صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 34567
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 69 , از مجموع 69

موضوع: ویکی نجوم - دانشنامه آزاد

1. Top | #1
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1
    تشکر شده 43,792 بار در 2,956 ارسال

Post ویکی نجوم - دانشنامه آزاد

با سلام به همه کاربران گرامی

بالاخره بعد از تلاش های بسیار و پیگیری برخی از دوستان بخش ویکی نجوم راه اندازی شد .

همانگونه که مستحضر هستید ، پیش از این طرح دانشنامه نجوم در فروم اجرا شده بود که به دلیل ضعف های فنی از کارایی لازم برخوردار نبود و ضمنآ خلآ چنین دانشنامه ای

در فضای مجازی احساس می شد .

لذا تصمیم گرفتیم تا برای ایجاد یک دانشنامه آزاد نجومی که همه علاقمندان امکان مشارکت در تکمیل آنرا داشته باشند ، بخش ویکی نجوم را راه اندازی کنیم که این مهم با

تلاشهای پیگیر تعدادی از دوستان ، علی الخصوص جناب Astronomer و مدیر فنی جناب mojcris به سرانجام رسید که لازم است از ایشان کمال تشکر و قدر دانی را به عمل بیاوریم .

نحوه فعالیت در ویکی نجوم همانند سایر دانشنامه های آزاد است و همه علاقمندان می توانند در تکمیل آن مشارکت نمایند .

در تاپیک راهنمای فعالیت در ویکی نجوم آموزشی از چگونگی فعالیت در ویکی نجوم در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت .
    ویرایش توسط هانیه امیری : 04-23-2013 در ساعت 10:29 PM

2. Top | #61
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    كاربر ممتاز آوااستار
    مدال طلای كشوری المپياد نجوم
    شماره عضویت
    1120
    تشکر شده 28,319 بار در 2,458 ارسال

سلام به تمام دوستان

در برنامه آسمان شب که ضبط شده و قراره دوشنبه شب (همین امشب یعنی 1 آبان) حدود ساعت 22:30 پخش بشه من درباره ویکی نجوم صحبت کردم و ضمن معرفی اون از همگان دعوت کردم در تکمیلش مشارکت کنند قسمت مربوط به ویکی نجوم، بخش دوم برنامه است و از حدود دقیقه 5 برنامه شروع میشه. با توجه به بی نظمی هایی که گاهی اوقات در پخش برنامه های شبکه ایجاد میشه لطفا کمی زودتر(حتی از 10:15) دیدن کانال 4 را شروع کنید

ضمن دعوت از شما برای این که خودتون برنامه را ببینید یک خواهش مهمتر اینکه به سایرین هم ویکی نجوم را بشناسونید و خودتون هم بیشتر توش فعالیت کنید ویکی برای کامل شدن به کمک همه منجمان آماتور و حرفه ای نیاز داره

راستی لطفا از الان به بعد خیلی دقت کنید روی مقالات که حداقل تعداد غلط را داشته باشند و لطفا تمامی مقالات را بگردید و هم منابع معتبر بهشون اضافه کنید و هم غلط هاشون را پیدا کنید و تصحیح کنید میخواهیم یک ویکی بسیار بهتر از قبل و رو به پیشرفت سریعتر داشته باشیم

ویکی خوب یعنی ویکی با منابع قابل استناد، موثق و مقالاتی خوب و کم غلط

با توجه به اینکه کمتر از 22 ساعت تا پخش این برنامه مونده لطفا همگی یک همت به خرج بدید و ویکی را بگردید که یک وقت غلط بزرگ یا سوتی توش نباشه

خیلی ممنون از توجه شما
    ویرایش توسط پیمان اکبرنیا : 10-22-2012 در ساعت 07:33 PM

3. Top | #62
    کاربر فعال
    مدیر تالار

عنوان کاربر
    ديوان سالار ويكی نجوم
    شماره عضویت
    1479
    تشکر شده 11,960 بار در 1,080 ارسال

با سلام خدمت دوستان آوااستاری به ویژه همراهان ، همکاران و فعالین ویکی نجوم

به استحضار می رساند در راستای مشورت های صورت گرفته با مدیران سایت، قرار بر این شد که از این پس جهت قدر دانی از زحمات دوستان و کاربران پر تلاش

در تکمیل ویکی نجوم، هر ماه یک شخص با توجه به انتخاب مدیران به عنوان کاربر برگزیده ویکی نجوم انتخاب و عنوان کاربر برگزیده ماه ویکی نجوم در زیر نام

کاربری ایشان درج گردد همچنین هدیه ای به رسم یاد بود و به پاس قدر دانی از زحمات دوستان به آنها اهدا خواهد شد.

لذا از تمای دوستانی که تا کنون در تکمیل دانشنامه نجومی همکاری کرده اند خواهشمندیم از این پس نیز به مانند گذشته در تکمیل این طرح ماندگار به تلاش و

کوشش ادامه داده تا به هدف نهایی خود دست یابیم.

نحوه انتخاب کاربر برگزیده:

فرد مورد نظر از بین تمامی کاربران اعم از کاربران جدید، فعال ، ممتاز و مدیران (مدیران فروم و مدیران ویکی نجوم) انتخاب خواهد شد و عنوان کاربر برگزیده ماه

ویکی نجوم به مدت یک ماه در زیر اسم کاربر برگزیده درج خواهد شد.

کاربر برگزیده بر اساس فعالیت های انجام داده توسط مدیران انتخاب خواهد شد که ملاك های فعاليت مثبت به شرح زير است :

- ويرايش و تكميل مفيد و موثر مدخل هايی كه داراي مطالب كوتاه و ناقص هستند

( انجام كپی-پيست های صرف و بدون ويكی سازی به هيچ وجه ملاك مثبتی نخواهد بود )

- ايجاد مدخل های جديد و مورد نياز ( اولويت با مدخل هايی است كه توسط مديران در تاپيك اولویتها و نیازهای ویکی نجوم اعلام مي شود )

- مصور سازی و قرار دادن تصوير های مرتبط با موضوعات

- استفاده مفيد و موثر از الگو ها

- آموزش و كمك رسانی به اعضايی كه در كار با ويكی با مشكل مواجه مي شوند

نكته مهم : كيفيت ويرايش های دوستان ملاك اصلی است و تعداد ويرايش های انجام شده به هيچ وجه ملاك انتخاب نخواهد بود.

در نهایت از تمامی دوستانی که تا به امروز مارا در تکمیل ویکی نجوم همراهی کردند، کمال تشکر را داریم و امیدواریم با همکاری شما عزیزان در راستای تکمیل این

طرح مفید، قدم برداریم.

منتظر همه شما دوستداران علم نجوم هستیم

امضای ایشان
    وقتی خدا را دیدم که مشکلم را حل می کرد، من به توانایی او ایمان می آوردم

و وقتی حل نمی کرد

می فهمیدم او به توانایی من ایمان دارد...

4. Top | #63
    کاربر فعال
    مدیر تالار

عنوان کاربر
    ديوان سالار ويكی نجوم
    شماره عضویت
    1479

کاربر برگزیده آذر ماه ویکی نجوم

سلام خدمت دوستان عزیز

طبق اطلاعیه ای که در پست قبل اعلام شد، زمان اعلام کاربر برگزیده این ماه ویکی نجوم فرارسید. از تمامی دوستانی که چه در ویکی نجوم و چه در تاپیک های مرتبط با آن

فعالیت
    می کنند، تشکر می کنیم.

و اما کاندیداهای این ماه ویکی نجوم از این قرارند:

بعد از بررسی فعالیت های این دوستان، ضمن تشکر از تمامی آنهایی که مثل ماه های قبل به فعالیت در ویکی پرداخته اند، کاربر برگزیده این ماه ویکی نجوم را اعلام می کنم :

جناب آقای

به مدت یک ماه عنوان کاربر برگزیده ویکی نجوم در زیر اسم آقای soroush s نوشته و هدیه ای نیز به عنوان یادبود برای قدردانی به ایشان اهدا خواهد شد.

ضمنا تشکر ویژه خود را از جناب آقای مسعود فرح بخش اعلام می داریم که با وجود مشغله های بسیار، به فعالیت در ویکی نجوم پرداخته و با پیشنهاد های خوبشان،

به پیشرفت ویکی نجوم کمک می نمایند
    و یک تشکر هم از جناب آقای Mojtaba.m که از ابتدا یکی از فعالان ویکی نجوم بودند و هستند.

همچنین منتظر حضور سایر دوستان آوایی در جمع فعالین ویکی نجوم هستیم.

با آرزوی موفقیت برای تک تک دوستان
    امضای ایشان

و وقتی حل نمی کرد

5. Top | #64
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    5218
    تشکر شده 2,377 بار در 289 ارسال

سلام بر دوستان عزیز
    واقعا از اینکه برنده این ماه شدم خیلی خوشحالم و از اقایان امام و مجتبی موذن و مسعود فرحبخش و خانم امیری و ... کمال تشکر را دارم و اینکه دیگر دوستان هم فعالیت زیادی دارن و در پیشرفت ویکی نجوم سهم زیادی دارند و یکی از ارزو های من اینه که یه روزی ویکی نجوم کامل بشه.
    ممنون
    امضای ایشان
    آخرین سنگر سکوت،حق ما گرفتنی نیست

6. Top | #65
    کاربر فعال
    مدیر تالار

عنوان کاربر
    ديوان سالار ويكی نجوم
    شماره عضویت
    1479

کاربر برگزیده دی و بهمن ماه ویکی نجوم

سلام دوستان گرامی

به دلیل امتحانات دی ماه، کاربر فعال ویکی در دی ماه اعلام نشد به همین خاطر کاربر برگزیده دو ماه اخیر ویکی نجوم را خدمتتون اعلام میکنم.

و اما کاندیداهای دو ماه اخیر ویکی نجوم از این قرارند:

بعد از بررسی فعالیت های این دوستان، ضمن تشکر از تمامی آنهایی که مثل ماه های قبل به فعالیت در ویکی پرداخته اند و با تشکر از 5 کاربر گرامی،

کاربر برگزیده این ماه ویکی نجوم را اعلام می کنم :

جناب آقای

مسعود فرح بخش

به مدت یک ماه عنوان کاربر برگزیده ویکی نجوم در زیر اسم آقای مسعود فرح بخش نوشته و هدیه ای نیز به عنوان یادبود برای قدردانی به ایشان اهدا خواهد شد.

از تمامی دوستانی که در خارج از ویکی نیز فعالیت میکنند چه به صورت ترجمه متن و یا تایپ متن، کمال تشکر را داریم و امیدواریم با همکاری همه شما دوستان

بتوانیم به هدف خودمان برسیم و با تکمیل ویکی نجوم خدمتی به جامعه نجومی کشورمان بکنیم

امیدوارم روز به روز شاهد فعالیت هرچه بیشتر منجمان عزیز کشورمان در ویکی نجوم باشیم

موفق و پیروز باشید
    امضای ایشان

و وقتی حل نمی کرد

7. Top | #66
    کاربر فعال
    مدیر تالار

عنوان کاربر
    ديوان سالار ويكی نجوم
    شماره عضویت
    1479

کاربر برگزیده اسفند ماه ویکی نجوم

سلام خدمت دوستان عزیز

طبق روال همیشگی وقت اعلام کاربر برگزیده اسفند ماه ویکی نجوم فرا رسیده است.

و اما کاندیداهای آخرین ماه از سال 1391 ویکی نجوم از این قرارند:

بعد از بررسی فعالیت های این دوستان، ضمن تشکر از تمامی آنهایی که مثل ماه های قبل به فعالیت در ویکی پرداخته اند، کاربر برگزیده این ماه ویکی نجوم را اعلام می کنم :

.
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    سرکار خانم

Flare star

کاربر برگزیده اسفند ماه ویکی نجوم از بین دوستانی که در تاپیک
    تایپ متن برای ویکی نجوم فعال بودند، انتخاب شده است. از اینرو فقط فعالیت در خود ویکی نجوم ملاک نیست

بلکه فعالیت خوب در تاپیک های موازی با ویکی نجوم نیز معیاری برای انتخاب کاربر برگزیده ویکی نجوم می باشد.

به مدت یک ماه عنوان کاربر برگزیده ویکی نجوم در زیر اسم خانم Flare star نوشته و هدیه ای نیز به عنوان یادبود برای قدردانی به ایشان اهدا خواهد شد.

ضمنا تشکر ویژه خود را از سرکار خانم آسمون اعلام می داریم که با وجود مشغله های بسیار در فروم، به فعالیت در ویکی نجوم نیز پرداخته اند و با تشکر از راهنمای ویکی نجوم

جناب آقای Mojtaba.m که یکی از فعالین همیشگی ویکی نجوم هستند.

انشالله که در سال جدید شاهد حضور هر چه بیشتر منجمان کشورمان ، مخصوصا منجمان آوایی در ویکی نجوم باشیم و بتوانیم با کمک شما دوستان عزیز قدمی بزرگتر در راستای

پیشبرد اهدافمان برداریم.

موفق و پیروز باشید
    امضای ایشان

و وقتی حل نمی کرد

8. Top | #67
    کاربر فعال
    مدیر تالار

عنوان کاربر
    ديوان سالار ويكی نجوم
    شماره عضویت
    1479

کاربر برگزیده فروردین ماه ویکی نجوم

سلام خدمت دوستان گرامی

طبق روال همیشگی وقت اعلام کاربر برگزیده فروردین ماه ویکی نجوم فرا رسیده است.

و اما کاندیداهای اولین ماه از سال 1392 ویکی نجوم از این قرارند:

.
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    سرکار خانم

همانطور که در این پست نیز اشاره شده است، کاربر برگزیده از بین تمامی کاربران اعم از کاربران جدید، فعال ، ممتاز و مدیران (مدیران فروم و مدیران ویکی نجوم) انتخاب خواهد شد.

پس به مدت یک ماه عنوان کاربر برگزیده ویکی نجوم در زیر اسم خانم آسمون نوشته و هدیه ای نیز به عنوان یادبود برای قدردانی به ایشان اهدا خواهد شد.

دوستان عزیز، ویکی نجوم فقط با همت کاربران دلسوزی چون شما تکمیل خواهد شد. به امید روزی که با کمک هم ویکی نجومی کاملی داشته باشیم.

منتظر حضور همه شما دوستان عزیز در ویکی نجوم هستیم
    امضای ایشان

و وقتی حل نمی کرد

9. Top | #68
    کاربر فعال
    مدیر تالار

عنوان کاربر
    ديوان سالار ويكی نجوم
    شماره عضویت
    1479

کاربر برگزیده اردیبهشت و خرداد ماه ویکی نجوم

سلام خدمت دوستان عزیز

ماه پیش به دلیل امتحانات کاربر برگزیده ویکی انتخاب نشد، به همین منظور کاربر برگزیده دو ماه اخیر را خدمتتون اعلام میکنم.

و اما کاندیداهای اردیبهشت و خرداد ماه سال 1392 ویکی نجوم از این قرارند:

آسمون

بعد از بررسی فعالیت های این دوستان، ضمن تشکر از تمامی آنهایی که مثل ماه های قبل به فعالیت در ویکی پرداخته اند، کاربر برگزیده دو ماه اخیر ویکی نجوم را اعلام می کنم :

.
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .

جناب آقای

Alireza

کاربر برگزیده اردیبهشت و خرداد ماه ویکی نجوم از بین دوستانی که در تاپیک
    تایپ متن برای ویکی نجوم و ترجمه متن برای ویکی نجوم فعال بودند، انتخاب شده است.

از اینرو فقط فعالیت در خود ویکی نجوم ملاک نیست، بلکه فعالیت خوب در تاپیک های موازی با ویکی نجوم نیز معیاری برای انتخاب کاربر برگزیده ویکی نجوم می باشد.

به مدت یک ماه عنوان کاربر برگزیده ویکی نجوم در زیر اسم آقای Alireza نوشته و هدیه ای نیز به عنوان یادبود برای قدردانی به ایشان اهدا خواهد شد.

با تشکر از راهنمای ویکی نجوم جناب آقای Mojtaba.m که یکی از فعالین همیشگی ویکی نجوم هستند.

انشالله که در فصل تابستان با کمک شما دوستان عزیز بتوانیم به اهداف والای خود برسیم.

موفق و پیروز باشید

امضای ایشان

و وقتی حل نمی کرد

10. Top | #69
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    14538
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

ویکی نجوم - دانشنامه آزاد         
    زمان تعیین وقت ویزا فرانسه

به طور معمول وقت های موجود در سفارت برای یک تا سه هفته باز میشوند. اما به علت درخواست های بالا و حجم بالای متقاضیان معمولا تمام وقت های سفارت سریع اخذ می گردد و شما باید منتظر باز شدن وقت جدید بمانید و چون ممکن است سفارت وقت های جدید را هر زمانی برای اخذ آزاد کند، قطعا روند گرفتن وقت سفارت برای شما به طول خواهد انجامید.
    چه مدارکی برای گرفتن وقت کنسولگری فرانسه لازم است؟
    • کپی صفحه اول پاسپورت
    • عکس 4*3
    • شماره تماس دردسترس جهت هماهنگی

مدت اعتبار ویزای شینگن
    بطور معمول زمان بررسی مدارک متقاضی جهت صدور ویزا شینگن دو تا سه هفته است که البته ممکن است این زمان کمتر هم باشد و یا ممکن است جهت تکمیل مدارک و صدور قطعی ویزا شینگن نیاز به زمان بیشتری جهت بررسی مدارک باشد ولی عموماً تا 14 روز کاری بعد از تحویل مدارک به کنسولگری، مشخص خواهد شد که شما واجد دریافت ویزا شینگن هستید یا خیر.

وقت سفارت ایتالیا

تعیین وقت سفارت ایتالیا در تهران

در گذشته برای تعیین وقت سفارت، افراد متقاضی به صورت حضوری مراجعه کرده و با حضور در صف های طولانی، زمان بسیار زیادی را برای اخذ وقت سفارت می گذاشتند. امروزه روش سنتی تعیین وقت ویزا منسوخ و روش های جدید تری نظیر روش آنلاین جایگزین آن شده است.
    سفارت کشور ایتالیا به نشانی تهران، خیابان نلسون ماندلا ( آفریقا سابق )، بالاتر از تقاطع میرداماد، نبش پارک صبا، خیابان فرزان شرقی، پلاک ۱۵
    تلفن: 22047802
    مدارک مورد نیاز برای اخذ وقت سفارت ایتالیا

کپی صفحه اول پاسپورت
    شمار تلفن درخواست کننده
    تاریخ دعوت نامه یا هتل

تحصیل در ایتالیا، هزینه بسیار مناسب با کیفیت آموزشی بالا

تحصیل در ایتالیا در دانشگاه های دولتی این کشور به لحاظ هزینه ها متغیر، و به طور میانگین از 320 الی 3200 یورو در سال بوده و برای دانشجویان بین المللی نیز هزینه های تحصیل یکسان می باشد. میانگین شهریه 2000 یورو در سال است که موسسه تکیه گاه دانش می تواند آن را در برخی از موارد به 500 یورو در سال کاهش دهد.

وقت سفارت اتریش

سفارت اتریش به نشانی تهران ، خیابان نیاوران ، خیابان باهنر ، خیابان مقدسی ، خیابان محمود احمدی مازنی ، کوچه میر ولی ، پلاک 6 و 8
    تلفن : 22750040
    وقت تجاری سفارت اتریش

کشور اتریش یکی از کشور های پیمان شینگن و همچنین حوزه اتحادیه اروپا است.
    واحد پول کشور های حوزه اتحاد اروپا و شینگن یورو می باشد و شرایط اقتصادی خود را از یکدیگر تبعیت می کنند. اقتصاد اروپا از زمان تشکیل اتحادیه اروپا به صورت یکپارچه در آمده است وحتی قوانین کاردر کشور های این اتحادیه تقریبا مشابه است. این کشور ها،همچنین در اعطای اجازه اقامت دادن وتابعیت هم به صورت مشابه در اکثر اوقات عمل می کنند.بصورت کلی قانون برای اخذ پیشنهاد کاری در اتحادیه اروپا، بدین صورت است که شغل مورد نظر می بایست در سایت کاریابی اتحادیه اروپا به مدت 3 هفته آگهی گردد. در همین زمان ،اگر هیچ داوطلبی از 28 کشور عضو این اتحادیه ،جهت قبول این شغل اقدام نکرد،در این زمان،سازمان ها می توانند نیروهای مورد نظر خود را از خارج این اتحادیه،به خدمت گیرند. بنابراین باید گفت پیدا کردن شغل برای افراد خارج ار اتحادیه اروپا بسیار سخت خواهد بود با توجه به دشوار بودن این روند وبا توجه به قوانین حال حاضر اتحادیه اروپا،بهترین روش پیش روی متقاضیان اخذ اقامت دائم اتریش،اقدام جهت اخذ ویزای تجاری اتریش و راه یاقتن به خاک کشور اتریش و در پی آن اقدام جهت اخذ ویزای تجاری اتریش می باشد.لازم به ذکر است ،افرادی که موفق به اخذ ویزای کاری اتریش می شوند،پس از حدودا چهار سال کار در اتریش و پرداخت مالیات به دولت اتریش،می توانند موفق به اخذ اقامت دائم اتریش شوند.
    معمولا بری اخذ هر نوع ویزایی یک سری مدارک متفاوت نیاز است. ولی در کل این مدارک اصلیترین مدارکی هستند که باید برای گرفتن ویزای تجاری اتریش نیاز است.

مدارک لازم جهت اخذ وقت تجاری سفارت اتریش

1. اصل گذرنامه با ٣ ماه اعتبار از تاريخ انقضای مدت رواديد و داری حداقل ٢ صفحه خالی. (امضاء شده).
    2. دعوتنامه
    3. ریزپرینت حساب بانکی
    4. گواهی تمکن مالی بانک
    5. فیش حقوقی
    6. گواهی اشتغال به کار
    7. گواهی ثبت شرکت/ پروانه کسب، پروانه مطب
    8. سند ملکی
    9. شناسنامه
    10. سایر مدارک
    11. کپی بیمه

وقت سفارت یونان

چگونه می توان وقت سفارت یونان در تهران را دریافت کرد؟
    آدرس سفارت یونان در تهران کجاست؟
    تلفن سفارت یونان در تهران چیست؟
    نحوه گرفتن وقت سفارت یونان چیست؟
    چگونه وقت سفارت یونان به صورت آنلاین اخذ می شود؟
    مدارک لازم برای تعیین وقت سفارت یونان چیست؟
    مدارک لازم جهت اخذ وقت تحصیلی سفارت یونان کدام است؟
    برای دریافت وقت تجاری سفارت یونان چه مدارکی نیاز داریم؟

وقت سفارت بلژیک

مدارک لازم جهت وقت سفارت توریستی بلژیک

- اصل گذرنامه معتبر با 6 ماه اعتبار از تاريخ حرکت تور (امضاء شده).
    - اصل گذرنامه باطل شده (در صورت وجود).
    - فتوکپي از صفحات 2-9 گذرنامه و ويزاهاي 3 سال گذشته از جمله ويزاهاي شنگن، آمريکا، کانادا، استراليا، ...
    * به علاوه يکسري فتوکپي از صفحات مشخصات و اعتبار براي بخش فروش.
    - اصل فرم ويزا با امضاء توسط مسافر.
    * براي افراد همراه در گذرنامه نيز بايد فرم جداگانه امضاء شود.
    * فرم ويزاي افراد زير 16 سال بايد توسط والدين امضاء گردد.
    - تکميل فرم مشخصات فردي (به طور کامل).
    - 3 قطعه عکس 5/4×5/3 رنگي، زمينه سفيد و کاملاً از رو به رو (فاصله فوقاني سر تا چانه 32 ميليمتر بايد باشد).
    * عکس هايي که با شرايط فوق مطابقت نداشته باشند، تحويل گرفته نخواهند شد.
    * لطفاً از ارسال عکس هاي اسکن و يا روتوش شده خودداري فرمائيد.
    - فتوکپي از تمام صفحات شناسنامه.
    - گواهي اشتغال به کار، روزنامه رسمي، پروانه کسب به نام مسافرو لیست بیمه کارکنان.
    * در گواهي اشتغال به کار بايد نام و سمت مسافر ، ميزان درآمد، سابقه و تاريخ مرخصي مطابق با تاريخ تور ذکر شده باشد
    (همراه با مهر و امضاء توسط شخصي غير از مسافر بر روي سر برگ شرکت).
    * براي خانم هاي خانه دار گواهي اشتغال به کار همسر الزامي است.
    - رزومه انگليسي تايپ شده (شرح وضعيت خانوادگي، سوابق تحصيلي- شغلي و ...) با امضاء توسط مسافر.
    * تمام اطلاعات در متن رزومه بايد به صورت تشريحي باشد.

وقت سفارت انگلیس

وقت سفارت توریستی انگلیس

جهت درخواست ویزا برای تقریبا تمامی سفارتخانه‌ها نیاز به وقت قبلی می‌باشد و متقاضیان جهت تحویل مدارک، انجام مصاحبه و انگشت‌نگاری بایستی در روز تعیین شده به سفارت مراجعه نمایند. هر سفارت‌خانه سیاست‌های خاص خود را برای ارائه وقت سفارت به کار می‌بندد.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای توریستی انگلیس:

اصل پاسپورت فعلی با حداقل 6 ماه اعتبار از تاریخ مسافرت به انگلیسو اصل پاسپورت های قبلی.
    یک نسخه تکمیل شده فرم آنلاین درخواست روادید به همراه برگه تاییدیه وقت و تاییدیه واریزی وجه سفارت
    انگلیس که توسط این مرکز انجام پذیر است.

• 2قطعه عکس 4.5 * 3.5
    • اصل و یا کپی دعوتنامه معتبر و در صورت نداشتن رزرو هتل در انگلستان
    • اصل و ترجمه رسمی سند ازدواج
    • اصل و ترجمه رسمی شناسنامه

اصل و ترجمه رسمی مدارک شغلی مربوطه از قبیل (گواهی اشتغال به کار که در آن در مورد تاریخ درخواست مرخصی ذکر شده باشد و اینکه آیا این مرخصی با حقوق میباشد یا خیر، جواز کسب، پروانه فعالیت، کارت بازرگانی، لیست بیمه 6 ماه آخر، برگه مالیاتی پرداخت شده، کارت پرسنلی حکم کارگزینی، حکم بازنشستگی، کارت بازنشستگی، پروانه مطب، کارت مهندسی، کارت دانشجویی و...)
    **در صورت کامل نبودن مدارک شغلی خود از مدارک شغلی همسر هم میتوانید استفاده نمایید.
    مدارک میزبان در انگلستان (دعوتنامه به همراه کپی پاسپورت و مدارک اقامتی دعوت کننده، پرینت حساب بانکی، مدارک شغلی و گواهی اشتغال به کار با ذکر درامد , فیش حقوقی، سند ملکی ملک محل اقامت در انگلستان یا اجاره نامه، آخرین برگ مالیاتی پرداخت شده،قبوض پرداختی از قبیل آب برق و گاز و…)

وقت سفارت آلمان

وقت سفارت آلمان

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 34567

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)