نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به کاربر برگزیده مرداد ماه رای بدهید ( رای مخفی است)

رأی دهندگان
156. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • آسمون

34 21.79%
  • پیمان اکبرنیا

24 15.38%
  • karimisss

7 4.49%
  • mahdad_haghighi

12 7.69%
  • Negar Najafi

12 7.69%
  • only orion

9 5.77%
  • rezash

23 14.74%
  • Rezatamehri

18 11.54%
  • rock-iml

10 6.41%
  • sara shahabi

7 4.49%
صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 50

موضوع: انتخاب كاربر برگزيده

1. Top | #1
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1
    تشکر شده 43,792 بار در 2,956 ارسال

انتخاب كاربر برگزيده

انتخاب كاربر برگزيده

با سلام به همه اعضا گرامي

چندي پيش در جلسه اي با برخي از مديران ، نگراني هايي از بابت افزايش مطالب غير علمي در فروم مطرح شد و راهكار هاي افزايش مطالب با بار علمي مناسب نيز بررسي شد .

با نظر اكثر مديران ، بنا شد سياست هاي تشويقي در جهت افزايش فعاليت هاي علمي اتخاذ گردد .

به همين منظور مقرر شد تا از اين پس در هر دوره " كاربر برگزيده " از بين افرادي كه بيشترين فعاليت هاي علمي را داشته اند انتخاب شود .

مكانيزم انتخاب كاربر برگزيده هم به اين صورت است كه ليستي از فعال ترين افراد در يك فصل گذشته توسط مديران پيشنهاد مي شود( حد اكثر 10 نفر ) ، بعد ليست افراد پيشنهادي براي كاربران به نظر سنجي گذاشته مي شود تا خود كاربران با راي مخفي كاربر برگزيده را انتخاب كنند .

توجه داشته باشيد كه ملاك انتخاب اوليه داشتن بيشترين فعاليت مثبت علمي است و الزامآ ارتباطي با تعداد پست هاي زياد ندارد !

آوااستار به منظور قدرداني از تلاش هاي علمي ، به كاربران برگزيده بسته هاي تشويقي را ارائه مينمايد كه متعاقبآ اعلام خواهد شد و عنوان " كاربر برگزيده " زير نام كاربري فرد منتخب درج خواهد شد .

همچنين برگزيدگان هر دوره در اولويت پيوستن به جمع مديران فروم قرار خواهند گرفت و سعي ميكنيم كه از پتانسيل اين افراد به نحو شايسته اي در مديريت فروم استفاده نماييم .

نظر سنجي انتخاب كاربر برگزيده انجام خواهد شد و براي شروع در ابتداي شهريور ماه ، نظر سنجي " كاربر برگزيده امرداد " برگزار خواهد شد .

ضمنآ اولويت هاي فعاليت علمي در هر فصل در بخش ميز كار تالار ها اعلام خواهد شد .

( به طور مثال فعاليت در پروژه دانشنامه نجومي در اولويت قرار دارد )

اميدواريم با اجراي چنين طرح هايي فضاي فعاليت در فروم را به سمت فعاليت هاي مثبت علم گرا سوق بدهيم .

لطفآ اگر پيشنهادي جهت اجراي هرچه بهتر اين طرح داريد ، در ادامه مطرح نماييد .

موفق باشيد

ویرایش توسط Sunrise : 11-03-2011 در ساعت 12:25 PM

2. Top | #41
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1

انتخاب كاربر برگزيده تابستان 91

نظر سنجي انتخاب كاربر برگزيده تابستان 91

طبق روال مرسوم آوااستار ، در پايان هر فصل كاربر برگزيده فصل را با آراي خود اعضا انتخاب می نماييم .

براي اين منظور پس از دریافت نظرات همه مدیران و جمع بندی نظرات ،ليست 10 نفره نامزدهاي فصل تابستان مشخص شد .

به دليل اينكه از قبل اعلام شده بود كه جايزه ويژه اي به فعال ترين كاربر ويكي اهدا خواهد شد ، اين بار ، صرفآ فعاليت در فروم ملاك انتخاب قرار داده شد .

لذا از شما اعضا گرامي خواهشمنديم با بررسي مجموع فعاليت نامزدهاي معرفي شده ،اولويت راي خود را بر مبناي فعاليت علمي و مفيد در فروم قرار دهيد .

ترتيب اسامي بر حسب حروف الفبا است و هر كاربر فقط مي تواند 1 بار و به 1 كاربر راي بدهد

ضمنآ راي كاربران مخفي و مدت زمان نظر سنجي 10 روز خواهد بود

البته قطعآ تعداد بيشتري از اعضا گرامي شايسته حضور در ليست پيشنهادي بودند .

اما به خاطر محدوديت هاي موجود ، مجبوريم فقط 10 نفر را جهت انجام راي گيري مشخص كنيم كه بدين وسيله از ساير اعضاي شايسته پوزش مي خواهيم و

اميدواريم در دوره هاي آينده به جمع نامزد هاي كاربر برگزيده بپيوندند

همانطور كه مي دانيد تعدادي از اعضا در المپياد نجوم جهاني افتخار آفريدند و همچنين در فروم هم بسيار به اعضا كمك مي كنند

( مثل آفاي آرش گل محمدي و آقاي عطا مرادي ، آقاي محمد جواد شريعت زاده و آقاي عرفان بيات ) ،

اما تصميم بر آن شد تا نام اين دوستان در بين نامزد هاي نظر سنجي قرار نگيرد و به طور جداگانه و شايسته اي از اين عزيزان تقدير گردد .

( هرچند آقاي شريعت زاده و آقاي بيات جز مديران هستند و به طور كلي مديران در نظر سنجي كاربر برگزيده شركت داده نمي شوند )

لازم است بار ديگر از كليه مديران و اعضاي گرامي كه براي حفظ و افزايش روند علمي فروم تلاش مي كنند ، تشكر و قدر داني بنمايم .

با آرزوي موفقيت براي كليه اعضاي فروم و كل جامعه نجوم ايران

3. Top | #42
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1

قابل توجه اعضاي گرامي

نظر سنجي كاربر برگزيده ، راس ساعت 24 دوشنبه شب به پايان خواهد رسيد .

احيانآ اگر كسي از دوستان تا كنون راي نداده اند ، لطفآ دقت كنند كه با توجه به نزديكي آرا 2 نفر از عزيزان ، ممكن است رايشان تعيين كننده باشد .

البته همانطور كه قبلا هم عرض كردم ، اين نظر سنجي ها براي ايجاد هيجان در اعضا و بهانه اي براي دادن هديه اي ناقابل به اعضاي كوشا است .

وگرنه از ديد ما فعاليت هر كدام از 10 نفري كه نامزد نظر سنجي هستند ، قابل تقدير است .

4. Top | #43
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1

خب دوستان ...

پس از 10 روز که نظر سنجی برقرار بود ، دیشب راس ساعت 24 ، نظر سنجی انتخاب کاربر برگزیده تابستان به اتمام رسید و نتیجه هم مشخص شد .

اما این بار 2 نفر از کاربران عزیز به انتخاب کاربران حائز رتبه " کاربر برگزیده تابستان " شدند .

از مجموع 182 رای مآخوذه

آقایان :

Amirali و mohsen4465

هرکدام با 38 رای ، به عنوان کاربر برگزیده تابستان 91 انتخاب شدند

هردوی این عزیزان هم انصافآ از کاربران بسیار کوشا هستند و خوشبختانه به این ترتیب امکانی به وجود آمد تا از هردوی این عزیزان قدر دانی کنیم .

البته باز هم تکرار می کنم ، این نظر سنجی ها بیشتر برای ایجاد هیجان و انگیزه بین اعضا برگزار می شود ، و واقعآ هر 10 نفر انتخاب شده ، و بسیاری دیگر که به دلیل

محدودیت نتوانستیم در این لیست قرارشان بدهیم ، جزء بهترین ها هستند .

برای این دو عزیز آقایان امیرعلی و محسن گرامی آرزوی توفیق میکنیم .

طبق روال ، این دو دوست گرامی هرکدام برنده یک Green Laser و یک گشت رصدی رایگان هستند و ضمنآ عنوان " کاربر برگزیده " در زیر نام کاربریشان درج می گردد .

به امید پیشرفت همه اعضای عزیز

5. Top | #44
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    4153
    تشکر شده 18,241 بار در 2,271 ارسال

سلام

اینجاست که باید از این شکلک ها بذارم

واقعاً جلو رفتن روز به روز اون نوار جلوی اسمم برام غافلگیرکننده بود. اصلاً فکرشو نمیکردم که فعالیتم در فروم تا این حد لایق انتخاب شدن رو داشته باشه. مسلماً بنده بعنوان یک آماتور تازه کار در حدی نیستم که بخوام در کنار آقای امیرعلی محترم بعنوان کاربر برگزیده انتخاب بشم و مسلماً ایشون بسیار لایق تر برای این عنوان هستن. بهرحال این نظر لطف همه دوستان آوااستاری رو میرسونه که بنده رو شایسته این عنوان دونستن. خانم نجمه، آقای ناصری، خانم هستی، خانم نگار نجفی، آقای ناخدای آسمان عزیز، خانم رخساره روشنی، خانم المپیاد نجوم و آقای مجتبی غلامی همه و همه بیشتر از من شایسته این انتخاب بودن و واقعاً خودم من موقع رأی دادن نمیدونستم چطور باید یکنفر رو انتخاب کنم.

ضمناً اگه تو این یک ماه آخر یکم فعالیتم کم شده بود و خیلی از تاپیک هایی که ایجاد کردم راکد و ناتمام باقی موند بابتش از همه دوستان شرمنده ام. راستش یکم کسالت داشتم (ذات الریه کردم) که الان بهتر شده ولی هنوز کاملاً بهبود پیدا نکردم. حدود یکماه و حتی بیشتره که از پشت چشمی تلسکوپم آسمون رو ندیدم. سعی میکنم حالا که یکم بهتر شدم دوباره مثل قبل فعال تر بشم تا هم از بودن در کنار دوستان لذت ببرم هم از شرمندگی بابت این انتخاب دربیام.

قبل از اینکه فراموش کنم باید یک تشکر ویژه هم از آقای امام و همینطور تمامی مدیران زحمتکش این فورام بکنم؛ هم بخاطر جایزه خیلی خوبشون هم بخاطر زحماتی که بابت این فورام میکشن و از جمله همین طرح های تشویقی در فورام. واقعاً دستشون درد نکنه.

این گل هم از طرف من تقدیم به همه.

ارادتمند همه شما
    محسن سلحشور
    ویرایش توسط mohsen4465 : 10-02-2012 در ساعت 04:58 PM
    امضای ایشان
    “Most people die at 25 and aren’t buried until they’re 75.”
    Benjamin Franklin

6. Top | #45
    مدیر ارشد

عنوان کاربر
    مدير ارشد
    شماره عضویت
    918
    تشکر شده 5,275 بار در 411 ارسال

سلام بر دوستان

اول از همه تشکر میکنم از همه ی اوایی های عزیز که من رو قابل دونستن

اقای محسن عزیز هم لطف دارن به من و ایشون 100% لیاقت برگزیده شدن رو داشتن و دارن

و این که تمام کسانی که تو رای گیری بودن ( negar najafi,المپیاد نجوم, مهدی ناصری , hasti, نجمه, رخساره روشنی,nakhodaye aseman و mojtaba gholami) از نظر من لیاقت برگزیده شدن رو داشتن و برگزیده هم هستن
    امضای ایشان
    Though my soul may set in darkness, it will rise in perfect light;
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night
    Follow me on 1X

7. Top | #46
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    كاربر ممتاز آوااستار
    مدال طلای كشوری المپياد نجوم
    شماره عضویت
    1120
    تشکر شده 28,319 بار در 2,458 ارسال

Cool انتخاب کاربر برگزیده زمستان 91

طبق روال مرسوم آوااستار، در پايان هر فصل كاربر برگزيده فصل را با آرای خود اعضا انتخاب می‌نماييم.

براي اين منظور پس از دریافت نظرات همه مدیران و جمع بندی آنها، ليست 10 نفره نامزدهای فصل زمستان مشخص شد .

لذا از شما اعضا گرامی خواهشمنديم با بررسی مجموع فعاليت نامزدهای معرفی شده ،اولويت رای خود را بر مبنای فعاليت علمی و مفيد در فروم قرار دهيد.

ترتيب اسامی بر حسب حروف الفبا است و هر كاربر فقط می‌تواند 1 بار و به 1 كاربر رای بدهد.

ضمنآ رای كاربران مخفی و مدت زمان نظر سنجی 10 روز خواهد بود.

البته قطعآ در فصلی که گذشت تعداد بيشتری از اعضا گرامی شايسته حضور در ليست پيشنهادی بودند. اما به خاطر محدوديت‌های موجود، مجبوريم فقط 10 نفر را جهت انجام رای گيری مشخص كنيم كه بدين وسيله از ساير اعضای شايسته پوزش می‌خواهيم و اميدواريم در دوره‌های آينده به جمع نامزدهای كاربر برگزيده بپيوندند.

ضمنا جا داره تشکر کنم از فعالیت خوب آقای
    mohsen4465 که قطعا در بین کاربران برگزیده این فصل قرار دارند اما چون در سال 91 یک بار برگزیده شده بودند، این بار اسمشون در لیست قرار نگرفت تا جا برای جوون‌ترها باز بشه همچنین طبق قانون همیشگی، اسامی مدیران در نظرسنجی کاربران برگزیده حضور نداره

از نظر من، هر 10 نفر این لیست، به همراه چند نفر دیگر که در فصل گذشته فعالیت بسیار خوبی داشتند، کاربر برگزیده هستند

لازم است بار ديگر از كليه مديران و اعضای گرامی كه برای حفظ و افزايش روند علمی فروم تلاش می‌كنند ، تشكر و قدر دانی بنمايم.

با آرزوی موفقيت براي كليه اعضای فروم و كل جامعه نجوم ايران

8. Top | #47
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    1466
    تشکر شده 2,065 بار در 223 ارسال

سلام برهمه شما دوستان عزیز.متاسفانه بنده خیلی نمیتوستم بیام فروم این تعطیلات بهترین فرصت بود تا بیام دوستانو ببینم.

فقط جسارت نباشه.ارزش دوستان و مقام و جایگاه قلبی افراد در فروم را اعداد تعیین نمیکنن.پس خدایی ناکرده احساس بدی از این نظر سنجی نکنید.خیلی از دوستان حضور ندارن.تعدادی علاقه به شرکت در نظر سنجی ندارن و....

امیدوارم همیشه شاد و خندان.وبا پشتکارفعالیتتون در فروم هرروز بیشتر و بیشتر بشه.از تمامی این ده نفر بخاطر فعالیت های گسترده شان جهت بهتر شدن ،علمی شدن، هنری شدن جو فروم

بنده شخصا سپاسگزارم.موفق باشید
    امضای ایشان
    آفاق را گردیده ام، مهر بُتان ورزیده ام

بسیار خوبان دیده ام، امّا تو چیز دیگری

9. Top | #48
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    كاربر ممتاز آوااستار
    شماره عضویت
    1120

خب دوستان

این نظرسنجی هم پس از 10 روز به پایان رسید

همون طور که ملاحظه می‌کنید جناب آقای

به عنوان کاربر برگزیده فصل زمستان انتخاب شدند. کسب این عنوان را به بهشون تبریک می‌گم و ضمن قدردانی از تلاش‌های خوب ایشون امیدوارم که در آینده شاهد فعالیت بهترشون باشیم. طبق روال ، این دوست گرامی برنده یک Green Laser و یک گشت رصدی رایگان هستند و ضمنآ عنوان " کاربر برگزیده " در زیر نام کاربریشان درج می گردد .

البته کاربر خوبمون آقای مهدی ناصری نیز با اختلاف بسیار اندک مقام دوم را کسب کردند که جا داره از ایشون هم به خاطر فعالیت بسیار خوب و مفیدشون در آوا استار تشکر کنم.

همون طور که گفتم همه اعضای این لیست 10 نفره و برخی دیگر از اعضا که فعالیت خوبی داشتند ولی به دلیل محدودیت تعداد به این لیست راه نیافتند، قطعا برگزیده هستند و این نظرسنجی هم صرفا یک بهانه است برای تشکر از همه این عزیزان که به خوبی به پیشرفت مباحث کمک می‌کنند.

لازم به ذکر است که از فصل بعد، فعالیت مفید در ویکی نجوم(تکمیل مطالب و اهداف ویکی نجوم) یا سایت رصدگاه‌ها(تکمیل اطلاعات مربوط به رصدگاه‌ها) یا سایت عکاسی(پیشرفت در عکاسی و یادگیری نقد حرفه‌ای عکس) نیز جز معیارهای انتخاب کاربر برگزیده خواهد بود.

( این تاپیک طبق روال و پس از اعلام کاربر برتر قفل می گردد ، لطفآ تبریک‌های خود را در پروفایل ایشان مطرح نمایید )

به امید پیشرفت و موفقیت همه اعضای عزیز

10. Top | #49
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    كاربر ممتاز آوااستار
    شماره عضویت
    1120

انتخاب کاربر برگزیده بهار 92

طبق روال مرسوم آوااستار، در پايان هر فصل كاربر برگزيده فصل را با آرای خود اعضا انتخاب می‌نماييم.

براي اين منظور پس از دریافت نظرات همه مدیران و جمع بندی آنها، ليست 10 نفره نامزدهای فصل بهار مشخص شد. لازم به ذکر است که همان طور که در پایان نظرسنجی فصل قبل ذکر شد، اینبار فعالیت علمی کاربران در راستای اهداف سایتهای اقماری آوا استار همچون ویکی نجوم نیز در راهیابی به لیست 10 نفره تاثیر مهمی داشته است.

لذا از شما اعضا گرامی خواهشمنديم با بررسی مجموع فعاليت نامزدهای معرفی شده ،اولويت رای خود را بر مبنای فعاليت علمی و مفيد در فروم و سایر سایتها قرار دهيد.

ترتيب اسامی بر حسب حروف الفبا است و هر كاربر فقط می‌تواند 1 بار و به 1 كاربر رای بدهد.

ضمنآ رای كاربران مخفی و مدت زمان نظر سنجی 10 روز خواهد بود.

البته قطعآ در فصلی که گذشت تعداد بيشتری از اعضا گرامی شايسته حضور در ليست پيشنهادی بودند. اما به خاطر محدوديت‌های موجود، مجبوريم فقط 10 نفر را جهت انجام رای گيری مشخص كنيم كه بدين وسيله از ساير اعضای شايسته پوزش می‌خواهيم و اميدواريم در دوره‌های آينده به جمع نامزدهای كاربر برگزيده بپيوندند.

ضمنا جا داره تشکر کنم از فعالیت خوب آقا
    Ehsan که قطعا در بین کاربران برگزیده این فصل قرار دارند اما چون در بهار 91 یک بار برگزیده شده بودند، این بار اسمشون در لیست قرار نگرفت تا جا برای جوون‌ترها و اعضایی که تا به حال کاربر برگزیده نبودند باز بشه همچنین طبق قانون همیشگی، اسامی مدیران در نظرسنجی کاربران برگزیده حضور نداره

از نظر من، هر 10 نفر این لیست، به همراه چند نفر دیگر که در فصل گذشته فعالیت بسیار خوبی داشتند، کاربر برگزیده هستند نام نمی‌برم ولی حداقل 5 نفر دیگر هستند که جا داشت در این لیست قرار داشته باشند

لازم است بار ديگر از كليه مديران و اعضای گرامی كه برای حفظ و افزايش روند علمی فروم تلاش می‌كنند ، تشكر و قدر دانی بنمايم.

با آرزوی موفقيت براي كليه اعضای فروم و كل جامعه نجوم ايران

11. Top | #50
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    كاربر ممتاز آوااستار
    شماره عضویت
    1120

انتخاب كاربر برگزيده         
    سلام به همه دوستان

گاهی اوقات یک نفر تلاش خوب و زیبای یک جمع بزرگ رو خراب میکنه و متاسفانه در این تاپیک هم این اتفاق افتاده

فردی در روزهای گذشته چندین و چند آیدی در فروم ساخته و اقدام به رای دادن در نظرسنجی کرده است. مدیریت سایت میتونه ببینه چه کسانی در نظرسنجی شرکت کردند اما چون رای ها به صورت مخفی هستند، سیستم به ما اجازه نمیده ببینیم این فرد به چه کسی رای داده است و امکان حذف آرای مخدوش و ادامه نظر سنجی وجود نداره.

به همین دلیل به نظر میرسه مجبوریم اعلام کنیم که نتایج این نظر سنجی احتمالا مخدوش است و به دلیل اینکه به شدت به رعایت قانون و حفظ عدالت معتقدم، لذا نتایج نظر سنجی را باطل اعلام می کنم

البته نگران نباشید، نظر سنجی دوباره برگزار خواهد شد اما اینبار در تالار اعضای فعال و ممتاز و به شیوه ای جدید. پس از برگزاری نظر سنجی در تالار اعضا، نتایج آن را در فروم اعلام خواهیم کرد

صحبت در این مورد زیاد دارم اما بگذارید بماند برای وقتی دیگر ...

شاد و سلامت باشید

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)