صفحه 22 از 74 نخستنخست ... 121819202122232425263272 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 740

موضوع: مکانی برای کتاب خوان ها

1. Top | #1
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    61
    تشکر شده 5,754 بار در 526 ارسال

Post مکانی برای کتاب خوان ها

با تمام پیشرفت های دنیای مجازی باز هم کتاب بهترین دوست ما به حساب می آید!

دور و بر ما کتاب هایی وجود دارند که هربار می خوانیمشان لذت خاصی به ما دست می دهد و اغلب علاقه خود به کائنات را از آن ها به ارث برده ایم!
    منظورم کتاب های آموزشی مانند نجوم به زبان ساده، نجوم دینامیکی، شناخت ستارگان و ... نیست. منظورم کتاب هایی است که به ظاهر جنبه آموزشی ندارند اما خواندن آنها دنیاهای جدیدی را به روی ما باز می کند. مثل کتاب " تاریخچه تقریبا همه چیز!!" یا " تاریخ پیدایش علم جدید" که هر دوتایشان به نحوی به نجوم مربوط می شوند.
    اینجا محلیست که قرار است شما دوستان این نوع کتاب ها را به ما معرفی کنید تا با هم قرار بگذاریم و ظرف مدت مشخصی به اتفاق یکدیگر شروع به خوانش آن ها کنیم و بعد هم درباره یشان کمی گپ بزنیم!

پس روند این تاپیک به شرح زیر است:

1- بحث درباره انتخاب یک کتاب
    2- تعیین زمان برای خواندن آن کتاب
    3- خواندن کتاب
    4- گپ زدن درباره کتاب! ( همان نقد و رفع اشکال خودمانی)
    5- بازگشت به مورد شماره یک
    .
    .فکر می کنم بهتر است کمی از وبگردی هایمان کم کنیم و همچون گذشته به سراغ کتاب خوانی برویم تا شاید سرانه مطالعه کتاب در کشور را هم افزایش دهیم!

لیست کتاب‌های خوانده شده تا کنون(برای دریافت خلاصه کتاب روی آن کلیک کنید):

1- کمدی‌های کیهانی
    2-
    ناوی که نامرئی شد
    3-
    تاریخچه زمان
    4-
    کیهان در پوست گردو

5- پتک آسمان
    6- صفر
    7- انفجار بزرگ

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    این تاپیک با تاپیک معرفی کتاب ها و نرم افزارهای نجومی تفاوت دارد. برای معرفی و آشنایی با کتاب های آموزشی نجومی به آن تاپیک سر بزنید.
    ویرایش توسط sara shahabi : 11-17-2014 در ساعت 06:56 PM

2. 124 کاربر مقابل از م.ح.اربابی فر عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

-sky-, ...!, A.sarajoon, af.skylover, Ahmad, Amin-Mehraji, Amir Ali Sobati, Amirhossein69, amirvedadian, amlakgama, andromeda.s, annahita kazemi, arahimi, aramis, arashgmn, Arta.kh, asal.m, aseman zibast, Asteroid, Astronomer, Astronomy, Astronomy*, Astro_M111, ᗩᖇ☂ᗰᓰᔕᔕ, bahare akbarie, barsavosh, BigBang, celestial boy, doostesetareha, Ehsan, elman, estardast, fairytale, fampersi, farimah sh, fatemeh.book, Flare star, Fowad, galaxies, gissoo, golaftab, GR_mahdi, Helix, hermes, Hesaby, Hojjat Zafarkhah, hopefullstar, Hossein Moafi, Immortal star, javadstar76, jozaa, kamyar, m.aryayi, m.m.e.w, mahdad_haghighi, Mahdieh. GH, Mahtabe kavir, Mehri Mohammadi, melika bidabadi, mh.noori, mhbiamand, milad77, Misha mohamady, mobi, mohsen moazen, Mojtaba.M, Mostafa, My style A&F, nakhodaye aseman, narcissus flower, nassershamsaiy, Navid MMM, nazi, neda vardast, Negar Najafi, Night*, parvin, planetstruck, rezash, rojin, roset, SaBa Ho0shmanD, Sadrieh fatoorchi, Saeed Jafari, sara shahabi, sasan20oo20, Setare KOchOlO, setareh sadeghi, shahrzad.bmq, shazde, skynight, space, stargazer, subaro, Sunrise, Tahereh Ramezani, tahoo, toraj1358, فائزه معتضدیان, محمد فتحی, محمد مهدی محمدی, مسعود فرح بخش, نازنین زهرا, هانیه امیری, کیمیا.م, Viola, violet20, yasiii, yperseusy, zahra H, zahra moayedi, zeinab.pr, آسمون, حسین زارعی, رخساره روشنی, رضا طامهری, سوسن, سیاره ی ناهید, ستاره بنیادی, شهلا ناصریان, شادي شهراييني, شبنم مختاری, شعری

3. Top | #211
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    كاربر ممتاز آوااستار
    مدال نقره كشوري المپياد نجوم
    شماره عضویت
    251
    تشکر شده 5,531 بار در 622 ارسال

بنده هم زیاد اهل کتابخوانی بدین شکل نیستم و سیر مطالعاتی دیگری برای خودم طراحی کردم ولی برام نام چند کتاب جالب و بود و عده ای از اون ها رو هم از قبل شنیده بودم که شاید در تابستان خواندمشان ولی از باب همراه شدن با دوستان بنده همان گزینه 1 را برمیگزینم...

4. 4 کاربر مقابل از Astronomer عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #212
    کاربر ممتاز
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    16
    تشکر شده 8,571 بار در 984 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezash نمایش پست ها
    بعد از معرفي كتاب من در پست 199 همه شمشيرها رو از رو بستند.

آسترونومي عزيز كه كلا با ميچيو مخالفه و سلامش هم با تعجب بود. و خانم هستي هم كه مميزي و سانسور انجام داد و اسم كتاب پيشنهادي من به نام جهانهاي موازي رو نياوردند.

من به تمام كساني كه جهان در پوست گردو را معرفي كردند اين كتاب(جهانهاي موازي و سفر به ابعاد بالاتر و آينده جهان) نوشته ميچيو كاكو رو معرفي ميكنم.پشيمون نميشيد.

مترجمين سارا ايزديار و علي هاديان

سلام جناب rezash

تا پست شماره ی 182 ، دوستان کتاب های مورد نظر خودشونو معرفی کردن ، و از پست شماره ی 183 ؛ همان طور که قبلا هم گفته بودم :

نقل قول نوشته اصلی توسط hasti

امروز هم طبق قرارمون مدت زمان معرفی کتاب ها تموم شد ،

و

دوستان همیشه همراه و سایر عزیزان لطفا از امروز ( 13 / 2 / 91 ) تا تاریخ 23 / 2 / 91 ، از بین کتاب های معرفی شده ی ذیل ، تک کتاب منتخب خودشونو ( لطفا تنها یک کتاب !! ) ، از طریق گزاردن پست در این تاپیک یا از طریق پیام به بنده ، اعلام کنن .

ولی شما در پست شماره ی 199 ، کتابتونو معرفی کردین ( که اواسط انتخاب کتاب بود و مهلت معرفی کتاب تموم شده بود ) ؛

البته دوستان بنده کتاب جهان های موازی رو خوندم و همان طور که جناب rezash هم فرمودند ، بسیار بسیار کتاب خوبی هست و قطعا حق این کتاب محفوظ خواهد بود و برای دور بعد حتما در لیست کتاب های معرفی شده قرار خواهد گرفت .

خیلی خیلی ممنونم که این کتاب بسیار خوب رو معرفی کردین .........

6. 9 کاربر مقابل از Tahereh Ramezani عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #213
    کاربر ممتاز
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    16

کتاب منتخب .........

سلام سلام به همه ی دوستان خوب و گل ........

خیلی خیلی ....... ممنون و متشکرم بابت نظرات خوب دوستان عزیز که به هر طریقی نظرشونو گفتن

از بین کتاب های منتخبی ، سه کتاب بیشترین هوادار رو داشتن ( البته فکر کنم که دوستان حدس زده باشید ) ، کتاب های " مغز متفکر جهان شیعه " ، " جهان در پوست گردو " و " تاریخچه زمان "؛ و در آخر در کنار یک رقابت بسیار تنگاتنگ ، سرانجام کتاب منتخب ، کتاب نبود جزء : ( لطفا با هیجان و بلند بخونید )

.
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .

.
    .

*** مغز متفکر جهان شیعه ***

مشخصات کتاب :

نويسنده: مركز مطالعات اسلامى استراسبورگ

مترجم: ذبيح‌الله منصورى

نشر : دنیای دانش

تعداد صفحه : 592

قیمت : 13000 تومان

چکیده :

اكثريت مردم ايران ، شيعه هستند . اما شايد تعداد انگشت‌ شمارى از آنها بدانند كه چرا به مذهب آنها شيعه جعفرى گفته مى‌شود . كتاب « مغز متفكر جهان شيعه » براى شما به نوعى پاسخ‌ گوى اين سؤال خواهد بود . اين كتاب به دست 25 دانشمند كه اكثريت آنها را مسيحيان فرانسوى تشكيل مى‌دهند ، نوشته شده است و افكار و نظرات علمى امام جعفر صادق (ع) را مورد تجزيه و تحليل قرار داده است و با علم روز سنجيده است .
    بيشتر ما از كلاس‌هاى 400 تا 500 نفرى امام جعفر صادق (ع) خبر داريم . اما بيشتر فكر مى‌ كنيم در اين جلسات به مباحث خاص دينى مثل فقه و قضاء پرداخته مى‌ شد . اما وقتى مى‌ خوانيم كه در اين كلاس‌ ها امام جعفر صادق نظرات دانشمندان پيشين خود مانند ارسطو ، افلاطون ، اقليدس و ... را نقد و بررسى مى‌ كرد و در هر مورد نظرات بديع و جالبى مى‌ داد كه تازه در سه قرن اخير دانشمندان به آن رسيده‌اند ، از داشتن چنين پيشواى مذهبى احساس غرور مى‌ كنيم .
    با مطالعه آن به نوعى هم با تاريخ و هم علم و هم با تاريخ علم آشنا مى‌ شويد ، ضمن آنكه در مذهب نيز بر عقايدتان تأثير‌گذار است .

8. 8 کاربر مقابل از Tahereh Ramezani عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #214
    کاربر ممتاز
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    16

چه کسانی کتاب " مغز متفکر جهان شیعه " را ندارند ؟؟؟

لطفا دوستانی که کتاب " مغز متفکر جهان شیعه " رو ندارند ، از امروز ( 23 / 2/ 91 ) تا تاریخ 26 / 2/ 91 ، با زدن دکمه تشکر از این پست یا از طریق پیام به بنده اعلام کنند .

10. 10 کاربر مقابل از Tahereh Ramezani عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

11. Top | #215
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    1574
    تشکر شده 2,674 بار در 300 ارسال

خب ظاهرا فرصت نظر دادن تموم شد
    انتخاب شدن کتاب مغز متفکر جهان شیعه خیلی جالبه برام
    فقط از دوستانی که به کتاب دیگه ای رای دادن تشکر میکنم و انتظار میره جدای از کتابی که انتخاب کرده بودند،ما رو در این جمع خوانی همراهی کنند.
    من به لطف اطلاعات خوبی که خانم hasti از کتاب ها قرار دادند به نمایشگاه کتاب سری زدم و تعدادی از کتاب های نام برده شده رو بررسی کردم
    مایلم نتیجه رو براتون اینجا قرار بدم تا در دور های بعدی انتخاب راحت تر بشه
    و ببخشید که این پست اینقدر طولانی شد
    کتاب مغز متفکر جهان شیعه
    انتشارات دنیای دانش رو در نمایشگاه پیدا نکردم
    که اونو از نشر بدرقه جاویدان تهیه کردم
    پاره ای از عناوین فصل ها:
    نظریه امام جعفر صادق درباره ی زمین
    مسئله خلقت از نظر امام جعفر صادق
    تعریف علم از طرف امام جعفر صادق
    تئوری نور از نظر امام جعفر صادق
    زمان در فرهنگامام جعفر صادق
    امام جعفر صادق در مورد نور چه گفت
    و...

کتاب فیزیک بی فیزیک
    این کتاب مجموعه سوالات خاطره حجازی از دکتر منصوری(نویسنده کتابهای صفر و یک و همیوپاتی)هست.در این کتاب سعی بر این بوده که سوالات ساده که به ذهن هر شخصی میرسد مطرح شود و جواب علمی آنها از زبان دکتر مطرح میشود بدون استفاده از فرمول های زیاضی به طوری که برای همه خوانندگان قابل فهم باشد.
    برخی از این سوالات
    مکان چیست؟
    فرق سکون و حرکت
    تعریف نیرو چیست؟
    ایستادن روی زمین نرم و کوبیدن میخ در دیوار
    گرانیگاه چیست؟
    آیا میتوان مفهوم تعادل را در مورد زمین بکار برد؟
    تفاوت جرم با انرژی؟
    نور؟

کتاب چگونه درمورد چیزهای عجیب بیندیشیم
    این کتاب به گستره وسیعی از علوم جعلی و ادعا های غیر عادی می پردازد که پیروان زیادی در آمریکا را سردرگم کرده.
    نویسندگاه این کتاب به ارائه توضیحاتی شفاف و دقیق از نظریه های سردرگم کننده فیزیکی می پردازند.نظریه کوانتم به واقع سرشار از آزمایشاتی گیج کننده ای است که به خوبی فهمیده نمیشود و ...(قسمتی از پیش گفتار توسط مارتین گاردنر)

کتاب یک
    این کتاب نوشته دکتر منصوری است در واقع جلد دوم این کتاب کتاب صفر است
    این کتاب بیشتر به تئوری شعور(نظریه ی دانک) که درمان همیوپاتی بخشی از آن است میپردازد. وی در این کتاب سعی دارد مکانیک،فیزیک اتمی،هوا فضا،ریاضیات کاربردی،کامپیوتر،عرفان و پزشکی را با هم همراه سازد
    بخشی ازعناوین فصول
    دیدگاهی نو در زیست شناسی
    تفکری نوین در فیزیک
    تعریفی نو از استعداد ابتلا به بیماری
    تعریفی تازه از قدرت بیماری زایی
    تعریفی تازه از سلامتی و...

کتاب صفر
    این کتاب هم از دکتر منصوری هست
    این کتاب به تاریخچه زمان شباهت داره و شاخه های مختلف علم رو به صورت روان توضیح میده و از کتاب یک علمی تر است
    این کتاب از نشر مثلث هست که در نمایشگاه ارائه نده بود از این انتشارات در مورد این کتاب سوال کردم که گفتند این کتاب زیر چاپ هست و حدود 2 ماه دیگر قابل تهیه خواهد بود

کتاب تاریخچه تقریبا همه چیز
    این کتاب هم سعی کرده تا مفاهیم نجومی و فیزیکی رو با زبانی ساده و قابل فهم برای همه بیان کنه
    برخی از عناوین
    بزرگی کره زمین
    کائنات و انیشتن
    کوارک ها و ماستر مارک
    تا ژرف تروپسفر
    آغاز حیات
    نظریه ی یگانه داروین و...

ساختار ستارگان و کهکشان ها
    محتوی این کتاب هم از اسمش مشخص هست
    فقط برخی از عناوین فصول رو براتون مینویسم
    اجزای لازم برای شکل گیری ستاره
    رشته اصلی
    غول های سرخ
    کوتوله های سفید
    ابر نو اختر تپ اختر ستاره نوترونی سیاهچاله
    مدل های جهان و ...

کتاب شش عدد
    نشر نی 4000 تومان نوشته ی سعید تهرانی نسب
    ""چه شد که میلیارد ها کهکشان سیاهچاله ستاره و سیاره از یک حادثه پیدایش پدید آمدند؟""
    این کتاب با دید علمی تری نسبت به دیگر کتاب ها به مسئله کیهان شناسی میپردازد البته به زبانی قابل فهم برای عموم
    به شخصه به نظر من خیلی علمی و مفید رسید
    بخشی از فهرست:
    عالم کیهانی و عالم خرد
    سیاره ها ستارگان و حیات
    گرانش
    اتساع کیهانی کند شونده یا تند شونده
    آن سوی کهکشان ها
    ماده تاریک
    چین و چروک های ازلی
    سه بعد و بیشتر و...

کتاب اساس کیهانشناسی جلد 1
    ستاره شناسی جدید
    نیوتن انیشتن گرانی
    نور و تلسکوپ
    ستاره ها
    سیاهچاله هاو...

کتاب ماه نو-مبانی علمی رویت هلال
    نوشته امیر حسن زاده محمد احمدی یوسف شعبانی
    انتشارات بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی
    212 صفحه

بخشی از فهرست
    آشنایی با نجوم کروی
    ویژگی های فیزیکی ماه نو
    ویژگی های مداری ماه
    مبانی نجومی رویت هلال
    تقویم هجری قمری
    رکورد های رویت هلال
    آشنایی با معیار ها
    مبانی فقهی رویت هلال

کتاب عکاسی نجومی
    نوشته محمد رضا نوروزی
    انتشارات ایرانشناسی
    48 صفحه

این کتاب در حجمی کم برای کسانی که می خواهند عکاسی در شب رو شروع کنند تهیه شده و شامل عکس هایی از خود دکتر نوروزی هم هست
    عناوین فصول:
    دوربین عکاسی
    لنز ها
    فیلم ها
    روش های عکاسی
    عکاسی مخروطی ،عکاسی از شهاب ها،عکاسی از ماه،عکاسی نقطه ای
    ضمیمه:روش کار با فتوشاپ و...

کتاب بارش های شهابی
    نوشته امیر حسن زاده ،نشر ایرانشناسی در 74 صفحه
    بخشی از فهرست:
    آشنایی با اجرام منظومه شمسی
    شهاب ها
    رصد وثبت بارش شهابی
    تحلیل داده های رصد های مرئی
    عکاسی از شهاب ها و ...

کتاب رویای من
    این کتاب نوشته های انوشه انصاری اولین گردشگر فضایی ایرانی است

کتاب اکتشاف در رازول
    به بررسی پرونده ای عجیب در مورد کشف یوفو ها در زمین می پردازد
    متاسفانه به علت کمبود وقت و همچنین کمبود جانیه تعداد کتاب باقی مونده که به بزرگی خودتون ببخشید
    امضای ایشان

Imagination
    is more important than knowledge

12. 9 کاربر مقابل از space عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

13. Top | #216
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    4006
    تشکر شده 143 بار در 30 ارسال

من یک مجموعه کتاب هایی رو میشناسم که شاید به درد بیشتر کاربران آوا استار بخوره . این مجموعه کتابها ، مجموعه کتاب های ( آشنایی با نجوم ) نام داره . به اسمش نگاه نکنین ، از سیر تا پیاز مطلبو بهتون میگه . انتشارات این مجموعه کتابها انتشارات دلهام هستش . این مجموعه کتاب شامل 8 کتاب هستش که عبارتند از : 1- سیارک ، شهاب و دنباله دار 2- صورت های فلکی 3- منظومه شمسی 4- سفر های فضایی 5- خورشید 6- کره ماه 7- سیاره زمین 8- اسرار فضا .
    متاسفانه من فقط کتاب اسرار فضاشو در اختیار دارم ولی از وقتی که وارد نجوم شدم سعی کردم منابع مطالعاتیمو بالا ببرم و میخام جلدای دیگر این مجموعه کتاب ها رو بخرم . لطفا در این راه منو یاری کنین .
    متشکرم
    امضای ایشان
    یادتان باشد كه زمان شما محدود است، پس زمانتان را با زندگی كردن به جای زندگی بقیه هدر ندهید.
    << استیو جابز >>

14. 4 کاربر مقابل از خشایار زمانیان عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

15. Top | #217
    کاربر ممتاز
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    16

تشکر ......

نقل قول نوشته اصلی توسط خشایار زمانیان نمایش پست ها
    من یک مجموعه کتاب هایی رو میشناسم که شاید به درد بیشتر کاربران آوا استار بخوره . این مجموعه کتابها ، مجموعه کتاب های ( آشنایی با نجوم ) نام داره . به اسمش نگاه نکنین ، از سیر تا پیاز مطلبو بهتون میگه . انتشارات این مجموعه کتابها انتشارات دلهام هستش . این مجموعه کتاب شامل 8 کتاب هستش که عبارتند از : 1- سیارک ، شهاب و دنباله دار 2- صورت های فلکی 3- منظومه شمسی 4- سفر های فضایی 5- خورشید 6- کره ماه 7- سیاره زمین 8- اسرار فضا .
    متاسفانه من فقط کتاب اسرار فضاشو در اختیار دارم ولی از وقتی که وارد نجوم شدم سعی کردم منابع مطالعاتیمو بالا ببرم و میخام جلدای دیگر این مجموعه کتاب ها رو بخرم . لطفا در این راه منو یاری کنین .
    متشکرم

سلام دوست گرامی ، به جمع کتاب دوست ها و کتاب خوان ها خیلی خوش اومدید ........

خیلی ممنون بابت مجموعه کتاب هایی که معرفی کردین ...........

در دوره ی معرفی کتاب ها ، حتما مجموعه کتاب هاتون رو در لیست معرفی کتاب ها قرار میدم تا در نظرسنجی انتخاب کتاب قرار بگیره ، تا اگر با رأی اکثریت انتخاب شد ، به عنوان کتاب منتخب مورد مطالعه و بررسی همه ی دوستان قرار بگیره .

16. 5 کاربر مقابل از Tahereh Ramezani عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

17. Top | #218
    کاربر ممتاز
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    16

تهیه کتاب " مغز متفکر جهان شیعه "

سلام بر دوستان عزیز ........

امروز اطلاعات مربوط به تهیه و خرید کتاب " مغز متفکر جهان شیعه " رو برای دوستانی که از طریق این پست تقاضا دادن ، در اختیارشون قرار میدم ، ( اگر دوستان دیگه ای هم هستند که این کتاب رو میخوان لطفا هر چه زودتر به بنده اطلاع بدن )

لطفا از امروز ( 26 / 2/ 91 ) تا تاریخ 3 / 3 / 91 ، کتاب رو تهیه کنید ، لطفا زودتر اقدام کنید تا زودتر هم بدستتون برسه ، تا زودتر مطالعه ی کتاب رو شروع کنیم .

( دوستان لطفا اگر مشکلی پیش اومد به بنده اطلاع بدید )

موفق باشید

18. 6 کاربر مقابل از Tahereh Ramezani عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

19. Top | #219
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    كاربر ممتاز آوااستار
    برنده مسابقه مقاله ‌نويسی ماه
    شماره عضویت
    2997
    تشکر شده 2,366 بار در 361 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط hasti نمایش پست ها
    سلام بر دوستان عزیز ........

امروز اطلاعات مربوط به تهیه و خرید کتاب " مغز متفکر جهان شیعه " رو برای دوستانی که از طریق این پست تقاضا دادن ، در اختیارشون قرار میدم ، ( اگر دوستان دیگه ای هم هستند که این کتاب رو میخوان لطفا هر چه زودتر به بنده اطلاع بدن )

لطفا از امروز ( 26 / 2/ 91 ) تا تاریخ 3 / 3 / 91 ، کتاب رو تهیه کنید ، لطفا زودتر اقدام کنید تا زودتر هم بدستتون برسه ، تا زودتر مطالعه ی کتاب رو شروع کنیم .

( دوستان لطفا اگر مشکلی پیش اومد به بنده اطلاع بدید )

موفق باشید
    سلام . من نیستم چون برنامه ی امتحاناتیمون تغییر کرده و من فرصت سر خاروندن هم ندارم .
    امضای ایشان
    یه عابر تو خیابونای سرگردون....

20. Top | #220
    کاربر ممتاز
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    16
    مکانی برای کتاب خوان ها         
    سلام دوستان ........

امیدوارم که دوستان تا حالا کتاب رو تهیه کرده باشند یا سفارش برای خرید پستی داده باشند تا زودتر بدستشون برسه ( اگر هم دوستانی هستند که تا حالا تهیه نکرده اند ، لطفا زودتر اقدام کنند )

موفق باشید ........

21. 5 کاربر مقابل از Tahereh Ramezani عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 22 از 74 نخستنخست ... 121819202122232425263272 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)