صفحه 22 از 87 نخستنخست ... 121819202122232425263272 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 866

موضوع: معرفی اعضای آوا استار

1. Top | #1
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    131
    تشکر شده 5,043 بار در 474 ارسال

Post معرفی اعضای آوا استار

سلام به همه اعضاي آوا استار

اينجا ، فروم آوا استار ، مكاني است كه بيشتر علاقمندان به نجوم و منجمان ايراني از سراسر كشور در اون حضور دارند .

تنوع و گستردگي مطالب و فعاليت هاي فروم آوا استار باعث شده تا اين تعداد عظيم از منجمان ايراني اينجا دور هم جمع بشوند .

در اين تاپيك هر كدام از اعضاي جديد مي توانند خود را معرفي كنند و توضيحاتي درباره فعاليت هاي نجومي كه انجام داده اند ، ارائه كنند .

همچنين ميتونيد با مطالعه صفحات قبلي ، با ساير اعضاي آوا استار هم آشنا بشيد .

ضمنآ اگر تمایل داشته باشید، میتونید شهر محل سکونتتون رو هم ذکر کنید تا بتونید به راحتی همشهری هاتون رو پیدا کنید و با عضویت در این بخش

http://forum.avastarco.com/forum/gro...rouplist&cat=4 ، از برنامه ها و اتفاقات نجومی شهرتون مطلع بشید
    ویرایش توسط Sunrise : 04-10-2012 در ساعت 08:33 PM

2. 255 کاربر مقابل از محمدرضا صادقیان عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

(مرتضی, *artemis, -sky-, ...!, A.rahimi, A3mooni, abed, adrahmad, af.skylover, Ali Ahmadi, Ali Shafaghi, alibaran, alireza0097, Alma, Amid, Amin-Mehraji, aminasa, amir abbas saedi, Amir Mohammad, AMIR REZA 313, Amir Shayan Nejati, Amirali, AmirMohsen, andromeda.s, andromedagirl, anoshtekin, aramis, arefe jafarzadegan, Arian Soltani, Armin.etemad, art, Arta.kh, aseman zibast, Astronomy, Astronomy*, Atef, Atlantis777, aysan20oo20, ᗩᖇ☂ᗰᓰᔕᔕ, bahare akbarie, banhzery, behnaz.shakerain, Beyran99, caspian, celestial boy, danial moghadami, darya, Darya Rad, Darya.A, delniya, elman, ESA Moon, e_moases, f aslanzadeh, f.zahra, Faraz Amiri, farimah sh, farnaz17, FaSh, Flare star, gandom, ganjian, gissoo, hadi soleimani, hamedvahid, hani_star, Hojjat Zafarkhah, Hooman, hz361, imanbenoit, Immortal star, jalal jazayeri, javadstar76, jawl mong, jooyande, kh.maroufi, Kian SHams, Kianoosh.S, kimiya-gh, kopernik, kosari, m.m.e.w, M42, M45, Mahdieh. GH, mahnejad, MAHya, Mars1, mars500, maryam0016, Marzie, marzieh, masiha, Masoume falaki, Mat, Mehrdad_Gorgan, melika bidabadi, melika-m, memehrvarzi, mersad.tareqh, milad77, Misha mohamady, misspuzzle, mitra, mjaasgari, mobi, mohammad20, mohammad_reza, mohila, mojcris, Mojtaba.M, moonlight13, Mostafa, mr mohamadreza, msalek, najva, nakhodaye aseman, Naruto Sh, Navid MMM, Neda Jafari, neda vardast, Negar khalili, Negar Najafi, Negin_GH, nell, night_astronomer, noori, omid akbari, parvin, pedram, platopluto, poorya pvp, primeastro, r.soltanikhah, raiden-3f, ramin50, Ramtin Reyhani, reza3000, rezash, rocky, rock_iml, rojan, roset, rostam, SaBa Ho0shmanD, saba.m, saburi, Sadrieh fatoorchi, Saeed Jafari, Saeed Rezaeian, SAEED560, saeedmozah, safari, saghar12, sahar parvizy, sama.ara, samiraa, sara hagh, sara.shams, saran, sara_e, sasan20oo20, Sema, seraj, Setare KOchOlO, shafagh, shahabi, shahab_s, shahrad, shahriari, shiva, Sky-Watcher, skynight, Sky_Watcher, sky_way_007, smhm, soheil+, solh, solosmarket, Soroush Samadi, star10, STAR4U, Stars1, stubby8766, subaro, Summit, s_karam76, tahoo, talieh, toorjoor, toraj1358, tr.by, ufo, فائزه معتضدیان, لامبورگینی اونتادور, مهدی ناصری, مهدی صابری, مبین سبزواری, محمدشفیعی, محدثه مرئی, مداد رنگیهام, مسعود فرح بخش, نیکو خشنودان, نازنین زهرا, نجم62, یوسف روشنی, یگانه پاشائی, گلناز, پاییز, پریسا تجاسم, violet20, vivante, wizard star, y=ax+b, Yasha625, yasiii, yperseusy, zahra H, Zahra Ham, Zahra Shakeeb, zeinab ashouri, zohreh3135, |Alireza|, آیو, آریا برزن, آسمون, امین, امیر عباس, اردلان, اسمان, تلسکوپ, حمیدرضا, حسین زارعی, خانم تاج, خشایار زمانیان, ریحانه نوروزی, رامتین ریحانی, رخساره روشنی, رضا طامهری, سينا منجم, سیاره ی ناهید, سپیده دم آسمان, ستاره آبي, ستاره بنیادی, سحر دین محمدی, سعید رحیمیان, شهلا ناصریان, شايان سليم شهشهانى, شادي شهراييني, شبنم مختاری, شعری, صادق مقامی, علی ایران نژاد, علیرضا محمدی, عرفان احمدی نجوم

