صفحه 9 از 17 نخستنخست ... 5678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 162

موضوع: پخش زنده تاريكي 3 روزه زمين و نابودي جهان

1. Top | #1
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1
    تشکر شده 43,792 بار در 2,956 ارسال

Exclamation پخش زنده تاريكي 3 روزه زمين و نابودي جهان

سلام دوستان

همانطور كه همه ميدانيم قرار است به زودي زمين به مدت 3 روز در تاريكي كامل فرو برود

قضيه از اين قرار است كه در 23-25 ​​دسامبر 2012(سوم تا پنجم دی 91) و در زمان تراز کائنات زمین به مدت 3 روز در تاریکی کامل به سر خواهد برد.

این هم ترازی جهان ، جایی است که خورشد و زمین برای اولین بار هم تراز می شوند.

زمین از وضعیت کنونی که بعد سوم است به بعد صفر تغییر نموده و سپس به بعد چهارم تغییر می نماید.

در این گذار جهان با تغییر بزرگی روبرو می شود و ما یک جهان جدیدی را خواهیم دید. پیش بینی شده است که این 3 روز تاریکی در روزهای 23، 24، 25 دسامبر 2012

(سوم تا پنجم دی ماه 91) اتفاق می افتد.

حفظ آرامش ، در آغوش کشیدن یکدیگر ، مناجات ، خواب به مدت 3 روز بهترین راه حل است و انهایی که بعد از این واقعه زنده می ماند با یک جهان نوین روبرو خواهند شد و

متاسفانه افرادی که از این موضوع ترس به دل راه دهند خواهند مرد .

به هر حال خيلي ها از اين ماجرا مي ترسند اما به نظر بعضي ها هم ميتونه خيلي جذاب باشه

از طرفي ماجراي پايان جهان در 21 دسامبر هم مطرح شده ، هر چند بعضي ها در اين مورد ترديد دارند اما خب بالاخره پيشگو هايي اين موضوع را مطرح كرده اند كه تا كنون تمام

پيش گويي هاشون درست بوده

از همه دوستان خواهش ميكنم كه در اين تاپيك تا زمان تاريكي زمين همه تحولات ، اخبار و تصاويري رو كه به دست ميارن ، به اشتراك بگذارند تا اقلا در كنار هم آماده اين اتفاق مهيب باشيم .

ضمنآ اگر خبري از وقايع مربوط به نابودي زمين هم بدست آورديد ، حتمآ مطرح كنيد

ضمن اينكه اشاره به دلايل علمي اين اتفاقات هم خالي از لطف نيست !

ميتونيم به عنوان يك كار گروهي اتفاقات اخير رو مدل سازي كنيم و دلايل علميش رو بازگو كنيم

منتظر اخبار ، گزارش ها و مطالب خوب شما هستيم

يادتون باشه چند روز بيشتر فرصت نداريم ها

-----

به شما خواننده گرامي پيشنهاد مي كنيم پس ازمطالعه كامل مطالب اين تاپيك در صورت تمايل ، نيم نگاهي هم

به تاپيك " تاريكي سه روزه زمين ، يا تاريكي جهل انسان ؟ " بيندازيد

2. Top | #81
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    1569
    تشکر شده 1,033 بار در 152 ارسال

"شاید برای شما جالب باشد که بدانید داستان "سه روز تاریکی" در واقع روایت متداولی در اصول مذهب کاتولیک است. این روایت اشاره به زمانی دارد که حضرت موسی دست به سوی آسمان ها برافراشت و به مدت سه روز، تاریکی وحشتناکی تمام سرزمین مصر را فرا گرفت. این بلایی آسمانی از سوی خداوند برای بت پرستان مصر بود که آنها را با طاعون و ده بلای آسمانی دیگر، از جمله سه روز تاریکی زمین مورد تنبیه قرار داد.

این نظریه معتقد است که در پایان جهان، خداوند تمام جهانیان را با سه روز تاریکی مطلق مجازات خواهد نمود. این روایت چنین اظهار می دارد که در پایان جهان، سراسر کره زمین با تاریکی مطلقی که به مدت 3 روز و 3 شب به طول خواهد انجامید پوشیده می شود و تنها نوری که در طی این سه روز دیده می شود از شمع های مقدس خواهد بود. جمله متفکرین کاتولیک بر این باورند که مومنان باید در طی این دوره تاریکی در خانه های خود بمانند درحالی که اکثر ساکنین زمین خواهند مرد."
    من این چند روزه داستان ها و افسانه های زیادی در این مورد (تاریکی 3 روزه و نابودی جهان) خوندم به نظرم جالب بود بقیه دوستان هم بخونن .
    البته این سایتی که من این مطلب رو ورداشتم یه ویدیو از ناسا هم گذاشته با این مضمون
    "آنچه این ادعا را تا اندازه ای در دیدگاه عموم قابل قبول جلوه داده است بخشی از این پیام است که به ویدئویی در سایت رسمی ناسا اشاره نموده است. در این ویدئو چارلز بولدن مدیر سازمان فضایی آمریکا (ناسا) به کارمندان و پیمانکاران خود توصیه می کند تا برنامه هایی برای آمادگی خانواده هایشان برای شرایط بحرانی و حوادث قریب الوقوع در نظر داشته باشند. این ویدئو در ماه ژوئن 2011 ضبط شده است. این پیام کاملاً عادی و کلی بوده و هیچ اشاره ای به خاموشی سیاره، همترازی کیهانی و یا انتقال زمین به بعد صفر نمی کند. "
    که میتونید با مراجعه به سایت اصلی هم دانلود کنید و هم به صورت انلاین تماشا کنید .
    منبع : سایت نجوم ایران

نویسنده: شیوا خسروی
    امضای ایشان
    زیباترین قول تو این است که هرگز باز نخواهی آمد ...

احمدرضا احمدی

3. 13 کاربر مقابل از *artemis عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #82
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    6275
    تشکر شده 3,346 بار در 359 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط karimisss نمایش پست ها
    جدای از منابع اینترنتی و اشخاص و اساتید و دکتر ها من امروز یه منبع موثق در داخل خانه پیدا کردم (

این یک لیوان چای سبزه که فکر کنم مادرم از یک عتیقه فروشی خریده باشه و اگه به دوره ساختش برسیم فکر کنم حول و حوش زمان مایاها باشه یا اینکه خوده نوستر داموس اینو ساخته و طراحی های روشو کشیده ، البته باید به اینم توجه کنیم که زمان کدومشون چایی سبز خوردن مد بوده

حالا تحلیلی که من از عکش به نظرم رسید :

عکس شماره یک که یه دو داره و یه صفر گنده و چندتا علامت ماه و ستاره که فکر کنم منظورش همین 2012 باشه .

عکس دومیم پایینش نوشته 23 نوامبر تا 21 دسامبر ، فکر کنم قضیه تاریکی 23 ام اشتباهه و پروسه نابودی زمین از 23 نوامبر شروع شده و در 21 دسامبر پایان می پذیره و کلا یدفعه ای محو میشیم همگی . بخشای دیگشو دوستان تحلیل کنن.

عکس سومی هم یه سری نوشته و ایناس با علامت صورت فلکی این ماه ، فکر کنم منظورش همین ماهه که داریم نابود میشیم .

دوستان تحلیلای بیشترو به شما متخصصین واگذار می کنم .

ولی خدایی یه چرا باید همچین لیوانی تو خونه ما باشه ؟؟ این یه نشانه است که داریم نابود میشیم یعنی؟؟؟((((((((((((

چه لیوان با مزه ای... چطوره آدرس اون عتیقه فروشی رو هم بنویسید...
    من قبل اینکه تحلیل های شما رو بخونم با دیدن عکس 1
    پخش زنده تاريكي 3 روزه زمين و نابودي جهان-py1vuj8uugif49u7n8r3-1-jpg

فکر کردم که شاید منظور از اون دایره خورشید باشه و اون ماه هم که ماهه و اون عدد دو بالا هم دو خورشید یا دو ماه درآسمان باشه که با عکس آخر یعنی زمین توی یه خط قرار گرفتن و هم تراز شدن
    امضای ایشان
    حتی در انتهای بن بست نیز، راه آسمان باز است... !
    پس پرواز را بیاموز!

5. 7 کاربر مقابل از Mahdieh. GH عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #83
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    2447
    تشکر شده 179 بار در 22 ارسال

درود بر کسی که این تاپیک را آغاز نمود

در خبر است که طراحان نرم افزارهای نجومی معروف (مانند نرم افزار بووووق ) از این که این تاریکی سه روزه در محاسبات نرم افزارشان لحاظ نشده است رسما از همه کاربران عذرخواهی نموده و قصد جمع آوری تمام نسخه های به فروش رفته و پس دادن پول مشتریان به نرخ روز را دارند.

طبق آخرین گزارشات تعداد زیادی از مشتریان با دردست داشتن دی وی دی های خریداری شده در صف باز پس گرفتن پول خود ایستاده اند.

7. 9 کاربر مقابل از Voyager عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #84
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    4840
    تشکر شده 27 بار در 6 ارسال

زیادش کنید یه کم مدرسه ها رو تعطیل کنن برای المپیاد نجوم بیشتر بخونیم

9. 7 کاربر مقابل از moh3en عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #85
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    5136
    تشکر شده 29 بار در 5 ارسال

ما مسلمونیم....مگه غیر از اینکه که معتقدیم تا امام زمان ظهور نکنه زمین و دنیا نابود نمیشه؟؟؟پس اگه قرار باشه زمین نابوذ شه اول امام ظهور میکنه....پس بجای ناراحتی از 21 دسامبرخوشحال باشین که ظهور نزدیکه...........اخ جون امام داره میاد....هورا هورا
    من شنیدم قراره 1ستاره از بین زمین و خورشید عبور کنه که وسعتش خیلیه....پس اگه خورشید نداریم،ستاره که داریم؟؟!!!توکل به خدا..هرچه بادا باد...

11. 5 کاربر مقابل از nafiseh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

12. Top | #86
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    1051
    تشکر شده 68 بار در 7 ارسال

این روزها ایمیلی دست به دست بین کاربران اینترنت در حال چرخیدن است با این مضمون که در شب‌های 23 تا 25 دسامبر (3 تا 5 دی) به علت هم‌ترازی زمین با خورشید قرار است سه روز زمین تاریک شود و این مقدمه‌ای است برای آغاز یک جهان جدید. آیا این ایمیل صحت دارد؟

زمین سه روز تاریک می شود؟

نشانی صفحه‌ای در وبگاه ناسا به عنوان منبع در این خبر ذکر شده که این پدیده‌ی علمی و عجیب را توضیح می‌دهد. نویسنده‌ی خبر اشاره کرده است که «این پایان جهان نیست. این هم‌ترازی جهان است، جایی‌که خورشید و زمین برای نخستین بار هم تراز می‌شوند. زمین از وضعیت کنونی که بُعد سوم است به بُعد صفر تغییر نموده و سپس به بُعد چهارم تغییر می‌نماید. در این گذار جهان با تغییر بزرگی روبرو می‌شود و ما یک جهان جدیدی را خواهیم دید.» نویسنده در ادامه تأکید می‌کند که « حفظ آرامش، در آغوش کشیدن یکدیگر، مناجات و خواب به مدت 3 روز بهترین راه حل است و آن‌هایی که بعد از این واقعه زنده می‌مانند با یک جهان نوین روبرو خواهند شد و متاسفانه افرادی که از این موضوع ترس به دل راه دهند خواهند مرد!»

جدا از این‌که در جایگاه شنونده‌ی خبر چه برداشتی از تغییر بُعد صفر به بُعد سوم و چهارم دارید و مایلید در آن 3 روز کدام‌یک از آن کارهای توصیه شده‌ را برای نجات یافتن انجام دهید، اجازه دهید یک بار دلایل علمی احتمال رخداد این پدیده را مرور کنیم:

در اصل متن انگلیسی این شایعه گفته شده است که در آن سه روز چون خورشید به نقطه‌ی انقلاب زمستانی می‌رسد و این نقطه در آسمان در نزدیکی و تقریباً در راستای مرکز کهکشان راه شیری قرار دارد، زمین و خورشید و مرکز کهکشان راه شیری با یکدیگر هم راستا می‌شوند و برآیند نیروهای گرانشی خورشید و سیا‌ه‌چاله‌ای که در مرکز کهکشان راه شیری قرار دارد بر زمین نیروی گرانشی زیادی را وارد می‌کند که این امر موجب وقوع چنین رخدادی می‌شود.

1) خورشید در مسیر حرکت ظاهری و سالانه‌ی خود، هر سال در 30 آذر یا اول دی (حوالی شب یلدا) به نقطه‌ی انقلاب زمستانی می‌رسد و در یک لحظه مرکز خورشید روی این نقطه منطبق می‌شود. خورشید وقتی به انقلاب زمستانی می‌رسد حدود 6/6 درجه از مرکز راه شیری فاصله دارد و در حقیقت به هیچ وجه زمین و خورشید و مرکز راه شیری در یک راستا نیستند. این اختلاف زاویه‌ای آن‌قدر زیاد است که تقریباً 13 قرص ماه کامل را می‌توان در این فاصله گنجاند. به علاوه این اتفاقی است که هر سال رخ می‌دهد.

