صفحه 12 از 87 نخستنخست ... 289101112131415162262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 866

موضوع: معرفی اعضای آوا استار

1. Top | #1
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    131
    تشکر شده 5,043 بار در 474 ارسال

Post معرفی اعضای آوا استار

سلام به همه اعضاي آوا استار

اينجا ، فروم آوا استار ، مكاني است كه بيشتر علاقمندان به نجوم و منجمان ايراني از سراسر كشور در اون حضور دارند .

تنوع و گستردگي مطالب و فعاليت هاي فروم آوا استار باعث شده تا اين تعداد عظيم از منجمان ايراني اينجا دور هم جمع بشوند .

در اين تاپيك هر كدام از اعضاي جديد مي توانند خود را معرفي كنند و توضيحاتي درباره فعاليت هاي نجومي كه انجام داده اند ، ارائه كنند .

همچنين ميتونيد با مطالعه صفحات قبلي ، با ساير اعضاي آوا استار هم آشنا بشيد .

ضمنآ اگر تمایل داشته باشید، میتونید شهر محل سکونتتون رو هم ذکر کنید تا بتونید به راحتی همشهری هاتون رو پیدا کنید و با عضویت در این بخش

http://forum.avastarco.com/forum/gro...rouplist&cat=4 ، از برنامه ها و اتفاقات نجومی شهرتون مطلع بشید
    ویرایش توسط Sunrise : 04-10-2012 در ساعت 08:33 PM

2. 255 کاربر مقابل از محمدرضا صادقیان عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

(مرتضی, *artemis, -sky-, ...!, A.rahimi, A3mooni, abed, adrahmad, af.skylover, Ali Ahmadi, Ali Shafaghi, alibaran, alireza0097, Alma, Amid, Amin-Mehraji, aminasa, amir abbas saedi, Amir Mohammad, AMIR REZA 313, Amir Shayan Nejati, Amirali, AmirMohsen, andromeda.s, andromedagirl, anoshtekin, aramis, arefe jafarzadegan, Arian Soltani, Armin.etemad, art, Arta.kh, aseman zibast, Astronomy, Astronomy*, Atef, Atlantis777, aysan20oo20, ᗩᖇ☂ᗰᓰᔕᔕ, bahare akbarie, banhzery, behnaz.shakerain, Beyran99, caspian, celestial boy, danial moghadami, darya, Darya Rad, Darya.A, delniya, elman, ESA Moon, e_moases, f aslanzadeh, f.zahra, Faraz Amiri, farimah sh, farnaz17, FaSh, Flare star, gandom, ganjian, gissoo, hadi soleimani, hamedvahid, hani_star, Hojjat Zafarkhah, Hooman, hz361, imanbenoit, Immortal star, jalal jazayeri, javadstar76, jawl mong, jooyande, kh.maroufi, Kian SHams, Kianoosh.S, kimiya-gh, kopernik, kosari, m.m.e.w, M42, M45, Mahdieh. GH, mahnejad, MAHya, Mars1, mars500, maryam0016, Marzie, marzieh, masiha, Masoume falaki, Mat, Mehrdad_Gorgan, melika bidabadi, melika-m, memehrvarzi, mersad.tareqh, milad77, Misha mohamady, misspuzzle, mitra, mjaasgari, mobi, mohammad20, mohammad_reza, mohila, mojcris, Mojtaba.M, moonlight13, Mostafa, mr mohamadreza, msalek, najva, nakhodaye aseman, Naruto Sh, Navid MMM, Neda Jafari, neda vardast, Negar khalili, Negar Najafi, Negin_GH, nell, night_astronomer, noori, omid akbari, parvin, pedram, platopluto, poorya pvp, primeastro, r.soltanikhah, raiden-3f, ramin50, Ramtin Reyhani, reza3000, rezash, rocky, rock_iml, rojan, roset, rostam, SaBa Ho0shmanD, saba.m, saburi, Sadrieh fatoorchi, Saeed Jafari, Saeed Rezaeian, SAEED560, saeedmozah, safari, saghar12, sahar parvizy, sama.ara, samiraa, sara hagh, sara.shams, saran, sara_e, sasan20oo20, Sema, seraj, Setare KOchOlO, shafagh, shahabi, shahab_s, shahrad, shahriari, shiva, Sky-Watcher, skynight, Sky_Watcher, sky_way_007, smhm, soheil+, solh, solosmarket, Soroush Samadi, star10, STAR4U, Stars1, stubby8766, subaro, Summit, s_karam76, tahoo, talieh, toorjoor, toraj1358, tr.by, ufo, فائزه معتضدیان, لامبورگینی اونتادور, مهدی ناصری, مهدی صابری, مبین سبزواری, محمدشفیعی, محدثه مرئی, مداد رنگیهام, مسعود فرح بخش, نیکو خشنودان, نازنین زهرا, نجم62, یوسف روشنی, یگانه پاشائی, گلناز, پاییز, پریسا تجاسم, violet20, vivante, wizard star, y=ax+b, Yasha625, yasiii, yperseusy, zahra H, Zahra Ham, Zahra Shakeeb, zeinab ashouri, zohreh3135, |Alireza|, آیو, آریا برزن, آسمون, امین, امیر عباس, اردلان, اسمان, تلسکوپ, حمیدرضا, حسین زارعی, خانم تاج, خشایار زمانیان, ریحانه نوروزی, رامتین ریحانی, رخساره روشنی, رضا طامهری, سينا منجم, سیاره ی ناهید, سپیده دم آسمان, ستاره آبي, ستاره بنیادی, سحر دین محمدی, سعید رحیمیان, شهلا ناصریان, شايان سليم شهشهانى, شادي شهراييني, شبنم مختاری, شعری, صادق مقامی, علی ایران نژاد, علیرضا محمدی, عرفان احمدی نجوم

3. Top | #111
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    276
    تشکر شده 366 بار در 46 ارسال

خب من آیدین ولی پور هستم، اهل ارومیه ام، الان دانشجوی پزشکی دانشگاه تبریزم، از 8 سالگی مطالعه ی نجومی داشتم و از اول راهنمایی هم رصد رفتم، درگیری های معمولی دبیرستانی مثل کارسوق نجوم سمپاد و المپیاد نجوم و اینا هم داشتم موقعی که جوون بودم الان با یه تلسکوپ نیوتونی 8 اینچی که دارم میریم رصد و در سطح شهر رصدای عمومی و نمایشگاه و اینا برگزار می کنیم، ببیشتر دوس دارم رصدهامون نتیجه ی علمی داشته باشن برای تحلیل نه اینکه همینطوری بریم رصد ! راستی چند جا هم تدریس داشتم دوره ی نجوم و اخترفیزیک مراغه رفتم و اساتیدی مثل دکتر ریاضی، دکتر نوذری و دکتر عجب شیری زاده بهمون تدریس کردن، الانم تو انجمن نجوم دانشگاه تبریز کیهان شناسی درس می دم ! تمام

4. 17 کاربر مقابل از iooi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #112
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1
    تشکر شده 43,792 بار در 2,956 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط iooi نمایش پست ها
    خب من آیدین ولی پور هستم، اهل ارومیه ام، الان دانشجوی پزشکی دانشگاه تبریزم، از 8 سالگی مطالعه ی نجومی داشتم و از اول راهنمایی هم رصد رفتم، درگیری های معمولی دبیرستانی مثل کارسوق نجوم سمپاد و المپیاد نجوم و اینا هم داشتم موقعی که جوون بودم الان با یه تلسکوپ نیوتونی 8 اینچی که دارم میریم رصد و در سطح شهر رصدای عمومی و نمایشگاه و اینا برگزار می کنیم، ببیشتر دوس دارم رصدهامون نتیجه ی علمی داشته باشن برای تحلیل نه اینکه همینطوری بریم رصد ! راستی چند جا هم تدریس داشتم دوره ی نجوم و اخترفیزیک مراغه رفتم و اساتیدی مثل دکتر ریاضی، دکتر نوذری و دکتر عجب شیری زاده بهمون تدریس کردن، الانم تو انجمن نجوم دانشگاه تبریز کیهان شناسی درس می دم ! تمام
    سلام آیدین جان

مجددآ به آوااستار خوش آمدید

شما که ارومیه هستید ؛ احیانآ با آقای علی آزادگان در ارتباط نیستید ؟

ایشان یکی از دوستان نجومی قدیمی بنده هستند و تاجایی که میدونم الآن سالهاست که در ارومیه به شدت نجوم را فعال کرده اند !

موفق باشید

6. 10 کاربر مقابل از Mostafa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #113
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    276

آقای امام ؟ یادتون که هست منو که ؟ تو تور اردستان ؟ کلی راجع به علی هم صحبت کردیما ! معلومه که میشناسمش و دوست خیلی خوبمه ! همین که رسیدم اینجا رفتم گفتم مصطفی سلام می رسوند

از دست این آقای امام ! از اون تور اردستان انداختین منو تو این وادی ! وگرنه من که وقت فروم ندارم

8. 9 کاربر مقابل از iooi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #114
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1

اِ آِ آِ ... سلاااام ؛ حال شما ؟

راستش من اون شب تو تاریکی با شما صحبت کردم و نه چهره شما یادم بود نه اسمتون !
    در هر صورت خیلی خوشحالم که اینجا می بینیمتون

به آقای آزادگان بسیار بسیار سلام برسونید و بگید شدیدآ منتظر حضور ایشان و دیگر دوستان قدیمی در فروم هستیم .

امیدوارم با حضور شما و ایشان مطالب سایت روز به روز مفید تر و پربار تر شود .

10. 6 کاربر مقابل از Mostafa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

11. Top | #115
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    276

من نهایت سعیم رو می کنم که اینجا فعالیتم رو بیشتر کنم اما قول نمی دم ها زیاد حتما بهش سلام می رسونم دوباره !

12. 6 کاربر مقابل از iooi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

13. Top | #116
    کاربر ممتاز
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    115
    تشکر شده 1,325 بار در 159 ارسال

يه عالمه خوش اومديد

خوشحالم كه روز به روز دوستاي جديد و علاقمند داره بهمون اضافه ميشه. آينده مال ما و سايت آوا استار هستش دوستان. hoooooooooooooooooora
    بي نقطه...

14. 9 کاربر مقابل از sara sadeghian عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

15. Top | #117
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    424
    تشکر شده 108 بار در 13 ارسال

معرفی

به نام حضرت دوست
    با سلام به همگی دوستان. من محمد امینی هستم و چندین سالی هست که به نجوم آماتوری و فعالیتهای مرتبط با اون مشغول هستم. فارغ التحصیل رشته مهندسی مکانیک می باشم .
    علایق من مدتی در زمینه علوم فضایی و موشکها و شاتل های فضایی بوده که حاصل آنها ترجمه کتاب و تدریس در چندین مجموعه آموزشی می باشد.
    در ابتدای ورودم به عرصه نجوم و سفرهای مختلفی که داشتم به مقوله عکاسی نجومی و طبیعت علاقه داشته ام که امیدوارم به کمک دوستان زیبایی های بیشتری را از آسمان شب و طبیعت ایران به تصویر کشیده شود.
    با امید به موفقیت روزافزون جامعه نجوم آماتوری ایران و نیز اعضاء همکاران در این سایت ارزشمند

16. 14 کاربر مقابل از fazadoost عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

17. Top | #118
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    423
    تشکر شده 36 بار در 4 ارسال

Nojum&Telescope

من حامد شجاعي منجم و عكاس آماتور از تبريز،خيلي وقت پيش به نجوم علاقه داشتم تا اين كه در دي ماه 85 تصميم به طراحي وبلاگ و وبلاگ نويسي در اين حيطه كردم تا عقيده ها و علايق و البته اطلاعاته ناچيزي را به منجمان ارائه بدم.در طول چند سال گذشته كه با نجوم آشنا شدم اطلاعاته خوبي داشتم براي همين در وبلاگم معمولا مقاله هاي خودم را خودم مي نويسم و پست مي كنم.
    ابزارها يي كه در اختيار دارم شامل:
    تلسكوپ 6 اينچي بازتابي
    دوربين 2 چشمي 20*80
    تلسكوپ شكستي 60 ميليمتر
    دوربين ديجيتال Canon 500d
    دوربين مكانيكي Nikon Nikkormat
    من با علاقه و با تجربيات خودم اين كارو شروع كردم و تا حالا شخصي،كسي يا ارگاني حامي من نبوده اما با تلاشها و علاقه اي كه به علم بيكران نجوم داشتم گروه كوچكي براي خودمان تشكيل داديم و برنامه هاي رصدي علمي و بحث هاي نجومي با هم داشته ايم.
    امضای ایشان

18. 16 کاربر مقابل از nojum-telescope عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

19. Top | #119
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    423
    تشکر شده 36 بار در 4 ارسال

سلام به همه عزيزان منم از امروز شروع كردم و اينم فك كنم اولين مطلبيه كه مي گم البته قبلا يه يوزر پس داشتم كه گم كردم
    امضای ایشان

20. 10 کاربر مقابل از nojum-telescope عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

21. Top | #120
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1

معرفی اعضای آوا استار         
    نقل قول نوشته اصلی توسط nojum-telescope نمایش پست ها
    سلام به همه عزيزان منم از امروز شروع كردم و اينم فك كنم اولين مطلبيه كه مي گم البته قبلا يه يوزر پس داشتم كه گم كردم
    ورود شما رو به سايت خوش آمد ميگم

اميدوارم فعاليت مفيد شما باعث رشد منابع علمي سايت بشود .

ضمنآ به اطلاع دوستان گرامي ميرسانم كه وبلاگ اين دوست گرامي در جشنواره سايت هاي نجومي ايراني حائز رتبه اول شده است .

از طرف اعضاي فروم ، اين موفقيت را به شما تبريك ميگوييم .

موفق باشيد

22. 12 کاربر مقابل از Mostafa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 12 از 87 نخستنخست ... 289101112131415162262 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع