PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تشكر از مديران سابق فروم آوااستار

Mostafa
04-01-2013, 11:37 PM
سلام به همه عزيزان

همانطور كه متوجه شده ايد در شوخی 13 فروردین امسال، اطلاعیه‌ای با مضمون تغییر کلیه مدیران زده شد که البته شوخی بود.

بر هيچكس پوشيده نيست كه آنچه تا امروز به دست آمده ، حاصل تلاش تك تك اعضا و خصوصآ مديريت مديران بوده است .

افراد زيادي از همان ابتدا در سمت مديريت بوده اند كه در زمان مناسب تري از تك تكشان نام خواهيم برد و تشكر ويژه خواهيم كرد .

اين تاپيك محلي است براي تشكر از همه مديران قديمي كه براي فروم زحمت كشيدند

به اميد سربلندي و سرافرازي همه منجمان ايراني :)

پیمان اکبرنیا
04-01-2013, 11:41 PM
اول از همه تشکر می کنم از خود آقای امام که وقتی ایشون رفتند هم تشکر نکردیم ازشون در هیچ تاپیکی :)

قطعا ایشون از همه برای فروم بیشتر زحمت کشیدند :)

بعدش هم باید تشکر کنم از مدیران ارشد فروم از ابتدا تا به امروز که همه واقعا زحمت کشیدند برای پیشرفت فروم و رسیدن به نقطه فعلی :)

همچنین مدیران فنی و ویراستاران فروم هم در واقع عوامل پشت صحنه بودند که کارهاشون توی چشم نبود ولی خیلی تلاش کردند

بعد هم از همه مدیران تالارها که تا الان چند ده نفر بودند و آمده اند و برخی از اونها رفته اند و زحمت کشیدند برای فروم :)

و در نهایت مدیران سایتهای اقماری که در واقع یک تنه یک سایت را اداره کردند و به اینجا رسوندند :)

نکات دیگری هم هست که بهش اشاره خواهم کرد در ادامه تاپیک ;)

Soroush Samadi
04-01-2013, 11:46 PM
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز:)

از آقای امام و اکبرنیا تشکر می کنم که در طول این 3 سال فروم رو خیلی خوب هدایت کردن و به اینجا رسوندن:)

و بعد از اون از تمام مدیران تالار های این فروم تشکر می کنم که با سختی های زیاد این فروم رو تا اینجا رسوندن:thanks:

امیدوارم در سال جدید با تغییر کادر مدیریت تالار ها،فروم خیلی بهتر و کامل تری داشته باشیم.:)

رخساره روشنی
04-02-2013, 12:36 AM
درود بر همه دوستان آوایی
به عنوان عضو کوچکی از فروم لازم دونستم که از تک تک مدیران عزیز تشکر کنم که همه این عزیزان دلسوزانه در پیشرفت فروم کمک کردند .... همیشه از این عزیزان به نیکی یاد میکنیم :)

جناب آقای پیمان اکبرنیا ..... مدیر دوست داشتنی فروم که چه قبل از اینکه مدیر باشند ( مدیر ارشد ) و چه مدت زمانی که مدیر فروم بودند همیشه شاهد فعالیت های خوب ایشان بودیم حیف که فقط چند ماه مدیر ما بودید سپاس از شما

جناب آقای سید مصطفی امام (Mostafa)... مدیر سابق فروم که اگر تلاش های ایشون نبود واقعا فروم شاید در این جایگاهی که قرار داره نبود 3 سال فروم رو به بهترین شکل اداره کردید واقعا وآژه ای پیدا نکردم که از زحماتتون تشکر کنم
سپاس یه خاطر همه چیز

سرکار خانم سیما دشمن فنا یزدی (stargazer) .... مدیر ارشد گرامیمون مدیر کوشا که واقعا همیشه با دلگرمی ها و احوال پرسی هاشون من از ایشون یاد میکنم

جناب آقای رضا شعبانی (rezash) ...مدیر تالار نجوم رصدی خیلی ازشون ممنونم که همیشه ما رو از پدیده های رصدی با خبر میکردند با تلاش های ایشون بود که سایت تقویم نجومی ایران هم شکل گرفت