2) نقطه‌ی انقلاب زمستانی، نقطه‌ای قراردادی است در کره‌ی فرضی آسمان. رسیدن خورشید به این نقطه هیچ تأثیری بر موقعیت ثوابت و حرکت سیارات ندارد. به عبارت دیگر وقتی خورشید به انقلاب زمستانی می‌رسد، یعنی فقط نقطه‌ی قطب شمال زمین در دورترین فاصله نسبت به خورشید قرار گرفته است. این اتفاق هر سال رخ می‌دهد.
    در اصل متن انگلیسی این شایعه گفته شده است که در آن سه روز چون خورشید به نقطه‌ی انقلاب زمستانی می‌رسد و این نقطه در آسمان در نزدیکی و تقریباً در راستای مرکز کهکشان راه شیری قرار دارد، زمین و خورشید و مرکز کهکشان راه شیری با یکدیگر هم راستا می‌شوند

3) زمین به‌طور متوسط در فاصله‌ی 150 میلیون کیلومتری از خورشید است و خورشید در فاصله‌ی 265541760000000000 کیلومتر از سیاه‌چاله‌‌ی مرکزی کهکشان راه شیری. در تعیین میزان گرانش که بین دو جرم برقرار می‌شود، پارامتر فاصله بسیار اثرگذارتر از پارامتر جرم است. فاصله‌ی زمین در طول سال نسبت به مرکز کهکشان به اندازه‌ی یک در 900 میلیون تغییر می‌کند و این یعنی اصولاً تفاوت معنی‌داری به لحاظ اندازه‌ی نیروی گرانش وارده بر زمین در طول یک سال وجود ندارد، چون تغییرات فاصله بسیار ناچیز است. چه برسد به میزان تفاوت نیروی گرانشی که قرار است در آن 3 روز بر زمین وارد شود، چنان‌که گویی این نیرو در روزهای قبل و بعد از آن سه روز بر زمین وارد نخواهد شد!
    زمین سه روز تاریک می شود؟

4) حتی با قبول کردن فرض مۆثر بودن دور و نزدیک شدن زمین به نقطه‌ی مرکز کهکشان راه شیری، خوب است بدانیم که زمین در موقعیت انقلاب تابستانی به میزان بسیار ناچیزی به مرکز کهکشان نزدیک‌تر است تا در انقلاب زمستانی. در انقلاب تابستانی زمین تقریباً در میان خط واصل خورشید و نقطه‌ی مرکزی کهکشان راه شیری قرار می‌گیرد و در این حالت نیز ظاهراً باید فشار گرانشی بسیار زیادی بر زمین وارد شود.

5) بیشتر توضیحات ارائه شده در بالا در همان نشانی اینترنتی وبگاه ناسا که به عنوان منبع خبر اشاره شده، آمده بود و در حقیقت ناسا در این خبر کوشیده بود که پیرامون این شایعه پاسخی علمی بدهد. نکته‌ی جالب این‌جا است که ظاهراً بیشتر خوانندگان این ایمیل با دیدن نام ناسا در نشانی خبر آن‌چنان مسحور می‌شوند که فراموش می‌کنند نگاهی به اصل خبر انگلیسی بیاندازند و بی‌درنگ نامه را برای اطلاع دوستان خود برای اطلاع از این خبر عجیب ارسال می‌کنند.

فراموش نکنیم که فقط حدود پنج ماه می‌گذرد از شبی که سر به هوا شدیم برای دیدن لوگوی پپسی بر رخ ماه!

منبع :تبیان
    امضای ایشان
    دکتر علي شريعتي : دوست داشتن کسي که لايق دوست داشتن نيست اسراف محبت است

13. 9 کاربر مقابل از لطیفه قیومی عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

14. Top | #87
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    6385
    تشکر شده 144 بار در 17 ارسال

تازه اینو ببین :
    اون یارو که واسه غظنفر جک می ساخته می بینه آخر دنیا نزدیک می ره خونه خدا زیارت به خدا می گه ببخشید قول می دم تا آخر دنیا دیگه برای غظنفر جک نسازم ، بعد غظنفر همونجا بهش می گه ببخشید قبله کدوم وریه ؟
    یارو رو به سمت خونه ی خدا می کنه می گه جک نمی گم خاطره که می تونم تعریف کنم

15. 12 کاربر مقابل از ESA Moon عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

16. Top | #88
    کاربر ممتاز
    مدیر ارشد

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    900
    تشکر شده 12,272 بار در 1,234 ارسال

دوستان یادتونه یکی از پیشگویه ها در مورد اشعه های خطرناک از مریخ بود
    برادری کوچکتر که این روزها قصد انتقام داره
    داشتم تو سایتهای لاتین دنبال راه فراری یا جان پناهی از این واقعه بودم که با صحنه مهیبی مواجه شدم
    تصویر زیر نشون دهنده ی همون اشعه های خطرناک برزمینه
    این تصویر که نمود گفته های پیشوگوی بزرگ عالم و بر اساس گفته های مایاشناسان بزرگ رسم شده نشون دهنده این تاثیر و به موجب اون کوچیک شدن زمین هست...
    با دیدن و خوندن این مطالب از نجات دل بریدم
    کاش نشه!
    امضای ایشان

17. 15 کاربر مقابل از رضا طامهری عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

18. Top | #89
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    1574
    تشکر شده 2,674 بار در 300 ارسال

اثبات نابودی دنیا

خبر خیلی فوری
    حتما اطلاع رسانی کنید
    امروز با یه خبر خیلی فوری اومدم پیشتون
    فقط خواهش میکنم کپی رایت خبر رو رعایت کنید چون برای تهیه ایم مقاله مدت ها وقت گذاشتم

اولش اینو بگم که تا حالا اگه کوچکترین شکی برای نابودی دنیا داشتم الان دیگه یه دلیل علمی و کاملا مورد اعتماد پیدا کردم که به هیچ وجه نمیشه انکارش رد!!!

امشب رفته بودم زیر سقف آسمون تا تلاشمو بکنم که از صورت های فلکی در مورد حوادث آینده سوال کنم و طالع خودم رو بعد از این واقعه ببینم
    خیلللی تلاش کردم
    مدت ها رو به سوی صورت های فلکی مختلف آسمان تمرکز کردم و سعی کردم با استفاده از پرتوهای انرژی بخش کیهانی خبری از زیر زبون صورت فلکی بکشم
    اما در کمال ناباوری این بار صورت های فلکی با من حرف نمیزدند!!!
    خیلی خیلی تعجب کردم
    اما نا امید نشدم و رو بسوی کهکشان آندرومدا کردم
    کهکشان ها بسیار عظیم هستند و منبع انرژی زیادی دارند
    اما با کمال ناباوری هیچ بسته انرژی دریافت نکردم
    خیلی عجیب بود تا به حال آسمونو انقدر ساکت ندیده بودم
    نمیدونم برای شما هم تاحالا شده که نتونید طالعتونو ببینید یا نه
    ولی خیلی حس بدیه
    به خوبی مشخص بود یه جای کار ایراد داره
    درحال تمرکز بودم که ناگهان متوجه یه شی بسیار نورانی و عجیب در آسمان شدم
    هرچقدر فکر کردم اون جسم مربوط به هیچ صورت فلکی نبود به طور حتم یه جسم غیر ستاره ای هستش.
    این جسم بسیار پر نور در آسمان حتی از ستاره ی دنب که از قدر 0 هست پرنور تر بود!!!
    میتونم شرط ببندم قدر اون منفی هم بودش،در این مورد هیچ شکی ندارم!
    طبق محاسبات من قدر اون دقیقا برابره 2.35- هستش.
    برای همین به سرعت دوربین عکاسی خودمو برداشتم چون میدونستم یکی از خاص ترین اجرام کیهان رو مشاهده میکنم حتی از 2 پدیده ی عجیب اخیر در آسمان تهران هم با ارزش تر بود.
    خلاصه چند تا عکس زیبا ازش گرفتم که بتونم حرفام رو اثبات کنم
    چون میخوام باور کنید که راست میگم عکس رو در این فروم قرار میدم ولی ازتون میخوام در هیچ جای دیگه این عکس رو پخش نکنید چون میخوام به یکی از مهم ترین مجله های مرتبط بفروشمش!

ببخشید کیفیت پایینه چون من عکاس حرفه ای نیستم و دوربین آماتوری دارم.
    اما بعد از این اتفاق دست به کار شدم و یه جستجویی در اینترنت کردم تا علت این پدیده رو پیدا کنم
    بعد از ساعت ها جستجو متوجه شدم بنا به گفته های یه سایت خیلی مورد اعتماد این یه سیاره به نام سرس هستش که بین مریخ و زمین قرار داره ولی از خود نوری نمیده و قابل رویت نیست و ناسا این سیاره رو از مردم پنهان کرده تا مردم نترسن
    من متوجه شدم که این سیاره درحال حرکت به سوی زمین هستش و در پایان 3 روز تاریکی به زمین برخورد خواهد کرد!
    و الان چون خیلی داریم به اون روز نزدیک میشم دیگه قابل رویت شده و لحظه به لحظه در حال نزدیک شدن به زمین هستش.
    تکرار میکنم این سیاره ناشناخته در تمام مناطق ایران با چشم غیر مسلح در افق شرقی پس از غروب آفتاب قابل مشاهده هست و به راحتی پیداش میکنید چون خیلی پر نوره پس منتظر عکس های شما ا این سیاره هستیم
    اگه شک دارید برید این سیاره عجیب رو رصد کنید و نتیجه رو اینجا به همه بگید ما منتظریم

با توجه به محاسبات من این سیاره حتما بین زمین مریخه چون اگه دورتر بود باید از مریخ کم نور تر میشد غیر اینه؟!!!
    و یه نکته دیگه من متوجه شدم این سیاره خیلی جاذبه ی زیادی داره چون در کمال نا باوری دیدم که صورت فلکی جبار به دلیل گرانش فوق العاده این سیاره کج شده و درحال حرکت به سوی این سیاره پر نور و ناشناخته است.
    همچنین جاذبه فوق العاده ی این سیاره خوشه ی پروین رو داره به سمت خودش میکشه برای اثبات حرفم کافیه یه بار دیگه به عکس قبل نگاه کنیم

در این عکس به خوبی صورت فلکی جبار که کج شده و به سمت این سیاره میره و خوشه ی پروین مشخصه
    فکر میکنم مدرکی از این بهتر نشه ارائه کرد که دنیا رو به نابودی هست
    دیگه نمیدونم چه دلیلی میتونه وجود داشته باشه که شک کنید
    حتی اطلاعات من رو سایت ناسا هم تایید کرده اینم لینکش:
    WWW.NACA.GOV.org
    در این عکس شکل بسیار عجیب این سیاره نشون داده شده!

من محاسبه کرم که اگه حتی سرس از کنار زمین هم رد بشه بالاخره صورف فلکی جبار میاد و به زمین برخورد میکنه چون به وضوح در عکس رو به سوی این سیاره عجیب داشت و الان خیلی به زمین نزدیکه
    ببخشید طولانی شد
    اگه از این مطالب جایی استفاده کردید حتما حتما حتما
    تاکید میکنم حتما حتما حتما به عنوان منبع حرفاتون این صفحه رو لینک کنید
    ممنون
    مهندس میم اسپیس
    امضای ایشان

Imagination
    is more important than knowledge

19. 14 کاربر مقابل از space عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

20. Top | #90
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    2391
    تشکر شده 1,497 بار در 105 ارسال

پخش زنده تاريكي 3 روزه زمين و نابودي جهان         
    نقل قول نوشته اصلی توسط پیمان اکبرنیا نمایش پست ها
    من جا داره بیت دیگری از نوستراداموس در این رابطه بنویسم:

و در روز پایان جهان
    که همه جا سیاه خواهد شد
    چه نادانیم
    که تا لحظه آخر به عالمان و منجمان امید داریم
    و به سخنان پوچ آنان
    وه چه ساده انگارانه
    می پنداریم که علم، جواب هر سوالی را در آستین دارد
    حال آنکه احساسات خود را نادیده گرفته ایم!

به خود آیید ای مردمان
    که باید گونه ای دیگر به جهان نگریست
    فراتر از ابعاد روح و روان
    و فراتر از ابدیت
    باشد که این واقعه
    ما را به خود آورد.

ببخشید من زبان لاتینم زیاد خوب نیست و نتونستم به خوبی ترجمه کنم ولی این متن را از منبع موثقی نوشتم. حتما بگردید در ویکی پدیای لاتین مدخل نوستراداموس:

http://la.wikipedia.org/wiki/Pagina_prima

والا ما که خودمونم ترسیدیم....همونطورم که آقای امام گفت ما خودمونم میدونیم که علم جواب بعضی چیزا رو نمیده.....ای کاش این نوستراداموس این جوری نمیگفت تا لااقل تو این روزای آخر مردم به ما بدبین نشن و بتونیم با
    خبال راحت ب م ی ر ی م.......
    امضای ایشان
    دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نگشت
    دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور

21. 12 کاربر مقابل از نازنین زهرا عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 9 از 17 نخستنخست ... 5678910111213 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)