PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گروه نجومی سپهر نیلگون

نازنین زهرا
08-27-2012, 03:01 PM
شش سال و اندی پیش گروهی با نام گروه نجومی سپهر نیلگون و با هدف تولید علم و فعالیت علمگرا در زمینه نجوم تشکیل شد.در این شش سال این گروه فراز و نشیبهای زیادی را تجربه کرده است و امروز سایت جدید این گروه افتتاح شده تا به کمک علم نهفته در جامعه و شناخت و شکوفایی استعداد ها و هدایت منجمین در مسیر صحیح و با بهره گیری از تخصص اعضا (هر کدام به تناسب رشته ی خود) اقدام به عمل نموده و در زمینه ی روباتیک فضایی، نجوم رادیویی، عکاسی مدرن نجومی، بحث های بنیادین کیهان شناسی و علوم مرتبط دست به تحقیقات گسترده زده و همچون گذشته به نتایج مثمر ثمری نیز دست یابد.

http://up.avastarco.com/images/mx0rpf672de2iunadu7a.jpg (http://up.avastarco.com/images/mx0rpf672de2iunadu7a.jpg)

این تاپیک مکانیست برای اطلاع رسانی فعالیتهای این گروه نجومی....

http://ausn.ir/

Amin-Mehraji
08-27-2012, 05:32 PM
با سلام

ببخشید میشه درباره ی فعالیت های رباتیک فضایی گروه تان توضیحی بدید؟

yperseusy
08-27-2012, 06:25 PM
سلام امین جان
شما میتونی بری تو سایت و اطلاعاتی رو که میخوای پیدا کنی . :)

Amin-Mehraji
08-27-2012, 08:11 PM
سلام امین جان
شما میتونی بری تو سایت و اطلاعاتی رو که میخوای پیدا کنی . :)

منظور من فعالیت های خود گروه سپهرنیلگون در زمینه ی رباتیک فضایی ( آسترو روبو ) هست. توی سایت چیزی در این باره نوشته نشده جز دلایل و مزایای استفاده از ربات ها در علوم فضایی (اینجا) (http://ausn.ir/cats/space-robotics-projects/59-projects/118-jumping-robot-of-sepehr-nilgun.html). لهذا(!) چون دیدم چیزی توی سایت نیست خواستم همینجا از خود هم آوااستاری مون بپرسم.

:)

yperseusy
08-27-2012, 09:00 PM
سلام:)
فعلا در این مورد همون چیز هایی که توسایت هست رو میتونیم بگیم ;)
بعد از پیشرفت بیشتر فعالیت ها اطلاعات بیشتری رو در اختیارتون قرار میدیم :)

N3PTUN3
08-28-2012, 10:43 PM
با سلام و دورد خدمت شما دوستان عزیر گروه سپهر نیلگون :

از سایت شما بازدید کردم , وب سایت زیبایی دارید .قسمت نجوم رادیویی سایت شما اینجانب را بر آن داشت تا برای کسب اطلاعات بیشتر در این تاپیک درخواستی از شما برای شرح فعالیت های گروه در خصوص برنامه ها , فعالیت ها و اهداف در این حوزه داشته باشم .

لطفا شرح فعالیتی در این باب در ادامه این تاپیک ارسال کنید .

نکته : مطرح کردن این سوال در ادامه این تاپیک به این دلیل بود که شاید دوستان دیگر هم زمان بازدید از سایت شما , این پرسش از فکرشان عبور کند . امید دارم با ارسال شرح کاملی از این فعالیت ها , پرسش های گوناگونی که در آینده در ذهن همگان ایجاد می شود را پاسخ دهید .

نازنین زهرا
08-28-2012, 11:59 PM
با سلام و دورد خدمت شما دوستان عزیر گروه سپهر نیلگون : از سایت شما بازدید کردم , وب سایت زیبایی دارید . قسمت نجوم رادیویی سایت شما اینجانب را بر آن داشت تا برای کسب اطلاعات بیشتر در این تاپیک درخواستی از شما برای شرح فعالیت های گروه در خصوص برنامه ها , فعالیت ها و اهداف در این حوزه داشته باشم . لطفا شرح فعالیتی در این باب در ادامه این تاپیک ارسال کنید . نکته : مطرح کردن این سوال در ادامه این تاپیک به این دلیل بود که شاید دوستان دیگر هم زمان بازدید از سایت شما , این پرسش از فکرشان عبور کند . امید دارم با ارسال شرح کاملی از این فعالیت ها , پرسش های گوناگونی که در آینده در ذهن همگان ایجاد می شود را پاسخ دهید .

دوست عزیز سلام...
خیلی خوشحالیم که از سایت سپهر نبلگون بازدید کرده و این سایت را پسندیده اید.
اما در مورد فعالیتهای نجوم رادیویی باید بگم که در حال حاضرگروه نجوم رادیویی سپهر نیلگون در حال کار روی یک پروژه خوب و قابل توجه هستند.بنابراین از من بپذیرید که ریز اهداف این پروژه رو اینجا مطرح نکنم.انشاالله در آینده نزدیک توضیحات کامل و مستندی از این پروژه در اختیار علاقه مندان قرار خواهیم داد.از فعالیتهای قبلی این گروه هم در زمنیه نجوم رادیویی مقالاتی در سایت وجود دارد که حتما اونها رو مشاهده کردید.

اهداف سپهر نیلگون همونطور که در پست اول گفتم تولید علم و به انجام رسوندن پروژه ها و طرحهای نوین در زمینه های مختلف نجومی و فضایی از جمله روباتیک فضایی، نجوم رادیویی و ...است.با توجه به لینکهایی که در امضای شما وجود داره گویا شما هم از جمله منجمین علاقه مند و متخصص در زمینه نجوم رادیویی هستید.مسلما سپهر نیلگون خوشحال میشود با افراد متخصص و علاقه مندی چون شما همکاری کند و از تجربیات و دانسته های شما نهایت استفاده را ببرد.

farimah sh
08-29-2012, 11:30 AM
آيا امكان عضويت توي اين گروه وجود داره؟ميشه لطف كنيد و شرايط عضويت در اين گروه رو بنويسيد.

yperseusy
08-29-2012, 01:40 PM
سلام دوست عزیز شما رزومه کاری خودتون رو برای من ارسال کنید تا بررسی بشه :)
Email:yperseusy@gmail.com