3. Top | #211
    کاربر ممتاز
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    576
    تشکر شده 555 بار در 67 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط خورشید نمایش پست ها
    خیلی ازتون ممنونم من دوس دارم همه این سنگ رو ببینن یه چیز دیگه اینه که این سنگ خاصیت عجیبی داره همچین خودشو تو دلمون جاکرده که باورتون نمیشه انگار پیام آوری از فضای بیکرانه. جای شما خالی دست که بهش میزنم حس بسیار خوبی بهم دست میده انگار موجود زنده هست
    بعید نیست از طرف موجودات فضایی باشه!!جدی میگم
    امضای ایشان
    امام كاظم عليه السلام:حق تعالى نجوم را ستايش كرد و اگر دانش صحيحى نبود مدح نمى‏كرد پيامبران الهى همه به اين دانش عالم بودند

امام باقر عليه السلام
    : خورشيد داراى لايه‏ هايى و طبقاتى است
    . اين سخن امروزه ثابت‏شده است

4. 6 کاربر مقابل از حسين رازبري عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #212
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    574
    تشکر شده 288 بار در 27 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط حسين رازبري نمایش پست ها
    بعید نیست از طرف موجودات فضایی باشه!!جدی میگم
    میدونستم نباید این حرف رو میزدم اما وقتی فکرشو میکنم که این سنگ چه مسافتی رو طی کرده و چه اطلاعاتی رو برای ما انسانها اورده واینکه چطور شده که به دست ما رسیده ( مایی که فقط مشتاقیم پیامی رو که لابلای اجزای سوخته و به جا مانده اش نهفته بدونیم و به فکر فروش یا کسب نفع مالی نیستیم) بیشتر بهش علاقه مند میشم و حس میکنم مسئولیت بزرگی به دوشمون گذاشته شده.همین...

6. 10 کاربر مقابل از خورشید عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #213
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    582
    تشکر شده 23 بار در 3 ارسال

سلام دوستان.....خيلي خوشحالم كه به جمعتون پيوستم....اميدوارم ازتون چيزاي زيادي ياد بگيرم....

من حسین هستم 19 ساله از تهران (نقاشيمم نشون بديد)
    دانشجوي رشته مديريت صنعتي مقطع كارشناسي.....

براي اطلاعات بيشتر با 118 تماس بگيريد...متشكرم
    ویرایش توسط HMN47 : 02-23-2011 در ساعت 09:54 PM

8. 14 کاربر مقابل از HMN47 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #214
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    570
    تشکر شده 77 بار در 7 ارسال

سلام بر کاربران گرامی این فروم.
    از آقای امام و از بقیه کاربرانی که بنده رو خجالت دادند سپاسگزارم

علی فتح اله زاده هستم. از بچگی به نجوم علاقه داشتم. از سال 81 جدی کار کردم. فعالیت هام بیشتر در این شاخه ها بوده:

نجوم رصدی / شرکت و داوری ماراتن های مسیه
    عکاسی نجومی
    ساخت تلسکوپ
    تدریس
    طراحی وبسایت های نجومی

بایستی اعتراف کنم اخیراً کم کار شدم و ان شا ا... با کمک دوستان تجربیات جدیدی کسب کنم.
    پیروز باشید...

10. 16 کاربر مقابل از messier_hunter عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

11. Top | #215

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    494
    تشکر شده 42 بار در 5 ارسال

باسلام
    سعیده هستم دانشجوی رشته شیمی تجربه زیادی ندارم نجوم رو از بچگی دوست داشتم ولی امکان فعالیت نداشتم الان هم باز دارم خودم مطالعه می کنم .
    ماشاالله تجربه دوستان خیلی زیاده امیدوارم بتون استفاده کنم.

12. 12 کاربر مقابل از saeede عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

13. Top | #216
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    574
    تشکر شده 288 بار در 27 ارسال

درود سعیده خانم خوش اومدین
    منم تازه واردم بچه های اینجا خیلی خونگرمن از طرفی هم بسیار باهوش و علاقه مندن. حتم دارم اینجا چیزای زیادی یاد میگیریم...
    امضای ایشان
    در چشم کسی که پرواز را نمی فهمد هرچقدر بیشتر اوج بگیری کوچکتر میشوی...

14. 13 کاربر مقابل از خورشید عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

15. Top | #217
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1
    تشکر شده 43,792 بار در 2,956 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط HMN47 نمایش پست ها
    سلام دوستان.....خيلي خوشحالم كه به جمعتون پيوستم....اميدوارم ازتون چيزاي زيادي ياد بگيرم....

من حسین هستم 19 ساله از تهران (نقاشيمم نشون بديد)
    دانشجوي رشته مديريت صنعتي مقطع كارشناسي.....

براي اطلاعات بيشتر با 118 تماس بگيريد...متشكرم
    نقل قول نوشته اصلی توسط messier_hunter نمایش پست ها
    سلام بر کاربران گرامی این فروم.
    از آقای امام و از بقیه کاربرانی که بنده رو خجالت دادند سپاسگزارم

علی فتح اله زاده هستم. از بچگی به نجوم علاقه داشتم. از سال 81 جدی کار کردم. فعالیت هام بیشتر در این شاخه ها بوده:

نجوم رصدی / شرکت و داوری ماراتن های مسیه
    عکاسی نجومی
    ساخت تلسکوپ
    تدریس
    طراحی وبسایت های نجومی

بایستی اعتراف کنم اخیراً کم کار شدم و ان شا ا... با کمک دوستان تجربیات جدیدی کسب کنم.
    پیروز باشید...
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeede نمایش پست ها
    باسلام
    سعیده هستم دانشجوی رشته شیمی تجربه زیادی ندارم نجوم رو از بچگی دوست داشتم ولی امکان فعالیت نداشتم الان هم باز دارم خودم مطالعه می کنم .
    ماشاالله تجربه دوستان خیلی زیاده امیدوارم بتون استفاده کنم.
    سلام

ورود دوستان گرامی حسين آقا ، سعیده خانم و آقای فتح الله زاده را خیر مقدم عرض میکنم

امیدوارم حضور این دوستان نیز باعث افزایش سطح مطالب علمی شود

همچنین به اطلاع دوستان گرامی می رسانم استاد ارجمند جناب آقای علیرضا بوژمهرانی نیر با نام کاربری amehrani1389 به جمع ما پیوسته اند .

جهت اطلاع افرادی که احیانآ با ایشان آشنایی ندارند عرض میکنم که جناب مهرانی از پیشکسوتان جامعه نجوم و رویت هلال ، مسئول سایت کمان آسمانی و عکاس با تجربه هستند و قطعآ حضور ایشان در سایت بسیار مغتنم خواهد بود .

( اولین مطالب ایشان هم در تاپیک جامع رویت هلال است : http://forum.avastarco.com/forum/sho...=8346#post8346 )

بنده بسیار مسرورم که اساتید و منجمان برجسته کشور به جمع ما ملحق شده اند و امیدوارم با حضور این دوستان سطح علمی مطالب بیش از پیش ارتقا یابد .

با تشکر
    ویرایش توسط Mostafa : 02-23-2011 در ساعت 11:19 PM

16. 13 کاربر مقابل از Mostafa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

17. Top | #218
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    77
    تشکر شده 198 بار در 23 ارسال

salam be hamegi
    bebakhshid finglish type mikonam,akhe farsi nadaram,sharmande
    kheylii bebakhshid ke inghadr dir daram khodamo moarefi mikonam (albate agaram moarefi nemikardam kasi mano yadesh nabood ):oh noes:
    alan hodoode 3 sa'ate neveshtehaye hameye doostan ro khondam,az aashnayii ba hamatoon khoshhaalam va be khodam mibalam ke dar chenin jam'e herfeii 'ii hozoor daram :banana:
    man arefe(too shenasname fatemeh) jafarzadegan hastam,motevalede1368(21 sale )az qazvin.
    man az ghabl az inke be donya biyam nojum ro doost dashtam:love: va az bachegi ke hamishe shabhaa roo poshte boom boodam va yadame dar haali ke khabam borde bood mano baghal mikardan mibordan too khone:yaeh%20am%20not%20d va in kare har shabe man bood :
    kholase khaharam (ke az man bozorgtaran)saalhaa pish seri ketabhaye daneshnameye jahan asare isak aasemof ro kharide bood va kheylii dar zamineye nojum motale'e dasht,in 23 jeld ketab ba'dhaa be baradaram resid va oonha ham kheylii motal'e mikardand.man az bachegii kheylii sar be hava boodam va hamishe doost dashtam bebiinam ke baradaram chi dare mikhone va axe yeki az in ketabha (ketabe zohre)mano kheylii be fekr va dashte bood,oon ax in bood ke ye safine ba fazanavardhash rooye sathe zohre boodand.va man ta moddatha ino bavar dashtam ke ensan hatta be zohre ham safar karde

hamishe roo poshte boom mineshastam va az mah va setareha naghashi mikeshidam va hamishe too royaham khodamo ye fazanavarde khob midoonestam:have a nice day::sSig_woohoo2:
    baradaram in ketabhaye isak aasemof ro dade bood be man,vali man faghat axasho negah mikardam,ta inke yerooz tasmim gereftam avalin ketab ro ba name " jahan chegoone zade shod " ra bekhoonam.cheshmetoon rooze bad nabiine,khandane in ketab hamana va divane shodane arefe haman

vaghti ke fahmiidam jahan che azemati dare va man cheghadr dar barabare in jahane pahnavar koochikam,vaghti fahmidam jahan hamin koreye zamin o atrafesh nist,be ghadri az azemat va bozorgiye khaleghesh madhoosh shode boodam ke shayad bavar nakonid dige nemitoonestam az roo zamin pasham,engar jazebeye zamin ba ghodrate 100 barabar mano be samte khodesh mikeshid...ta moddatha mang boodam va atrafam ro ba boht o sar gardani negah mikardam(in boht va ta'ajob azon rooz hamchenan room baghi monde)az hamoon moghe bood ke dige be masael va moshkelat kochak va bozorge zendegi bitavajoh shodam va ba tamame jahane atrafam doost shodam...kholase tasmim gereftam betore jedditar beram donbale nojum,vali oonmoghe tooye qazvin hich moasese ya anjomane nojimi nabood va man dar aarezooye yek anjoman boodam ke betoonam herfeii too nojum kaar konam.salha ba'd ke varede dabirestan shodam az tarighe yeki az dabiranam ba moaseseye elmi tahghighatiye motefakkeran ( ke mas'oolesh aghaye farhani hastand)ashna shodam va hamoon rooz raftam oonja,bahashoon hamkari kardam va moavene komite elmi tahghighatishon shodam.kheylii in moasese ro doost daram.ba anjomane nojume kaspiansky ( ba modiriyate aghaye akbari ) ham hamkari daram.
    sevom dabirestanam ke boodam olampiyad noum dovom shodam vali hichkas bejoz khodam( va albate modire dabirestanemoon ke baese eftekhar afariniye madrese bood ) khoshhaal nashod!!!!!!!!

dar hale hazer daneshjuye terme 6 mohandesi computer_narmafzar hastam.kolli talash kardam ke beram reshteye fizik,vali khanevadam mokhalef boodand,chon migan bazar kaar nadare.sale aval narnafzare khejenasir ghabool shodam ,hatta ta sabtenamesham raftam vali baaz lahzeye aakhar bargashtam o goftam ye sal dige mikhonam ta fizik ghabool besham,hamoon sal fizik azad ghabool shode boodam vali naraftam ke sarasari ghabool besham,sale badesham(87)baz digaran baram entekhab vahed kardan va fizik atomi sarasari(payamnoor qazvin)ghabool shodam va narmafzar azad qazvin ke bazam ba zoor va ejbar raftam narmafzar.sale badesham yavashaki konkoor dadam vali indafe khodam entekhab vahed kardam va faghat 3 ta fizike payamnoor qazvin ro zadam va yavashaki ham sabte nam kardam...kholase 2ta reshte hastam.ina ro goftam ke har kas dar zamine konkoor soali dasht behtar az har moshaveri mitoonam behesh komak konam :grin::Psmiley: aarezoom ine betoonam oon yeki az nazariyatam darmorede keyhanshanasi va fizik ro be esbat beresoonam.
    in aarezoome va avale hamaye ketabam minevisamesh : arefe behtarin va bozorgtarin monajem va daneshmand o keyhanshens o fazanavarde jahan,va bartarin filsoof va aref e donya , va modire arshade nasa (age yemoghe avale ketabayi ke az ketabkhone migirin in jomlaro didin ta'ajob nakonid) :advise::pathead: inam aarezoohaye ye bachast dg...kariish nemishe kard :)
    dar hale haazer mitoonam begam hichi az nojum nemiidoonam va khoshhaal misham doostan komakam konand:grin:

man ba aghaye emam da nohomin maratone mesiye ashna shodam,ishoon davare man bodand(vali man kheylii bimarefat bazi dar aavordam ,baraye inke tanhaa nabasham goroohamo avaz kardam...) bebakhshid aghaye emam :you're kidding, rig
    iishoon kheylii be man komak kardan va az tarighe ishoon bood ke ba ava star aashna shodam va kheylii mamnoonam az zahamate biiabdazashoon:have%20a%20nice%20d

bebakhshid ke inghadr toolani shod...bishtar zendeginame bood ta moarefii :brigade.baka-wolf.c:have a nice day:

yekshanbe 8/12/1389 sa'at 15:20

-------------------------------------------------------------------------

سلام به همگی‌
    ببخشید فینگلیش تایپ می‌کنم،آخه فارسی ندارم،شرمند
    خیلی ببخشید که اینقدر دیر دارم خودمو معرفی‌ می‌کنم (البته اگرم معرفی‌ نمیکردم کسی‌ منو یادش نبود
    الان حدود ۳ ساعت نوشته‌های همهٔ دوستان رو خندم،از آشنییی با همتون خوشحالم و به خودم میبالم که در چنین جامعه حرفه ای‌ حضور دارم
    من عارفه(تو شناسنامه فاطمه) جفرزادگان هستم،متولد۱۳۶۸(۲۱ ساله )از قزوین.
    من از قبل از اینکه به دنیا بیام نجوم رو دوست داشتم:لوح: و از بچگی‌ که همیشه شعبها رو پشت بوم بودم و یادمه در حالی‌ که خوابم برده بود منو بغل میکردن میبردن تو خونه و این کار هر شب من بود :
    خلاصه خواهرم (که از من بزرگترن)سالها پیش سری کتابهای دانشنامهٔ جهان اثر ایساک آسمف رو خرید بود و خیلی در زمینهٔ نجوم مطالعه داشت،این ۲۳ جلد کتاب بعدها به برادرم رسید و اونها هم خیلی متل` میکردند.من از بچگیی خیلی سر به هوا بودم و همیشه دوست داشتم ببیینم که برادرم چی‌ داره میخونه و عکس یکی‌ از این کتابها (کتاب زهره)منو خیلی به فکر و داشته بود،اون عکس این بود که یه سفینه با فزنوردهش روی سطح زهره بودند.و من تا مدتها اینو باور داشتم که انسان حتا به زهره هم سفر کرده
    همیشه رو پشت بوم می‌نشستم و از ماه و ستاره‌ها نقشی‌ می‌کشیدم و همیشه تو رویاهام خودمو یه فزنورد خوب میدونستم
    برادرم این کتابهای ایساک آسمف رو داده بود به من،ولی‌ من فقط عکساشو نگاه می‌کردم،تا اینکه یه‌روز تصمیم گرفتم اولین کتاب رو با نامه " جهان چگونه زده شد " را بخونم.چشمتون روز بد نبیین،خاندان این کتاب همانا و دیوانه شدن عارفه همان
    وقتی‌ که فهمییدم جهان چه عظمتی‌ داره و من چقدر در برابر این جهان پهناور کوچیکم،وقتی‌ فهمیدم جهان همین کرهٔ زمین و اطرافش نیست،به قدری از عظمت و بزرگیه خالقش مدهوش شده بودم که شاید باور نکنید دیگه نمیتونستم از رو زمین پاسهام،انگار جاذبه زمین با قدرت ۱۰۰ برابر منو به سمت خودش می‌کشید...تا مدتها منگ بودم و اطرافم رو با بهت و سر گردنی نگاه می‌کردم(این بهت و تعجّب ازون روز همچنان روم باقی‌ مونده)از همون موقع بود که دیگه به مسائل و مشکلات کوچک و بزرگ زندگی‌ بی‌توجه شدم و با تمام جهان اطرافم دوست شدم...خلاصه تصمیم گرفتم بطور جدیتر برم دنبال نجوم،ولی‌ اونموقع توی قزوین هیچ موسسه یا انجمن نجیمی نبود و من در آرزوی یک انجمن بودم که بتونم حرفیی‌ تو نجوم کار کنم.سالها بعد که وارد دبیرستان شدم از طریقه یکی‌ از دبیرنم با موسسه علمی‌ تحقیقاتی متفککرن ( که مصولش آقای فرهانی هستند)آشنا شدم و همون روز رفتم اونجا،بهاشون همکاری کردم و معاون کمیته علمی‌ تهقیقتیشن شدم.خیلی این موسسه رو دوست دارم.با انجمن نجوم کسپینسکی ( با مدیریت آقای اکبری ) هم همکاری دارم.
    سوم دبیرستانم که بودم المپیاد نوم دوم شدم ولی‌ هیچکس بجز خودم( و البته مدیر دبیرستنمون که باعث افتخار آفرینی مدرسه بود ) خوشحال نشد!!!!!!!!

در حال حاضر دانشجوی ترم ۶ مهندسی‌ کامپیوتر_نرم‌افزار هستم.کلی‌ تلاش کردم که برم رشتهٔ فیزیک،ولی‌ خانواده‌ام مخالف بودند،چون میگن بازار کار نداره.ساله اول نرنفزر خجنسیر قبول شدم ،حتا تا سبتنمشم رفتم ولی‌ باز لحظهٔ‌ آخر برگشتم و گفتم یه سال دیگه می‌خونم تا فیزیک قبول بشم،همون سال فیزیک آزاد قبول شده بودم ولی‌ نرفتم که سراسری قبول بشم،ساله بعدشم(۸۷)باز دیگران برام انتخاب واحد کردن و فیزیک اتمی‌ سراسری(پیامنور قزوین)قبول شدم و نرم‌افزار آزاد قزوین که بازم با زور و اجبار رفتم نرم‌افزار.ساله بعدشم یواشکی کنکور دادم ولی‌ ایندفعه خودم انتخاب واحد کردم و فقط ۳ تا فیزیک پیامنور قزوین رو زدم و یواشکی هم ثبت نم کردم...خلاصه ۲تا رشته هستم.اینا رو گفتم که هر کس در زمینه کنکور سالی‌ داشت بهتر از هر مشاوری می‌تونم بهش کمک کنم آرزوم اینه بتونم اون یکی‌ از نزریتم درمورد کیهنشنسی و فیزیک رو به اثبات برسونم.
    این آرزوم و اول همهٔ کتابم مینویسمش : عارفه بهترین و بزرگترین منجّم و دانشمند و کیهنشنس و فزنورد جهان،و برترین فیلسوف و عارف طی‌ دنیا ، و مدیر ارشده ناسا (اگه یموقع اول کتابایی که از کتابخونه میگیرین این جمله را دیدین تعجّب نکنید) اینم آرزوهای یه بچست دیگه...کرییش نمی‌شه کرد :)
    در حال حاضر می‌تونم بگم هیچی‌ از نجوم نمیدونم و خوشحال میشم دوستان کمکم کنند
    من با آقای امام دا نهمین مارتن مصی آشنا شدم،ایشون داور من بودند(ولی‌ من خیلی بیمعرفت بعضی‌ در آوردم ،برای اینکه تنها نباشم گروهمو عوض کردم...) ببخشید آقای امام
    ایشون خیلی به من کمک کردن و از طریقه ایشون بود که با آوا ستار آشنا شدم و خیلی ممنونم از زحمات بییبدزشون

ببخشید که اینقدر طولانی‌ شد...بیشتر زندگینامه بود تا معرفی
    یکشنبه ۸/۱۲/۱۳۸۹ ساعت ۱۵:۲۰
    ویرایش توسط Mostafa : 02-27-2011 در ساعت 04:15 PM دلیل: تبدیل فینگلیش به فارسی برای آخرین بار !!!
    امضای ایشان
    دیروز آسمان در ذهنم بود
    امروز آسمان در قلبم است
    فردا آسمان از آن من است
    .......

18. 7 کاربر مقابل از arefe jafarzadegan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

19. Top | #219

عنوان کاربر
    شماره عضویت
    17
    تشکر شده 12,423 بار در 1,283 ارسال
    سلام
    شما ميتونيد در اين مواقع از بهنويس استفاده كنيد
    http://www.behnevis.com/
    امضای ایشان
    [CENTER][COLOR="navy"][B]as days and nights,
    would pass me by
    i tell myself that i was waiting for a sign
    then she appeared,
    a love so fine,
    my valentine[/B]
    [/COLOR]:ORLY::ORLY::ORLY::ORLY:

[/CENTER]

20. 7 کاربر مقابل از yperseusy عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

21. Top | #220
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    590
    تشکر شده 52 بار در 7 ارسال

رزومه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

معرفی اعضای آوا استار         
    سلام به همه ی دوستان عزیز
    از اونجایی که قبلا با آقای امام دورادور همکاری داشتم،بعد از چندین سال دوباره ایشون رو دیدم و از طریق دوستان متوجه شدم که آوا استار رو اداره می کنند. خیلی خیلی خوشحال شدم به همین دلیل خواستم که یه جورایی دوباره باب همکاری رو بریزم.
    آقا مصطفی ارااااااااااااااااااااااا ااااااادت داریم.

محمد اسلامی هستم دانشجوی مهندسی نفت-حفاری و استخراج از دانشگاه علوم و تحقیقات (دانشگاه آزاد)!
    از سال 81 فعالیت خودم رو تو نجوم با انجمن نجوم آماتوری ایران که توسط آقای عتیقی اداره میشد، شروع کردم که بعدا به دلایلی از اونجا بیرون اومدم.
    چند سالی گزشت و خیلی به ندرت تو کارهای نجومی شرکت میکردم. بعد از مدتی دوستان قدیمیم که در همین انجمن باهاشون آشنا شده بودم رو دیدم و در وبلاگی که به اسم نجوم پارسی بود،به عنوان مترجم شروع به فعالیت کردم .
    که وارد دانشگاه شدم و با دوستان دانشگاهی با گروه مهر و چرخ آشنا شدم. از اونجایی که بالاخره یه چیزایی از نجوم میدونستم،مسئول رسانه ی گروه مهر و چرخ، مدیر مسئول و سردبیر مجله ی مهر و چرخ که یک مجله ی دانشگاهی به حساب میاد رو بر عهده گرفتم.
    و تا الان در خدمت شما هستم.

22. 11 کاربر مقابل از محمد اسلامی سرای عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 22 از 87 نخستنخست ... 121819202122232425263272 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع