PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فرصت های شغلی برای نجومی ها !

مصطفی یاوری آیین
08-08-2011, 12:46 AM
جموعه ی سایت های رصدگاه به منظور تکمیل کادر مدرسان و کادرهای اجرایی تورهای نجومی ، از تمامی منجمان آماتور ایران ( در تمامی شهرها و استان ها ) دعوت به همکاری به عمل می آورد. در صورتی که شما خود را واجد شرایط برای تدریس نجوم ، برگزاری تورهای نجومی ، برگزاری شب های نجومی و موارد نجومی دیگر می دانید ، خواهشمندیم که فرم زیر را پر نموده و برای ما ارسال نمایید. ما حتما با شما تماس خواهیم گرفت ( چه در صورت پذیرش و چه در صورت عدم پذیرش ) و از هرگونه همکاری استقبال خواهیم کرد.

برای پر کردن فرم به این لینک (http://www.rasadgah.com/index.php?option=com_content&task=view&id=174&Itemid=43) مراجعه کنید.

MOON
08-08-2011, 01:23 PM
ميشه يكم بيشتر توضيح بديد ؟

شرايط براي تدريس نجوم يا تور گرداني بايد چه چيزي باشد ؟

شما وا بسته به كدام مركز يا سازمان هستيد ؟

m.bio7
11-18-2011, 06:48 PM
منم خیلی دوست دارم مدرس نجوم بشم ولی سنم کمه2885

Mostafa
04-29-2013, 08:59 PM
با سلام

جهت استحضار جامعه نجومی ایران ، به اطلاع مي رساند :

http://up.avastarco.com/images/habldtrz9hwyh20chsfx.jpg (http://up.avastarco.com/)

اطلاعات بيشتر در وب سايت شركت نو سازي عباس آباد (http://abasabad.tehran.ir/Default.aspx?tabid=177&language=en)

لازم به ذكر است كه مجموعه آسمان نما و مركز علم گنبد مينا ، بزرگترين آسمان نماي خاورميانه است كه توسط شهرداري تهران ساخته شده است .

با توجه به اهميت اين مركز ، اميدوار است افرادي دلسوز و لايق جذب اين مجموعه بشوند .

همچنين احتمالآ به زودي يكي از مسئولين ذيربط ، در همين تاپيك پاسخگوي سوالات احتمالي دوستان خواهد بود .

موفق و پيروز باشيد

م.شريفی
04-30-2013, 09:54 AM
ضمن تشکر از همه مسئولان و زحمت کشان

میخواستم بپرسم آیا جنسیت افراد در استخدام مهم است و آیا خانمها هم می توانند رزومه ارسال کنند و اینکه چقدر احتمال دارد که خانمها انتخاب بشوند ؟

با تشکر از تلاشهای شما

Edwin
04-30-2013, 11:34 AM
خیلی حرکت خوبی بود که برای چنین کاری نیروی متخصص و مرتبط با همین کار استخدام کنند

فقط سوال اینکه آیا قرار داد این افراد با شهرداری تهران است یا شرکت اراضی عباس آباد ؟

و اگر کسی در محل دیگری مشغول به کار باشد امکان انتقال بیمه و سابقه کار به این مرکز وجود دارد یا نه ؟

rezash
05-01-2013, 09:24 PM
موهبت بزرگیه که شغل و علاقه افراد با هم یکی بشه.
من هم خیلی دوست دارم که همچین اتفاقی برام بیفته.و شرایطشو تقریبا دارم

فقط دو تا سوال
زبان انگلیسی در چه حد باید باشه.صحبت کردن یا در حد مکاتبه یا خواندن.
همینطور در مورد لیسانس علمی منظورتون هر لیسانسی رو در بر میگیره
ممنون

پژمان نوروزی
05-07-2013, 03:07 PM
ضمن تشکر از همه مسئولان و زحمت کشان

میخواستم بپرسم آیا جنسیت افراد در استخدام مهم است و آیا خانمها هم می توانند رزومه ارسال کنند و اینکه چقدر احتمال دارد که خانمها انتخاب بشوند ؟

با تشکر از تلاشهای شما

سلام....نه. جنسیت مهم نیست و هر کسی(خانم یا آقا) به شرط داشتن شرایط، میتواند رزومه خود را ارسال نمایند.

خیلی حرکت خوبی بود که برای چنین کاری نیروی متخصص و مرتبط با همین کار استخدام کنند

فقط سوال اینکه آیا قرار داد این افراد با شهرداری تهران است یا شرکت اراضی عباس آباد ؟

و اگر کسی در محل دیگری مشغول به کار باشد امکان انتقال بیمه و سابقه کار به این مرکز وجود دارد یا نه ؟
سلام. قرارداد مربوطه با شرکت اراضی عباس آباد منعقد خواهد شد....امکان انتقال سوابق و بیمه هم وجود دارد.

فقط دو تا سوال
ممنون
سلام.
انگلیسی در حد صحبت کردن (اجرای برنامه به زبان انگلیسی)....لیسانس علمی یعنی علوم غیر از علوم انسانی.....

rock_iml
05-07-2013, 07:35 PM
یعنی باید سرمو بزنم تو دیوار آخه ؟
کارشناسی اخترفیزیک و . . . دارم و فقط 10 دقیقه از خونه راه دارم اما فقط به خاطر نداشتن پایان خدمت نتونم ثبت نام کنم ؟

Mostafa
05-07-2013, 08:21 PM
یعنی باید سرمو بزنم تو دیوار آخه ؟
کارشناسی اخترفیزیک و . . . دارم و فقط 10 دقیقه از خونه راه دارم اما فقط به خاطر نداشتن پایان خدمت نتونم ثبت نام کنم ؟

سلام

از من ميشنوين ، مدارك و رزومتون رو براشون بفرستيد

به هر حال هيچ چيز در ايران غير ممكن نيست ، شايد رزومه شما اونقدر قوي باشه كه از برخي شرايط چشم پوشي كنند ( يا مثلا براتون شرايط ويژه اي قائل بشن )

فرستادن مدارك ضرري نداره

charles880
01-17-2015, 10:38 AM

فقط دو تا سوال

parsamrz
07-30-2018, 01:56 PM
منم خیلی علاقه دارم توی این زمینه کار کنم ولی سنم کمه