PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انجمن نجوم دانشگاه تربيت معلم آذربايجان-تبريز

shiva
04-27-2011, 03:06 AM
دانشگاه تربيت معلم آذربايجان در سي و پنج كيلومتري جاده تبريز-مراغه قرار داره... ما هم در دانشگاهمون انجمن علمي نجوم تشكيل داديم كه از جمله فعاليتهامون برگزاري كلاس هاي آموزش نجوم مقدماتي و پيشرفته،برگزاري برنامه هاي رصد آسمان شب براي علاقه مندان،انتشار ماهنامه Helix ،برگزاري همايش هاي نجومي، برگزاري نمايشگاه عكس ها و پوسترهاي نجومي همچون TWAN و .... مي باشد.

همچنين وبلاگ http://nojum-azaruniv.mihanblog.com/ (http://nojum-azaruniv.mihanblog.com/) متعلق به اين انجمن مي باشد.

از دوستاي علاقه مند هم دانشگاهيمون هم دعوت ميكنيم كه ما رو در پيشبرد هر چي بهتر نجوم در اين دانشگاه كمك كنن.به اميد احداث رصدخانه آموزشي تحقيقاتي در اين دانشگاه.

در ضمن از دوست خوبم ستاره بنيادي كه يادآوري كردن تا من انجمنمون رو براتون معرفي كنم ممنونم.
آيدي azaruniv (http://forum.avastarco.com/forum/member.php?810-azaruniv) رو هم من براي استفاده دوستان فعال در انجمن براي بهره مندي از مطالب مفيد فروم ايجاد كرده ام.

با احترام.

Ehsan
04-27-2011, 05:49 AM
سلام
اولا یک سوال!: اون مدیر ِ وبلاگ که نوشته، یک نفر هستش یا ده نفر(!) پسورردش رو دارند!
ثانیا چند تا نقد! ( تو رو خدا این نقدها رو از دید ِ دشمنی نگاه نکنید! به جانِ خودم برادرانه است! آخرین باری که از انجمن ِ نجوم ِ شهرمون انتقاد کردم، من رو انداختند بیرون! کلا خاطره ی خوبی از انتقاد کردن ِ از نجومی های هم زبان ندارنم!!!!)
1. پیوندهاش خیلی محدود هستش! پیوند کردن ِ چند تا سایتِ خیلی رسمی (که مطمئن هستم اونها متقابلا همچین کاری نمی کنند!) کمکی به افزایش ِ بازدید نمی کنه. شما باید با وبلاگ های دیگه (حدالامکان مربوط به نجوم باشه) تبادل ِ لینک کنید تا آمار ِ بازدید تون بره بالا و شناخته شده تر بشید.
2. نویسنده های وبلاگ اگر یک نفر است که علی الاصول باید تعدادشون رو افزایش بدید. اگر هم چندین آدمن که پسورد دارند بهتر هستش که کاری کنید که هر نویسنده ای یک اسم ِ کاربری داشته باشه.
3. مطالبتون رو موضوع بندی کردید و این خوبه!
4.موضوع بندی ِ مطالب رو که می دیدم به نظرم موضوعاتی جاشون خالیه! بهتره موضوع ها رو متنوع تر و جذاب تر بکنید.
امید وارم ناراحت نشده باشید!

Mehrnoosh
04-27-2011, 08:44 AM
آنتی ویروس من سایت رو می بنده و اجازه ی باز کردن نمی ده !!!!!:banghead:
یه چکی بکنید ببینید مشکل از کجاست شاید برای بعضی از دوستان دیگر هم این مشکل پیش بیاد و در رسیدن به اهدافتون مشکل ایجاد کنه !!!!!!!

vega
04-27-2011, 08:42 PM
دانشگاه تربيت معلم آذربايجان در سي و پنج كيلومتري جاده تبريز-مراغه قرار داره... ما هم در دانشگاهمون انجمن علمي نجوم تشكيل داديم كه از جمله فعاليتهامون برگزاري كلاس هاي آموزش نجوم مقدماتي و پيشرفته،برگزاري برنامه هاي رصد آسمان شب براي علاقه مندان،انتشار ماهنامه Helix ،برگزاري همايش هاي نجومي، برگزاري نمايشگاه عكس ها و پوسترهاي نجومي همچون TWAN و .... مي باشد.

همچنين وبلاگ http://nojum-azaruniv.mihanblog.com/ (http://nojum-azaruniv.mihanblog.com/) متعلق به اين انجمن مي باشد.

از دوستاي علاقه مند هم دانشگاهيمون هم دعوت ميكنيم كه ما رو در پيشبرد هر چي بهتر نجوم در اين دانشگاه كمك كنن.به اميد احداث رصدخانه آموزشي تحقيقاتي در اين دانشگاه.

در ضمن از دوست خوبم ستاره بنيادي كه يادآوري كردن تا من انجمنمون رو براتون معرفي كنم ممنونم.
آيدي azaruniv (http://forum.avastarco.com/forum/member.php?810-azaruniv) رو هم من براي استفاده دوستان فعال در انجمن براي بهره مندي از مطالب مفيد فروم ايجاد كرده ام.

با احترام.

بهتون تبریک میگم واسه تشکیل انجمن، ما که انجمن نجوم دانشگاه بوعلی سینا رو با کلی برنامه و ذوق و شوق راه انداختیم ولی دریغ از فعالیت امیدوارم که برا شما اینطور نشه ، و کسانی تو این انجمن ها برند که واقعا عاشق نجومند...

shiva
04-28-2011, 01:03 PM
سلام
اولا یک سوال!: اون مدیر ِ وبلاگ که نوشته، یک نفر هستش یا ده نفر(!) پسورردش رو دارند!
ثانیا چند تا نقد! ( تو رو خدا این نقدها رو از دید ِ دشمنی نگاه نکنید! به جانِ خودم برادرانه است! آخرین باری که از انجمن ِ نجوم ِ شهرمون انتقاد کردم، من رو انداختند بیرون! کلا خاطره ی خوبی از انتقاد کردن ِ از نجومی های هم زبان ندارنم!!!!)
1. پیوندهاش خیلی محدود هستش! پیوند کردن ِ چند تا سایتِ خیلی رسمی (که مطمئن هستم اونها متقابلا همچین کاری نمی کنند!) کمکی به افزایش ِ بازدید نمی کنه. شما باید با وبلاگ های دیگه (حدالامکان مربوط به نجوم باشه) تبادل ِ لینک کنید تا آمار ِ بازدید تون بره بالا و شناخته شده تر بشید.
2. نویسنده های وبلاگ اگر یک نفر است که علی الاصول باید تعدادشون رو افزایش بدید. اگر هم چندین آدمن که پسورد دارند بهتر هستش که کاری کنید که هر نویسنده ای یک اسم ِ کاربری داشته باشه.
3. مطالبتون رو موضوع بندی کردید و این خوبه!
4.موضوع بندی ِ مطالب رو که می دیدم به نظرم موضوعاتی جاشون خالیه! بهتره موضوع ها رو متنوع تر و جذاب تر بکنید.
امید وارم ناراحت نشده باشید!

سلام بيزدن دي...اول عرض اديم خيدمتيزه كي خواهيش اديرم نيه ناراحات اولوم كي؟

ممنونم از دقت و توجهتون.... تقريبا ازون وقتي كه من هستم انجمن دو ساله اينا ميشه و وب سايتي نداشت من اين وبلاگ رو زدم و پسوردشو به اعضاي فعال انجمن دادم و يكي از دوستان هم لطف كرده بودن و داميني از سايت دانشگاه گرفته بود و اما بعد مدتي بسته شد به خاطر اينكه مسئول سايت يونيو عوض شد بگذريم از اينا با توجه به اينكه دوستا اكثرا خوابگاهي بودن نميشد همه در سايت همكاري نمايند (به علت محدوديت در دسترسي به نت) و دو نفريمون تقريبا پست ميزديم كه بعدها يكي از دوستان زحمت اين كار رو ميكشن با توجه به اينكه برق هستن فك كنم وقت نميشه بيشتر فعاليت كنن رو وبلاگ....

چرا فكر ميكنيد كه نارااحت ميشيم اتفاقا ما سعي ميكنيم انتقادپذير باشيم و ممنون مييشيم پيشكسوتايي مثه شما ما رو كمك كنن
در مورد 1 درسته پيوندامون رسمين چون وقت نميشه رو وبلاگ زمان بذاريم و از سايتاي ديگه هم بازديد كنيم تا لينكمون كنن اما اميدوارم انشاءالله بچه ها اكتيو بشن و فعال بشه با لينكاي زياد....
قبلا چند تا نام كاربري داشتيم كه بعدا حذف كردن يكي از دوستان ... علتش هم بيشتر اينه كه فعلا يه نفر پست ميزنه اما درسته باهاتوون موافقم چند نفر با كاربري جدا همكاري كنن بهتر ميشه (اينم كه ما اين ترم فارغ التحصيل ميشيم انشاءالله بچه هاي جديد اين كارو بعهده بگيرن!!خواستن ما هم كمكشون ميكنيم!!)
تشكر ميكنم از پيشنهادات و انتقادات سازنده تون....ابدا ناراحت نشديم جز اينكه خوشحال شديم.اگه باز هم نظري پيشنهادي انتقادي داشتين واقعا ممنون ميشيم بفرماييد.
.ياشاسين:thanks:

shiva
04-28-2011, 01:13 PM
آنتی ویروس من سایت رو می بنده و اجازه ی باز کردن نمی ده !!!!!:banghead:
یه چکی بکنید ببینید مشکل از کجاست شاید برای بعضی از دوستان دیگر هم این مشکل پیش بیاد و در رسیدن به اهدافتون مشکل ایجاد کنه !!!!!!!

بعضي آنتي ويروسا مثه نورتون اينا به بعضي سايتا گير ميدن و مثلا مينويسن به پي سي تون ممكنه آسيب وارد كنه اين سايت... اما اگه ادامه بزنين مياره... البته نميدونم مال شما چيجور اروري ميده... من خودم نميدونم مشكل از كجاس اما به دوستان ميگم كه ببينن مشكل از كجاس ...انشاءالله دوستان رفع كنن...خيلي ممنونم كه لطف كردين و گفتين.تنكث:thanks:

shiva
04-28-2011, 01:19 PM
بهتون تبریک میگم واسه تشکیل انجمن، ما که انجمن نجوم دانشگاه بوعلی سینا رو با کلی برنامه و ذوق و شوق راه انداختیم ولی دریغ از فعالیت امیدوارم که برا شما اینطور نشه ، و کسانی تو این انجمن ها برند که واقعا عاشق نجومند...

واقعا ممنونم...انشاءالله شما خودتون بچه هاي انجمنتون رو به شوق بيارين اونام انشاءالله اكتيو ميشن....
البته گاهي مسايلي پيش مياد كه مانع فعال شدن و همكاري بيشتر ميشه اميدوارم كه انجمن ما و انجمن شما و ساير دوستان هميشه پابرجا و اكتيو باشه.و نجوم هر روز بيشتر از ديروز تو دانشگاه ها ترويج پيدا كنه.