سرکار خانم هانیه امیری ... دیوان سالار ویکی نجوم واقعا از تلاش های بی وقفه شون برای علاقه مند کردن همه به فعالیت در ویکی نجوم باید بسیار یاد کنیم البته تلاش هاشون تا حالا باعث پیشرفت بزرگی در ویکی نجوم شده

جناب آقای خشایاز معروفی(kh.Maroufi) ... عکاس فروم من به شخصه ازشون کمال تشکر رو دارم که تاپیک ژوژمان عکس واقعا باعث شد من در عکاسی پیشرفت کنم ممنون

سرکار خانم سپیده کریمی (karimiss) .... مدیر تخصصی ترین تالار فروم سپاس از زحمات بی کرانتون

جناب آقای رضا طامهری ... مدیر تالار ابزار ها سپاس از این که همراهمون بودید

سر کار خانم زهرا بنواری (آسمون) .... ممنون از شما مدیر عزیز امیدوارم که همیشه آسمونی باشید

جناب آقای یاشار یوسف نژاد (yperseusy) .... از زحماتتون واقعا تشکر میکنم که در زمینه شناسایی افراد در شهر های کشور تلاش کردید که کمکی خیلی بزرگی هست

سر کار خانم شهین دخت ایران نژاد (*sh) .... سپاس از شما که با وجود مشغله های زندگی در کنار ما بودید

جناب آقای محمد جواد شریعت زاده ( shariatzade) .... مدیر المپیادی و افتخار آفرین فروم سپاس از شما

جناب آقای احسان ابراهیمیان (Ehsan) ... مدیر پر تلاش فروم که قطعا با تاپیک های عالی که در آوا ایجاد کردید به من و بقیه دوستان خیلی خیلی آموختید سپاس از شما

جناب آقای کیانوش ثابتی زاده (Kianoosh.S) ... مدیر گرامی تالار علوم فناوری فضایی با اطلاعات خوبتون خیلی به آموختید ممنون

جناب آقای عرفان بیات (erfan bayat) .... و باز هم مدیر اامپیادی و مدال آور فروم که همیشه یاور المپیادی آوا بودید سپاس

جناب آقای آرش گل محمدی ( arashgmn)... از زحماتتون تشکر میکنم ممنون که به عنوان مدیر و یکی ار مدال آوران فروم در جمع ما بودید

جناب آقای مجتبی هدایت پور (mojcris) ....مدیر فنی که در جال حاضر تنها مدیرمون هستند ممنون به خاطر این 3 سال که با پشتیبانی فنی نگذاشتید فروم مشکلی پیدا کنه

جا داره در این آستانه این تغییر بزرگ از مدیرانی که قبلا در اوا کمک میکردند هم تشکر کنم
( ببخشید که خیلی خشک و رسمی بود :دی )
دوست داشتم از تک تک این عزیران تشکر کنم به خاطر طولانی شدن عذر میخوام
با احترام
رخساره روشنی
12 فرودین 92
:have%20a%20nice%20d

narcissus flower
04-02-2013, 01:05 AM
چند سال پیش این انجمن تنها آوای آرام و زیبایی بود که یکی که قشنگ ترین مآوا ها برای افراد علاقه مند به آسمان بود که در این جا به بهترین چیز یعنی دیدن آسمان از پنجره ی متفاوت این انجمن میرسیدند.

اما اکنون این آوا تبدیل به یکی از سمفونی های باشکوه نجوم شده که بی شک بدون تلاش مدیران عزیز ومهربون هیچ وقت امکان پذیر نبود...

بدون تملق عرض میکنم که زحمات شما همیشه برروی سنگ نوشته های این فروم باقی خواهد ماند.
پاینده و برقرار باشید.
سپاس خیلی فراوان
(ببخشید نام نبردم )

Mostafa
04-02-2013, 02:58 PM
:105: شب يكرنگي ها مبارك :105:

سلام به همه

ديشب آقاي اكبرنيا طي يك اطلاعيه رسمي ، مديران جديد فروم آوااستار را معرفي كرد و از مديران قبلي هم تشكر ويژه كرد .

