صفحه 12 از 13 نخستنخست ... 28910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 126

موضوع: عرض تسليت

1. Top | #1
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1
    تشکر شده 43,792 بار در 2,956 ارسال

Unhappy عرض تسليت

این تاپیک محلی است برای نوشتن پیام های تسلیت و ابراز همدردی

امیدواریم که جزء تاپیک های کم ارسال باشد...

2. Top | #111
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    4911
    تشکر شده 33 بار در 2 ارسال

آدم با ارزش یعنی همین که این همه آدم براش زنده ان و اسمش هیچوقت فراموش نمیشه،
    امضای ایشان
    Hallelujah.,

3. 15 کاربر مقابل از Lordaroen عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #112
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    4
    تشکر شده 6,435 بار در 852 ارسال

خیلی سخت بود که بعد از 5-6 سال توی سایتی که جزو اولین عضو‌هاش بودم لاگین کنم اون هم برای تسلیت گفتن اولین معلم واقعی زندگیم

آقای امام. مرسی که بودی
    امضای ایشان
    مشاهده مقالات:
    فن بیان
    روش تدریس
    هوش هیجانی

bahrampoor.com/

5. 19 کاربر مقابل از پیام بهرام پور عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #113
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    5176
    تشکر شده 631 بار در 94 ارسال

سالها اینجا نبودم و فکر نمیکردم برای تسلیت فوت اقای امام برگردم..
    روحشون شاد و قرین رحمت الهی

7. 15 کاربر مقابل از Amir Shayan Nejati عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #114
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    6275
    تشکر شده 3,346 بار در 359 ارسال

واقعا هنوزم باور کردنش سخته
    چند روز پیش اولین بار که عکسشونو تو اینستای اواستار دیدم کپشنو نخوندم و گفتم عه باز رفتن رصد... چه خوب خوش به حالشون من ۴-۵ساله میخوام باهاشون برم و نمیشه دفعه دیگه حتما حواسم باشه که کی میخوان برن منم برم
    بعد باز همون عکسو چند بار دیگه دیدم و تازه دیدم که یه خط مشکی کنارش داره... کپشن و که خوندم باورم نمیشد... گفتم نکنه شوخیه؟ مگه میشه همچین چیزی شوخی باشه اخه؟ نکنه مثل دروغ ۱۳ همون ۴-۵ سال پیشه که گفتن میخوان آواستارو ول کنن برن کاش ایندفعه هم شوخی بود... کاش...
    تسلیت به همگی... روحشون شاد
    امضای ایشان
    حتی در انتهای بن بست نیز، راه آسمان باز است... !
    پس پرواز را بیاموز!

9. 18 کاربر مقابل از Mahdieh. GH عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #115
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    80
    تشکر شده 5,177 بار در 631 ارسال

احساس خیلی بدیه ک بعد چندسال وارد سایتی بشی ک تمام خاطرات خوب نجومیت توی اون رقم خورده و بخوای پیام تسلیت بنویسی برای سازنده اونهمه خاطرات خوب.... خیلی بهتون مدیون بودیم اقای امام و ببخشید اگه نتونستیم جبران کنیم
    تسلیت...

11. 16 کاربر مقابل از javadstar76 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

12. Top | #116
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    936
    تشکر شده 4,026 بار در 343 ارسال

قلبم از درد داره منفجر میشه...
    آقای امام... ببخشید که این همه مدت فراموشتون کرده بودم... بعد این همه سال، بعد از این اتفاق برگشتم اینجا....
    کاش میشد برگردم به عقب... حسرت تمام وجودمو گرفته...
    مارو ببخش برای بدی هامون...
    امضای ایشان
    اینجا جنگی در کار نیست...
    آرامش است و سکوت.
    سکوتی از جنس آواز شب مرگ قو
    و آرامشی به رنگ خدا
    آهسته صحبت کنید
    مبادا این آرامش را بهم بزنید
    ...

13. 14 کاربر مقابل از Negar Najafi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

14. Top | #117
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    14757
    تشکر شده 11 بار در 1 ارسال

با سلام ،

متاسفانه یکی از بزرگترین افراد نجومی کشور رو از دست دادیم این فقدان رو به همه ی آوا استاری ها و جامعه نجوم کشور تسلیت عرض می کنم ، بنده در حدود 5 سال بود که در کنار شما دوستان عزیز نبودم و دسترسی هم به یوزر قبلی خودم (Sharafi) نداشتم به همین دلیل یک نام کاربری جدید ایجاد کردم تا در مکانی که روزی خودم با کمک مصطفی امام عزیز ایجاد کردم خود را در این غم بزرگ شریک بدانم و در همین مکان با مصطفی عزیز وداع کنم ، در تمام مدتی که در کنار ایشان کار کردم در تمام پستی و بلندی های کاری ذره ای از کوشش و تلاش ایشان در آوا استار کم نشد همیشه بدون هیچ چشم داشت مالی کار کردند ، تنها آرزوی بنده این هست که آوا استار و شرکت آوا با قدرت میراث به جای مانده از این عزیز را حفظ نماید ، به شخصه تا زمانی که بودند قدرشان را ندانستم و امیدوارم اگر بدی از سمت بنده بوده به بزرگواری خودشان ببخشند ، شاید باورتان نشود 3 روز است که مدام در انجمن تاپیک هایی را می خوانم که روز شروع به کار انجمن با مصطفی عزیز یک به یک آن ها را ارسال کردیم و باز هم باورم نمی شود ......

گاهی خیلی زود دیر می شود ....

موفق و پیروز باشید .

اردتمند شما منجمان عزیز شرفی

15. 11 کاربر مقابل از J4vad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

16. Top | #118

عنوان کاربر
    شماره عضویت
    17
    تشکر شده 12,423 بار در 1,283 ارسال

ما تا آخر ایستاده ایم

از زمانی که به خاطر می آورم از آن روز که اولین پست ها در این فروم گذاشته شد در کنار هم بودیم و برای تعالی نجوم و دانش این مرز و بوم تلاش کردیم و تمامش را مدیون رهبری هستیم که نامش امام بود و به واقع برای ما امام بود. رهبری که از کودکی فکر و مرام و منش ما را ساخت و ما را به جلو پیش برد.
    باور کردنش سخت است. وجود آدمی تنها به جسم آدمی نیست به اثری است که بر وجود ما میگذارد و تا زمانی که این اثر وجود دارد آن وجود زنده است. و امام ما تا ابد زنده خواهد ماند. پس او هست در کنار ما ...
    هر طرف را مینگریم اثری از او میبینیم. همین فروم را ورق بزنید... صفحه به صفحه کلامش را میبینید. با ما سخن میگوید و راه مان را مشخص میکند. راه معلوم است... باید به پیش رفت در کنار هم قویتر از گذشته... باید نشان داد که این تلاش ها با رفتنش زمین نخواهد ماند... ما وارثان خلفی خواهیم بود و در کنار هم آینده را روشن تر از گذشته خواهیم نوشت تا فردا که دوباره در کنار هم بودیم دوباره به ما بخندد و از آن نگاه ها کند و بگوید باریکلا...
    امضای ایشان
    [CENTER][COLOR="navy"][B]as days and nights,
    would pass me by
    i tell myself that i was waiting for a sign
    then she appeared,
    a love so fine,
    my valentine[/B]
    [/COLOR]:ORLY::ORLY::ORLY::ORLY:

[/CENTER]

17. 14 کاربر مقابل از yperseusy عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

18. Top | #119
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    14767
    تشکر شده 10 بار در 1 ارسال

سلام هم آوايي هاي عزيزم..تسليت ميگم...اتفاق بسيار ناگواري افتاده و ما ستون اصلي آوا استار رو از دست داديم ولي اوا استار با زحمتهاي زياد اقاي اما و شما عزيزان ب دست اومده هيچ چيزي ب اندازه ي سرپا نگه داشتن آوا استار باعث خوشحالي آقاي امام نميشه...بايد ب هم كمك كنين تا اين راه ادامه پيدا كنه...

19. 10 کاربر مقابل از مدادرنگيهام عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

20. Top | #120
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    5229
    تشکر شده 1,042 بار در 96 ارسال

عرض تسليت         
    هو الباقى
    مرگ چيز عجيبى است، بى توجه به شخصيت آدم ها، آن ها را مى برد، خواه يك سربازبى مغز و خون خوار و مضر داعشى، خواه يك انسان نيك و خوش قلب و مفيد، خواه پير، خواه جوان!
    مرگ، اين داس دروگر زمان، امروز، ناغافل خوشه اى جوان اما پربار و مفيد را چيد و ما را تا قيامت از او محروم كرد!
    انسانى شريف و دغدغه مند، معلمى دلسوز و باسواد، فردى مفيد براى رشد و پرورش علم و جامعه ى علمى كشور، فردى كه باعث پيوند و ارتباط بيشتر و مفيدتر منجمان و علاقه مندان علم اخترشناسى شد، بنيان گذار "انجمن نجوم آوااستار" و رقابت نجومى "استاركاپ"... استاد سيد مصطفى امام.
    مردى كه اولين بار او را در دوازده سالگى ملاقات كردم و از همان زمان، تحت تاثير رفتار و منش و البته سوادشان، خدمتشان ارادت پيدا كردم.
    تقريباً در تمام برنامه هاى نجومى و رصديى كه داشته ام به صورت پر رنگ حضورشان مشهود است و تقريباً جايى براى من وجود ندارد كه حرف از نجوم به ميان بيايد و نام ايشان در دنباله ى آن نباشد.
    آقاى امام، در طى اين شش سال و چند ماه آشنايى ام با شما، روزهايى را در كنارتان گذراندم كه بى اغراق برايم از لحاظ علمى و رفتارى مفيد و سازنده بود؛ اما آقاى امام افسوس كه بسيار زود از بين ما رفتيد...! براى ما اعضاى آوااستار رفتن و نبودنتان غير قابل باور و تصور است! يقيناً خلاء حضورتان در بين جامعه ى نجومى و خصوصاً جامعه ى نجومى آوااستار هرگز قابل جبران نيست و ما واقعاً تا ساليانى دراز به حضور مفيد شما در اين جامعه اميدوار و نيازمند بوديم!

جايتان خاليست آقاى امام، جايتان خاليست...
    اما يادتان همواره در خاطرمان جاريست...
    اين قول را به شما مى دهم كه دوستان نجومى و المپياديمان در عرصه هاى علمى و من و امثال من در عرصه هاى هنرى و فرهنگى در راه دستيابى به روياهاى پاكتان براى ساخت ايرانى زيباتر و داناتر قدم بر خواهيم داشت.

ياد اولين بارى كه در خانه ى انديشمندان علوم انسانى در بهمن سال ٩١ ديدمتان به خير
    ياد اولين رصدى كه در فروردين ٩٢ به همراهتان به قصر بهرام آمدم بخير
    ياد اولين جلسه اى كه در رصدخانه ى زعفرانيه سر كلاستان نشستم بخير
    ياد اولين و آخرين تولدى كه برايتان در شهريور همين سال (٩٧) در فرهنگيراى شفق گرفتيم بخير
    از خداوند متعال خواستارم كه به پاس يك عمر زندگى كوتاه اما آبرومند و مفيد، روحتان را قرين رحمت خود گرداند و به ما و خانواده ى محترمتان صبر و بردبارى اعطا كند.
    يادت گرامى اى مرد بزرگ، مرد آوا
    عرض تسليت به همه ى آوااستارى هاى عزيز
    امضای ایشان

www.ScienceOnline.ir

ساینس آنلاین نخستین مرجع چند رسانی علم در ایران

21. 11 کاربر مقابل از Taha Nagahi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 12 از 13 نخستنخست ... 28910111213 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)