صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 25 , از مجموع 25

موضوع: جشنواره هفته جهانی نجوم 91

1. Top | #1
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    2154
    تشکر شده 465 بار در 64 ارسال

جشنواره هفته جهانی نجوم 91

مرکز علوم و ستاره شناسی تهران با همکاری مرکز نجوم آوااستار برگزار می کند :

جشنواره هفته جهانی نجوم، روز پنج شنبه 14 اردیبهشت ماه سال جاری با هدف ترویج علم نجوم وستاره شناسی بین عموم شهروندان در محل مرکز علوم برگزار می گردد.

تاریخچه هفته جهانی نجوم: اين مراسم در سراسر جهان برگزار می گردد و هر سال يکي از روزهاي ‎15 آوريل تا ‎ 15می که ماه در وضعیت تربيع است به عنوان روز جهاني نجوم انتخاب مي شود.
    مرکز علوم و ستاره شناسی تهران امسال روز سوم ماه می مصادف با 14 اردیبهشت را به جشنواره هفته جهانی نجوم اختصاص داده است که در این روز ماه در روز و شب در ارتفاع مناسبی قابل رصد است.
    این برنامه از ساعت 14 الی22 با حضور غرفه های علمی- نجومی در محوطه مرکز علوم برگزار می شود.
    غرفه های شرکت کننده:
    مؤسسه تبیان، مرکز نجوم آوااستار، آسمان شب ، موزه علوم و فناوری جمهوری اسلامی ایران، شرکت فن آموز گستر، هیئت کوهنوردی استان تهران، رصدخانه زعفرانیه، سایت خبری افلاک، غرفه مشاهیر نجومی، ساخت تلسکوپ، ساخت ساعت آفتابی، کاهش آلودگی نوری، انجمن نجوم بروجرد ، رویدادهای نجومی
    در کنار برپایی این غرفه ها برای اولین بار در جشن روز جهانی نجوم کارگاههای آموزشی یک روزه در به صورت رایگان برای عموم مردم اجرا خواهد شد.
    غرفه های آموزشی:
    غرفه نجوم کودکان، کیهان شناسی(فواصل و افقها)، هوافضا(شبیه ساز پرواز)، رباتیک، خلاقیت و تفکر خلاق
    همزمان با برگزاری جشنواره هفته جهانی نجوم در بوستانهای پارک نیاوران، پارک ملت، موزه طبیعت و حیات وحش ایران از ساعت 20 الی 22 رصد رایگان برگزار می گردد.
    سخنرانی های علمی، رصد خورشید، رصد آسمان شب، برگزاری مسابقه و اهداء جوایز ویژه مانند تلسکوپ شکستی 80 میلیمتری به نفرات برتر از دیگر برنامه های جشنواره هفته جهانی نجوم می باشد.

علاقمندان جهت شرکت در این جشنواره می توانند به نشانی میدان قدس- خیابان دزاشیب- خیابان عمار- کوی عرفات-شماره ی22- مرکز علوم و ستاره شناسی تهران مراجعه و جهت اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای 22293280-22292246-22805006 تماس بگیرند.
    ویرایش توسط yperseusy : 07-05-2015 در ساعت 02:55 PM
    امضای ایشان

2. Top | #21
    کاربر طلایی عکاسی

عنوان کاربر
    كاربر طلايی عكاسی
    شماره عضویت
    254
    تشکر شده 3,054 بار در 218 ارسال

گزارش تصویریه تصویری

این برنامه وقت نشد عکاسی کنم اما دوستان جور من رو کشیدند.
    فقط یک فیلم گرفتم. اینم بگم که از ویرایش فیلم هیچی نمیدونم (هر کسی رو بهر کاری ساختند). گذاشتم کسایی که نبودند یه دید کلی از فضای غرفه ها داشته باشن.

http://www.astroupload.com/do.php?fi...3361335491.wmv

تشکر از orion عزیزم به خاطر خودش و دوربینش.
    امضای ایشان
    "ارزش واقعی هر تلسکوپ به این است که چند نفر با آن به عالم نگریسته اند." جان دابسون

3. 19 کاربر مقابل از محمد مهدی عسگری عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #22
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    7
    تشکر شده 4,159 بار در 478 ارسال

خبببب

هفته نجوم امسال هم تموم شد... مثل همه اتفاقات خوب و بد که می آن و میرن و فقط خاطره است که می مونه.
    به من که خیلی خوش گذشت و کلی خاطره قشنگ و به یاد موندنی ثبت کردم.

به همه دوستان در سراسر کشور که عاشقانه زحمت کشیدند و حتی گوشه ای از آسمان بی انتها رو به مردم
    مشتاق معرفی کردند صمیمانه خسته نباشید میگم... مخصوصا به دوستان عزیز آواییمون در همه شهرها

و تشکر و خدا قوت ویژه از مدیر خستگی ناپذیرمون آقای امام عزیز که شاید از یکماه پیش در تکاپو و زحمتند برای برگزاری هر چه بهتر این هفته و هماهنگی بین گروه ها و غرفه های مختلف که همه مون میدونیم کار خیلی سختیه مرسی آقا مدیر

خدارو شکر که همه چیز به خوبی و خوشی برگزار شد و خاطرات خوبی برای همه مون بجا گذاشت.
    و این میسر نبود مگر با همدلی و همراهی صمیمانه تک تکمون که امیدوارم همیشه شاد و خندون و پرانرژی کنار هم باشیم و کلی ازین عکسای دسته جمعی بگیریم و جای هیچکدوم از آواییها تو هیچ عکسی خالی نباشه.

به امید روزی که اینقد این عکسا شلووووغ باشه که نتونیم خودمونو توش پیدا کنیم . دوستای عکاسمونم هی لنزاشون رو ارتقا بدن و مجبور شن زیر لنزاشونم سه پایه بزارن.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

با اجازه می خوام یه تشکر خوشگل از hastiعزیز داشته باشم که بدون وقفه و استراحت ، بی اونکه با کسی کاری داشته باشه واقعا خالصانه توی غرفه آوا استار برای بچه ها و بزرگترها ، با چه دقتی توضیح میداد وکلا سر پا بود ... (البته همه آوااستاریا اینجورین ها ) ولی خیلی حواسم بود که چقد بی سر و صدا و بی ادعا داره کار قشنگشو انجام میده.... مرسی هستی جان ، پاینده باشی.
    امضای ایشان
    .................................................. .................................................. .................................................. ................................................

ای رفته به چوگان قضا همچون گوی ... چپ میرو و راست میرو و هیچ مگوی

کان کس که ترا فکند اندر تک و پوی ... او داند و او داند و او داند و اوی

5. Top | #23
    کاربر ممتاز
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    16
    تشکر شده 8,571 بار در 984 ارسال

یک روز خوب نجومی در کنار دوستان .........

سلام به همه ی دوستان همیشه آوایی ......

*sh جان خیلی متشکرم ، خیلی لطف داری عزیزم ........

من هم از دیدن تک تک دوستان خیلی خیلی خوشحال شدم و از زحمات همه ی دوستان در هر بخشی ( بازدیدکننده ، مسئولین ، عکاسان ، غرفه داران ، پذیرایی ، تبلیغات سیار و سایر عزیزان ) بسیار بسیار متشکرم و خدا قوت به همه ی دوستان فعال ...........

6. 10 کاربر مقابل از Tahereh Ramezani عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #24
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    285
    تشکر شده 56 بار در 14 ارسال

سلام به تمام دوستان اوا که در این روز زحمت کشیدن امسال هم گذشت و من که به نوبه ی خود لذت بردم.از خشایار عزیزم خیلی تشکر می کنم.
    اوا همیشه تک بوده و این روز هم یکی از بهترینا بود
    امضای ایشان
    زندگی مانند جاده ایست که وقتی به انتهای ان میرسی نوشته اند دور زدن ممنوع ع ع ع ع ع

8. 10 کاربر مقابل از ali ahmadian عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #25
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    2898
    تشکر شده 1,783 بار در 213 ارسال

جشنواره هفته جهانی نجوم 91         
    سلام دوستای خوب آوااستاری
    ببخشید که من انقد دیر دارم این حرفا رو میزنم
    این مدت یه کسالتی برام پیش اومد که الان باید خدا رو شکر کنم که زنده ام
    منم میخواستم از زحمتاییی که دوستان کشیدن کمال تشکر و داشته باشم
    و همینطور یه تشکر ویژه از سانرایز عزیز و تمام دوستایی که جامو خالی کردن
    مرسییییییییییییی
    واقعا برگزاری و مدیریت جشنواره ها خیلی خیلی کار سخت و طاقت فرساییه اما وقتی با علاقه و تعهد انجام بشه شیرینی درست برگزار شدنش به تموم سختی هاش می ارزه
    من خودم تو جشنواره های یوز ایرانی تجربه اش کردم!!!!!!!!!!
    فقط میتونم بگم خدا قوت
    امضای ایشان
    آرامش...

10. 13 کاربر مقابل از yasiii عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)