صفحه 11 از 87 نخستنخست ... 7891011121314152161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 866

موضوع: معرفی اعضای آوا استار

1. Top | #1
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    131
    تشکر شده 5,043 بار در 474 ارسال

Post معرفی اعضای آوا استار

سلام به همه اعضاي آوا استار

اينجا ، فروم آوا استار ، مكاني است كه بيشتر علاقمندان به نجوم و منجمان ايراني از سراسر كشور در اون حضور دارند .

تنوع و گستردگي مطالب و فعاليت هاي فروم آوا استار باعث شده تا اين تعداد عظيم از منجمان ايراني اينجا دور هم جمع بشوند .

در اين تاپيك هر كدام از اعضاي جديد مي توانند خود را معرفي كنند و توضيحاتي درباره فعاليت هاي نجومي كه انجام داده اند ، ارائه كنند .

همچنين ميتونيد با مطالعه صفحات قبلي ، با ساير اعضاي آوا استار هم آشنا بشيد .

ضمنآ اگر تمایل داشته باشید، میتونید شهر محل سکونتتون رو هم ذکر کنید تا بتونید به راحتی همشهری هاتون رو پیدا کنید و با عضویت در این بخش

http://forum.avastarco.com/forum/gro...rouplist&cat=4 ، از برنامه ها و اتفاقات نجومی شهرتون مطلع بشید
    ویرایش توسط Sunrise : 04-10-2012 در ساعت 08:33 PM

2. 255 کاربر مقابل از محمدرضا صادقیان عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

(مرتضی, *artemis, -sky-, ...!, A.rahimi, A3mooni, abed, adrahmad, af.skylover, Ali Ahmadi, Ali Shafaghi, alibaran, alireza0097, Alma, Amid, Amin-Mehraji, aminasa, amir abbas saedi, Amir Mohammad, AMIR REZA 313, Amir Shayan Nejati, Amirali, AmirMohsen, andromeda.s, andromedagirl, anoshtekin, aramis, arefe jafarzadegan, Arian Soltani, Armin.etemad, art, Arta.kh, aseman zibast, Astronomy, Astronomy*, Atef, Atlantis777, aysan20oo20, ᗩᖇ☂ᗰᓰᔕᔕ, bahare akbarie, banhzery, behnaz.shakerain, Beyran99, caspian, celestial boy, danial moghadami, darya, Darya Rad, Darya.A, delniya, elman, ESA Moon, e_moases, f aslanzadeh, f.zahra, Faraz Amiri, farimah sh, farnaz17, FaSh, Flare star, gandom, ganjian, gissoo, hadi soleimani, hamedvahid, hani_star, Hojjat Zafarkhah, Hooman, hz361, imanbenoit, Immortal star, jalal jazayeri, javadstar76, jawl mong, jooyande, kh.maroufi, Kian SHams, Kianoosh.S, kimiya-gh, kopernik, kosari, m.m.e.w, M42, M45, Mahdieh. GH, mahnejad, MAHya, Mars1, mars500, maryam0016, Marzie, marzieh, masiha, Masoume falaki, Mat, Mehrdad_Gorgan, melika bidabadi, melika-m, memehrvarzi, mersad.tareqh, milad77, Misha mohamady, misspuzzle, mitra, mjaasgari, mobi, mohammad20, mohammad_reza, mohila, mojcris, Mojtaba.M, moonlight13, Mostafa, mr mohamadreza, msalek, najva, nakhodaye aseman, Naruto Sh, Navid MMM, Neda Jafari, neda vardast, Negar khalili, Negar Najafi, Negin_GH, nell, night_astronomer, noori, omid akbari, parvin, pedram, platopluto, poorya pvp, primeastro, r.soltanikhah, raiden-3f, ramin50, Ramtin Reyhani, reza3000, rezash, rocky, rock_iml, rojan, roset, rostam, SaBa Ho0shmanD, saba.m, saburi, Sadrieh fatoorchi, Saeed Jafari, Saeed Rezaeian, SAEED560, saeedmozah, safari, saghar12, sahar parvizy, sama.ara, samiraa, sara hagh, sara.shams, saran, sara_e, sasan20oo20, Sema, seraj, Setare KOchOlO, shafagh, shahabi, shahab_s, shahrad, shahriari, shiva, Sky-Watcher, skynight, Sky_Watcher, sky_way_007, smhm, soheil+, solh, solosmarket, Soroush Samadi, star10, STAR4U, Stars1, stubby8766, subaro, Summit, s_karam76, tahoo, talieh, toorjoor, toraj1358, tr.by, ufo, فائزه معتضدیان, لامبورگینی اونتادور, مهدی ناصری, مهدی صابری, مبین سبزواری, محمدشفیعی, محدثه مرئی, مداد رنگیهام, مسعود فرح بخش, نیکو خشنودان, نازنین زهرا, نجم62, یوسف روشنی, یگانه پاشائی, گلناز, پاییز, پریسا تجاسم, violet20, vivante, wizard star, y=ax+b, Yasha625, yasiii, yperseusy, zahra H, Zahra Ham, Zahra Shakeeb, zeinab ashouri, zohreh3135, |Alireza|, آیو, آریا برزن, آسمون, امین, امیر عباس, اردلان, اسمان, تلسکوپ, حمیدرضا, حسین زارعی, خانم تاج, خشایار زمانیان, ریحانه نوروزی, رامتین ریحانی, رخساره روشنی, رضا طامهری, سينا منجم, سیاره ی ناهید, سپیده دم آسمان, ستاره آبي, ستاره بنیادی, سحر دین محمدی, سعید رحیمیان, شهلا ناصریان, شايان سليم شهشهانى, شادي شهراييني, شبنم مختاری, شعری, صادق مقامی, علی ایران نژاد, علیرضا محمدی, عرفان احمدی نجوم

3. Top | #101
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    386
    تشکر شده 8,391 بار در 879 ارسال

ماهی قرمز!

با اینکه تمام پستهای این تاپیک رو خوندم ولی شما رو یادم نمیاد!!! آقای 169

(شنیدم حافظه ماهی قرمز سه ثانیه دوام داره)

در مورد سوالم هم دوست داشتم یه پاسخ رمانتیک و عرفانی دریافت کنم...
    یادم نمیاد که من خیلی هوایی بوده باشم،اصلا هم هیچ وقت دلم نمیخواسته و نمیخواد برم فضا...احساس میکنم قلبم میگیره...مخصوصا وقتی خاطرات خانوم انوشه رو خوندم که دیگه بدتر شد...دیدن و نزدیک شدن به آسمون رو از داخل همین اتمسفر امن و امان خودمون دوست دارم

به هر حال ممنونم از توجهتون
    امضای ایشان
    ... جان تو بندری است، جای ورود نور، جای صدور نور ...

4. 13 کاربر مقابل از Sunrise عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #102
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    283
    تشکر شده 6,306 بار در 874 ارسال

من که خودمو معرفی کردم تو همین تاپیک ولی اوکی من یاسر رایگان 10 دی ماه یعنی کمتر از 40 روز دیگه میرم تو 19 سالگی( گفتم حواستون باشه واسه کادو و این جور چیزا) و ساکن قزوین هستم!
    و این که شما هم به فروم خوش اومدید!
    ویرایش توسط 169 : 11-24-2010 در ساعت 05:20 AM
    امضای ایشان
    .

6. 16 کاربر مقابل از 169 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #103
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    104
    تشکر شده 13,425 بار در 1,655 ارسال

بازم سلام
    همگی خوش اومدید. مخصوصا همشهری خودم افلاطون
    امضای ایشان
    کمی ستاره روی صورتم بپاش
    سعی میکنم شبیه کهکشان شوم

8. 6 کاربر مقابل از آسمون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #104
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    283

دوستان عزیزی که فعالیت دارند ولی نمی شناسیمشون اینجا خودشون رو معرفی کنند.
    اسم و فامیلی(اگه خواستید)! سن! شهر سکونت! تحصیلات!علاقه!
    امضای ایشان
    .

10. 8 کاربر مقابل از 169 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

11. Top | #105
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    41
    تشکر شده 80 بار در 9 ارسال

من نیوشا حسینی هستم دوم ریاضی ساکن تهران .از وقتی حافظم یاری میکنه عاشق این آسمون بودم . اول راهنمایی کلاسهایی که تو کانون امام خمینی(گیشا)بود رو رفتم اما به طور جدی تر از سوم راهنمایی شروع کردم و امسال کلاسهای ماهنامه نجوم رو هم رفتم و رصد رو از پارسال با بارش شهابی برساووشی شروع کردم که تا الان 7-8تا تور رصدی هم رفتم .(این ربطی نداره ولی طرفداره سرسخت میلانم هستم !!)
    امضای ایشان
    من در سرزمینی زندگی میکنم که زبان آن پارسی است اما به آن فارسی میگویند چون عربی "پ" ندارد !!!

12. 13 کاربر مقابل از نیوشا حسینی عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

13. Top | #106
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    54
    تشکر شده 8,442 بار در 878 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط نیوشا حسینی نمایش پست ها
    من نیوشا حسینی هستم دوم ریاضی ساکن تهران .از وقتی حافظم یاری میکنه عاشق این آسمون بودم . اول راهنمایی کلاسهایی که تو کانون امام خمینی(گیشا)بود رو رفتم اما به طور جدی تر از سوم راهنمایی شروع کردم و امسال کلاسهای ماهنامه نجوم رو هم رفتم و رصد رو از پارسال با بارش شهابی برساووشی شروع کردم که تا الان 7-8تا تور رصدی هم رفتم .(این ربطی نداره ولی طرفداره سرسخت میلانم هستم !!)

امضای ایشان
    گاهی ستاره هدیه کن به مشت پوچ شب ها ...

14. 8 کاربر مقابل از ستاره بنیادی عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

15. Top | #107
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    41
    تشکر شده 80 بار در 9 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط ستاره بنیادی نمایش پست ها

سپاس
    امضای ایشان
    من در سرزمینی زندگی میکنم که زبان آن پارسی است اما به آن فارسی میگویند چون عربی "پ" ندارد !!!

16. 5 کاربر مقابل از نیوشا حسینی عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

17. Top | #108
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    405
    تشکر شده 79 بار در 9 ارسال

بنده هم آرش آذرپژوه هستم ! معروف به آتش ( اگه کسی فنگیلیششو عطش هم خوند اشکال نداره !!!)
    سال اول دبیرستان !
    برای المپیاد می خونم!
    تابلو است که به نجوم هم علاقه دارم !
    و البته تهران !

18. 10 کاربر مقابل از atash عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

19. Top | #109
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    409
    تشکر شده 16 بار در 1 ارسال

سلام.من پدرام هستم.22 ساله ساکن تهران و از طریق همایش "سرانجام جاده نجوم" با گروه آوااستار آشنا شدم.
    دانشجوی ترم آخر رشته عمران دانشگاه آزاد کرج هستم.به نجوم تا حدودی علاقه دارم.اما بیشتر به نجوم رصدی علاقمندم.
    امیدوارم توی فروم و در کنار شما دوستان بتونم پیشرفت کنم.

20. 15 کاربر مقابل از pedram عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

21. Top | #110
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    283

معرفی اعضای آوا استار         
    سلام آقا/آقای پدرام!!!!
    خیلی خیلی خوش اومدی!!! حتما کمکت میکنیم تا بندازیمت تو خط نجوم و ...
    امضای ایشان
    .

22. 9 کاربر مقابل از 169 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 11 از 87 نخستنخست ... 7891011121314152161 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع