نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 35

موضوع: رفع نگرانی های دوستداران فروشگاه آسمان شب

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
  1. Top | #1
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    1227
    تشکر شده 241 بار در 11 ارسال

رفع نگرانی های دوستداران فروشگاه آسمان شب

با درود بر همه دوستان فروم آوا استار،
    من اکبر نعمتی هستم، خیلی از شما شاید مرا بشناسید. دهه 70 بود که من هم مانند خیلی از شما ها از طریق تنها مجله ستاره شناسی آن دوران به نام "نجوم" با علم شگفت انگیز ستاره شناسی خو گرفتم (البته در آن زمان مجله دیگری به نام مرزهای بیکران فضا هم منتشر می شد و به دانش فضایی می پرداخت).
    کسوف مرداد ماه 1378 بود که همکاری رسمی مرا با مجله نجوم پیوند زد و یک دوره 5 ساله ای که تجربیات خوبی همچون نوشتن مقالات کاربردی و ابزار سازی، همکاری در ساخت رصدخانه علی صدر همدان را برایم به ارمغان آورد.
    روزهایی که استاد گرانقدرم دکتر میرترابی و دوست خوبم آقای بابک امین تفرشی مرا در نوشتن مقالات راهنمایی می کردند.
    پس از 5 سال از روزهای پرخاطره با مجله به علت اختلافات مالی همکاری خود را با آن مجموعه قطع نمودم و به قول ورزشکارها کفشهایم را آویزان کردم و سراغ نجوم نرفتم ولی خوب اعتیاد به نجوم بد دردیست و نمی توان آن را ترک کرد.
    از آنجایی که سال 82 شغل طراحی وب سایت را برگزیده بودم، زمستان 83 وب سایت نجومی خود را با نام ستاره پارسی www.persianstar.com راه اندازی کردم که هنوز هم نواقصی دارد و در اینجا از همه دوستان برای تولید محتوی این وب سایت هم دعوت می کنم.
    در این هفت سال سعی داشتم تا در جامعه مجازی نسبت به علاقمند سازی مردم و ترویج علم کوشا باشم هر چند اندک تلاشم معدود افرادی را به این علم علاقمند کرد و خداوند را سپاس که در این راه مرا یاری رسانید.

بسیار علاقمندانی با من تماس می گرفتند تا برای تهیه ابزارهای نجومی آنان را راهنمایی کنم و من هم بدون هیچ چشم داشتی آنان را به تنها فروشگاه موجود آن زمان یعنی آسمان شب معرفی می کردم چرا که برادر دوست و همکارم در مجله نجوم آقای بهرنگ امین تفرشی فردی امین و مورد اعتماد من بود در این چند سال شاید بیش از 100 نفر چه با اطلاع قبلی و چه بدون اطلاع قبلی برای تهیه ابزار به این فروشگاه معرفی کردم.

امسال پس از اینکه مطلع شدم آو استار نمایندگی محصولات سلسترون را دریافت کرده است؛ همکاری خود را با این مجموعه در قالب وب سایتی مستقل به نام ایران تلسکوپ

www.irantelescope.com آغاز نمودم.

پس از گذشت چند ماه اینک واکنش های عجیبی از سوی فروشگاه آسمان شب مرا بر این داشت تا این مطب را برای شما بنویسم.

و آن مطلبی بود که فروشگاه آسمان شب آن را در سایت رسمی خود به نام رفع شبهات منتشر کرد که به عین به آن اشاره می کنم:

( تصوير زیر از سايت آسمان شب تهيه شده است )

من هم در پاسخ به مدیریت آن مجموعه در اینجا اعلام می کنم، اگر دوستداران فروشگاه شما سردرگم شدند من از شما عذرخواهی می کنم.

امیدوارم در آینده دوستداران آن فروشگاه از طریق سایت های ستاره پارسی و ایران تلسکوپ سردرگم نشوند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)