بيشتر اعضا و حتي خود مديران ، همه اين موضوع را باور كردند و كمتر كسي حدس زد كه شايد اين ، دروغ 13 آوااستاري باشد !!! :دی :))

اما در اين ميان واكنش دوستان بسيار جالب بود ، با اينكه همه مديران جديدي كه اعلام شده بودند ، از منجمان آماتور قديمي يا اساتيد دانشگاهي هستند ، اما جالب اينجا بود كه

اين موضوع با مخالفت بيشتر اعضا روبرو شد كه در پيام هاي خصوصي يا تماس تلفني ، اين گلايه را اعلام مي كردند :109:

البته اين گلايه ، كاملا منصفانه است . چراكه يكي از ارزش هايي كه از ابتدا روي آن تاكيد مي شد ، اين بود كه مديران فروم ، حتمآ از بين اعضاي فعال داخل فروم باشند

افرادي با سطح دانش بسيار بالا و ادعايي كم كه دلسوزانه براي ارتقا سطح علمي اعضا تلاش مي كنند

با احترام به تمام دوستان قديمي و اساتيد محترمي كه نام آنها را آورديم ، اما همچنان معتقديم كه فروم ما در حالت فعلي و با وجود مديراني از بين خود اعضا هم به بهترين شكل ممكن

اداره مي شود و هيچ نيازي به تغييراتي به اين شكل در كادر مديران نيست و نخواهد بود :wink:

البته اين كه اعضاي فعال تر همواره در جمع مديران باشند يك اصل خوب است و تغييرات تالار مديران هم هربار با همين ايده اتفاق مي افتد

( كما اينكه خود بنده وقتي فعاليت و دلسوزي آقاي اكبرنيا را ديدم ، با كمال ميل از مديريت فروم كناره گيري كردم و همه هم ديديم كه نتيجه اين تغيير منجر به پيشرفت بيشتر فروم شد )

ديشب همه اعضا و مديران يكرنگ بودند ، يك رنگي اي كه نشان ازدوستي عميق است و جالب اينجاست كه برخي از مديران پيشنهاد دادند كه اين موضوع به همين صورت باقي بماند

( هرچند كه براي راهنمايي اعضاي جديد در بحث ها اين كار ممكن نيست )

اما واقعيت اين است كه اين دوستي و همدلي هميشگي خواهد بود و انشاالله كه هيچ وقت دچار خلل نخواهد شد .

لذا اين اطمينان را به همه شما ميدهيم كه اين روند انشاالله ادامه دارد و اين خانواده هر روز گسترده تر و پيشرفته تر خواهد شد

با آرزوي موفقيت همه شما عزيزان :have%20a%20nice%20d :قلب

-----------------------------------

ضمنآ اين تاپيك به زودي تغيير نام خواهد يافت و مكاني خواهد شد براي معرفي و تشكر از همه مديران قديم و جديد فروم كه هر يك در زماني به پيشرفت اين خانواده كمك كرده اند

space
04-02-2013, 05:44 PM
عجب یک رنگی بود ها
یعنی هیچ وقت فراموش نمیکنم
این عکسم دوباره میذارم برا اونایی که از ندیدن ببینن حال کنن از جشن یکرنگی لذت ببرن!:))
[/URL][URL="http://up.avastarco.com/images/hwx44w0hosyn2ukwhgw.jpg"]http://up.avastarco.com/images/hwx44w0hosyn2ukwhgw.jpg (http://up.avastarco.com/images/hwx44w0hosyn2ukwhgw.jpg)

ولی شانس آوردیم با ما شوخی نکردید ها
فکر کن میومدیم میدیدم همه کاربر جدید آوا شدیم رفته به قول دوستان
جامه ها می دریدیم و سر به بیابان ها می گذاشتیم(ببین جنبه ی مدیرا رو دیگه در چه حد ماورا هستن اینا!!!)
حالا شانسی که آوردیم اینه که 13 به در روز تعطیله مگرنه تا الان دوسه تا نامه فدایت شوم از دادگاه میومد دفتر آوا !!!
از شوخی گذشته از همه مدیر های عزیز چه اونا که در دوران صدر آوا بودن و الان در خدمتشون نیستیم و چه اونایی که الان مدیریت میکنن و از اطلاعاتشون استفاده میکنیم خیلی خیلی تشکر میکنم
همین طور عاشق همه ی هم آوایی های گل هم هستم چه کاربر جدید باشن چه ممتاز واقعا هیچ فرقی نمیکنه این جشن یکرنگی کمترین پیامی که داشته باشه همینه.
مهم اینه که همون یه هدف مشترک داریم و شما دوستای گلم بدون منت اطلاعات خودتونو به اشتراک میذارید برای پیشبرد علم.
(حالا اینا همه برای اینه که مدیرای عزیز رو آماده کنم تا چن روز دیگه باید میز مدیریتی رو ترک کنن یوخ شکه نشن!!!:grin:)
یه سخن در گوشی!
(((اونایی هم که یخورده ناراحت شدن بیخیال دیگه شوخی بوده همش بخندین دیگه:)))))

javadstar76
04-02-2013, 06:15 PM
سلام.
دلیل اینکه آقای mojcris توی این تعویض دروغین قرار نداشتند چی بود؟

رخساره روشنی
04-02-2013, 06:21 PM
عجب ..... :))
فکر کنم من از همه دوستان بیشتر تحت تاثیر قرار گرفتم ..... چرا آخه ...! ولی باحال بودا تا باشه از این شوخی ها روز 13 بدری شاد گشتیم =))
.
.
.
مدیران همیشه حاضر در صحنه
من کلی ازتون تعریف کردم :دی انشالا در اولین فرصت ممکن هدیه من فراموش نشه .... کلی تشکر سپاس قدر دانی اونم با غلط املایی ( البته ساعت 12 بیشتر از این انتظار نمیره )
واقعا چه دروغ 13 ای :دی

هانیه امیری
04-02-2013, 06:24 PM
سلام.
دلیل اینکه آقای mojcris توی این تعویض دروغین قرار نداشتند چی بود؟

آقای اکبرنیا هم اشاره کردن به دلیل امنیت سایبری ;) البته بیشتر باور کردنی شد اینجوری :دی

ناگفته نماند که مدیر ها هم از این موضوع خبری نداشتن :دی

aysa
04-02-2013, 07:34 PM
به هرحال هركي بودتواين موضوع وهركي نبود تموم شدورفت .شوخي جالبي بود.

ممكنه يه كم بيجا باشه ولي ازتمام مديران بي نهايت متشكرم مخصوصاآقاي اكبرنيا.اولش كه شنيديم همگي باهم شكه شديم به خاطراين موضوع...............

nakhodaye aseman
04-02-2013, 08:59 PM
درود :)
واقعا خوشحالم که مدیرامون برگشتند
یه تشکر ویژه از همه ی مدیران فروم دارم..........:گل :گل
از اول عید داشتم به امضای آقای اکبرنیا فکر می کردم :slow:دیشب گفتم آره دیگه اینم معنی امضا مدیرامون از دست رفتند :دی
اما برای تشکر یه باغ گل سفارش دادم ولی به خاطر تحریما موند هلند
انشاالله بتونم بهتر از این زحماتتون رو جبران کنیم :):thanks::thanks:
راستی اینم عکسش
http://www.astroupload.com/uploads/13649235361.jpg (http://www.astroupload.com/)

مداد رنگیهام
04-02-2013, 09:23 PM
دیشب اولش که دیدم دوستان آبی هستن فک کردم نقص فنیه :دی بعد دیدم نه...مثه اینکه جریان جدیه...
مدیرامون خیلییییییییییییییی خوبن!:)
دست همشون درد نکنه که با تمام وجود واسه فروممون زحمت میکشن...ناگفته نماند دست آقای امام و همه مدیران قبلی فروم هم درد نکنه :)

رخساره روشنی
04-02-2013, 11:55 PM
سلام مجدد
دوستان اینم از دروغ 13 آواستار این شعر تقدیم به همه آوایی ها
دیگه دوستانی هم که ناراحت شدن نارحت میاشید ;) تمام شد ...!

دوستان آوایمان جاوید باد
بر سرش گل سایه از خورشید باد

دوستان تا جاودان در زندگی
کاروان سالار ما امید باد

(با کمی دخل و تصرف :دی )

arefe jafarzadegan
04-03-2013, 06:21 PM
زچی شده ؟ :d اینجا کجاست؟؟؟ :d من کیم؟؟!! :)
تشکر باید بکنیم؟
.
.
.

با تشکر از همه ی مدیران قدیم و جدید و پشت صحنه ی آوا استار :)
من که تازه دوباره برگشتم و از نو دارم شروع میکنم...زیادم نمیدونم در این فروم چه گذشته .... زیاد هم مدیران رو نمیشناسم ایشالا در آینده باهاشون بیشتر آشنا میشم .
اما میخوام در همین لحظه از همین تریبون یه تشکر بسیییییییییییییاااااااارر ررر ویژه از آقای امام داشته باشم بخاطر تمام تلاشهاشون واسه این فروم :) نمیدونم اینجا چندتا مدیر داره و کی از بقیه سمتش والاتره اما اینو میدونم که از لحظه ی تولد آوااستار آقای امام دلسوزانه واسه این فروم زحمت کشیدند و همه رو ترغیب کردند به فعالیت نجومی :) دستتون درد نکنه آقای امام :) نمیدونم چجوری باید از شما تشکر کنم که حق مطلبو ادا کرده باشم :)‌
و باز هم تشکر میکنم از تک تک مدیران آوا استار که دلسوزانه و با کلی عشق به این فروم رونق میدید :)‌ خدا قوت :)‌
همه تونو دوست دارم زییییییییییییییاااااااااا ااااااااددددد :)

sama.ara
04-03-2013, 11:48 PM
واقعا کت شلوار مشکی هم خیلی به آقای اکبرنیا میاد و هم هنوز نو بود، به هرحال حیف بود... :)
آقای امام هم که همشه واسه ما امام و پیشرو هستند، چه مشکی چه هر رنگ دیگه...
و در آخر تشکر از همه ی سبزپوشان شهر آوا...

rezash
04-04-2013, 11:36 PM
من یک هفته ای مسافرت بودم .جاتون خالی نایب الزیاره بودیم در شهر مشهد.

الان رسیدم ویکسره اومدم فروم.

داستان دروغ سیزده رو از موبایلم و در شهر مشهد دیدم!(البته در آنجا نمیتونستم به دلایل فنی آنلاین بشم).اولش خوشحال شدم که این دوستانی که نام برده شدند به جمعمون پیوستند.ولی 5 دقیقه نشد که دوزاریم افتاد که این باید دروغ سیزده باشه.

البته دوستان نام برده برای مدیریت فروم , در کسوت و سابقه نجومیشون هیچ شکی نیست.ولی اینکه بیایند و مدیریت یک فروم پر مشغله و شلوغ رو به عهده بگیرند به هیچ عنوان مورد قبولم نبود.

و حتی اگر این کارو انجام میدادند فکر نمیکنم از عهده شون بر میومد و پس از مدتی به ناچار استعفا میدادند.البته نه به دلایل علمی.بیشتر به دلایل شخصی!

این مساله بیش از هر چیزی نشان دهنده زحمتی است که مدیران فروم در کل مدت برپائی این فروم کشیده اند و واقعا من دست همشون رو از راه دور میبویسم.

از مدیران دور اول تا کنون.

مطمئنا" مدیریت فروم آوااستار بیش از هرچیزی نشان دهنده تعلق خاطر مدیران به محیط و علاقه مندی انها به کل مجموعه است.

شاید این مورد بسیار بسیار ارزشمند تر از هر مورد دیگری باشد.

شاید به دلایل متعدد کمی و کاستی در مدیریت فروم بوده و باشد.ولی به نظر من در یکرنگی و علاقه مندی مدیران فروم هیچ شک و شبهه ای وجود ندارد.

شخصا نظرم اینست که اگر قرار باشد کسی مدیریت فروم را به عهده بگیرد ابتدا باید برادری خود را ثابت کند که مدیران فعلی و قبلی فروم بارها این کار را با تمام وجود انجام داده اند.

به هر حال عشقی که مدیران و اعضای فروم به این کلوپ یکرنگی دارند ارزشش برای من از هر شخص یا سابقه ای بیشتر و مهمتر است.