صفحه 84 از 87 نخستنخست ... 34748081828384858687 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 831 تا 840 , از مجموع 866

موضوع: معرفی اعضای آوا استار

1. Top | #1
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    131
    تشکر شده 5,043 بار در 474 ارسال

Post معرفی اعضای آوا استار

سلام به همه اعضاي آوا استار

اينجا ، فروم آوا استار ، مكاني است كه بيشتر علاقمندان به نجوم و منجمان ايراني از سراسر كشور در اون حضور دارند .

تنوع و گستردگي مطالب و فعاليت هاي فروم آوا استار باعث شده تا اين تعداد عظيم از منجمان ايراني اينجا دور هم جمع بشوند .

در اين تاپيك هر كدام از اعضاي جديد مي توانند خود را معرفي كنند و توضيحاتي درباره فعاليت هاي نجومي كه انجام داده اند ، ارائه كنند .

همچنين ميتونيد با مطالعه صفحات قبلي ، با ساير اعضاي آوا استار هم آشنا بشيد .

ضمنآ اگر تمایل داشته باشید، میتونید شهر محل سکونتتون رو هم ذکر کنید تا بتونید به راحتی همشهری هاتون رو پیدا کنید و با عضویت در این بخش

http://forum.avastarco.com/forum/gro...rouplist&cat=4 ، از برنامه ها و اتفاقات نجومی شهرتون مطلع بشید
    ویرایش توسط Sunrise : 04-10-2012 در ساعت 08:33 PM

2. 255 کاربر مقابل از محمدرضا صادقیان عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

(مرتضی, *artemis, -sky-, ...!, A.rahimi, A3mooni, abed, adrahmad, af.skylover, Ali Ahmadi, Ali Shafaghi, alibaran, alireza0097, Alma, Amid, Amin-Mehraji, aminasa, amir abbas saedi, Amir Mohammad, AMIR REZA 313, Amir Shayan Nejati, Amirali, AmirMohsen, andromeda.s, andromedagirl, anoshtekin, aramis, arefe jafarzadegan, Arian Soltani, Armin.etemad, art, Arta.kh, aseman zibast, Astronomy, Astronomy*, Atef, Atlantis777, aysan20oo20, ᗩᖇ☂ᗰᓰᔕᔕ, bahare akbarie, banhzery, behnaz.shakerain, Beyran99, caspian, celestial boy, danial moghadami, darya, Darya Rad, Darya.A, delniya, elman, ESA Moon, e_moases, f aslanzadeh, f.zahra, Faraz Amiri, farimah sh, farnaz17, FaSh, Flare star, gandom, ganjian, gissoo, hadi soleimani, hamedvahid, hani_star, Hojjat Zafarkhah, Hooman, hz361, imanbenoit, Immortal star, jalal jazayeri, javadstar76, jawl mong, jooyande, kh.maroufi, Kian SHams, Kianoosh.S, kimiya-gh, kopernik, kosari, m.m.e.w, M42, M45, Mahdieh. GH, mahnejad, MAHya, Mars1, mars500, maryam0016, Marzie, marzieh, masiha, Masoume falaki, Mat, Mehrdad_Gorgan, melika bidabadi, melika-m, memehrvarzi, mersad.tareqh, milad77, Misha mohamady, misspuzzle, mitra, mjaasgari, mobi, mohammad20, mohammad_reza, mohila, mojcris, Mojtaba.M, moonlight13, Mostafa, mr mohamadreza, msalek, najva, nakhodaye aseman, Naruto Sh, Navid MMM, Neda Jafari, neda vardast, Negar khalili, Negar Najafi, Negin_GH, nell, night_astronomer, noori, omid akbari, parvin, pedram, platopluto, poorya pvp, primeastro, r.soltanikhah, raiden-3f, ramin50, Ramtin Reyhani, reza3000, rezash, rocky, rock_iml, rojan, roset, rostam, SaBa Ho0shmanD, saba.m, saburi, Sadrieh fatoorchi, Saeed Jafari, Saeed Rezaeian, SAEED560, saeedmozah, safari, saghar12, sahar parvizy, sama.ara, samiraa, sara hagh, sara.shams, saran, sara_e, sasan20oo20, Sema, seraj, Setare KOchOlO, shafagh, shahabi, shahab_s, shahrad, shahriari, shiva, Sky-Watcher, skynight, Sky_Watcher, sky_way_007, smhm, soheil+, solh, solosmarket, Soroush Samadi, star10, STAR4U, Stars1, stubby8766, subaro, Summit, s_karam76, tahoo, talieh, toorjoor, toraj1358, tr.by, ufo, فائزه معتضدیان, لامبورگینی اونتادور, مهدی ناصری, مهدی صابری, مبین سبزواری, محمدشفیعی, محدثه مرئی, مداد رنگیهام, مسعود فرح بخش, نیکو خشنودان, نازنین زهرا, نجم62, یوسف روشنی, یگانه پاشائی, گلناز, پاییز, پریسا تجاسم, violet20, vivante, wizard star, y=ax+b, Yasha625, yasiii, yperseusy, zahra H, Zahra Ham, Zahra Shakeeb, zeinab ashouri, zohreh3135, |Alireza|, آیو, آریا برزن, آسمون, امین, امیر عباس, اردلان, اسمان, تلسکوپ, حمیدرضا, حسین زارعی, خانم تاج, خشایار زمانیان, ریحانه نوروزی, رامتین ریحانی, رخساره روشنی, رضا طامهری, سينا منجم, سیاره ی ناهید, سپیده دم آسمان, ستاره آبي, ستاره بنیادی, سحر دین محمدی, سعید رحیمیان, شهلا ناصریان, شايان سليم شهشهانى, شادي شهراييني, شبنم مختاری, شعری, صادق مقامی, علی ایران نژاد, علیرضا محمدی, عرفان احمدی نجوم

3. Top | #831
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    8159
    تشکر شده 160 بار در 24 ارسال

سلام دوستان آوا استاری
    منم پیمان هستم، 28 سالمه و اهواز زندگی میکنم. از زمانی که یادم میاد به نجوم علاقه داشتم و سعی میکردم به هر شکلی از فراگیری و نزدیک شدن به این علم لذت ببرم.

4. Top | #832
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    10938
    تشکر شده 36 بار در 3 ارسال

سلام
    سلوا سادات هستم 22 ساله از ارومیه خوشحالم که تو جمع شما هستم
    یه آماتورم و خیلی خیلی به نجوم علاقمندم

5. Top | #833
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    104
    تشکر شده 13,425 بار در 1,655 ارسال

آقای پیمان حبیبیان ، همشهری عزیز خیلی خوش آمدین.

عضو جدید سلوا سادات عزیز خیلی خوش آمدین، یه سوال، سلوا اسم خانمه دیگه؟

امیدوارم تبادل اطلاعات مفیدی با هم داشته باشیم
    امضای ایشان
    کمی ستاره روی صورتم بپاش
    سعی میکنم شبیه کهکشان شوم

6. 11 کاربر مقابل از آسمون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #834
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    10938
    تشکر شده 36 بار در 3 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط آسمون نمایش پست ها
    آقای پیمان حبیبیان ، همشهری عزیز خیلی خوش آمدین.

عضو جدید سلوا سادات عزیز خیلی خوش آمدین، یه سوال، سلوا اسم خانمه دیگه؟

امیدوارم تبادل اطلاعات مفیدی با هم داشته باشیم
    خیلی ممنونم از شما
    بله سلوا اسم دختره .. اسم عربیه یعنی عسل بهشتی و به یه پرنده هم میگن

من هیچی از نجوم نمیدونم امیدوارم شما و دوستان تو این زمینه بهم کمک کنین
    امضای ایشان
    خاصیت من خاص بودنه ... به همین شدت ...

8. 12 کاربر مقابل از Baranmehr عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #835
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    10985
    تشکر شده 14 بار در 1 ارسال

سلام
    نوشين هستم 22 ساله از تبريز .
    عضو جديد انجمن .
    خوشحالم عضو اين انجمن شدم چون علاقه خيلی زيادی به علم نجوم داشتم و دارم
    اما اطلاعات محدودی تو اين زمينه دارم .
    اول به لطف خدا بعد به كمك شما دوستان و اراده خودم تو راه علم نجوم قدم برميدارم .
    امضای ایشان
    عجب صبری خدا دارد ...!

10. 14 کاربر مقابل از N O O S H I N عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

11. Top | #836
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    10957
    تشکر شده 173 بار در 38 ارسال

سلام درسا هستم 14 ساله از تهران.
    نجوم رو خیلی دوست دارم و اون رو پیگیری میی کنم.
    از بودن در این جمع بسیار خوش حالم و امیدوارم حضورم در بین جمع مفید باشه.(:

12. 12 کاربر مقابل از dark galaxy عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

13. Top | #837
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    10306
    تشکر شده 88 بار در 25 ارسال

من خیلی وقته ازوقتی تازه عضواینجا شده بودم نیومدم وبه همین خاطر بسیارمتاسفم
    ...بسیارخوب اینوبه خاطراین گفتم که نمیدونم خودمواینجا معرفی کردم یانه ولی خوب به هرحال معرفی میکنم(به بزرگی خودتون ببخشید)

اینجا واقعا آدمای بزرگی داره ومن درمقابل اونا پشیزی نیستم .بنده محدثه هستم 14سالمه وازچهارم دبستان عاشق نجوم شدم ولی خوب اون موقع جایی که به فعالیت نجوم بپردازه نمیشناختم برای همین تامدتی رهاشدتااااا اینکه به طورجدی جدی ازهمین تیرتابستان امسال شروع به آموختن نجوم درمرکزنجوم ادیب کردم وازاین بابت خیییییلی خوشحالم.

ازاینکه روزگارمنوبااینجاآشناکرد بسیارخوشحالم وامیدوارم بتونم حداکثراستفاده راازاینجا بکنم.
    امضای ایشان
    سربه هوا باشید

14. 14 کاربر مقابل از Astronomy* عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

15. Top | #838
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    104
    تشکر شده 13,425 بار در 1,655 ارسال

نوشین جان، محدثه جان و درسا جان
    خیلی خوش آمدید، قطعا ما هم به فراگیری نجوم در کنار شما عزیزان افتخار می کنیم، در کنار شمایی که فراگیری علم رو جز اهدافتون قرار دادین، بودن، مطمئنا باعث افتخاره.

موفق باشین
    امضای ایشان
    کمی ستاره روی صورتم بپاش
    سعی میکنم شبیه کهکشان شوم

16. 10 کاربر مقابل از آسمون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

17. Top | #839
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    11015
    تشکر شده 57 بار در 14 ارسال

Red face معرفی من

سلام من مهیلا هستم و از اينكه اينجا هستم خیلی خوشحالم .
    اول از مدیر سایت تشکر می کنم که این سایت خوب و مفید رو درست کرد.و بعد از خانم کردی افشار{آسمان آبی} تشکر می کنم که این سایت رو به من معرفی کردند اگه دوست دارین اطلاعات بیشتری درباره من به دست بیارید در فهرست کاربران به اینگلیسی نام مهیلا ش 8رو بزنید و بعد کلید جستجو.صفحه من میاد و و درباره من برین و در پیغام بازدید کنندگان پیغام بگذاريد
    امضای ایشان
    در دنیا سه زن از همه زیبا تر اند:
    1- مادر

2- انعکاس تصویر مادر در آیینه
    3-سایه مادر

18. 10 کاربر مقابل از mohilash8 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

19. Top | #840
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    1554
    تشکر شده 70 بار در 12 ارسال

معرفی اعضای آوا استار         
    من هم علی مهرابی دانش آموز پیش ریاضی. از نه سالگی نجوم را شروع کردم بدبختی هایم نیز از همون موقع شروع شد تو دنیا بعد از پدر و مادر و برادر هایم هیچ چیز را به اندازه نجوم دوست ندارم با نگاه به آسمان آرامش میگیرم وبا دیدن شهاب بسیار خوشحال میشوم . پایان
    امضای ایشان
    کشف جهان برشما باد

20. 9 کاربر مقابل از alimehrabi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 84 از 87 نخستنخست ... 34748081828384858687 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع