صفحه 23 از 87 نخستنخست ... 131920212223242526273373 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 866

موضوع: معرفی اعضای آوا استار

1. Top | #1
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    131
    تشکر شده 5,043 بار در 474 ارسال

Post معرفی اعضای آوا استار

سلام به همه اعضاي آوا استار

اينجا ، فروم آوا استار ، مكاني است كه بيشتر علاقمندان به نجوم و منجمان ايراني از سراسر كشور در اون حضور دارند .

تنوع و گستردگي مطالب و فعاليت هاي فروم آوا استار باعث شده تا اين تعداد عظيم از منجمان ايراني اينجا دور هم جمع بشوند .

در اين تاپيك هر كدام از اعضاي جديد مي توانند خود را معرفي كنند و توضيحاتي درباره فعاليت هاي نجومي كه انجام داده اند ، ارائه كنند .

همچنين ميتونيد با مطالعه صفحات قبلي ، با ساير اعضاي آوا استار هم آشنا بشيد .

ضمنآ اگر تمایل داشته باشید، میتونید شهر محل سکونتتون رو هم ذکر کنید تا بتونید به راحتی همشهری هاتون رو پیدا کنید و با عضویت در این بخش

http://forum.avastarco.com/forum/gro...rouplist&cat=4 ، از برنامه ها و اتفاقات نجومی شهرتون مطلع بشید
    ویرایش توسط Sunrise : 04-10-2012 در ساعت 08:33 PM

2. 255 کاربر مقابل از محمدرضا صادقیان عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

(مرتضی, *artemis, -sky-, ...!, A.rahimi, A3mooni, abed, adrahmad, af.skylover, Ali Ahmadi, Ali Shafaghi, alibaran, alireza0097, Alma, Amid, Amin-Mehraji, aminasa, amir abbas saedi, Amir Mohammad, AMIR REZA 313, Amir Shayan Nejati, Amirali, AmirMohsen, andromeda.s, andromedagirl, anoshtekin, aramis, arefe jafarzadegan, Arian Soltani, Armin.etemad, art, Arta.kh, aseman zibast, Astronomy, Astronomy*, Atef, Atlantis777, aysan20oo20, ᗩᖇ☂ᗰᓰᔕᔕ, bahare akbarie, banhzery, behnaz.shakerain, Beyran99, caspian, celestial boy, danial moghadami, darya, Darya Rad, Darya.A, delniya, elman, ESA Moon, e_moases, f aslanzadeh, f.zahra, Faraz Amiri, farimah sh, farnaz17, FaSh, Flare star, gandom, ganjian, gissoo, hadi soleimani, hamedvahid, hani_star, Hojjat Zafarkhah, Hooman, hz361, imanbenoit, Immortal star, jalal jazayeri, javadstar76, jawl mong, jooyande, kh.maroufi, Kian SHams, Kianoosh.S, kimiya-gh, kopernik, kosari, m.m.e.w, M42, M45, Mahdieh. GH, mahnejad, MAHya, Mars1, mars500, maryam0016, Marzie, marzieh, masiha, Masoume falaki, Mat, Mehrdad_Gorgan, melika bidabadi, melika-m, memehrvarzi, mersad.tareqh, milad77, Misha mohamady, misspuzzle, mitra, mjaasgari, mobi, mohammad20, mohammad_reza, mohila, mojcris, Mojtaba.M, moonlight13, Mostafa, mr mohamadreza, msalek, najva, nakhodaye aseman, Naruto Sh, Navid MMM, Neda Jafari, neda vardast, Negar khalili, Negar Najafi, Negin_GH, nell, night_astronomer, noori, omid akbari, parvin, pedram, platopluto, poorya pvp, primeastro, r.soltanikhah, raiden-3f, ramin50, Ramtin Reyhani, reza3000, rezash, rocky, rock_iml, rojan, roset, rostam, SaBa Ho0shmanD, saba.m, saburi, Sadrieh fatoorchi, Saeed Jafari, Saeed Rezaeian, SAEED560, saeedmozah, safari, saghar12, sahar parvizy, sama.ara, samiraa, sara hagh, sara.shams, saran, sara_e, sasan20oo20, Sema, seraj, Setare KOchOlO, shafagh, shahabi, shahab_s, shahrad, shahriari, shiva, Sky-Watcher, skynight, Sky_Watcher, sky_way_007, smhm, soheil+, solh, solosmarket, Soroush Samadi, star10, STAR4U, Stars1, stubby8766, subaro, Summit, s_karam76, tahoo, talieh, toorjoor, toraj1358, tr.by, ufo, فائزه معتضدیان, لامبورگینی اونتادور, مهدی ناصری, مهدی صابری, مبین سبزواری, محمدشفیعی, محدثه مرئی, مداد رنگیهام, مسعود فرح بخش, نیکو خشنودان, نازنین زهرا, نجم62, یوسف روشنی, یگانه پاشائی, گلناز, پاییز, پریسا تجاسم, violet20, vivante, wizard star, y=ax+b, Yasha625, yasiii, yperseusy, zahra H, Zahra Ham, Zahra Shakeeb, zeinab ashouri, zohreh3135, |Alireza|, آیو, آریا برزن, آسمون, امین, امیر عباس, اردلان, اسمان, تلسکوپ, حمیدرضا, حسین زارعی, خانم تاج, خشایار زمانیان, ریحانه نوروزی, رامتین ریحانی, رخساره روشنی, رضا طامهری, سينا منجم, سیاره ی ناهید, سپیده دم آسمان, ستاره آبي, ستاره بنیادی, سحر دین محمدی, سعید رحیمیان, شهلا ناصریان, شايان سليم شهشهانى, شادي شهراييني, شبنم مختاری, شعری, صادق مقامی, علی ایران نژاد, علیرضا محمدی, عرفان احمدی نجوم

3. Top | #221

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    492
    تشکر شده 35 بار در 3 ارسال

سلام من الهام سلمانزاده 18سالمه دانشجوی ترم 2 فیزیک دانشگاه علوم تحقیقات یه تاره واردم هرچی فکر میکنم یادم نمیاد از کی به نجوم علاقه داشتم اما مثل اینکه گمش کرده بودم حالا که پیداش کردم فکر میکنم خیلی دیر شده و خیلی موقعیت ها رو از دست دادم اما دیگه نمیخوام شل بگیرم و از دستش بدم امیدوارم دوستانم تو آوااستار کمکم کنند تا بتونم راهم رو پیداکنم

4. Top | #222
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    283
    تشکر شده 6,306 بار در 874 ارسال

خوش اومدید خانم سلمانزاده!!
    یه سوال اینکه شما فیزیک خالی هستید یا مهندسی فیزیک؟!
    امضای ایشان
    .

5. 6 کاربر مقابل از 169 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #223
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    451
    تشکر شده 11,082 بار در 1,135 ارسال

سلام
    من سپیده کریمی هستم دانشجوی رشته it دانشگاه پیام نور.
    از بچگی به نجوم علاقه داشتم بیشتر کارای عمیلیشو . چند سالی تو انجمن نجوم پژوهشسرای منطقه 15 بودم .اونجا کارای خیلی زیادی کردم مثل برنامهی روز جهانی نجوم ،پروژه هایی برای جشنواره خوارزمی و ...
    کلاسای نجومی هم تا حدی رفتم . بیشتر تو انجمن تبیان فعالیت می کنم .
    تا اینجا حضور ذهن داشتم و گفتم.

7. Top | #224
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    436
    تشکر شده 6,249 بار در 703 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط karimisss نمایش پست ها
    سلام
    از بچگی به نجوم علاقه داشتم بیشتر کارای عمیلیشو . چند سالی تو انجمن نجوم پژوهشسرای منطقه 15 بودم .اونجا کارای خیلی زیادی کردم مثل برنامهی روز جهانی نجوم ،پروژه هایی برای جشنواره خوارزمی و ...
    البته باید بگم ایشون یکی از دیگر اعضای گروه نجوم ماینا هستند
    امضای ایشان

8. 8 کاربر مقابل از gandom عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #225

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    492
    تشکر شده 35 بار در 3 ارسال

فیزیک خالی
    به قول بچه ها فیزیک بدون گوجه اضافه

10. 12 کاربر مقابل از eli عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

11. Top | #226
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    597
    تشکر شده 10 بار در 1 ارسال

سلام من ميلادطوسي هستم ترم 8 و آخر مهندسي مكانيك از دانشگاه آزاد اهواز.حدود 4 ساله نجوم رو به صورت جدي دنبال مي كنم.عضو انجمن ستاره شناسي اهواز بودم ، ولي الان با چند تا ديگه از دوستام كه اعضاي همين سايتن توي انجمن علم و انديشه ي پويا فعاليت مي كنم.

12. 10 کاربر مقابل از APOLO11 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

13. Top | #227
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    607
    تشکر شده 12 بار در 2 ارسال

علیرضا صادقی هستم دانش آموز سال دوم دبیرستان شهید بهشتی ساری خیلی دوست دارم تو المپیاد نجوم موفق شم امیدوارم اینجا بتونه کمکم کنه با تشکر
    امضای ایشان
    زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست
    هرکسی نغمه خود خواند واز صحنه رود
    صحنه پیوسته به جاست
    خوشتر آن نغمه که مردم بسپارند به یاد

14. 10 کاربر مقابل از shekarchi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

15. Top | #228
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    519
    تشکر شده 192 بار در 15 ارسال

سلام من فهیمه هستم.یکم دیر دارم خودمو معرفی‌ می‌کنم تا اینکه متوجه سایت بهنویس شدم از دوستان ممنونم که این سایتو معرفی‌ کردن.
    من در حال حاضر مقطع پیش دانشگاهی هستم و هوا فضا رشتهٔ مورد علاقمه ;

با اینکه من خواهان صلح جهانی‌ هستم ولی‌ بینهایت به جنگنده‌ها و ...علاقه دارم(خیلی‌ با هم تضاد دارن نه؟).
    من از علاقه مندائ درجه ۱ نجوم هستم و حدود ۵ ساله نجوم رو دنبال می‌کنم و عکاسی نجومی هم می‌کنم .
    امضای ایشان
    life without adventure is nothing

16. 13 کاربر مقابل از Yalda.dorado عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

17. Top | #229
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    436
    تشکر شده 6,249 بار در 703 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Yalda.dorado نمایش پست ها
    سلام من فهیمه هستم.یکم دیر دارم خودمو معرفی‌ می‌کنم تا اینکه متوجه سایت بهنویس شدم از دوستان ممنونم که این سایتو معرفی‌ کردن.

با اینکه من خواهان صلح جهانی‌ هستم ولی‌ بینهایت به جنگنده‌ها و ...علاقه دارم(خیلی‌ با هم تضاد دارن نه؟).
    من از علاقه مندائ درجه ۱ نجوم هستم و حدود ۵ ساله نجوم رو دنبال می‌کنم و عکاسی نجومی هم می‌کنم .
    سلام فهیمه!
    خوشحالم از اینکه دیگر اعضای گروه نجوم ماینا رو در اینجا باز هم می بینم!
    امضای ایشان

18. 3 کاربر مقابل از gandom عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

19. Top | #230
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1
    تشکر شده 43,792 بار در 2,956 ارسال

معرفی اعضای آوا استار         
    نقل قول نوشته اصلی توسط eli نمایش پست ها
    سلام من الهام سلمانزاده 18سالمه دانشجوی ترم 2 فیزیک دانشگاه علوم تحقیقات یه تاره واردم هرچی فکر میکنم یادم نمیاد از کی به نجوم علاقه داشتم اما مثل اینکه گمش کرده بودم حالا که پیداش کردم فکر میکنم خیلی دیر شده و خیلی موقعیت ها رو از دست دادم اما دیگه نمیخوام شل بگیرم و از دستش بدم امیدوارم دوستانم تو آوااستار کمکم کنند تا بتونم راهم رو پیداکنم
    نقل قول نوشته اصلی توسط karimisss نمایش پست ها
    سلام
    نقل قول نوشته اصلی توسط APOLO11 نمایش پست ها
    سلام من ميلادطوسي هستم ترم 8 و آخر مهندسي مكانيك از دانشگاه آزاد اهواز.حدود 4 ساله نجوم رو به صورت جدي دنبال مي كنم.عضو انجمن ستاره شناسي اهواز بودم ، ولي الان با چند تا ديگه از دوستام كه اعضاي همين سايتن توي انجمن علم و انديشه ي پويا فعاليت مي كنم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط shekarchi نمایش پست ها
    علیرضا صادقی هستم دانش آموز سال دوم دبیرستان شهید بهشتی ساری خیلی دوست دارم تو المپیاد نجوم موفق شم امیدوارم اینجا بتونه کمکم کنه با تشکر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Yalda.dorado نمایش پست ها

سلام به همه

ورود دوستان جدیدمون خانم سلمان زاده خانم کریمی آقای طوسی ، آقای صادقی و فهیمه خانم رو به صورت دستجمعی تبریک میگم .

بیشترین خوشحالی من اینه که علاقمندان و دوستداران نجوم از سراسر ایران دور هم جمع شدند و این قطعآ وظیفه بنده و تیم مدیریت رو در قبال رسیدگی مناسب و ایجاد فضای علمی

و هرچه پربار تر دو چندان میکنه .

همینجا لازمه مجددآ از دوستان گلم در بخش مدیریت تشکر کنم که زحمات فراوانی میکشند .

راستی ....

دوستان عضو گروه ماینا قصد ندارند کمی بیشتر گروهشون رو معرفی کنند ؟؟

20. 10 کاربر مقابل از Mostafa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 23 از 87 نخستنخست ... 131920212223242526273373 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع