PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ستاره های بی آسمان قبل از هرچیز

پیام بهرام پور
07-09-2011, 09:07 PM
ستاره های بی آسمان قبل از هرچیز

http://up.iranblog.com/images/ep3nn08wbvedpj4v6wxz.jpg (http://up.iranblog.com/)

هرکسی قبل از فعالیت و یا مطالعه ی فعالیت های ستاره های بی آسمان باید با مواردی آشنا باشد

دوستان عزیز سلام!
پس از هک شدن فروم مجبور شدیم این تاپیک را مجدداً به راه بیاندازم
در این تاپیک قرار است چند موضوع مهم را قبل از هر چیزی گوشزد کنیم
ستاره های بی آسمان قبل از هر چیز؛ یعنی هرکسی قبل از فعالیت و یا مطالعه ی فعالیت های ستاره های بی آسمان باید با مواردی آشنا باشد.
در چند پست آینده قصد دارم چند نکته را گوشزد کنم.

shiva
07-30-2011, 01:50 AM
سلام
قرار بود اينجا قبل از فعاليت در مورد ستاره هاي بي آسمون(من اصلا اين اسم رو دوس ندارم اخه اونا با آسمونترن) با مواردي آشنا بشيم؟ و نكاتي رو گوشزد كنيد!

من به يكي از دوستان گفتم بيايد ما هم تبريز همچين كاري رو راه بندازيم! اما متاسفانه....
تاسف ميخورم به حال خودم كه هيچ وقت مفيد نيستم! بعد ميگن هدف داشته باش!
خلاصه واقعا خدا خيرتون بده
و موفق باشيد....
خواستم تاپيك بالا بياد تا موارد رو گوشزد كنيد تا ما هم ياد بگيريم شايد ......
منتظريم.

پیام بهرام پور
07-30-2011, 09:50 AM
سلام
قرار بود اينجا قبل از فعاليت در مورد ستاره هاي بي آسمون(من اصلا اين اسم رو دوس ندارم اخه اونا با آسمونترن) با مواردي آشنا بشيم؟ و نكاتي رو گوشزد كنيد!

من به يكي از دوستان گفتم بيايد ما هم تبريز همچين كاري رو راه بندازيم! اما متاسفانه....
تاسف ميخورم به حال خودم كه هيچ وقت مفيد نيستم! بعد ميگن هدف داشته باش!
خلاصه واقعا خدا خيرتون بده
و موفق باشيد....
خواستم تاپيك بالا بياد تا موارد رو گوشزد كنيد تا ما هم ياد بگيريم شايد ......
منتظريم.
خیلی ممنونم خانم شیوا
متأسفانه مشغله به قدری زیاد بود که فرصت نکردم به این تاپیک سری بزنم
چشم! از امروز کاملش خواهم کرد.

پیام بهرام پور
07-30-2011, 10:16 AM
گوشزد اول:
کسی که در این برنامه شرکت می کند، یه وقت فکر نکند که به ستاره های بی آسمان خدمت می کند , در حقیقت ستاره های بی آسمان وسیله ای است برای رشد شخصی فرد باید بدانیم که ستاره های بی آسمان بستری است که انسانیت خود را به اثبات برسانیم.
اما این کار خیر هرگز از دید خدا پنهان نمی ماند.....
(ببخشید اگر لحن این نوشته کمی تند بود)

shiva
08-09-2011, 12:38 AM
در مورد گوشزد اول خيلي خوب فرمودين... معمولا كار خداپسندانه و خير موجب شادي روح خود شخص ميشه!يه جوري احساس سبكبالي و پرواز!
مومن واقعي فقط به روزه و نماز نيس! بلكه دل انساني رو شاد كردن :)

گوشزد دوم؟

ممنون ميشم نكات رو ادامه بدين.