PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جلسه حضوری اعضای فروم آوااستار - آذر 89

Mostafa
11-23-2010, 01:57 PM
با سلام خدمت دوستان گرامی

بدون مقدمه به اصل مطلب می پردازم

مرکز نجوم آوااستار در نظر دارد جلسه حضوری با اعضای فروم برگزار کند .

در این جلسه مدیر فنی ( آقای شرفی ) و دست اندر کاران سایت نیز حضور دارند .

هدف از این جلسه در درجه اول آشنایی اعضا با یکدیگر و همچنین بررسی پیشنهادات در

مورد بهبود وضعیت فروم ( از نظر ساختاری و محتوا ) است .

زمان : یکشنبه 7 آذر - بعد از ظهر - به صرف نسکافه و شیرینی ! ( از آوردن اطفال خودداری فرمایید ! ):Psmiley:

( ساعت دقیق جلسه طبق پیشنهاد دوستان تعیین میگردد )

مکان : دفتر مرکز نجوم آوااستار ( خیابان عباس آباد - خیابان دریای نور - کوچه هفتم - پلاک

20 - طبقه سوم )

دوستانی که تهران نیستند میتوانند پیشنهادات خود را به دیگر اعضا منتقل کنند تا در جلسه

مطرح گردد .

اعضای محترمی که امکان حضور دارند لطفآ اعلام فرمایند

منتظر اظهار نظر دوستان در مورد این جلسه هستم .

169
11-23-2010, 02:12 PM
عالیییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییی بود استاد امام!!!:thumbsup:
فقط زمانش اگه 3-4 بعد از ظهر تا 6-7 باشه من هستم!!!! :wink:

محمدرضا صادقیان
11-23-2010, 03:21 PM

بدون مقدمه به اصل مطلب می پردازم

مرکز نجوم آوااستار در نظر دارد جلسه حضوری با اعضای فروم برگزار کند .

در این جلسه مدیر فنی ( آقای شرفی ) و دست اندر کاران سایت نیز حضور دارند .

هدف از این جلسه در درجه اول آشنایی اعضا با یکدیگر و همچنین بررسی پیشنهادات در

مورد بهبود وضعیت فروم ( از نظر ساختاری و محتوا ) است .

زمان : یکشنبه 7 آذر - بعد از ظهر - به صرف نسکافه و شیرینی ! ( از آوردن اطفال خودداری فرمایید ! ):Psmiley:

( ساعت دقیق جلسه طبق پیشنهاد دوستان تعیین میگردد )

مکان : دفتر مرکز نجوم آوااستار ( خیابان عباس آباد - خیابان دریای نور - کوچه هفتم - پلاک

20 - طبقه سوم )

دوستانی که تهران نیستند میتوانند پیشنهادات خود را به دیگر اعضا منتقل کنند تا در جلسه

مطرح گردد .

سلام. :thumbsup:

مرسی بابت برگزاری این جلسه.

فقط یه سوال:

مکانتون عوض شده؟؟؟ :slow:

احساس میکنم خیابان دریای نور نبود...

در صورتی که دفتر نجوم آوااستار جاش تغییر نکرده بود....

ستاره بنیادی
11-23-2010, 03:50 PM
مکانتون عوض شده؟؟؟ :slow:

احساس میکنم خیابان دریای نور نبود...

این بارمن جواب شما رو می دم:Psmiley:

دریای نور همون شهید سرافرازه

ستاره بنیادی
11-23-2010, 03:53 PM
یه چیز دیگه هم بگم:Psmiley:

عباس آباد هم همون خیابون شهید بهشتیه (تخت طاووس هم بهش می گن)

__________________________________________________ ____

ویرایش مدیر :

عباس آباد = شهید بهشتی

تخت طاووس = شهید مطهری !

محمدرضا صادقیان
11-23-2010, 03:56 PM
این بارمن جواب شما رو می دم:

دریای نور همون شهید سرافرازه

سپـــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــاس...

یه چیز دیگه هم بگم:

عباس آباد هم همون خیابون شهید بهشتیه (تخت طاووس هم بهش می گن)

مرســــــــــــــــــــــ ـــــی اینو می دونستم... اما ممنون....

:yarr: :Psmiley: :grin: :thumbsup:

*sh
11-23-2010, 04:11 PM
چه خوب علاوه بر دیدن دوستان و تبادل اطلاعات /
برای برنامه عیادت هم همونجا برنامه ریزی میشه.. :have a nice day:باز هم مثل همیشه از زحمات صمیمانه ی
آوا استار بسیار بسیار ممنون.:ORLY:

aflatoon
11-23-2010, 08:19 PM
[QUOTE=Mostafa;4243]با سلام خدمت دوستان گرامی

بدون مقدمه به اصل مطلب می پردازم ..........

سلام و صد سلام ای کبک مستم....بیا بنشین که دل بردی ز دستم.....( فایز )

خدمت آقای مهندس امام عزیز عارضم که :ماشاء الله خودتان میبرید و خودتان هم میدوزید ما هم که این بین

( پشم ) هستیم !!!!!!

جلسه معارفه آنهم وسط هفته آنهم فقط برای تهرونیها !!!!پس ما باید برویم غاز بچرانیم !!!!

عرض کنم با برگزاری جلسه موافقم.ولی نه در وسط هفته ( ما هزار تا کار و زندگی داریم ) به تهران آمدن

و رفتن یک روز تمام وقت میخواهد!!!یا آخر هفته باشد یا یک روز تعطیل.!!!ساعت آنهم اول صبح باشد

خیلی بهتر است .( حد اقل تا ناهار که خدمت شما باشیم وقت زیادی داریم )برای ناهار هم من ( فرحزاد )

را پیشنهاد میکنم !!!( اینطوری آمار اعضای سایت به طرز غیر قابل باوری بالا میرود )!!!!

در این خصوص اگر با مشکل بعد مسافت روبرو هستیم میتوان در رستوران ( هتل بزرگ تهران )

( 4 ستاره ) واقع در خیابان تخت طاووس ناهار را سرو نماییم!!!!

نگران نباش مهندس!!!!!!!!!!

همه اینها فقط یک شوخی بود!!!!!!!!

نه شهرستانیها تهران بیا هستند و نه اگر بیایند اسباب زحمت شما را فراهم میکنند!!!!!

پیشنهاد من روز 2 شنبه 8 آذر ساعت 12 ظهر در دفتر موسسه میباشد .( آنهم فقط به صرف شیرینی )

من فقط در این موقع وقت دارم که تهران باشم.

در غیر اینصورت هر موقع که جلسه بر گزار شد لطف کنید از طریق internet جریان جلسه را زنده پخش کنید که

ما هم در شهرستانها بتوانیم از جریان جلسه مطلع بشویم.

در ضمن به خانم بنیادی سفارش کنید که جواب پیامهای من را بدهند!

محمدرضا صادقیان
11-23-2010, 09:17 PM
.
.
.
.

سلام... :grin:
من (http://forum.avastarco.com/forum/member.php?u=131) و آقای نیرومندی (http://forum.avastarco.com/forum/member.php?u=124) برای جلسه روز یکشنبه اعلام آمادگی میکنیم...
به امید دیدار... :thumbsup:

Setare KOchOlO
11-23-2010, 10:08 PM
سلامی چو بوی نارنگی...چون میوه پاییزه ... گفتم اینم بذارین کنار اون نسکافه...:indifferent :

حالا چی میشد این هفته بود...؟؟؟!!! منم میومدم... هان!!!؟؟؟ چی میشد...؟؟؟!!!:snooty:

اونایی که قصد شرکت دارین سلام برسونیییییییییییییییین...خ ش بگذره...

:TT TT:
ولی به هرحال همه جوره بخاطر کارایی که انجام میدین وزحماتی که میکشین من یکی ممنوووووووووووووووووون...:gr in:

Mostafa
11-27-2010, 11:23 AM
سلام دوباره

جلسه فردا ساعت 4 تا 7 عصر در محل موسسه برگزار میشود .

آدرس در پست اول همین تاپیک موجود است .

به امید دیدار دوستان

mh.noori
11-27-2010, 02:37 PM
سلام . خیلی دوست داشتم که در این جلسه شرکت می کردم ... بعلت بیماری و عمل قلب مادرم بسیار خسته و پر مشغله شده ام ... ان شا الله در موقعیت دیگیری بخدمت دوستان برسم .

sara sadeghian
11-27-2010, 03:12 PM
امتحانات ميان ترم من شروع شده و واقعا دهشتناك (بيشتر از وحشتناك ميشه!!!!!!!!!) هستش.
دوست داشتم بيام اما واقعا نميشه. خوش بگذره دوستان...
بي نقطه...

169
11-27-2010, 05:28 PM
اگه خدا بخوادمن هستم !:Psmiley:

م.ح.اربابی فر
11-28-2010, 12:07 PM
اگر عمری بود خدمت می رسیم

169
11-28-2010, 12:45 PM
من همین الان دارم راه می افتم!!!:ORLY:محمد الان تو راه و گوشی دستشه و داره نگاه میکنه!البته فکر کنم با آقای نیرومندی میان! امیدوارم نخواد گزارش آنلاین بنوسه!:thumbsup:

Astronomer
11-28-2010, 02:50 PM
من ساعت 3ونيم پس از كلاس از مترو دانشگاه شريف خواهم آمد. فقط اگر امكان داره تا ساعت 3ونيم بياييد و بگيد بهينه ترين راه براي اومدن چيه؟ مترو تا ايستگاه شهيد بهشتي كه مياره از اون به بعد رو بگيد كه گيج نشم و راحت پيدا كنم! يه پيشنهاد هم دارم! تصوير ماهواره اي يا گوگل مپ مؤسسه رو پيدا كنيد و در ساين مؤسسه قرار بديد!

محمدرضا صادقیان
11-28-2010, 03:15 PM
سلام به دوستان عزیز...
من و آقای نیرومندی الان در شرکت هستیم... :thumbsup:
منتظر دیگر دوستان هستیم..
این گزارش آنلاین نیست... :wink:
موفق و سربلند باشین... :cool:
صادقیان

Mostafa
11-28-2010, 05:29 PM
جلسه حضوری اعضای سایت در حال برگزاری است ...

محمدرضا صادقیان
11-28-2010, 09:12 PM
سلام به همه دوستان خوب خودم
---------------------------------
جای همه واقعا خالی بود...
جلسه خیلی پرباری بود.من واقعا استفاده کردم وبه نتایج خیلی خوبی هم رسیدیم....
----------------------------
گزارش این جلسه حتما توسط آقای مهندس امام منعکس خواهد شد....
------------------------------
همین جا از همه دوستان شرکت کننده واقعا متشکرم و واقعا از آشناییشون خوشحال شدم و نهایت لذت رو بردم...
---------------------------------
و در آخر برای همه دوستان آرزوی سلامت و تندرستی را از خداوند خواستارم...
-------------------------------------
با احترام صادقیان

169
11-29-2010, 01:14 AM
منم همین الان رسیدم! ( محمد تو زنگیدی بهم الان 00:54 من داشتم لباسامو عوض میکردم و نشد جواب بدم و هر چقدر زنگ میزنم میگه گوشیت خاموشه!اینجا بهترین جا بود بگم!:d )
بله منم همین الان رسیدم البته جلسه تا 8 طول کشید و خیلی خیلی عالی بود!
البته استاد محمد تعجب کرده بود جون من چند کلمه بیشتر حرف نزدم چون شدیدا سرماخوردم و در کل افلاین بودم!ایشالله جلسات بعدی تلافی میکنم!

در این جلسه آقای امام،آقای نیرومندی( چون بزرگتر بودن:grin:)، آقای صادقیان،آقای ابراهیم سراجی به همراه دوست بزرگوار آقای داوودعظیمی ( اگه اشتباه نکنم)، خانم ستاره بنیادی، آقای علی رضایی، آقای مها(اسمتو هیچ وقت یاد نگرفتم:D)، خانم شهین (sh* این بار فامیلی خانم شهین رو به یاد ندارم ببخشید دیگه) ، بله آقای بهرام پور و آقای معین پناهنده(اردتمندیم)،آقای mohsen مسئول فنی، آقای امین تره کار،اسم اون آقای که مسئول گروه نجوم فبوس فکر کنم بود چی بود؟ من یادم رفتش! و در آخر جناب فروغی که خیلی تو زحمت افتادن و خیلی به فکر ویتامین و مواد معدنی و ... منجم ها بودند.منم بودم یادم رفت بگم و البته من مظلوم بودم:mah (chilling): و از همه جالبتر آقای افلاطون( علیجانلو) هم به صورت اینترنتی یعنی با وبکم مارو میدیدن و ما هم ایشون رو و تلفنی با بعضی از دوستان حرف زدن و در کل ایشون هم در جلسه بودن!:hope my fake smile
اگه خدا بخواد و بطلبه فردا میخوام با تعدادی از دوستان اوااستاری بریم ملاقات بانوی بزرگوار آلینوش طریان!

ava zelzele
11-29-2010, 03:23 PM
salaam khedmate doostaan aaah che heyf k ma too jalase naboodim baba asan b fekre ma shahrestaniyaa nistinaaaaaaaaa ... bazam mamnoon az zahamatetoon

---------------------------------------------------------
سلام خدمت دوستان ! اَه چه حیف ما تو جلسه نبودیم بابا اصن به فکر ما شهرستانیا نیستینااااا.... بازم ممنون از زحماتتون.

لطفا فارسی تایپ کنید..!

http://behnevis.com/images/behnevis_logo.gif (http://behnevis.com)

Sunrise
11-29-2010, 10:04 PM
سلام

ظاهرا که خیلی خوش گذشته به حضار گرامی!!!!ما هم تنهایی شیرینی و نسکافه خوردیم...

کاش یکی بنویسه که نتایج حاصله چی بوده و مباحث مطروحه حول چه موضوعاتی بوده و ما رو هم مستفیض کنه
(اون یه نفر رو میگم)

راستی اگر میدونستم منم میتونستم آنلاین به شما ملحق بشم! کاش اعلام میکردید که جلسه به صورت مجازی هم ساپورت میشه.

169
11-29-2010, 11:26 PM
ایشالله جلسات بعدی که آقای امام زحمت کشیدن و جلسه بعدیرو خواستن تشکیل بدن سعی میشه کسای که میتونن با وبکم هم حضور داشته باشن!
راستی دوستان اگه میتونید بیاد به اینهمایش بگید که دوره هم باشیم بهتره!به عنوان یه گروه خاص از آوااستار!

دکتر علی عجب شیری زاده
مهندس احمد دالکی
دکتر محمدتقی میرترابی
و جناب آقای مهدی دانشیار
زمان: 18 آذر ماه 1389 از ساعت 16 الی 19

مکان : تهران - میدان رسالت - خیابان آیت الله مدنی - جنب پارک فدک - فرهنگسرای گلستان

منبع : من از اینجا ورداشتم :http://nojumi.blogfa.com/post-1101.aspx

Tahereh Ramezani
11-29-2010, 11:56 PM
دوستان من هم در اجرای این همایش نقشی دارم ، امیدوارم همه دوستان را ببینم

موفق باشید

پیام بهرام پور
11-30-2010, 10:31 AM
ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان نجومی علی الخصوص افرادی که در جلسه حضوری از راه های دور و نزدیک تشریف آورده بودند.
امید است تا در برنامه های بعدی زمان برنامه طوری تنظیم شود که هم شام و هم ناهار در خدمت شما باشیم:grin:

Mostafa
11-30-2010, 12:25 PM
خب ...

در ابتدا لازم میدونم تشکر ویژه ای از همه دوستانی که محبت داشتند بکنم .

واقعآ جو صمیمی و دوست داشتنی بود و جای بقیه دوستان خالی بود .

اعضای محترمی که در این برنامه تشریف داشتند :

na3r ، محمدرضا صادقیان ، پیام بهرام پور ، معین پناهنده ، امین تره کار ، بهزاد ، Ganjian ، Astronomer ، moha ، Astronomer 169 ، ستاره بنیادی ، *sh ، افلاطون ( از طریق کنفرانس ) و مهمانان گرامی علی ابراهیمی سراجی و داوود عظیمی و خودم و mohsen

در ابتدای جلسه ، معارفه و آشنایی اعضا با یکدیگر بود . معمولآ آشنایی حضوری افرادی که در دنیای مجازی با هم در ارتباط بوده اند خالی از لطف نیست .

در ادامه جلسه راهکارها و موارد جهت بهبود و ارتقای وضعیت فروم مطرح شد که تقریبآ قسمت اعظم وقت جلسه به این موضوع پرداخته شد .

پس از بحث و بررسی های فراوان که با حضور مدیر فنی سایت ( mohsen ) انجام شد تصمیمات مناسبی گرفته شد که در پست بعدی به آنها اشاره میکنم .

در ادامه تصاویری از برگزاری جلسه تقدیم میگردد :

sara sadeghian
11-30-2010, 02:51 PM
خوش به حالتون. من واقعا دوست داشتم بيام. خب بچه ها رو معرفي كنيد رو عكس!!!!!!!!!! من دوست دارم بدونم بچه ها كيا هستن. خوب بود يه عكس دسته جمعي ميگرفتيد... من منتظر معرفي هستما
بي نقطه...

169
11-30-2010, 03:12 PM
اینم معرفی دوستان! فقط آقای محسن،آقای امام و آقای ابراهیمی سراجی در تصویر نیستند. چون آقای محسن نبودند.آقای امام عکاس بودند. آقای ابراهیمی سراجی هم کنار آقای عظیمی بودند که نیافتادن متاسفانه!:humph:
سبز : آقای نیرومندی (na3r)
سیاه : آقای صادقیان ( محمدرضا صادقیان)
سفید : آقای مها ( moha)
ابی کمرنگ :علی رضایی ( Astronomer)
قهواه ای : آقای گنجیان (ganjian)فکر کنم باشه
زرد : آقای پناهنده ( معین پناهنده)
طوسی : آقای رایگان ( astronomer169)
آبی پررنگ : آقای بهرام پور( پیام بهرام پور)
بنفش : خانم بنیادی ( ستاره بنیادی)
صورتی :خانم شهین ( sh*)
قرمز : آقای تره کار ( امین تره کار)
سبز : آقای عظیمی( هنوز عضو نیستند و در کنارشون هم آقای سراجی هستند)

این عکس هم آقای امام گرفته اند.

sara sadeghian
11-30-2010, 03:18 PM
مرسي!!!!!!!!!!! معرفي جالبي بود..
بي نقطه...

narcissus flower
11-30-2010, 05:47 PM
خوش به حالتون حتما خیلی خیلی خوش گذشته!!!!
امیدوارم تکرار بشه

م.ح.اربابی فر
11-30-2010, 06:24 PM
اینم معرفی دوستان! فقط آقای محسن،آقای امام و آقای ابراهیمی سراجی در تصویر نیستند. چون آقای محسن نبودند.آقای امام عکاس بودند. آقای ابراهیمی سراجی هم کنار آقای عظیمی بودند که نیافتادن متاسفانه!:humph:
سبز : آقای نیرومندی (na3r)
سیاه : آقای صادقیان ( محمدرضا صادقیان)
سفید : آقای مها ( moha)
ابی کمرنگ :علی رضایی ( Astronomer)
قهواه ای : آقای گنجیان (ganjian)فکر کنم باشه
زرد : آقای پناهنده ( معین پناهنده)
طوسی : آقای رایگان ( astronomer169)
آبی پررنگ : آقای بهرام پور( پیام بهرام پور)
بنفش : خانم بنیادی ( ستاره بنیادی)
صورتی :خانم شهین ( sh*)
قرمز : آقای تره کار ( امین تره کار)
سبز : آقای عظیمی( هنوز عضو نیستند و در کنارشون هم آقای سراجی هستند)

این عکس هم آقای امام گرفته اند.

:yaeh am not durnk::yaeh am not durnk::yaeh am not durnk:
خیلی کار جالبی بود کلی حال نمودیم...!

متاسفانه بنده دیر به این جلسه رسیدم و از شرح ماوقع ابتدای جلسه اطلاعی ندارم.
اما به نظرم بهترین قسمت جلسه، صحبت درباره ایرادات فنی فروم و ارائه پیشنهادات و انتقادات درباره ساختار آن بود. این بسیار فوق العاده است که شما محصولی را ارائه دهید و سپس آن را توسط مشتریان ( مخاطبان) خود به چالش بکشید تا پیشرفت و بهبود یابد. کاری که شاید در ایران کمتر اتفاق می افتد. مطمئنا کاربران بهتر از هر کسی می توانند به کامل شدن فروم ها کمک کنند.
قسمت انتهای جلسه مربوط به بحث و تبادل نظر درباره محتوای مطالب و شیوه ارائه و ... از این قبیل موارد بود. با وجودی که موارد خوبی از سوی دوستان مطرح شد اما به نظرم به کاملی قسمت قبل نبود.

حواشی این جلسه:
1. حضور جناب آقای عظیمی و سراجی و صبر و حوصله آنها
2. حضور کاربر افلاطون به صورت ویدئو کنفرانس و سخنرانی مستقیم ایشان با دوستان از طریق موبایل ( لب تاب جناب صادقیان دست به دست می گشت و ایشان می توانستند همه دوستان را مشاهده کنند)
3. اتاق جدید آوااستار برای تشکیل این گونه جلسات با امکانات به نسبت خوب و کامل ( تبریک به آوااستار و آوااستاری ها)
4. طول کشیدن جلسه تا ساعت حدودا 8 شب
5. ...
6. شور و هیجان بعضی دوستان برای ارائه پیشنهادات و انتقادات

ستاره بنیادی
11-30-2010, 06:32 PM
:yaeh am not durnk::yaeh am not durnk::yaeh am not durnk:
خیلی کار جالبی بود کلی حال نمودیم...!

حواشی این جلسه:
1. حضور جناب آقای عظیمی و سراجی و صبر و حوصله آنها
2. حضور کاربر افلاطون به صورت ویدئو کنفرانس و سخنرانی مستقیم ایشان با دوستان از طریق موبایل ( لب تاب جناب صادقیان دست به دست می گشت و ایشان می توانستند همه دوستان را مشاهده کنند)
3. اتاق جدید آوااستار برای تشکیل این گونه جلسات با امکانات به نسبت خوب و کامل ( تبریک به آوااستار و آوااستاری ها)
4. طول کشیدن جلسه تا ساعت حدودا 8 شب
5. ...
6. شور و هیجان بعضی دوستان برای ارائه پیشنهادات و انتقادات

اضا فه می کنم :

شور و هیجان بعضی دوستان برای تدارک لیست سفارش شام و ....:grin:

ستاره بنیادی
11-30-2010, 06:35 PM
.

آقای بهزاد هم گمونم رفته بودن !

Setare KOchOlO
11-30-2010, 10:30 PM
سلام به همه...

کاربر افلا طون وجدانا شما آنلاین تو جلسه شرکت کردین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:wut:
بابا آوا استار به من هم می گفتین منم اینطوریا میومدم دیگه !!!! یعنی اینقد ...یعنی... (بغض گلومو گرفته وگرنه بقیه حرفمو می زدم...):TT TT: ... ولی باشه ... باشه... اینطوریاس دیگه!!!؟؟؟

خدا برای همتون روز خووووووووووش و قشنگ بیاره که اینطور بچه مردم گریه میندازین!!!؟؟:TT TT:

:grin:

ستاره بنیادی
11-30-2010, 10:35 PM
حضور آنلاین آقای افلاطون اصلا از قبل برنامه ریزی نشده بود

پس نمی شد به شما خبر داد

ناراحت نباش ایشالا دفعه های بعدی!!

Setare KOchOlO
11-30-2010, 10:49 PM
نه شوخی می کنم... وگرنه اگه قرار بود برنامه ریزی اینطوری برای حضور آنلاین باشه که حتما تو فروم می گفتن...:have a nice day:

اول شوخی بود بعد هم نه ...توجیه نکنین!!!؟؟؟ وقتی شرایط جور بود برای حضور انلاین بابا میزدین تو فروم دیگه!!!:grin:

169
11-30-2010, 11:29 PM
آقای بهزاد هم گمونم رفته بودن !
درسته البته من اصلا یاد اون دوست عزیز نبودم!!!!!!! جلوی آقای گنجیان نشسته بودند دیگه!؟ بله ایشون هم بودند ولی زیاد در خدمتشون نبودیم!!:pacman:

Mostafa
12-01-2010, 10:36 AM
همانطور که قول داده بودم تصمیمات مآخوذه در جلسه را به اطلاع اعضای گرامی می رسانم :

عمده تصمیمات و تغییرات در دو بخش قالب و شکل ظاهری سایت و همچنین محتوا و مطالب سایت بود که به تفکیک به اطلاع دوستان میرسد .

تصمیمات و تغییرات محتوا و مطالب :

1- قرار شد در تالار آموزش و منابع بخشی برای تازه وارد ها و افرادی که آشنایی قبلی با نجوم ندارند در نظر گرفته شود تا با مرور اولیه آن بخش ها اطلاعات نسبی به دست بیاورند تا بتوانند در مباحث و موضوعات مشارکت

بیشتری داشته باشند .

انجام این کار مستلزم صرف زمان است که در صورتی که برخی از اعضا مایل به همکاری در این بخش و تکمیل مباحث آموزشی هستند میتوانند آمادگی خود را از طریق پیام خصوصی اعلام نمایند .

تبصره بسیار مهم :

اگر یکی از اعضا مطلبی را در تالار "منابع و آموزش " ایجاد کرد بدین معنی است که قصد آموزش مطلبی را دارد و شایسته است سایر اعضا اجازه دهند تا روال کار آموزش در تاپیک مطابق نظر ایجاد کننده تاپیک پیش برود

و از ورود به بحث آموزشی جدآ خودداری کنند . ( مگر اینکه ایجاد کننده تاپیک درخواست همکاری کرده باشد )

همچنین اگر مطلبی در تالاری بجز " تالار آموزش و منابع " ایجاد شده باشد کلیه دوستان میتوانند در کلیه مباحث آن شرکت کنند .

2- مقرر شد از ماه آینده در هر ماه یک مقاله آموزشی اصلی توسط یکی از اساتید ( و یا اعضا ) در سایت منتشر شود و نویسنده مقاله در مدت مشخصی به سوالات اعضا در مورد موضوع مقاله پاسخ بدهند .

3- مقرر شد طی اطلاعیه ای از اعضا محترم درخواست شود پیش از ایجاد تاپیک جدید ، در انجمن ها جستجو کنند و در صورتی که تاپیکی مناسب مطلب خود نیافتند اقدام به ایجاد تاپیک جدید نمایند .

همچنین افرادی که تاپیک ایجاد میکنند مناسب است که پس از پایان بحث مورد نظر ، کل مطالب مفید را به صورت pdf در پست اول تاپیک اضافه کنند . ( این کار توسط مدیران مربوطه انجام خواهد شد )

Mostafa
12-01-2010, 11:00 AM
تصمیمات و تغییرات ظاهری سایت :

1 - قرار دادن باکس برزگی برای " ورود به انجمن ها "

2- رفع محدودیت تعداد عکس ها و فایل ها

3- قابلیت اضافه کردن فایل فلش

4 - اصلاح باکس تایپ مطالب و افزودن فونت و سایز جدید

5 - نمایش کاربرانی که در 24 ساعت گذشته از یک مطلب خاص دیدن کرده اند

6- امکان نمایش رویداد های نجومی هر روز در صفحه اول فروم

7- دسته بندی دقیق مطالب فروم در یکی از صفحات سایت اصلی

8- تغییر شکلک ها

( مقرر شد هر کدام از اعضا شکلک هایی را که دوست دارند ارائه کنند تا اضافه شود )

انشاا... در اسرع وقت تغییرات فوق اعمال خواهد شد .

Tahereh Ramezani
12-01-2010, 11:09 AM
با سپاس و تشکر فراوان از جناب آقای امام و دیگر دوستان

یک سؤال برایم پیش آمد : عمده تصمیمات گرفته شده تنها در حیطه سایت هستند یا در موارد جنبی هم تصمیماتی اخذ شده است ؟

Mostafa
12-01-2010, 11:13 AM

یک سؤال برایم پیش آمد : عمده تصمیمات گرفته شده تنها در حیطه سایت هستند یا در موارد جنبی هم تصمیماتی اخذ شده است ؟

لطفآ توضیح بیشتری دهید . منظور از "موارد جنبی " چیست ؟

Tahereh Ramezani
12-01-2010, 11:31 AM
منظورم این هست که : تنها برنامه ها معطوف به سایت می شوند ؟

na3r
12-01-2010, 03:12 PM

در مورد شیوه ی اجرا و برگذاری تور های رصدی و گردشگری آینده ، تحقق اهداف غیر مجازی گروه و مسائلی فارغ از

محیط فروم و سایت مادر ، به علت ذیق وقت تقریبا بحثی صورت نگرفت و حداقل مصوبه ای نداشت.

انشالله در جلسه های بعدی چنین مسائلی مورد توجه قرار خواهند گرفت.

169
12-11-2010, 03:44 PM
آقای امام در هفته های نزدیک آینده جلسه حضوری نمی گذارید؟!
فردا میشه سه هفته از جلسه 7 آذر(یک شنبه) میگذره و فکر میکنم برای هفته ی آینده جلسه نجومی یا جلسه در مورد خود سایت(فروم که بحث شدش 7آذر) و تغیرات کلی صحبت کنیم!