صفحه 30 از 87 نخستنخست ... 202627282930313233344080 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 866

موضوع: معرفی اعضای آوا استار

1. Top | #1
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    131
    تشکر شده 5,043 بار در 474 ارسال

Post معرفی اعضای آوا استار

سلام به همه اعضاي آوا استار

اينجا ، فروم آوا استار ، مكاني است كه بيشتر علاقمندان به نجوم و منجمان ايراني از سراسر كشور در اون حضور دارند .

تنوع و گستردگي مطالب و فعاليت هاي فروم آوا استار باعث شده تا اين تعداد عظيم از منجمان ايراني اينجا دور هم جمع بشوند .

در اين تاپيك هر كدام از اعضاي جديد مي توانند خود را معرفي كنند و توضيحاتي درباره فعاليت هاي نجومي كه انجام داده اند ، ارائه كنند .

همچنين ميتونيد با مطالعه صفحات قبلي ، با ساير اعضاي آوا استار هم آشنا بشيد .

ضمنآ اگر تمایل داشته باشید، میتونید شهر محل سکونتتون رو هم ذکر کنید تا بتونید به راحتی همشهری هاتون رو پیدا کنید و با عضویت در این بخش

http://forum.avastarco.com/forum/gro...rouplist&cat=4 ، از برنامه ها و اتفاقات نجومی شهرتون مطلع بشید
    ویرایش توسط Sunrise : 04-10-2012 در ساعت 08:33 PM

2. 255 کاربر مقابل از محمدرضا صادقیان عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

(مرتضی, *artemis, -sky-, ...!, A.rahimi, A3mooni, abed, adrahmad, af.skylover, Ali Ahmadi, Ali Shafaghi, alibaran, alireza0097, Alma, Amid, Amin-Mehraji, aminasa, amir abbas saedi, Amir Mohammad, AMIR REZA 313, Amir Shayan Nejati, Amirali, AmirMohsen, andromeda.s, andromedagirl, anoshtekin, aramis, arefe jafarzadegan, Arian Soltani, Armin.etemad, art, Arta.kh, aseman zibast, Astronomy, Astronomy*, Atef, Atlantis777, aysan20oo20, ᗩᖇ☂ᗰᓰᔕᔕ, bahare akbarie, banhzery, behnaz.shakerain, Beyran99, caspian, celestial boy, danial moghadami, darya, Darya Rad, Darya.A, delniya, elman, ESA Moon, e_moases, f aslanzadeh, f.zahra, Faraz Amiri, farimah sh, farnaz17, FaSh, Flare star, gandom, ganjian, gissoo, hadi soleimani, hamedvahid, hani_star, Hojjat Zafarkhah, Hooman, hz361, imanbenoit, Immortal star, jalal jazayeri, javadstar76, jawl mong, jooyande, kh.maroufi, Kian SHams, Kianoosh.S, kimiya-gh, kopernik, kosari, m.m.e.w, M42, M45, Mahdieh. GH, mahnejad, MAHya, Mars1, mars500, maryam0016, Marzie, marzieh, masiha, Masoume falaki, Mat, Mehrdad_Gorgan, melika bidabadi, melika-m, memehrvarzi, mersad.tareqh, milad77, Misha mohamady, misspuzzle, mitra, mjaasgari, mobi, mohammad20, mohammad_reza, mohila, mojcris, Mojtaba.M, moonlight13, Mostafa, mr mohamadreza, msalek, najva, nakhodaye aseman, Naruto Sh, Navid MMM, Neda Jafari, neda vardast, Negar khalili, Negar Najafi, Negin_GH, nell, night_astronomer, noori, omid akbari, parvin, pedram, platopluto, poorya pvp, primeastro, r.soltanikhah, raiden-3f, ramin50, Ramtin Reyhani, reza3000, rezash, rocky, rock_iml, rojan, roset, rostam, SaBa Ho0shmanD, saba.m, saburi, Sadrieh fatoorchi, Saeed Jafari, Saeed Rezaeian, SAEED560, saeedmozah, safari, saghar12, sahar parvizy, sama.ara, samiraa, sara hagh, sara.shams, saran, sara_e, sasan20oo20, Sema, seraj, Setare KOchOlO, shafagh, shahabi, shahab_s, shahrad, shahriari, shiva, Sky-Watcher, skynight, Sky_Watcher, sky_way_007, smhm, soheil+, solh, solosmarket, Soroush Samadi, star10, STAR4U, Stars1, stubby8766, subaro, Summit, s_karam76, tahoo, talieh, toorjoor, toraj1358, tr.by, ufo, فائزه معتضدیان, لامبورگینی اونتادور, مهدی ناصری, مهدی صابری, مبین سبزواری, محمدشفیعی, محدثه مرئی, مداد رنگیهام, مسعود فرح بخش, نیکو خشنودان, نازنین زهرا, نجم62, یوسف روشنی, یگانه پاشائی, گلناز, پاییز, پریسا تجاسم, violet20, vivante, wizard star, y=ax+b, Yasha625, yasiii, yperseusy, zahra H, Zahra Ham, Zahra Shakeeb, zeinab ashouri, zohreh3135, |Alireza|, آیو, آریا برزن, آسمون, امین, امیر عباس, اردلان, اسمان, تلسکوپ, حمیدرضا, حسین زارعی, خانم تاج, خشایار زمانیان, ریحانه نوروزی, رامتین ریحانی, رخساره روشنی, رضا طامهری, سينا منجم, سیاره ی ناهید, سپیده دم آسمان, ستاره آبي, ستاره بنیادی, سحر دین محمدی, سعید رحیمیان, شهلا ناصریان, شايان سليم شهشهانى, شادي شهراييني, شبنم مختاری, شعری, صادق مقامی, علی ایران نژاد, علیرضا محمدی, عرفان احمدی نجوم

3. Top | #291
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    1083
    تشکر شده 73 بار در 11 ارسال

سلام دوستان..من شادی شهرایینی هستم ...15 ساله از سبزوار ...از بچگی عاشق نجوم هستم...و میخوام به طور تخصصی ادامه بدم...رصد زیاد میکنم...عاشق اجرام مسیه هستم...و توسط یکی از دوستان در سایت های نجومی..مهداد حقیقی به این سایت معرفی شدم
    ممنون

4. 18 کاربر مقابل از night_astronomer عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #292
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    962
    تشکر شده 24 بار در 1 ارسال

سلام دوستان
    درسته که فعالیتی نداشتم اما با اعتماد به نفس شروع میکنم:
    المیرا موسوی هستم،17 سالمه،یک ساله که نجوم رو آغاز کردم،جالب ترین مسئله ی زندگی نجومی من اینه که روز تولد 16 سالگی ام با دیدن آسمون ،عاشق اون شدم و باید روز تولدم ،واسه ی عشقم به نجوم هم جشن تولد بگیرم .تا حالا 2-3 تا کتاب نجومی و 10-20 تا مجله نجومی خوندم.با اینکه یک ساله که شروع کردم اما پیشرفت خوبی داشتم و حالا دارم رصد با تلسکوپ رو شروع میکنم.
    ممنون
    امضای ایشان
    روی خاک ایستاده ام
    تا ستاره ها ستایشم کنند
    تا نسیم ها نوازشم کنند
    فروغ فرخزاد

6. Top | #293
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    1003
    تشکر شده 3,297 بار در 484 ارسال

با سلام
    بنده هم عضو کوچکی از جامعه نجوم آماتور و علاقمند به شگفتیهای آفرینش هستم. اما قبل از اینکه اسمم را بگم محل سکونت خودم را میگم.
    شهر من جایی است که در روز 14 فروردین امسال ساعت 12:56 به وقت رسمی ایران سایه شاخص به کمترین مقدار میرسه و به اندازه نصف شاخص میشه.
    به نظر شما من کجا هستم؟ (قابل توجه المپیادی ها)!
    ویرایش توسط smhm : 07-26-2011 در ساعت 07:24 AM

7. 17 کاربر مقابل از smhm عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #294
    مدیر ارشد

عنوان کاربر
    مدير ارشد
    شماره عضویت
    545
    تشکر شده 17,035 بار در 1,523 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط smhm نمایش پست ها
    با سلام
    بنده هم عضو کوچکی از جامعه نجوم آماتور و علاقمند به شگفتیهای آفرینش هستم. اما قبل از اینکه اسمم را بگم محل سکونت خودم را میگم.
    شهر من جایی است که در روز 14 فروردین امسال ساعت 12:56 به وقت رسمی ایران سایه شاخص به کمترین مقدار و به اندازه نصف شاخص میشه.
    به نظر شما من کجا هستم؟
    اگر اشتباه نکنم باید اهل ِ یزد بایشد؟!
    امضای ایشان
    یک سر به هوای کوچک در این دنیای بزرگ

9. 12 کاربر مقابل از Ehsan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #295
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    1003
    تشکر شده 3,297 بار در 484 ارسال

بله درسته
    بنده سید محمد حسین مصدق ساکن یزد کارشناس علوم قرآن و حدیث
    از دوران ابتدایی با مطالعه مجموعه کتابهای آیزاک آسیموف به نجوم علاقمند شدم و تاکنون هم ادامه دادم.
    کتابی هم تحت عنوان نجوم مقدماتی در سال 1381 به چاپ رسوندم یکسری مقالات پراکنده و اختراع نجومی هم دارم همچنین چند سری تقویم استهلال برای گروه های استهلال تدوین کرده ام گاهی وقتها هم نجوم تدریس می کنم.
    خوشحال میشم در بین دوستان نجومی باشم و از مطالبشون استفاده کنم.
    در ضمن کسانی که شهر بنده را تشخیص دادند بد نیست راه حلشون را هم ارائه کنند. (ببخشید از اینکه اینقدر سؤال می کنم خوی معلمی ایجاب می کنه که دائم بچه ها را تو زحمت بیاندازم.)
    موفق باشید.
    ویرایش توسط smhm : 07-26-2011 در ساعت 10:07 AM

11. 17 کاربر مقابل از smhm عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

12. Top | #296
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    865
    تشکر شده 957 بار در 169 ارسال

سلام دوستان عزیز
    چند ماهی هست که در آوا عضو هستم، اما فعالیتی نداشم و خب به درخواست Sunrise عزیز خودم رو در اینجا معرفی می کنم.
    بنده محسن الهامیان هستم، هیات موسس و شورای مرکزی "انجمن نجوم آسمان مهر" بیرجند و عضو تیم علمی-اجرایی "خانه نجوم پروفسور گنجی" بیرجند. تا چند وقت دیگه هم در شکلی جدید و به صورت گسترده تر از تمام دوستان نجومی دعوت به همکاری خواهم کرد.
    از بچگی به آسمون علاقه داشتم، اما هیچ وقت فرصت حضور نشد. چند باری سعی کردم که ناموفق بود و گروه ها تو زرد از آب دراومدن! تا اینکه به طور اتفاقی با آسمان مهر آشنا شدم و در بدو ورودم به نجوم، به عنوان یک مسئول شروع به کار کردم و درگیر شدم! 24 مهر ماه 1387، تاریخ تولد نجومی من
    بزرگترین کارهایی هم که در اون شرکت داشتم، حضور در تیم اجرایی ماراتن مسیه نهم به عنوان تیم تدارکات و حضور در تیم اجرایی ماراتن مسیه دهم به عنوان مسئول هماهنگی های بیرجند (زیر نظر آقای هاشمی) بوده.
    بزرگترین داشته ام اما، این هست که یک نجومی فعال و پیگیر هستم. حداقل خودم اینطور فکر می کنم.

از اینکه در جمع آوا استاری های فعال و دوست داشتنی هستم، بسیار خوشحالم. تازه بعد از ماراتن دهم بود که در جریان تاپیک گزارش های ماراتنتون فهمیدم چقدر آوا استاری در بین شرکت کننده ها بوده! امیدوارم آوا و آوایی ها هرجا هستند موفق باشند. میخوام بدونید که ما روی شما حساب ویژه ای باز کردیم.

خوش باشید عزیزان.
    آسمون مهرتون پر ستاره.
    جوینده.
    یا حق.

13. Top | #297
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1
    تشکر شده 43,792 بار در 2,956 ارسال

سلام به همه دوستان

بدینوسیله عضویت دوستان گرامیمان :

m.m.e.w
    e_moases
    subaro
    گلناز
    monire.heydarzade
    *sepideh
    آسمون کویر
    سید امیرحسین موسوی
    mehdi88
    Elaheh
    andromeda-s
    night_astronomer
    astronomer95
    smhm
    jooyande

را خوش آمد عرض میکنم .

امیدوارم حضور این دوستان در بین اعضا آوااستار باعث افزایش دانش علمی سایر اعضا گردد .

به امید موفقیت های روز افزون برای همه اعضا خوب و دوست داشتنی

14. 17 کاربر مقابل از Mostafa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

15. Top | #298
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    كاربر ممتاز آوااستار
    كاربر راهنمای ويكی نجوم
    شماره عضویت
    960
    تشکر شده 6,841 بار در 934 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

بدینوسیله عضویت دوستان گرامیمان :

m.m.e.w
    e_moases
    subaro
    گلناز
    monire.heydarzade
    *sepideh
    آسمون کویر
    سید امیرحسین موسوی
    mehdi88
    Elaheh
    andromeda-s
    night_astronomer
    astronomer95
    smhm
    jooyande

را خوش آمد عرض میکنم .

امیدوارم حضور این دوستان در بین اعضا آوااستار باعث افزایش دانش علمی سایر اعضا گردد .

به امید موفقیت های روز افزون برای همه اعضا خوب و دوست داشتنی
    من هم از شما تشکر میکنم و به همه ی دوستان سلام میکنم

من هم امیدوارم در کنار دوستانی که توسط mostafa ذکر شد لحظات نجومی حوبی داشته باشیم.
    امضای ایشان
    این سرا را سزا بیش از این است ....

16. 9 کاربر مقابل از Mojtaba.M عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

17. Top | #299
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    386
    تشکر شده 8,391 بار در 879 ارسال

دوستان عزیز جدید الورد

ضمن عرض خوش آمد

باعث بسی خرسندی خواهد بود اگر خودتون رو در این تاپیک معرفی کنید
    امضای ایشان
    ... جان تو بندری است، جای ورود نور، جای صدور نور ...

18. 10 کاربر مقابل از Sunrise عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

19. Top | #300
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    كاربر ممتاز آوااستار
    مدال طلای كشوری المپياد نجوم
    شماره عضویت
    1120
    تشکر شده 28,319 بار در 2,458 ارسال

معرفی اعضای آوا استار         
    با سلام به همه ی اعضای این فروم

من پیمان اکبرنیا هستم. 22 سالمه . از سال چهارم دبستان با نجوم آشنا شدم و بعد در کلاسهای رصدخونه زعفرانیه ثبت نام کردم. سال 84 مدال نقره المپیاد نجوم و سال 85 مدال طلای کشوری این المپیاد را کسب کردم. در سال پیش دانشگاهی هم به همراه یکی از دوستان در مسابقه جهانی طراحی اقامتگاههای فضایی ناسا شرکت کرده و مقام سوم را کسب کردیم. در حال حاضر در رصدخونه زعفرانیه و برخی مدارس به تدریس نجوم میپردازم و با مجله نجوم هم همکاری دارم. مدتی در سالهای گذشته مسئول وبگاه مجله نجوم(nojumnews.com) بودم و الان مدیریت سایت تصویر روز نجوم را به همراه مهدی زمانی به عهده دارم. البته نجوم را به صورت آماتوری دنبال میکنم و رشته اصلی من مهندسی مکانیک هست.

امیدوارم این محیط خوب جایی باشه برای افزایش دانایی همه ما.

صفحه 30 از 87 نخستنخست ... 202627282930313233344080 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع