صفحه 39 از 87 نخستنخست ... 2935363738394041424349 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 866

موضوع: معرفی اعضای آوا استار

1. Top | #1
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    131
    تشکر شده 5,043 بار در 474 ارسال

Post معرفی اعضای آوا استار

سلام به همه اعضاي آوا استار

اينجا ، فروم آوا استار ، مكاني است كه بيشتر علاقمندان به نجوم و منجمان ايراني از سراسر كشور در اون حضور دارند .

تنوع و گستردگي مطالب و فعاليت هاي فروم آوا استار باعث شده تا اين تعداد عظيم از منجمان ايراني اينجا دور هم جمع بشوند .

در اين تاپيك هر كدام از اعضاي جديد مي توانند خود را معرفي كنند و توضيحاتي درباره فعاليت هاي نجومي كه انجام داده اند ، ارائه كنند .

همچنين ميتونيد با مطالعه صفحات قبلي ، با ساير اعضاي آوا استار هم آشنا بشيد .

ضمنآ اگر تمایل داشته باشید، میتونید شهر محل سکونتتون رو هم ذکر کنید تا بتونید به راحتی همشهری هاتون رو پیدا کنید و با عضویت در این بخش

http://forum.avastarco.com/forum/gro...rouplist&cat=4 ، از برنامه ها و اتفاقات نجومی شهرتون مطلع بشید
    ویرایش توسط Sunrise : 04-10-2012 در ساعت 08:33 PM

2. 255 کاربر مقابل از محمدرضا صادقیان عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

(مرتضی, *artemis, -sky-, ...!, A.rahimi, A3mooni, abed, adrahmad, af.skylover, Ali Ahmadi, Ali Shafaghi, alibaran, alireza0097, Alma, Amid, Amin-Mehraji, aminasa, amir abbas saedi, Amir Mohammad, AMIR REZA 313, Amir Shayan Nejati, Amirali, AmirMohsen, andromeda.s, andromedagirl, anoshtekin, aramis, arefe jafarzadegan, Arian Soltani, Armin.etemad, art, Arta.kh, aseman zibast, Astronomy, Astronomy*, Atef, Atlantis777, aysan20oo20, ᗩᖇ☂ᗰᓰᔕᔕ, bahare akbarie, banhzery, behnaz.shakerain, Beyran99, caspian, celestial boy, danial moghadami, darya, Darya Rad, Darya.A, delniya, elman, ESA Moon, e_moases, f aslanzadeh, f.zahra, Faraz Amiri, farimah sh, farnaz17, FaSh, Flare star, gandom, ganjian, gissoo, hadi soleimani, hamedvahid, hani_star, Hojjat Zafarkhah, Hooman, hz361, imanbenoit, Immortal star, jalal jazayeri, javadstar76, jawl mong, jooyande, kh.maroufi, Kian SHams, Kianoosh.S, kimiya-gh, kopernik, kosari, m.m.e.w, M42, M45, Mahdieh. GH, mahnejad, MAHya, Mars1, mars500, maryam0016, Marzie, marzieh, masiha, Masoume falaki, Mat, Mehrdad_Gorgan, melika bidabadi, melika-m, memehrvarzi, mersad.tareqh, milad77, Misha mohamady, misspuzzle, mitra, mjaasgari, mobi, mohammad20, mohammad_reza, mohila, mojcris, Mojtaba.M, moonlight13, Mostafa, mr mohamadreza, msalek, najva, nakhodaye aseman, Naruto Sh, Navid MMM, Neda Jafari, neda vardast, Negar khalili, Negar Najafi, Negin_GH, nell, night_astronomer, noori, omid akbari, parvin, pedram, platopluto, poorya pvp, primeastro, r.soltanikhah, raiden-3f, ramin50, Ramtin Reyhani, reza3000, rezash, rocky, rock_iml, rojan, roset, rostam, SaBa Ho0shmanD, saba.m, saburi, Sadrieh fatoorchi, Saeed Jafari, Saeed Rezaeian, SAEED560, saeedmozah, safari, saghar12, sahar parvizy, sama.ara, samiraa, sara hagh, sara.shams, saran, sara_e, sasan20oo20, Sema, seraj, Setare KOchOlO, shafagh, shahabi, shahab_s, shahrad, shahriari, shiva, Sky-Watcher, skynight, Sky_Watcher, sky_way_007, smhm, soheil+, solh, solosmarket, Soroush Samadi, star10, STAR4U, Stars1, stubby8766, subaro, Summit, s_karam76, tahoo, talieh, toorjoor, toraj1358, tr.by, ufo, فائزه معتضدیان, لامبورگینی اونتادور, مهدی ناصری, مهدی صابری, مبین سبزواری, محمدشفیعی, محدثه مرئی, مداد رنگیهام, مسعود فرح بخش, نیکو خشنودان, نازنین زهرا, نجم62, یوسف روشنی, یگانه پاشائی, گلناز, پاییز, پریسا تجاسم, violet20, vivante, wizard star, y=ax+b, Yasha625, yasiii, yperseusy, zahra H, Zahra Ham, Zahra Shakeeb, zeinab ashouri, zohreh3135, |Alireza|, آیو, آریا برزن, آسمون, امین, امیر عباس, اردلان, اسمان, تلسکوپ, حمیدرضا, حسین زارعی, خانم تاج, خشایار زمانیان, ریحانه نوروزی, رامتین ریحانی, رخساره روشنی, رضا طامهری, سينا منجم, سیاره ی ناهید, سپیده دم آسمان, ستاره آبي, ستاره بنیادی, سحر دین محمدی, سعید رحیمیان, شهلا ناصریان, شايان سليم شهشهانى, شادي شهراييني, شبنم مختاری, شعری, صادق مقامی, علی ایران نژاد, علیرضا محمدی, عرفان احمدی نجوم

3. Top | #381
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    1628
    تشکر شده 21 بار در 3 ارسال

درود
    آمده ام تا از شما دوستان بیاموزم
    فخرالدین تیموری هستم.25 سالمه و ساکن استان بوشهر.رشته ام کامپیوتره اما به دلیل علاقه زیاد به نجوم و خصوصا کیهان شناسی هر روز این فروم رو دنبال میکنم.
    دوست دارم خیلی حرفه ای شدم یه تلسکوپ خوب بخرم.
    با سپاس

4. 17 کاربر مقابل از fakhruddin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #382
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    1764
    تشکر شده 4,023 بار در 349 ارسال

معرفی مامانم!!

سلام بچه ها
    الان من در واقع همون flare star هستم که دارم اینو مینویسم و این کاربریو به پیشنهاد sunrise جـــــون برای مامانم درست کردم واسه ی ثبت نام برای رصد قصر بهرام
    خب حالا من مامانم رو به شما معرفی میکنم(خدا را چه دیدید شاید مامانمم از فرم خوشش اومد و توش دست به فعالیت هایی زد!!)
    مامانم لیسانس برق(الکترونیک) ولی دانشگاه آزاد چون روز کنکور سراسری مامانم خواب میمونه و کلا به در های بسته میرسه)خانه دار.اولین رصدمو که اردیبهشت امسال با آقای کوهزاد اینا رفتیم مامانم هم اومد و فقط در همون حد که آقای کوهزاد توضیح دادن اطلاعات نجومی داره(البته فکر نمیکنم چیزی یادش باشه!!!)ولی کلا وقتی منو برادرم کوچولو بودیم ما(مامانم و بابام) رو به همایش های نجومی(یه جاهایی مثه مرکز علوم و ستاره شناسی) که بعد از همایش رصد داشت میبردن تا با تلسکوپ یه چیزی تو آسمون ببینیم حتی یادمه یه بار 3صبح مارو بردن تا مشتری رو از تو تلسکوپ ببینیم(فکر میکنم 3،4 دبستان بودم!!!)

6. Top | #383
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    1704
    تشکر شده 113 بار در 16 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط rasool karimi نمایش پست ها
    امیدوارم که همیشه موفق باشید در این سایت تمامی اعضا مثل خواهر و برادر به هم کمک می کنند تا اطلاعات عمومی افزایش یابد من به شما پیشنهاد می کنم سعی کنید که از وقایع نجومی در زندگی استفاده کنید و به طور خلاصه از آسمان درس بگیرید مثلا از آسمان درس بزرگی بگیرید . ما همه در کمک به شما آماده ایم
    خوب من از اعضای انجمن آسمان کویر هستم بیشتر علاقم تو زمینه نجوم کیهانیه رصدم که زیاد رفتم
    اطلاعاتمم تو زمینه نجوم زیاد نیست ولی خیلی هم کم نیست
    تو زمینه هوافضا هم یه مدت فعالیت میکردم که گذاشتم کنار
    دیگه همین دیگه
    امضای ایشان
    دارم امید عاطفی از جانب دوست...
    کردم جنایتی و امیدم به عفو اوست...
    ــــــــــــــــ
    بازگشت مقتدرانه خودمو تبریک میگم!

7. 14 کاربر مقابل از Hesaby عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #384
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    1126
    تشکر شده 37 بار در 3 ارسال
    سلام به همه!
    من نگار هستم و خوشحال هستم و نمي دونم چي بايد بگمدانشجوي سال سومم فيزيك دانشگاه تهران هستم و علاقه ي خاصي به آسمون دارم.بيشتر اوقات بي كار بودنم رو مي شينم و به اينكه چه قدر دنيابزرگه و من كوچيكم فكر مي كنم!نجوم عملي رو خيلي به خاطر شرايط زندگي و شلوغ بودنش (شايدم تنبلي)نتونستم دنبال كنم اما يه سري كلاس توي مجله نجوم و موسسات ديگه گذروندم و يه سري هم كتاب مطالعه كردم.اميدوارم بتونم اين رشته رو به صورت حرفه اي در مقاطع بالاتر دنبال كنم.

9. Top | #385
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال آوا استار
    مدال طلاي كشوري المپياد نجوم
    مدال نقره جهاني المپياد نجوم
    شماره عضویت
    1755
    تشکر شده 91 بار در 10 ارسال

سلام به همگی، علی فهیم نیا هستم، ۱۸ سالمه، اهل خوی هستم و دانشجوی کامپیوتر شریف و به همین خاطر فعلا ساکن تهران. توی المپیاد جهانی امسال مدال نقره گرفتم. از آشنایی با همه خوشحالم. امیدوارم اینجا به همه خوش بگذره.
    ویرایش توسط آسمون : 10-23-2011 در ساعت 04:54 PM دلیل: ویرایش ادبی

10. Top | #386
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    كاربر ممتاز آوااستار
    مدال طلاي كشوري المپياد نجوم
    مدال نقره جهاني المپياد نجوم
    شماره عضویت
    1840
    تشکر شده 665 بار در 49 ارسال

من عطا مرادی 17 ساله از تبریز هستم و از بچگی علاقه خاصی به نجوم داشتم .

امسال هم مدال طلای المپیاد نجوم رو آوردم و دوست دارم تا با بحث های علمی و گفتمان ها تا اونجا که می تونم هم یاد بگیرم و هم یاد بدم.

11. Top | #387
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    443
    تشکر شده 21 بار در 3 ارسال

سلام چقدر خوب که یه همجین تاپیکی گذاشتین اما امثال من باید خیلی اعتماد به نفس داشته باشن تاازخودشون بگن برای شما اقای صادقیان وبهرام پور که استاد ماهستید کار راحتیه امابرای من که هنوز شاگرد کلاس اولم تو نجوم نه کار راحتی نیست بیشتر دوست دارم راجع به بچه ها وکارهایی که کردن بدونم
    ویرایش توسط *sh : 10-23-2011 در ساعت 01:14 AM دلیل: ویرایش ادبی

12. 13 کاربر مقابل از ستاره عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

13. Top | #388
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    1720
    تشکر شده 19 بار در 1 ارسال

سلام من دختردایی آسمون هستم همیشه عاشق آسمان پر ستاره شب بودم به لطف دختر دایی گلم بعد از 4 سال که فرصت شرکت در برنامه های نجومی رو نداشتم 5شنبه با گروه رفتم قصر بهرام بسیار عالی بود .

14. 19 کاربر مقابل از مینا عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

15. Top | #389
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    1725
    تشکر شده 33 بار در 6 ارسال

درودی بی پایان به همه دوستان
    نامم فریدون و ساکن تهران هستم .عشق به نجوم تمام زندگیم شده تب دانستن و بدنبال چراهای این علم کارم
    هر چقدر در این دریای لایتناهی آسمان پیش میرویم دانش و آگاهی ما قطره ای بیش نیست
    عبور از این دریای پر تلاطم زنگی و رسیدن به سر منزل مقصود، گوهر وجود آدمی است
    و انسانها ی وارسته ای همچون مولانا و حافظ موفق به کشف این گوهر عظیم شده اند
    امیدوارم همیشه در بهشت اندیشه قدم بگذارید
    ویرایش توسط *sh : 11-02-2011 در ساعت 07:03 PM دلیل: ویرایش ادبی

16. 17 کاربر مقابل از fereydoon عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

17. Top | #390
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    1909
    تشکر شده 635 بار در 132 ارسال

معرفی اعضای آوا استار         
    سلام
    من، حسین ابراهیمی ، عضو جدید این تالارم.
    نزدیک به 16 سالمه و 5 سالی میشه نجوم رو مطالعه میکنم ، اما تو یه سال اخیر وارد مطالعات المپیادی شدم.
    امیدوارم باهم دیگه تو این تالار به گسترش سطح علمی این تالار بپردازیم.
    امضای ایشان
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    LIVE the way you LOVE ... OR ... LOVE the way you LIVE
    That's The way you feel HAPPY

18. 15 کاربر مقابل از Sky_Watcher عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 39 از 87 نخستنخست ... 2935363738394041424349 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع