PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : * نظر سنجی تعیین پراکندگی اعضا در استان های ایران *

Mostafa
12-28-2012, 05:11 PM
سلام دوستان :have a nice day:

میخواهیم بدانیم در فروم آوااستار از هر استان چند نفر عضو فعال حضور دارند ؟

شما ساکن کدامیک از استان های ایران هستید ؟

لطفآ برای بدست آوردن آمار دقیق از پراکندگی اعضا ،جهت استفاده در طرح قدر سنجی رصدگاه ها ، در این نظر سنجی شرکت کنید

ضمنآ امکان انتخاب 2 گزینه یا بیشتر ( مثلا برای افرادی که استان محل زندگی و تحصیلشان متفاوت است ) وجود دارد

این تاپیک به صورت کمکی در کنار تاپیک مانیفست آوااستار (http://forum.avastarco.com/forum/showthread.php?t=1297) ایجاد شده است

:wink:

<< نمایش اسامی اعضا به تفکیک استان ها (http://forum.avastarco.com/forum/poll.php?do=showresults&pollid=25)>>

Astronomy
02-08-2013, 01:56 AM
این نظر سنجی که دیگه آخراشه ...

ولی، خیلی خوشحالم که مازندران بعد از تهران و آذربایجان غربی، سومین تعداد منجم در آوااستار (و شاید ایران) رو داره! خیلی خوشحالم ...

و شاید نسبت به جمعیتش در نظر بگیریم اول هم باشه!! (چون خیلی از اون هایی که تهران زدند واقعا تهرانی نیستند و فقط به علت کار یا دانشگاه رفت و آمد دارن به تهران!)

این رو برای این گفتم که مازندران رو خیلی دست کم میگرفتم و فکر میکردم واقعا خیلی منجم کم داریم!!! اما دیدم اوضاع خیلی هم بد نیست ;)

Mostafa
02-08-2013, 02:19 AM
ضمن تشكر از Astronomy عزيز

اتفاقآ خوب شد كه اين تاپيك رو بالا آورديد ، چون قصد داشتم اين نكته رو عرض كنم كه در مورد نظر سنجي تاپيك كاملا هدف مورد نظر

( شناسايي اعضاي فعال در استان هاي مختلف كشور ) محقق شد

اما فعلا نظر سنجي رو باز گذاشتيم تا براي مدتي اعضاي قديمي تر و افرادي كه جديد عضو ميشن هم استانشون رو اعلام كنند تا بتونيم پراكندگي نسبي منجم هاي آماتور رو

در استان هاي ايران به دست بياريم

اتفاقآ من هم از حضور تعداد زيادي از اعضاي فعال در بعضي از استان ها خيلي خوشحال شدم ، ولي در عوض عدم حضور اعضايي از 3 استان ايلام و كرمانشاه و هرمزگان هم

نكته اي است كه بايد به آن توجه كنيم

( آن 1 نفري كه نامشان در هرمزگان ثبت شده ، اشتباهآ به جاي همدان ، هرمزگان را انتخاب كرده اند )

به نظرم در زمان مناسب اين آمار كمك بسيار زيادي به نجوم آماتوري كشور خواهد كرد

امیر عباس
05-06-2013, 08:30 PM
سلام. اگه ممکنه استان ها رو در یک پست به ترتیب جمعیت مرتب کنید. جالب میشه :دی :گل

Mostafa
05-06-2013, 08:38 PM
سلام. اگه ممکنه استان ها رو در یک پست به ترتیب جمعیت مرتب کنید. جالب میشه :دی :گل

سلام به شما

هدف از اين كار رتبه بندي استانها نيست ، بلكه اين است كه بدانيم در هر استان چند عضو داريم كه بعدآ از كمك آنها در طرح هاي ملي واستفاده كنيم .

ضمن اينكه ممكن است با گذشت زمان ترتيب استانها از نظر تعداد اعضا ، تغيير كند .

saba.hatami
05-17-2013, 03:52 PM
چرا ما منقرض شديم اردبيل فقط 3 تا منجم داره يعني؟!؟!؟!؟!

پیمان اکبرنیا
05-17-2013, 04:57 PM
چرا ما منقرض شديم اردبيل فقط 3 تا منجم داره يعني؟!؟!؟!؟!

فکر کنم منجمان اردبیلی کمتر به فروم و اینترنت سر می‌زنند :) شما دعوتشان کنید به مشارکت بیشتر :)

msalek
09-13-2013, 07:19 PM
این نظر سنجی تا کی خواهد بود؟ یعنی همیشگی هستش؟

Mostafa
09-14-2013, 07:40 AM
این نظر سنجی تا کی خواهد بود؟ یعنی همیشگی هستش؟

بله ، چون همیشه اعضای جدیدی به جمع ما اضافه می شوند که می توانند استان محل سکونت خود را اعلام کنند

البته هروقت که نظر سنجی جدیدی در فروم داشته باشیم ، آن نظر سنجی مقدم خواهد بود ولی پس از پایان نظر سنجی های مهم ، دوباره همین نمایش داده خواهد شد .

آسمانی
11-06-2013, 01:37 PM
سلام خوشحالم که از کرمانشاه در خدمت شما هستم.

امیدوارم ساعات و لحظات زیبایی رو در سایت داشته باشیم.

sabalansky
06-27-2016, 06:41 PM
شاید دلیل اصلی اون پیدایش صفحه های گروه های نجومی در شبکه های اجتماعی موبایل محور و سایت های غیر تخصصی قوی تر از سایت های تخصصی نجومی باشه.