براي كليه اعضای فروم و كل جامعه نجوم ايران :have%20a%20nice%20d

hadi soleimani
03-31-2013, 01:40 PM
سلام برهمه شما دوستان عزیز.متاسفانه بنده خیلی نمیتوستم بیام فروم این تعطیلات بهترین فرصت بود تا بیام دوستانو ببینم.

فقط جسارت نباشه.ارزش دوستان و مقام و جایگاه قلبی افراد در فروم را اعداد تعیین نمیکنن.پس خدایی ناکرده احساس بدی از این نظر سنجی نکنید.خیلی از دوستان حضور ندارن.تعدادی علاقه به شرکت در نظر سنجی ندارن و....

امیدوارم همیشه شاد و خندان.وبا پشتکارفعالیتتون در فروم هرروز بیشتر و بیشتر بشه.از تمامی این ده نفر بخاطر فعالیت های گسترده شان جهت بهتر شدن ،علمی شدن، هنری شدن جو فروم

بنده شخصا سپاسگزارم.موفق باشید

پیمان اکبرنیا
04-05-2013, 12:41 PM
خب دوستان

این نظرسنجی هم پس از 10 روز به پایان رسید :)

همون طور که ملاحظه می‌کنید جناب آقای

nakhodaye aseman (http://forum.avastarco.com/forum/member.php?u=1461)

به عنوان کاربر برگزیده فصل زمستان انتخاب شدند. کسب این عنوان را به بهشون تبریک می‌گم و ضمن قدردانی از تلاش‌های خوب ایشون امیدوارم که در آینده شاهد فعالیت بهترشون باشیم. :)طبق روال ، این دوست گرامی برنده یک Green Laser و یک گشت رصدی رایگان هستند و ضمنآ عنوان " کاربر برگزیده " در زیر نام کاربریشان درج می گردد .

البته کاربر خوبمون آقای مهدی ناصری (http://forum.avastarco.com/forum/member.php?u=2731) نیز با اختلاف بسیار اندک مقام دوم را کسب کردند که جا داره از ایشون هم به خاطر فعالیت بسیار خوب و مفیدشون در آوا استار تشکر کنم.

همون طور که گفتم همه اعضای این لیست 10 نفره و برخی دیگر از اعضا که فعالیت خوبی داشتند ولی به دلیل محدودیت تعداد به این لیست راه نیافتند، قطعا برگزیده هستند و این نظرسنجی هم صرفا یک بهانه است برای تشکر از همه این عزیزان که به خوبی به پیشرفت مباحث کمک می‌کنند. ;)

لازم به ذکر است که از فصل بعد، فعالیت مفید در ویکی نجوم(تکمیل مطالب و اهداف ویکی نجوم) یا سایت رصدگاه‌ها(تکمیل اطلاعات مربوط به رصدگاه‌ها) یا سایت عکاسی(پیشرفت در عکاسی و یادگیری نقد حرفه‌ای عکس) نیز جز معیارهای انتخاب کاربر برگزیده خواهد بود.

( این تاپیک طبق روال و پس از اعلام کاربر برتر قفل می گردد ، لطفآ تبریک‌های خود را در پروفایل ایشان مطرح نمایید )

به امید پیشرفت و موفقیت همه اعضای عزیز

پیمان اکبرنیا
06-23-2013, 12:32 AM
نظر سنجی انتخاب كاربر برگزيده بهار 92 (http://www.astroupload.com/uploads/13314856881.jpg)

[/URL][URL="http://www.astroupload.com/uploads/13314856881.jpg"]http://www.astroupload.com/uploads/13314856881.jpg (http://www.astroupload.com/uploads/13314856881.jpg)

با عرض سلام حضور اعضای گرامی (http://www.astroupload.com/uploads/13314856881.jpg):have%20a%20nice%20d (http://forum.avastarco.com/forum/images/smilies/have%20a%20nice%20day.png)

طبق روال مرسوم آوااستار، در پايان هر فصل كاربر برگزيده فصل را با آرای خود اعضا انتخاب می‌نماييم.

براي اين منظور پس از دریافت نظرات همه مدیران و جمع بندی آنها، ليست 10 نفره نامزدهای فصل بهار مشخص شد. لازم به ذکر است که همان طور که در پایان نظرسنجی فصل قبل ذکر شد، اینبار فعالیت علمی کاربران در راستای اهداف سایتهای اقماری آوا استار همچون ویکی نجوم نیز در راهیابی به لیست 10 نفره تاثیر مهمی داشته است.

لذا از شما اعضا گرامی خواهشمنديم با بررسی مجموع فعاليت نامزدهای معرفی شده ،اولويت رای خود را بر مبنای فعاليت علمی و مفيد در فروم و سایر سایتها قرار دهيد.

ترتيب اسامی بر حسب حروف الفبا است و هر كاربر فقط می‌تواند 1 بار و به 1 كاربر رای بدهد.

ضمنآ رای كاربران مخفی و مدت زمان نظر سنجی 10 روز خواهد بود.

البته قطعآ در فصلی که گذشت تعداد بيشتری از اعضا گرامی شايسته حضور در ليست پيشنهادی بودند. اما به خاطر محدوديت‌های موجود، مجبوريم فقط 10 نفر را جهت انجام رای گيری مشخص كنيم كه بدين وسيله از ساير اعضای شايسته پوزش می‌خواهيم و اميدواريم در دوره‌های آينده به جمع نامزدهای كاربر برگزيده بپيوندند.

ضمنا جا داره تشکر کنم از فعالیت خوب آقا Ehsan (http://forum.avastarco.com/forum/member.php?u=545) که قطعا در بین کاربران برگزیده این فصل قرار دارند اما چون در بهار 91 یک بار برگزیده شده بودند، این بار اسمشون در لیست قرار نگرفت تا جا برای جوون‌ترها و اعضایی که تا به حال کاربر برگزیده نبودند باز بشه :) همچنین طبق قانون همیشگی، اسامی مدیران در نظرسنجی کاربران برگزیده حضور نداره :)

از نظر من، هر 10 نفر این لیست، به همراه چند نفر دیگر که در فصل گذشته فعالیت بسیار خوبی داشتند، کاربر برگزیده هستند ;) نام نمی‌برم ولی حداقل 5 نفر دیگر هستند که جا داشت در این لیست قرار داشته باشند :)

لازم است بار ديگر از كليه مديران و اعضای گرامی كه برای حفظ و افزايش روند علمی فروم تلاش می‌كنند ، تشكر و قدر دانی بنمايم.

با آرزوی موفقيت براي كليه اعضای فروم و كل جامعه نجوم ايران :have%20a%20nice%20d

پیمان اکبرنیا
06-30-2013, 04:37 PM
سلام به همه دوستان :)

گاهی اوقات یک نفر تلاش خوب و زیبای یک جمع بزرگ رو خراب میکنه و متاسفانه در این تاپیک هم این اتفاق افتاده :)

فردی در روزهای گذشته چندین و چند آیدی در فروم ساخته و اقدام به رای دادن در نظرسنجی کرده است. مدیریت سایت میتونه ببینه چه کسانی در نظرسنجی شرکت کردند اما چون رای ها به صورت مخفی هستند، سیستم به ما اجازه نمیده ببینیم این فرد به چه کسی رای داده است و امکان حذف آرای مخدوش و ادامه نظر سنجی وجود نداره.

به همین دلیل به نظر میرسه مجبوریم اعلام کنیم که نتایج این نظر سنجی احتمالا مخدوش است و به دلیل اینکه به شدت به رعایت قانون و حفظ عدالت معتقدم، لذا نتایج نظر سنجی را باطل اعلام می کنم :)

البته نگران نباشید، نظر سنجی دوباره برگزار خواهد شد اما اینبار در تالار اعضای فعال و ممتاز و به شیوه ای جدید. پس از برگزاری نظر سنجی در تالار اعضا، نتایج آن را در فروم اعلام خواهیم کرد :)

صحبت در این مورد زیاد دارم اما بگذارید بماند برای وقتی دیگر ...

شاد و سلامت باشید ;)