صفحه 6 از 12 نخستنخست ... 2345678910 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 114

موضوع: * چهارمين مجمع عمومي سالانه اعضاي آوا استار *

1. Top | #1
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1
    تشکر شده 43,792 بار در 2,956 ارسال

* چهارمين مجمع عمومي سالانه اعضاي آوا استار *

با سلام به همه دوستان و اعضاي گرامي

به اطلاع دوستان مي رساند در نظر داريم به مناسبت چهارمين سالگرد تولد آوا ، مجمع عمومي سالانه اعضا را برگزار كنيم

فعلا تا امروز اين موارد در مورد جلسه قطعي شده است ، اما همچنان منتظر پيشنهادات اعضا در مورد برگزاري بهتر جلسه هستيم

زمان : 10 بهمن 1392 ، از ساعت 15 الی 20

( اين تاريخ با نظر اكثريت مديران به تصويب رسيد و دليل آن هم پايان امتحانات و زمان تعطيلي بين دو ترم است )

مكان : میدان قدس ، خیابان دزاشیب ، خیابان عمار ، کوچه شهید صالحی ، مرکز علوم و ستاره شناسی تهران

( به دليل محبت هاي مدير مركز جناب آقاي ثامني و امكانات مناسبي كه در اختيار اعضاي آوااستار قرار مي دهند ، برنامه در اين مركز برگزار خواهد شد )

موضوعات برنامه :

- پخش مستند جديد اعضاي آوا استار ( به زودي اطلاعيه ضبط مستند به اطلاع اعضاي علاقمند خواهد رسيد )

- جلسه هم انديشي و ارائه نظرات اعضا در مورد فعاليت هاي آينده

- معرفي طرحي جديد در جهت افزايش دانش نجومي اعضا ( نگران نباشيد ، طرح جديد ، يك سايت جديد نيست ! )

- برگزاري يك مسابقه نجومي به صورت حضوري و كاملا جذاب بين اعضاي داوطلب و اعطاي جوايزي ارزنده

- برگزاري مسابقه اي در مورد خلاقيت و ضريب هوشي اعضا با استفاده از امكانات مركز علوم و انتخاب باهوش ترين عضو فروم !

- بازديد اعضا از كليه سالن هاي مركز علوم و ستاره شناسي تهران ( سالن فيزيك ، شيمي ، ليزر ، سينما سه بعدي و رصدخانه )

و در مجموع يك بعد از ظهر شاد و مفرح آوايي

لطفآ همه پيشنهادات و نظرات خود را در مورد برگزاري هرچه بهتر اين برنامه ، در ادامه تاپيك مطرح بفرماييد

به اميد ديدار همه عزيزان

2. Top | #51
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    283
    تشکر شده 6,306 بار در 874 ارسال

منم امروز خدمت دوستان میرسم! خیلی وقته دوستان آوااستاری رو ندیدم!

راستی روی وایت بورد فکر کنم احسان داشته آوااستار رو با کوانتوم مرتبط میکرده! ایشالله جایزه دیراک رو امسال به احسان (ehsan) میدن!
    امضای ایشان
    .

3. 17 کاربر مقابل از 169 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #52
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    451
    تشکر شده 11,082 بار در 1,135 ارسال

هر روز، یک یاد یک خاطره

روز آخر ، خاطره آخر

زادروز 91 تا نوروز 92

یاد تمام خاطراتی که تو این سالها کنار هم گذشت به خیر ، امروز هم یه خاطره جدید و خوبه
    شاد باشید

امضای ایشان
    زندگیت رو روی یک قاعده بنا کن
    نه یک استثناء

5. Top | #53
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    61
    تشکر شده 5,754 بار در 526 ارسال

می خواستم از این تیریبون از تمام دوستان و رفقایی که خبر برگزاری «چهارمين مجمع عمومي سالانه اعضاي آوا استار» رو در سایت هاشون به صورت خودجوش پوشش دادند تشکر و خسته نباشید عرض کنم.
    از تمام سایت های نجومی، وبلاگ های نجومی، مجلات نجومی، نویسندگان نجومی، انواع و اقسام باشگاه ها و گروه های نجومی که معمولا در اکثر قریب به اتفاق مواقع اخبارشان در اینجا پوشش داده می شود هم تشکر می کنم که نسبت به اطلاع رسانی این مراسم اقدام کردند.
    واقعا دست مریزاد و خسته نباشید.
    امضای ایشان
    Moha ی سابق!

6. Top | #54
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    39
    تشکر شده 1,121 بار در 109 ارسال

خب.گویا نخستین کسی هستم که بعد از جشن در این تاپیک پست می ذاره.خسته نباشید.جشن بسیاررضایت بخشی بود .واضح بود که برای این جشن زحمات زیادی کشیده شده و ساعت های بسیاری بیداری برای چیزی غیر از رصد صورت پذیرفته.از تمام دوستان بسیار سپاس گذارم و خسته نباشید می گم.برای من بسیار خوشحال کننده بود ملاقات با دوستان آوایی عزیز بعد از مدت نسبتا طولانی ...
    سخنان آقای اکبر نیا در فیلم پخش شده خیلی برای من مهم بود.این که فرمودند آوا استار یک سری تغییرات باید در خودش بده و می ده .چرا که هدف هایی در زمان افتتاحش داشته و به اونها رسیده. و الان افق های دیگری رو در جلوی خودش داره و باید ببینه.
    من در طول اومدن به مراسم فکر می کردم چرا جشن تولد؟ و چرا این همه اهمیت به یک جشن تولد؟صرفا به خاطر این که آوا استار یک گروه نجومی با اعضای زیاده و این گروه 4 سال دوام اورده.البته پاسخ سوالی که برای خودم مطرح کردم روشنه.آوا گروه بسیار ارزشمندیه و افتتاح چنین گروه پر باری باید تاریخ مهمی تلقی بشه و هر سال باید جشن با شکوهی براش برگزار بشه که میشه اما در پی طرح این سوال این سوال هم مطرح شد که آوا به چی باید بیش از همه چیز بنازه.
    آوا هدف هایی در زمان افتتاحش داشته و به اونها رسیده.
    من قبل تر که سن کمتری داشتم و آوا اوایل کارش بود واقعا برام سوال بود که چرا در بعضی حواشی نجومی، آوا استار طور خاصی عمل می کنه که سریع تر حتی به بهای ضرر دیدنش مسئله ختم به خیر بشه.آیا صرفا پایبندی به اخلاقیات تا این حد آوا رو از بقیه متفاوت کرده بود؟پاسخ این جاست و برای من به شخصه درس مهمیه.آوا تصمیم ها و هدف هایی بوده که می خواسته محقق بشه و شده .این صرفا مبیّن وجود یک عده با علاقه ی نجوم نیستن که دور همی یک چیزی درست کردن.آوا امروز جاییست که هم خودش و هم دیگران می دونند که صرفا بیان یک طرح(مثل کتابخانی که امروز مطرح شد توسط آوا)به معنای ضمانت اجرایی اونه و هیچ کس مثلا نیست که بگه "ای بابا آقای امام به عمل کار بر آید به سخندانی نیست"
    مطمئنم حتی کسی با خودش هم این فکر رو عبور نداد که این فقط یه طرحه چرا؟چون آوا اینو مطرح کرده و این جایگاهیست که نه تنها در نجوم که در تمامی اصناف دیگر و حتی در شخصیت های حقیقی پدیده ای نادر و بسیار ارزشمنده.
    وطبیعتا نباید اینو دست کم گرفت و به اقبال خوش آوا گرفت که انتقاد یکی از پر تجربه ترین منجمان کشور(جناب آقای دکتر نوروزی )از آوا استار نام اونه که تلفیقی از فارسی و انگلیسیه.
    و در پایان از آقای امام و عزیزان دیگری که آوا رو آوا کردن خواهش می کنم خصوصا در موقعیت هایی مثل جشن امروز بیشتر از این بگن که زمانی که آوا استار به این شکل صرفا یک تصمیم بوده چه موانعی رو پشت سر گذاشتن .کجا ها می تونستند نا امید بشن و نا امید نشدن؟ این ها برای من به شخصه درس های مهم زیادی داره .
    عذر خواهی می کنم که طولانی شد
    با تشکر
    امضای ایشان
    بکش ای دل چراغت را که خورشیدست در سرسو/بهل یعقوب پیراهن عزیز مصر رویت شد

7. Top | #55
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    61
    تشکر شده 5,754 بار در 526 ارسال

من دو تا نکته بگم :

1- امروز واقعا با دیدن رفقا احساس کردم یکی دکمه f5 من و زد و واقعا (ر)فرشم کرد!

2- فکر نمی کنم سالن مرکز نجوم تا به حال اینقدر جمعیت به خودش دیده باشه!

3- از همینجا ارادت خالصانه و خاشعانه خودم رو نسبت به دکتر اربابی ابراز می کنم که واقعا شخصیت بی نظیری دارن و من به شخصه امروز با صحبت هاشون و به طور کلی استایلشون خیلی حال کردم
    امضای ایشان
    Moha ی سابق!

8. Top | #56
    کاربر ممتاز
    مدیر ارشد

عنوان کاربر
    مدير ارشد
    شماره عضویت
    6114
    تشکر شده 2,560 بار در 294 ارسال

با سلام
    واقعا خوشحالم که تونستم دوستان عزیزمو دوباره در جمع اوایی ها ببینم واقعا خوشحالم. البته من دیر رسیدم و نتونستم مستند اوا رو ببینم . یه خواهش دارم از اقای امام عزیز در صورت امکان این مستند رو در دسترس دوستان بزارن تا ما بتونیم این مستند قشنگ رو ببینیم . اقای امام منتظر لطف شما هستیم .
    امید وارم با اموزش درست به کودکان خود از همین الان بتونیم پشتوانه خوبی برای اوا ذخیره کنیم .اوا تولدت مبارک
    امضای ایشان
    اهل ابادی عشقم ز همین ویرانم
    همه رفتند ولی با دل خود میمانم
    همسفر باشم اگر با تپش شب بوها
    دست اخر به گلستان تو سرگردانم
    هر چه کردم که نگویم دل ما هم تنگ است
    خیره شد یاد تو بر ما که خودم میدانم

9. Top | #57
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    7476
    تشکر شده 4,689 بار در 597 ارسال

ممنون از همه دوستان واقعا زحمت کشیده بودن خیلی روز خوبی بود علاوه بر دیدار مجدد با دوستان که کلی دلم براشون تنگ شده بود ممنونم ازتون که امشب به یکی از آرزوهای کودکیم که هر دفعه به یه دلیلی محقق نمیشد رسیدم: دیدن یک جرم از قاب تلسکوپ شاید باورتون نشه که تپش قلب گرفته بودم ... من و قلبم هیچ وقت امشبو فراموش نمیکیم
    خب از حس خوبم که بگذرم باید بگم جای دوستایی که نبودن هم کلی خالی کردیم آقای ناصر پرهام سعیدی هستی و بقیه دوستان که به دلایلی نتونستن بیان...
    یه طرح جدید هم مطرح شد تا هرکدوممون سطح علمی و نجومی خودمون رو بالا ببریم و اون کتابخانی دسته جمعی بود

بازم دم همه کسایی که برای برگزاری این جشن زحمت کشیدن همه اونایی که اومدن و همه اونایی که میخواستن بیان و نشد گرم
    ویرایش توسط مداد رنگیهام : 01-31-2014 در ساعت 01:59 AM
    امضای ایشان
    با احتیاط نا امید شوید معجزه خبر نمیکند

10. Top | #58
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    283
    تشکر شده 6,306 بار در 874 ارسال

من از دیدن دوستان قدیمی خوشحال و از دیدن این همه اعضای جدید شگرف!! بی شک آوا استار موفق ترین گروه نجومی تا به الان بوده و مطمئنم با کمک مدیران و اعضای آن، از این بهتر نیز می شود.

یا به عبارتی به قول پروفسور "فامیل ِ دور" ، آوااستار با وجود این مدیران و اعضا، افق های روشنی رو در برابر خودش می بینه!
    امضای ایشان
    .

11. Top | #59
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    1535
    تشکر شده 99 بار در 11 ارسال

من هم به شخصه ابراز ارادت می کنم به جناب آقای دکتر اربابی واقعا صحبتاشون من رو تحت تاثیر قرار دارد و من بعد از صحبت های ایشون کاملا و به شکل کاملا مشخصی متحول شدم
    براشون آرزوی طول عمر می کنم!

12. Top | #60
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6477
    تشکر شده 541 بار در 69 ارسال

* چهارمين مجمع عمومي سالانه اعضاي آوا استار *         
    خیلی خوش گذشت کلی انرژی مثبت کلی خنده کلی شادی...
    با تشکر از همه مدیران عزیز و همه دوستانی که به هر نحوی
    باعث شدن که این جشن برگزار بشه ... خیلی خوشحال شدم
    دیدن لیزر و تلسکوپ Meade LX200 + هوای خوبه تهران خیلی لذت بخش بود.
    امضای ایشان
    : Webb has four main science themes
    The End of the Dark Ages
    First Light and Reionization
    The Assembly of Galaxies
    The Birth of Stars and Protoplanetary Systems
    and Planetary Systems and the Origins of Life
    I wish i could live longer or there was an afterlife that i can withness this outstanding development

صفحه 6 از 12 نخستنخست ... 2345678910 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)