نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: معرفی شرکت ستاره شناسان برساوش

1. Top | #1
    کاربر ممتاز
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    16
    تشکر شده 8,571 بار در 984 ارسال

معرفی شرکت ستاره شناسان برساوش

شرکت ستاره شناسان برساوش (مسئولیت محدود)
    www.barsavosh.net

از دوره نوجوانی ، شاید حتی کودکی ،
    میشود گفت تمام ما علاقه مندان نجوم به دنبال کشف رازهای عمیق و جذاب جهان هستی بوده ایم ، اما در بیشتر اوقات دست یافتن به آنها را (مثل دیدن کهکشانهای دور با چشم خودمان، شناختن سیاره ها و ستاره های دیگر که خیلی از ما دور هستند و فهمیدن اینکه دنیا تا کجاست؟ ،مرزش کجاست ؟) دور از واقعیت می دانستیم و خودمان را با خیال پردازی راضی می کردیم تا اینکه که بزرگتر و با دنیای علم بیشتر آشنا شدیم و بعضی از این مطالب برایمان ملموس تر و جذابتر شد.

اگر علاقه مند نجوم هستید ، حتما بارها شنیده اید که ایران در گذشته جزو پیشتازان نجوم بوده و دانشمندان به نامی مثل عبدالرحمن صوفی (که یکی از گودالهای بزرگ ماه هم به یاد این دانشمند بزرگ نام گذاری شده) و خواجه نصیرالدین طوسی( که در زمان خودش بزرگترین رصدخانه را در مراغه ایران ساخت ) سبب آوازه ایران در زمینه نجوم در تمام جهان شده بودند، علاوه بر این دانشمندان اسلامی با توجه به تعلیماتی که از بزرگان علم و دین به ارث برده بودند همواره توجه ویژه ای به علم نجوم داشتند . اما حالا چطور؟!؟! طی چند صده اخیر تقریبا میتوان گفت ایران و بیشتر کشورهای اسلامی دیگر هیچ دستاوردی در زمینه نجوم نداشتند. و این غفلت با توجه به نقش علم در تمام عرصه ها در دنیای امروز ، چند وقتی است که موضوع بحث بسیاری از دست اندرکاران نجوم و همچنین مسئولان دولتی بوده و همگی به دنبال راهی برای بازیابی چهره ایران و جهان اسلام به عنوان چهره ای مطرح در این مغوله هستند.
    شرکت ستاره شناسان برساوش با هدف زمینه سازی نجوم حرفه ای و گسترش و حمایت نجوم آماتوری و توسط جمعی از علاقه مندان نجوم که میتوان گفت تمامی آنها بیش از 3 سال(بین 3 تا 7 سال) سابقه فعالیت مستمر در زمینه های مختلف نجوم را دارند تشکیل شده .
    این گروه که هسته اصلی آنرا اعضای فعال و موسسین کانون نجوم برساوش و کانون نجوم فرزانگان تشکیل داده اند پیش از تشکیل این شرکت سوابق درخشانی در فعالیتهای نجومی داشته اند و اکنون به مدد تجربه، توانایی و اندوخته علمی و همدلی شان متحد شدند تا دست به دست هم به سوی هدفهای متعالی ((زمینه سازی برای گسترش نجوم حرفه ای و حمایت و گسترش نجوم آماتوری )) حرکت کنند ، به امید اینکه زمینه های رشد و توسعه علمی در کشور عزیزمان روز به روز گسترده تر و محیا تر شود.
    فعالیتهای اصلی این شرکت به شرح زیر می باشد
    1- معرفی مدرسین نجوم به مدارس و مراکز آموزشی در سه سطح مقدماتی پایه-مقدماتی متوسط و مقدماتی پیشرفته و با سر فصلهای متناسب برای هر کدام از مقاطع : پیش دبستان – دبستان - راهنمایی - دبیرستان
    (خط مشی شرکت در این زمینه انتخاب و آماده سازی مدرسینی است که علاوه بر تسلط به مفاهیم و مباحث اصلی و پایه ای نجوم ، با شیوه های صحیح تدریس و فرایندهای علمی یادگیری و یاددهی نیز آشنایی کامل داشته باشند، تا جایگزین مناسبی برای فعالیتهای غیر اصولی و غیر موثق در زمینه نجوم در محیط مدارس شود.)
    2- برگزاری دوره های تخصصی موضوع محور در آموزشگاهها و فرهنگسراها
    (شامل دوره های: - نجوم مقدماتی -اختر فیزیک 1 - اختر فیزیک2 - کیهان شناسی - نجوم کروی ورصد
    -عکاسی نجومی - مربی گری نجوم - هدایت تورهای رصدی - آشنایی با فضا و علوم فضایی)
    ((جهت اطلاع از سر فصلهای مباحث می توانید به بخش آموزش سایت مراجعه نمایید))
    3- برگزاری تورهای رصدی
    (خط مشی شرکت در این زمینه اجرای برنامه های رصدی توسط تیم های حرفه ای هدایت کننده است ، که علاوه بر تسلط بر نجوم کروی و شناخت آسمان با اصول طبیعت گردی و طبیعت شناسی و کمکهای اولیه هم آشنایی داشته و دارای مدرک تورلیدری باشند بعلاوه مکان برگزاری رصدها و امکانات سفر مطابق با اصول ایمنی و بهداشت تدارک دیده می شود.)
    4- توزیع و فروش انواع ابزار نجومی و کمک آموزشی مرتبط
    (خط مشی شرکت در این زمینه تامین سهولت دسترسی علاقمندان به ابزارهای با کیفیت قابل اعتماد و قیمت مناسب و همچنین در اختیار قرار دادن خدمات رضایت بخش آموزش و نصب است ، بعلاوه جهت پشتیبانی از گروه های نجومی ، مدارس و دانشگاه ها تسهیلات و تخفیفات ویژه ای برای این عزیزان درنظر گرفته شده است)
    5- برگزاری همایش ها ، سمینار ها ، بزرگداشت بزرگان نجوم
    6- برگزاری نمایشگاه ها و مسابقات علمی و عملی جهت جذب و زمینه سازی برای آشنایی عموم با علم زیبای نجوم
    7- انتشار کتابهای کاربردی در زمینه نجوم
    8- راه اندازی و مدیریت سایت اینترنتی جهت ایجها سهولت دسترسی علاقمندان به اخبار فعالیتها و مناسبتها و همچنین دسترسی به مقالات جدید علمی
    9- دوماه نامه تخصصی جهت جذب عموم و استفاده علاقمندان فعال و پیگیر ، اطلاع رسانی فعالیتها ، مناسبتها ، اخبار و معرفی بزرگان نجوم و گروه های فعال داخلی

ایمیل : info@barsavosh.net
    فروش : 09194923407
    روابط عمومی : 09370084914

آدرس فروشگاه:خیابان ولیعصر- پایینتر از میدان منیریه-مجتمع تجاری ولیعصر – طبقه اول (بالای همکف) واحد 313 ،فروشگاه کهکشان ،تلفن : 55480595 -55480585
    (ثبت نام رصد - خدمات و خرید غیر حضوری)

2. 6 کاربر مقابل از Tahereh Ramezani عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

3. Top | #2
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    5
    تشکر شده 2,230 بار در 263 ارسال
    سلام به همه ی دوستان برساوشی عزیز؛
    بنده شخصاً مدتی با شرکت برساوش همکاری کردم و هنوز گاه گداری همکاری هایی داریم.
    از این شرکت و دست اندر کاران آن بخاطر فعالیت های نجومیشان کمال تشکر را دارم و از خداوند توفیقات روز افزون الهی و پیشرفت در مسئلت می نمایم.

از همینجا از همه ی دوستان عزیز برساوشی خودم تقاضا می کنم در فعالیت های سایت و آوا استار حظور داشته باشند و از ایشان برای حظور در برنامه های خود که متعاقباً اعلام می گردد دعوت می کنم.

4. 3 کاربر مقابل از Panahandeh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #3
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    4
    تشکر شده 6,435 بار در 852 ارسال

ما نیز هم!

سلام بر دوستان برساوشی
    بنده هم چندی پیش همکاری هایی با این شرکت داشتم و از این همکاری بسیار خوشحال و خرسند هستم.
    شرکت ستاره شناسان برساوش گروهی فعال هستند که بیشتر با برنامه های رایگان و عمومی خود در نجوم جایی برای خود پیدا کرده اند.
    با امید این که ستاره های آسمان برساوشیان پرستاره تر شود!

6. 3 کاربر مقابل از پیام بهرام پور عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    573
    تشکر شده 13 بار در 3 ارسال

برساوش

سلام و درود خدمت بچه های خوب آوا استار
    خیلی ممنون ما هم دوست داریم شما رو بیشتر ببینیم

8. 2 کاربر مقابل از nim3a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #5
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    1587
    تشکر شده 3,246 بار در 494 ارسال

سلام به تمام دوستان برساوشی عزیز من دو سال که با این گروه اشنا شدم گروه خیلی خوبی هست و در بیشتر همایش های ان شرکت کردم و از رییس این گروه اقای مهرداد صمدی که این گروه تشکیل دادم تشکر می کنم.

10. 3 کاربر مقابل از Saeed Jafari عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

11. Top | #6
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    1574
    تشکر شده 2,674 بار در 300 ارسال

معرفی شرکت ستاره شناسان برساوش         
    گروه نجومی برساووش از مرداد 91 درحال فعالیت در فرهنگسرای اشراق هستش.
    در طول این مدت همایش ها و سمینار های مختلفی برگزار شد.
    اما هم اکنون در این فرهنگسرا هر سه شنبه از ساعت 5/30 جلسات نجومی بصورت هفتگی برگزار میشه که دوستان آوایی هم اگه تشریف بیارن خیلی خوشحال میشیم.
    هفته ی گذشته کانون نجوم غرفه ای در محوطه فرهنگسرا همزمان با جشنواره گل و گلاب داشت که عکس زیر رو اختصاصی برای آوا استار انداختم؛
    خواستم بگم همیشه پای آوا در میان است

اما این روز ها خبر نجومی دیگری هم در فرهنگسرا هستش.
    اولین نمایشگاه دائمی انسان و فضا در خاورمیانه توسط آقای سیروس برزو در فرهنگسرای اشراق افتتاح شده
    لینک خبر
    حالا دیگه بعد از مدت ها که کمبود مرکزی نجومی فعال در شرق تهران حس میشد، به نظر میاد فرهنگسرای اشراق داره به یک قطب نجومی شهر تبدیل میشه
    از همه دوستان دعوت میکنم به فرهنگسرا تشریف بیارن تا هم از نمایشگاه عالی آقای سیروس برزو بازدید کنند و هم در جلسات نجومی کانون شرکت کنند.
    آدرسشم خیلی خوبه درست مقابل آخرین ایستگاه متروی خط 2 (ایستگاه فرهنگسرا)
    امضای ایشان

Imagination
    is more important than knowledge

12. 11 کاربر مقابل از space عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع